Szukaj
Close this search box.

Zachowanie męża, który zdradza żonę: sygnały

zachowanie męża który zdradza żonę

Jak zachowuje się mąż, który zdradza żonę? Jakie sygnały wysyła i za jakimi wskazówkami należy podążać, aby go zdemaskować? Jak rozpoznać zachowanie męża, który zdradza?

Zdrada jest zawsze trudnym tematem, ponieważ wiąże się z wieloma zmiennymi. Nie zawsze łatwo jest odróżnić autentyczne symptomy od tego, co może być zwykłym wrażeniem lub nieco nietypowym zachowaniem.

Aby rzucić nieco światła na ten temat, w tym artykule przyjrzymy się najważniejszym wskazówkom, które mogą wskazywać na zdradę męża. W ten sposób nakreślimy prawdopodobny profil psychologiczny i behawioralny mężczyzny, który zdradza swoją żonę.

Jeśli natomiast chciałabyś zacząć demaskować niewierność małżonka, możesz rzucić okiem na mSpy (oficjalna strona tutaj). To aplikacja szpiegowska, która pozwala monitorować smartfon partnera, dzięki czemu możesz dowiedzieć się o wysyłanych przez niego wiadomościach i wszystkim, co dzieje się w jego telefonie komórkowym.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Zachowanie męża, który zdradza: 8 sygnałów

Jak zachowuje się mąż, który zdradza żonę? Zobaczmy razem, jakie są główne oznaki i wskazówki, które mogą informować o zdradzie męża.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o zdradzie w związku i sposobach na radzenie sobie po odkryciu prawdy, warto sięgnąć po poradnik „Pogotowie Dla Związku„, gdzie cała tajemna wiedza na temat funkcjonowania związków jest wyłożona punkt po punkcie. Kliknij poniżej, by zapoznać się z jego zawartością:

Jak zażegnać kryzys w związku oraz odbudować uczucie, zaufanie i namiętność między partnerami

1. Ciągłe roztargnienie

Jeśli twój partner zawsze ma głowę w chmurach i nie może skoncentrować się na wspólnych czynnościach czy rozmowie, to coś może być nie tak. Na przykład, jeśli wdasz się w kłótnię, zobaczysz, że poddaje się łatwiej niż zwykle, co nigdy wcześniej się nie zdarzało.

Może to nie wynikać z faktu, że zaczął cię łagodniej traktować, ale może być spowodowane nowym problemem, który zajmuje całą jego uwagę. Być może jest to inna kobieta, o której bez przerwy myśli.

2. Pilnowanie telefonu

Inne zachowanie męża, który zdradza, będąca dość istotnym sygnałem, że ma coś do ukrycia, jest pilnowanie telefonu. Jeszcze kilka tygodni temu zostawiał go leżącego w pobliżu, a ty mogłaś z niego korzystać bez żadnego problemu. Jednak od jakiegoś czasu drastycznie się to zmieniło.

maz który zdradza

Może to wynikać z jego potrzeby ukrywania informacji przed tobą. W końcu wszystkie nasze relacje przechodzą przez media społecznościowe i być może obawia się, że możesz znaleźć demaskującą rozmowę z inną kobietą.

3. Brak uwagi i troski

Inną wskazówką, że twój partner ma coś do ukrycia, jest jego brak uwagi i troski o ciebie. Kiedyś był gotów przykryć kałużę swoją kurtką, abyś nie zamoczyła stopy, a teraz traktuje cię co najwyżej jak współlokatorkę.

Oczywiście, jeśli twój mężczyzna przestaje zwracać na ciebie uwagę, przyczyną może być również chwila stresu lub jakiś jego osobisty problem. Istnieje jednak również możliwość, że został wciągnięty w nową sytuację, która pochłania całą jego uważność. Niejednokrotnie jest to typowe zachowanie męża, który zdradza swoją żonę.

4. Zero kontaktu fizycznego

Mówiąc o tym, jak zachowuje się mąż, który zdradza, nie możemy zapomnieć o powolnym spadku, aż w końcu zaniku intymności. Jeśli twój partner był ognistym kochankiem i pożądał cię o każdej porze dnia, podczas gdy teraz nie próbuje cię nawet objąć, coś jest zdecydowanie nie tak.

zachowanie meza który zdradza

Oczywiście sytuacja ta może mieć wiele przyczyn, ale nie można wykluczyć, że mąż wykorzystuje całą swoją energię seksualną na potajemny romans, nie pozostawiając nic dla ciebie.

5. Dziwne zachcianki w łóżku

Istnieje jednak również zachowanie przeciwne do wspomnianego, także związane ze sferą seksualną, które powinno skłonić cię do zwiększenia czujności. Chodzi o sytuacje, w których twój mąż od jakiegoś czasu zaczął składać ci w łóżku nietypowe propozycje.

W rzeczywistości takie zachowanie może wynikać z faktu, że jego hormony i wyobraźnia zostały poruszone przez inną kobietę, która otworzyła przed nim nowe horyzonty. I chciałby odkrywać te nowe lądy również z tobą.

6. Tysiące obowiązków

Inną dziwną sytuacją, która powinna uruchomić alarm, jest to, że on nie ma nawet pięciu minut dla ciebie. Wcześniej, aby z tobą porozmawiać, był gotów dzielić łazienkę rano przed wyjściem do pracy. Lub pracować na wyczerpujących zmianach, aby mieć wolne w twoje urodziny.

jak zachowuje się mąż który zdradza

Teraz, w niektóre dni, widujesz go krócej niż przez chwilę. Co więcej, nie dostrzegasz z jego strony chęci wygospodarowania czasu, by spędzić go z tobą.

