rozwójdopotęgi.pl

Zaklęta Księga Powrotu Do Ex Mockup

ZAKLĘTA KSIĘGA powrotu do ex

138 pozytywnych recenzji
4.8/5

Zaklęcia, rytuały i schematy tarota na odzyskanie ex z dołączonymi ścieżkami dźwiękowymi, które pomogą wrócić do ukochanej osoby, wpłynąć na jej myśli i działania oraz poznać przyszłość relacji.

Sprzedanych egzemplarzy
0 +
Zaklęć miłosnych
0
Godzin nagrań do rytuałów
0 +
Zadowolonych czytelników
0 %

czy możliwe jest odzyskanie ex dzięki magii?

Magia i wróżby od zawsze służyły tym, którzy wierzyli w ich moc, do rozwiązywania problemów i podejmowania właściwych decyzji, na czele z tymi związanymi z miłością. Zaklęcia, rytuały i eliksiry miłosne miały sprawić, że przeznaczona nam osoba zjawi się w końcu na naszej życiowej drodze albo na nią wróci, jeśli z niej zeszła.

Magia miłosna do dziś jest stosowana i przynosi zaskakujące rezultaty w odzyskaniu ukochanej osoby. W świecie, w którym wszystko się racjonalizuje, paradoksalnie jeszcze bardziej doceniamy możliwości, które daje!

Magia miłosna to potężna siła, która w odpowiednich rękach może pomóc ci rozwiązać nawet najtrudniejsze sercowe problemy, a także lepiej zrozumieć, co sprawiło, że twój związek się rozpadł, i jak to naprawić.

Kiedy już wszystkie inne sposoby zawodzą, sięgnięcie do magii okazuje się jedyną deską ratunku, ostatnią iskierką nadziei

Zaklęcia i rytuały mają na celu nie tylko przyciągnięcie ukochanej osoby, ale też wpłynięcie na jej stosunek do nas, na jej myśli i uczucia, a także stworzenie idealnych warunków do powrotu do ex. Nawet jeśli oznacza to pokonanie konkurencji, która odebrała ci partnera – magia miłosna i w tym skrajnie trudnym przypadku ma moc, która może zmienić bieg wydarzeń.

Oto kilka sytuacji, w których miłosne zaklęcia i wróżby okażą się pomocne:

Ale by móc wykorzystać potencjał magii miłosnej, konieczny jest odpowiedni przewodnik, który da ci wskazówki, jak przeprowadzić określony rytuał, by uzyskać jak najlepszy efekt.

Na szczęście nie musisz zwracać się o pomoc do eksperta, jeśli bowiem wierzysz w moc sprawczą magii miłosnej, możesz samodzielnie przystąpić do odprawienia czarów i wróżb – wystarczy, że sięgniesz do odpowiedniej instrukcji, opartej na starożytnej wiedzy magicznej.

Właśnie w tym celu stworzyliśmy zaawansowany poradnik, skoncentrowany na specyficznym problemie, jakim jest powrót do ex. Dzięki niemu zdobędziesz narzędzia, które pozwolą ci przygotować rytuały i odpowiednio zinterpretować karty, bez konieczności spotkania z wróżbitą czy tarocistą.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w książce, która w przystępny sposób prezentuje krok po kroku, jak odprawić rytuały znacznie bardziej poważne od zwykłych andrzejkowych zabaw.

czym jest ZAKLĘTA KSIĘGA POWROTU DO EX?

Zaklęta Księga Powrotu Do Ex to 50-stronicowy, kompletny poradnik wyjaśniający, jak odzyskać ex za pomocą magii miłosnej, z którego może skorzystać każdy, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z zaklęciami czy stawianiem tarota. E-book jest w formie cyfrowej (pdf o wysokiej rozdzielczości). Możesz czytać go na dowolnym innym urządzeniu lub, jeśli wolisz, wydrukować.

Oto, co w nim znajdziesz:

Zaklęta Księga Powrotu Do Ex Mockup

zawartość e-booka

10 czarów na powrót byłego

W pierwszej części przewodnika poznasz 10 zaklęć i rytuałów, o różnym przeznaczeniu i pochodzeniu, które pomogą ci odzyskać ex. Każde z nich zostało opatrzone listą potrzebnych rzeczy, informacją o czasie, który trzeba przeznaczyć, oraz przejrzystą instrukcją krok po kroku.

 1. Cygańska miłość: zaklęcie Cyganów na rozpalenie uczuć. Dowiedz się, jak prosić o wstawiennictwo Czarnej Madonny, by odzyskać ex.
 2. Sekret szeptuchy: starosłowiański rytuał dla osób, których uczucia zostały odrzucone, z wykorzystaniem lokalnych ziół. 
 3. Moc Bastet: instrukcja kultu rodem z antycznego Egiptu, dzięki któremu uzyskasz wsparcie bogini miłości Bastet.
 4. Ofiara dla Frei: rytuał zaczerpnięty z nordyckich wierzeń, który wpłynie na to, jak twój były cię postrzega.
 5. Tajemnice zielarki: unikatowa kompozycja roślinna, która zwiększy twoją atrakcyjność i przyciągnie miłość.
 6. Miłość zaklęta w miodzie: magiczna formuła zakończona stworzeniem mikstury na odrodzenie dawnych uczuć.
 7. Zaklęcie, gdy on jest z inną: bezpieczny rytuał, który odsunie go od twojej konkurencji, nie szkodząc przy tym nikomu.
 8. Zaklęcie, by się odezwał: czary pomagające skłonić go do kontaktu za pomocą telepatii i odpowiedniego rytuału.
 9. Zaklęcie, by zatęsknił: zaklęcie, które sprawi, że ex znów zacznie od tobie intensywnie myśleć i będzie mu ciebie brakowało.
 10. Rytuał odnowy: wieloetapowy rytuał wypędzający negatywną energię, tworzący wokół ciebie aurę nie do odparcia.

3 schematy stawiania tarota

Druga część poradnika została poświęcona kartom tarota i ich interpretacji. Jest to przystępny przewodnik dla początkujących, którzy chcą poznać znaczenie kart i sposoby ich układania i odczytywania. Oto, co dokładnie znajdziesz w tym rozdziale:

 • Wskazówki, jak wybrać talię kart tarota
 • Przewodnik dla początkujących, jak stawiać tarota
 • Ilustracje kart Wielkich Arkanów
 • Dwie metody stawiania tarota, w zależności od zaawansowania
 • Odpowiedź na pytanie, jak odzyskać ex
 • Odpowiedź na pytanie, co on do ciebie czuje
 • Odpowiedź na pytanie, czy on się do ciebie odezwie
 • Interpretacje 22 kart dla 3 różnych zapytań

Skrypty runiczne na odzyskanie ex

W trzeciej części Zaklętej Księgi Powrotu Do Ex znajdziesz wyjaśnienie alfabetu runicznego i jego symboliki, a także instrukcję skryptów runicznych w celu odzyskania byłego partnera. Rozdział ten zawiera:

 • Wyjaśnienie, czym są runy
 • Kompletny alfabet runiczny z ilustracjami
 • Symbolikę każdego znaku runicznego
 • Instrukcję, jak przygotować runy
 • Korzystanie z run krok po kroku
 • 8 skryptów runicznych na powrót do byłego

Ścieżki dźwiękowe do rytuałów

Do e-booka dołączonych zostało 12 nagrań – ścieżek dźwiękowych specjalnie dopasowanych do konkretnych rytuałów, o łącznej długości przekraczającej 12 godzin.

Ścieżki dźwiękowe są w formacie mp3 i czytelnik ma do niech dostęp poprzez linki umieszczone w poradniku. Każdy plik dźwiękowy został opatrzony numerem porządkowym i nazwą rytuału, któremu towarzyszy.

Nagrania odpowiadają klimatem i rodzajem dźwięków danemu rytuałowi. Pozwalają na stworzenie optymalnej atmosfery do odprawiania czarów, a także wprowadzają nastrój skupienia. Są idealne do medytacji, a także jako tło do pozytywnych afirmacji.

Dostęp do ścieżek dźwiękowych jest nielimitowany czasowo. Można je odsłuchiwać online lub pobrać na dowolną liczbę urządzeń.

KUP E-BOOK TERAZ!

Zaklęta Księga Powrotu Do Ex Mockup

97 zł

W promocji za jedyne 39 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiał czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Magia miłosna to bardzo obszerny temat. Wiele osób po prostu chce przyciągnąć miłość, by kogoś poznać, zakochać, wziąć ślub, założyć rodzinę. Ale ogromne grono osób sięgających do miłosnych zaklęć to ci, którzy przeżyli miłosny zawód i cierpią z powodu złamanego serca.

Ten e-book koncentruje się ściśle na przypadku odzyskania ex za pomocą magii. Dzięki temu znajdziesz w nim dokładnie to, czego potrzebujesz, by wrócić do ukochanego, sprawić, by się z tobą skontaktował, zmienił do ciebie stosunek, zatęsknił za tobą lub znów poczuł do ciebie to, co kiedyś.

Przedstawione rytuały zostały opracowane w oparciu o fachowy research, by pozwolić ci na skorzystanie z potencjału zaklęć z różnych kręgów kulturowych. Zawiera przy tym bardzo konkretne instrukcje, dzięki czemu dokładnie wiesz, co robić, by zastosować miłosne czary.

Dodatkowa obecność ścieżek dźwiękowych pozwoli ci jeszcze pełniej przeżyć rytuały i wprowadzić się w odpowiedni nastrój do medytacji i przyciągania dobrej energii.

Jak łatwo się domyślić, nie można zagwarantować skuteczności magii. Wiele zależy od twojego nastawienia i przekonania do tego, co robisz, oraz różnych okoliczności.

Jeśli jednak wszystkie inne, bardziej racjonalne sposoby zawiodły, niczego nie tracisz, próbując magii miłosnej. Zyskujesz natomiast szansę na to, że akurat w twoim przypadku ona zadziała.

Niemniej jednak ważne jest, by trzymać się pewnych procedur, przestrzegać zasad i nie mieszać czarnej magii. Właśnie dlatego postępowanie zgodnie z zaleceniami z tego poradnika może zwiększyć skuteczność twoich magicznych poczynań.

Wiedz też, że nie musisz mieć żadnego doświadczenia z czarami czy tarotem. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym e-booku.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.

© 2024 Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.pl | Polityka prywatności | Regulamin