Dziewczyna mnie zostawiła: czy wróci? jak ją odzyskać?

zostawiła mnie

Moja dziewczyna mnie zostawiła, czy wróci? Jak ją odzyskać?

Co robić, jeśli zostawiła mnie dla innego?

Jeśli twoja dziewczyna cię zostawiła, zdaję sobie sprawę, że przeżywasz teraz bardzo trudny i delikatny okres, naznaczony cierpieniem i wątpliwościami. Nie rozumiesz powodów jej decyzji i nie wiesz, co zrobić, żeby zmieniła zdanie.

Wiele osób, które zostają porzucone, wpadają w panikę i popełniają poważne błędy, które definitywnie odcinają je od możliwości odzyskania ukochanej osoby, nawet w ciągu kolejnych miesięcy czy lat. Dlatego też chciałbym, żebyś wziął głęboki oddech, zrelaksował się na chwilę i przeczytał do końca ten wpis, w którym dostarczę ci 10 fundamentalnych wskazówek, dzięki którym była dziewczyna, która cię zostawiła, wróci. Zaczynajmy!

Zostawiła mnie, czy wróci?

Musisz wiedzieć, że na to pierwsze pytanie: „zostawiła mnie, czy wróci?” nie sposób odpowiedzieć „tak” lub „nie”. Prawdopodobieństwo jej powrotu zależy od wielu czynników, takich jak okoliczności rozpadu waszego związku, jego znaczenie, twoja reakcja po zerwaniu, ilość popełnionych przez ciebie błędów i ogólnie cały rozwój sytuacji aż do dziś.

Aby lepiej ocenić swoje położenie, zachęcam cię do przystąpienia do błyskawicznego testu online: będziesz musiał odpowiedzieć na 15 prostych pytań dotyczących związku z byłą dziewczyną, a na koniec otrzymasz wynik wyrażony w procentach, który odpowiada twoim szansom na odzyskanie partnerki.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

W każdym razie musisz pamiętać, że to, czy ona wróci do ciebie czy też nie, zależy w dużej mierze od tego, co zrobisz lub też czego nie zrobisz, poczynając od teraz.

Jeśli przestaniesz popełniać głupie błędy, które popełniają prawie wszyscy faceci po zerwaniu, jeśli wykonasz pracę nad samym sobą, poznasz lepiej psychologię związków i zaprezentujesz się swojej byłej w odpowiednich okolicznościach, sukces będzie niemal gwarantowany. Niezależnie od puntu wyjścia.

Napisałem e-book, który zawiera wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą ci wrócić do byłej i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Nazywa się „Klucz Do Odzyskania” i zdążył już pomóc wielu osobom, które nierzadko znajdowały się w bardzo skomplikowanych sytuacjach. Zachęcam cię do zapoznania się ze stroną prezentującą e-book, żeby przekonać się, czy jest on dla ciebie.

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Dziewczyna mnie zostawiła, co robić?

Teraz zastanawiasz się: „zostawiła mnie dziewczyna, co zrobić, żeby ją odzyskać?”.

Poniżej przedstawię ci 10 cennych rad, do których powinieneś się zastosować, które znacznie zwiększą twoje szanse na odzyskanie byłej, ale prócz tego zachęcam cię również do zapoznania się z innymi wpisami: jak odzyskać dziewczynę i jak odzyskać chłopaka.

dziewczyna mnie zostawiła

1. Nie śledź jej

Najpowszechniejszym i niestety najbardziej błędnym podejściem na tym etapie jest ciągłe nawiązywanie kontaktu z twoją byłą, bezpośrednio i pośrednio, osaczając ją, wypłakując się i błagając, żeby wróciła.

Być może sądzisz, że usilnie nalegając i będąc cały czas obecnym w jej życiu, będziesz w stanie przekonać ją do powrotu, ale prawda jest taka, że w ten sposób w jej oczach tylko zamieniasz się w wycieraczkę i sprawiasz, że ona jeszcze bardziej się od ciebie oddala!

2. Nie okazuj negatywnych emocji

Nawet jeśli jesteś wściekły, załamany, rozczarowany, skrzywdzony czy zazdrosny, nie powinieneś tego przed nią okazywać, w przeciwnym razie będziesz dawał jej coraz więcej władzy nad waszą relacją i skłonisz ją raczej do ucieczki niż do powrotu.

Trzymaj na wodzy twoje negatywne emocje, kontroluj je, pracuj nad sobą i nie manifestuj ich przed nią. Pokaż, że jesteś spokojny i zdeterminowany, żeby iść dalej przed siebie, że akceptujesz jej decyzję, a nawet uważasz, że była słuszna.

3. Nie kontaktuj się z nią przez pewien czas

Doskonałą strategią do zastosowania w przypadku rozstania jest reguła zero kontaktu, której poświęciłem cały oddzielny wpis. Poniżej znajdziesz do niego link:

Przeczytaj także: Zasada zero kontaktu

4. Przeanalizuj przyczyny zerwania

Wykorzystaj czas, kiedy nie będziecie się ze sobą kontaktować, na dokładną analizę przyczyn rozpadu waszego związku, zrób rachunek sumienia względem własnych zachowań i sposobu bycia, które mogły przyczynić się do tego, że zaczęła się od ciebie oddalać, i rozpocznij okres pracy nad sobą.

Musisz być mężczyzną i wziąć na siebie swoją część odpowiedzialności. To, że ona cię zostawiła, nie jest aktem niesprawiedliwości, z powodu którego powinieneś się teraz nad sobą litować, ale konsekwencją konkretnych braków w waszym związku, które musisz nadrobić, jeśli chcesz, by wróciła.

5. Bądź bardziej sexy

Zapisz się na siłownię, zmień styl, pójdź do fryzjera!

Jeśli wprowadzisz większe lub mniejsze zmiany w twoim wyglądzie, możesz być pewny, że pierwszy raz, kiedy cię zobaczy, będzie bardzo zaskoczona, a jej serce zacznie znowu bić szybciej.

6. Odkryj swoją męską energię

Odkryj swoją męską energię czyli to poczucie kierunku w życiu, determinacji w dążeniu do celu i osiąganiu go, które ostatecznie jest prawdziwym powodem, dla którego kobieta chce być u boku danego mężczyzny.

Jeśli radzisz sobie z angielskim, obejrzyj ten świetny filmik Elliotta Hulse’a, który wyjaśni ci, czym jest męska energia, używając interesującej metafory penisa i pochwy.

7. Rób postępy w swoim życiu

Postaraj się poprawić swoje życie i robić w nim postępy. Skoncentruj się na swojej karierze lub innym celu, który chciałbyś osiągnąć, a który nie ma nic wspólnego z twoją byłą.

Zdobądź wiedzę w nowej dyscyplinie, przeczytaj książkę na jakiś nowy temat lub wybierz drogę rozwoju osobistego. Wszystko to pomoże ci przestać cierpieć, odnaleźć kierunek w swoim życiu, a także, pośrednio, zbliżyć się do twojej byłej dziewczyny.

8. Odkryj swoją tożsamość

Zostając samemu po tym, jak dzieliłeś miesiące lub lata z tą drugą osobą, możesz czuć się zdezorientowany i zadawać sobie pytanie „jaki sens ma teraz moje życie?” albo „kim bez niej jestem?”.

Dlatego też musisz odkryć na nowo swoją tożsamość, wychodząc z przyjaciółmi, pielęgnując dawne hobby i znajdując sobie nowe, robiąc coś nowego, podróżując, czy spędzając czas z rodziną.

Przecież istniałeś, zanim ją poznałeś, i będziesz istniał niezależnie od tego, czy ona z tobą będzie czy nie! Teraz przyszedł czas na to, żeby odnaleźć samego siebie i zakochać się w sobie.

Jak pokazują badania naukowe, szybkie odnalezienie swojej indywidualnej przestrzeni po rozstaniu, pozwala dużo szybciej odzyskać szczęście i dobre samopoczucie.

9. Wznów z nią kontakt w sposób subtelny

Po okresie braku kontaktu będziesz gotowy na to, by znów się do niej odezwać, ale musi to przyjść w bardzo przypadkowy sposób, lekki i przyjazny. Na tym etapie masz zakaz wysyłania jakichkolwiek bardziej zaangażowanych wiadomości, bo mogłaby odnieść wrażenie, że ciągle jesteś pantoflarzem w tej relacji.

10. Odbuduj zainteresowanie

Bądź uprzejmy, a jednocześnie zdystansowany, pokazując postępy, jakie zrobiłeś w ostatnim czasie, i wzbudzając w niej odrobinę zazdrości, jeśli jesteś w stanie. Jednocześnie zajmij się odbudowywaniem waszych wzajemnych relacji i pobudzaniem jej zainteresowania twoją osobą.

Kiedy wreszcie zobaczysz, że jest do ciebie pozytywnie i otwarcie nastawiona, zaproś ją na kawę albo drinka. W dalszym ciągu wzmacniaj emocje na żywo, pokazuj wszystko to, co udało ci się w sobie poprawić i spraw, by znów wpadła ci w ramiona 😉

W rozdziałach 11, 12 i 13 „Klucza Do Odzyskania” tłumaczę dokładnie, jak wznowić kontakt z byłą, doprowadzić do spotkania sam na sam, wzbudzić w niej na nowo zainteresowanie oraz odzyskać ją. Znajdziesz tam również psychologiczne sztuczki, które pozwolą ci łatwo odwrócić sytuację na twoją korzyść.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Zostawiła mnie dla innego

Moja dziewczyna zostawiła mnie dla innego… jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja?

Odzyskanie dziewczyny, która ma innego faceta, to z pewnością nie lada wyzwanie, przede wszystkim dlatego, że dużo trudniej będzie ci panować nad emocjami.

Możliwe, że będziesz czuł się poniżony, niesamowicie wściekły i będziesz wolał dać sobie ze wszystkim spokój, nie podejmując nawet próby.

Także i w tym wypadku podstawową sprawą jest zachowanie spokoju i trzymacie się precyzyjnego planu.

Ponadto będziesz musiał działać szybciej, zanim związek twojej byłej z innym facetem się ustabilizuje.

Przeczytaj także: Zostawiła mnie dla innego, co robić?

Zostawiła mnie: podsumowanie

No cóż… We wpisie „Zostawiła mnie, czy wróci?” to by było na tyle.

Jestem pewny, że masz jeszcze wiele wątpliwości i szczególnych sytuacji, które chciałbyś omówić.

Jeśli szukasz kompletnej metody, dzięki której będziesz miał szansę odzyskać partnerkę i odbudować z nią trwały i szczęśliwy związek, zachęcam cię do nabycia mojego e-booka „Klucz Do Odzyskania”, który nic nie zostawia przypadkowi.

To poradnik, w który włożyłem dużo serca, a także lata doświadczeń i obserwacji. Możesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział, wypełniając poniższy formularz:

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Jeśli mimo wszelkich starań, nie zdołasz jej odzyskać, pamiętaj, że nikt nie jest nam niezbędny, a już na pewno nikt nie jest niezastąpiony.

Nikt nie przeszkodzi ci podnieść głowy i na nowo być szczęśliwym, czy to z dziewczyną, czy bez niej.

Powodzenia i do zobaczenia wkrótce 😊

4.4/5 - (236 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.