Jeszcze gorzej jest, gdy widzisz go coraz bardziej zajętego nowymi obowiązkami, wyjazdami służbowymi lub zadaniami na ostatnią chwilę. Często mówimy o wieczorach lub weekendach. Wszystko to są wyraźne oznaki, że mąż zdradza swoją żonę.

7. Dbanie o czystość ubrań

Innym podejrzanym zachowaniem, na które powinnaś zwrócić uwagę, jest dbałość o czystość ubrań. Wcześniej zostawiał wszystko w koszu na pranie i na zmianę puszczaliście pralkę. Teraz niejednokrotnie widziałaś, jak sprawdza swoje koszule, spodnie i… majtki z niespotykaną dokładnością.

Może to wynikać z jego strachu przed pozostawieniem śladów na ubraniach: typowego śladu szminki na szyi, zbyt długich włosów w innym kolorze niż twoje lub wyraźnych plam. Wszystko to są oznaki romansu.

8. Huśtawka emocjonalna

Wreszcie, ważnym czynnikiem behawioralnym, który może być powiązany ze zdradą ze strony partnera, jest zmienność jego uczuć do ciebie. Jednego dnia traktuje cię jak królową, a ty zaczynasz myśleć, że wszystko jest między wami w porządku. Jednak następnego dnia wpada w złość za nic i czepia się byle głupstwa.

jak zachowuje się mąż który zdradza żonę

Oczywiście może istnieć znacznie bardziej złożona mechanika, która wyjaśnia takie dziwne zachowanie: wyczerpanie nerwowe, stres, uraza do ciebie itp.

Nie powinniśmy jednak wykluczać hipotezy, że jego umysł jest na przemian atakowany zarówno poczuciem winy za to, że cię zdradził (kiedy traktuje cię dobrze), jak i frustracją (kiedy się na ciebie złości), ponieważ twoja obecność nie pozwala mu w pełni doświadczyć nowego związku.

Jak odkryć zdradę męża za pomocą mSpy

Ale jak wspomniano powyżej, wszystkie wskazane sygnały są jedynie wskazówkami, a nie dowodami. Każdy z nich bowiem można powiązać z okolicznościami, które nie mają nic wspólnego ze zdradą.

Dlatego konieczne jest podjęcie działań, jeśli chcesz dotrzeć do sedna sprawy i odkryć prawdę. Ale jak zdemaskować zdradzającego męża? Cóż, wszystko, co robimy, przechodzi przez nasz smartfon i zdrada nie jest wyjątkiem od tej reguły. Pozostaje więc tylko dostać w swoje ręce telefon partnera!

Oczywiście nie będziesz w stanie zrobić tego fizycznie, więc będziesz musiał użyć technologii. W sieci jest wiele aplikacji, które mogą ci pomóc. W końcu nie jesteś jedyną osobą, która podejrzewa swojego partnera o zdradę.

Ale najlepszą aplikacją szpiegowską na rynku jest zdecydowanie mSpy (oficjalna strona tutaj).

mspy

Ta aplikacja jest odpowiednia zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Za jej pomocą można zdalnie uzyskać dostęp do wszystkich czatów partnera z sieci społecznościowych: Facebook, Instagram, Snapchat i WhatsApp.

Inne ważne funkcje to kontrola jego ruchów (poprzez wyświetlanie pozycji GPS w czasie rzeczywistym), możliwość dostępu do rejestru połączeń (zarówno wykonanych, jak i odebranych) oraz lista zainstalowanych aplikacji, w tym tych do poznawania innych dziewczyn, takich jak Tinder czy Badoo.

Korzystanie z mSpy jest w zasięgu każdego, nie trzeba być hakerem. Wystarczy wejść na oficjalną stronę mSpy i utworzyć własne konto. Następnie ukończenie procesu rejestracji będzie łatwe: wszystkie instrukcje są w języku polskim.

Gdy już to zrobisz, będziesz musiała zainstalować aplikację na smartfonie swojego partnera: zajmie ci to tylko dwie minuty. Lub, jeśli masz taką możliwość, podaruj mu smartfon z już zainstalowaną aplikacją. W ten sposób będziesz mieć dostęp z komputera do wszystkich informacji o jego ruchach i aktywności na smartfonie (w tym procent baterii!).

Jeśli chcesz zobaczyć, jak to działa, zanim zdecydujesz się go użyć, możesz uzyskać dostęp do wersji demonstracyjnej, dzięki której możesz dowiedzieć się więcej o tym narzędziu, idealnym do odkrywania zdradzającego męża. Aby rozpocząć, kliknij tutaj.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Cóż, moja droga czytelniczko, artykuł, w którym przyjrzeliśmy się zachowaniu męża, który zdradza, dobiegł końca. Mam nadzieję, że udzieliłem ci wystarczających informacji. W każdym razie, zawsze staraj się zachować trzeźwość umysłu i mieć całkowitą pewność przed wniesieniem jakichkolwiek oskarżeń przeciwko niemu. I rzecz jasna, skorzystaj z pomocy, o której wspomniałem.

Rate this post
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: