Zostawiła mnie dla innego: co robić, kiedy była spotyka się z innym

Zostawiła mnie dla innego

Odzyskanie byłej, która ma już innego faceta nie jest łatwym przedsięwzięciem, ale w wielu przypadkach jest całkowicie możliwe.

Ten wpis jest dla ciebie, jeśli znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji:

  1. Moja była zostawiła mnie dla innego.
  2. Moja była spotyka się z innym, ale poznała go po naszym rozstaniu.

Bycie porzuconym dla innego jest podłym uczuciem, ale odkrycie, że ona jest już z innym niedługo po waszym rozstaniu wcale nie jest lepsze.

Mimo że te dwa przypadki wydają się od siebie różnić, w rzeczywistości strategia odzyskania byłej jest w zasadzie identyczna. W niniejszym wpisie podrzucę ci kilka wskazówek tak, żebyś wiedział, jakie pierwsze kroki powinieneś podjąć.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, polecam ci lekturę mojego e-booka „Klucz Do Odzyskania”. Stanowi on kompletny poradnik, który pomoże ci uporządkować swoje życie i odzyskać byłą dziewczynę. Możesz pobrać darmowy fragment tutaj.

Świetnie, jesteśmy prawie gotowi, żeby zacząć. Zanim jednak przejdziemy do sedna, zachęcam cię do zrobienia krótkiego testu online w celu zweryfikowania twoich szans na odzyskanie dziewczyny.

Wystarczą tylko dwie minuty: będziesz musiał odpowiedzieć na 15 prostych pytań, a na koniec otrzymasz wynik wyrażony w procentach.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Zostawiła mnie dla innego: co teraz?

Twoja była zostawiła cię dla innego. Powiedziała ci wprost, że nie chce już z tobą być, ponieważ w jej życiu pojawiła się inna osoba.

To sprawia, że potwornie cierpisz, nie tylko z powodu odrzucenia i rozpadu waszego związku, ale czujesz się w pewnym sensie zdradzony, upokorzony, zastąpiony inną osobą. Doskonale to rozumiem…

Cierpienie z powodu miłości jest jednym z najgorszych doświadczeń w życiu, ale trzeba reagować, zaakceptować sytuację taką, jaka jest, i wypracować strategię, która pozwoli przejąć kontrolę nad biegiem wydarzeń. Nawet jeśli teraz ona jest z innym.

jak odzyskac dziewczyne która jest z innym

Tak czy inaczej musisz uświadomić sobie pewną rzecz, która być może kompletnie zmieni twoje spojrzenie na sytuację:

Jeśli twoja była zostawiła cię dla innego, to oznacza, że już wcześniej się między wami nie układało.

Jeśli zaczniesz za bardzo analizować związek twojej byłej z jej nowym chłopakiem, nie uzyskasz innych efektów jak tylko to, że oszalejesz. To nie to jest prawdziwym problem i nie na tym masz się skupić.

Ona cię zostawiła, ponieważ zwątpiła w to, że możesz uczynić ją szczęśliwą. Wewnętrzne problemy i wady waszego związku skłoniły ją do szukania satysfakcji jej potrzeb na zewnątrz i tak oto go poznała.

Bardzo często jest tak, że poznanie innego faceta jest dla dziewczyny niczym innym, jak tylko wymówką po to, żeby wyjść ze związku, który od dawna już nie działał tak, jak powinien, bez ryzyka, że zostanie sama.

Dziewczyny nienawidzą być same.

Nie patrz na nową miłość twojej byłej tak, jakby to było głównym problemem, bo tak naprawdę nim nie jest. W większości przypadków on jest po prostu zamiennikiem, którego ona sprytnie wykorzystała po to, żeby przetrwać trudny etap zmiany. Gdyby on się nie pojawił, za kilka miesięcy pojawiłby się ktoś inny, a efekt byłby i tak ten sam: ona by cię zostawiła.

To, na czym teraz znowu powinieneś się skupić, to problemy waszego związku. Jeśli zdołasz je rozwiązać i pokazać twojej byłej, że się zmieniłeś i będziesz w stanie ją uszczęśliwić, nie będziesz musiał się bać żadnego rywala.

W moim e-booku „Klucz Do Odzyskania” szczegółowo analizuję wszystkie główne powody, dla których związki przeżywają kryzys, tłumaczę, jak rozwiązać problemy relacji miłosnej i jak w zależności od wyjściowej sytuacji odzyskać partnerkę nawet, jeśli jest z innym. Tutaj możesz pobrać fragment gratis:

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Moja była spotyka się z innym. Poznała go po naszym zerwaniu

Tu mamy do czynienia z drugim przypadkiem. Być może twoja była nie zostawiła cię dla innego, ale krótko po tym, jak się rozstaliście, zaczęła się spotykać z innym facetem.

W tym momencie mógłbyś pomyśleć: „jak mogła mi to zrobić? Nasz związek nic dla niej nie znaczył?? Tak szybko o mnie zapomniała???”.

Ponadto mógłbyś się zastanawiać: „jeśli moja była ma innego, nie ma już nadziei na odzyskanie jej?”.

Moja była spotyka się z innym

Przede wszystkim zachowaj spokój. To, że ma innego, absolutnie nie znaczy, że o tobie zapomniała. Mogła zacząć się umawiać kimś innym z różnych powodów, ale najczęstszym z nich jest to, że nie chciała być sama.

Nowa osoba, z którą twoja była się spotyka, reprezentuje klasyczny zamiennik, ale nawet jeśli stała się dla niej ważna, nic ani nikt nie powstrzyma cię od odzyskania jej, o ile nie popełnisz żadnego błędu.

Jak odzyskać byłą, która ma innego?

No dobrze, ale co mam zrobić w praktyce, jeśli ona jest z innym albo zostawiła mnie dla innego?

Przejdźmy zatem do meritum. Chcę ci udzielić kilku fundamentalnych porad, dzięki którym dowiesz się, jak odzyskać dziewczynę, która jest z innym.

1. Nie okazuj negatywnych emocji

Nawet jeśli jesteś wkurzony do granic, rozczarowany, skrzywdzony, zazdrosny, smutny czy upokorzony, pod żadnym pozorem nie powinieneś pozwolić tym emocjom ujrzeć światła dziennego na oczach twojej byłej.

Odstawianie scen zazdrości i próbowanie przekonania jej logicznymi argumentami do powrotu i zostawienia nowego chłopaka w żaden sposób ci nie pomogą: powiem więcej, działając w ten sposób, jeszcze bardziej popchniesz ją w ramiona innego faceta i oddalisz od siebie.

Jeśli natomiast wyrwiesz jej z rąk władzę, nie okazując, że ta sytuacja w jakiś sposób negatywnie na ciebie wpływa, i dając jej do zrozumienia, że masz się dobrze, zdezorientujesz ją i sprawisz, że na nowo się do ciebie zbliży. Kluczem jest obojętność.

Jedną z metod psychologii odwróconej jest właśnie popchnięcie byłej w ramiona nowego faceta, mówiąc jej np. „W sumie to pasujecie do siebie. To facet dla ciebie.”.

Popychając ją w stronę innego chłopaka i nie postrzegając go jako kogoś, kto mógłby ci zagrozić, odzyskasz w jej oczach twoją godność, zaciekawisz jej racjonalną stronę i pobudzisz tę emocjonalną.

Twoja była zacznie myśleć: „Cholera… Dlaczego on mi to mówi? Już go nie interesuję? Naprawdę chce, żebym była z innym facetem? Nie jest wcale zazdrosny? Przykro mi, bo tak naprawdę tęsknię za nim… Może popełniłam błąd, zostawiając go…”.

Jak odzyskać byłą która ma innego

2. Pracuj nad sobą

Musisz wykorzystać ten pierwszy etap na skrupulatną pracę nad samym sobą. Musisz stać się dużo bardziej atrakcyjną osobą, taką, która osiąga sukcesy.

Pamiętasz, kiedy ty i twoja była spotkaliście się po raz pierwszy? Bardzo jej się podobałeś, prawdopodobnie dlatego, że udało ci się pokazać jej lepszą stronę twojej osobowości. Uwiodłeś ją i zdobyłeś, ale później, wraz z upływającym czasem, zacząłeś nieco zwalniać i popełniłeś wiele błędów, które oddaliły ją od ciebie.

Oto sekret odzyskania jej… Postaraj się na wszelkie możliwe sposoby znowu stać tą osobą, którą poznała na początku i przestać być tą, którą postanowiła zostawić.

Ponadto musisz dobrze przeanalizować przyczyny tego, że między wami przestało się układać.

W moim e-booku „Klucz Do Odzyskania” tłumaczę dokładnie, jaką pracę musisz nad sobą wykonać, nie tylko po to, żeby stanąć na nogi po rozstaniu, ale także po to, żeby odnaleźć swoją męską energię, stać się bardziej atrakcyjnym i zacząć prowadzić styl życia, który przyciągnie jak magnes twoją byłą i każdą inną dziewczynę. Znajdziesz go tutaj w promocyjnej cenie.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

3. Zachowaj cierpliwość i uderz we właściwym momencie

Prędzej czy później to się stanie… Nowy związek twojej byłej dziewczyny będzie przeżywał mniejszy lub większy kryzys. W tym momencie jest bardzo prawdopodobne, że (o ile zrobiłeś wszystko tak, jak trzeba) to ona wznowi z tobą kontakt, by zobaczyć, czy nadal chcesz z nią być, dając ci tym samym przewagę.

Jeśli tak się nie stanie, musisz wiedzieć, jak krok po kroku wybadać grunt, wznowić z nią kontakt, rozpoznać odpowiedni moment, by zacząć działać, zaproponować jej spotkanie i odzyskać ją.

Moja była ma już innego: podsumowanie

Na koniec chcę powiedzieć, że ty i twoja była dziewczyna macie wiele wspólnie przeżytych chwil, wiele wspomnień, zwłaszcza tych szczęśliwych, które nigdy, ale to nigdy nie będę mogły zostać wymazane.

Nawet jeśli wasz związek trwał tylko 3 miesiące, dysponujesz bardzo skutecznymi narzędziami, które pozwolą ci mieć znaczną przewagę nad chłopakiem, z którym obecnie się spotyka. Musisz tylko odkryć, jak używać ich we właściwy sposób.

P.S. Doskonale wiem, jak się teraz czujesz, ponieważ ja też przez to przechodziłem. Żeby nie zostawiać cię samej w tym trudnym momencie twojego życia, postanowiłem wspierać cię serią codziennych maili. Jeśli zdecydujesz się zapisać, każdego dnia będę wysyłał ci cenne rady i wartościowe sugestie dotyczące odzyskania byłej i unikania przy tym błędów.

Jako prezent w pierwszym mailu otrzymasz również fragment mojego e-booka „Klucz Do Odzyskania” zawierający cały pierwszy rozdział poradnika (20 stron). Zapisz się, korzystając z formularza poniżej.

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Jeśli dotychczas zadawałeś sobie pytanie: „moja dziewczyna zostawiła mnie dla innego, czy mogę ją jeszcze odzyskać?”, mam nadzieję, że po lekturze tego wpisu, możesz odpowiedzieć na nie twierdząco.

Powodzenia! 😊

4.5/5 - (86 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.