Szukaj
Close this search box.

Tony Robbins: książki, po które warto sięgnąć choć raz

tony robbins książki

Niewątpliwym guru w dziedzinie rozwoju osobistego jest Tony Robbins. Książki tego autora to doskonałe narzędzia dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego życia.

Jeśli chcesz zacząć osiągać sukcesy w pracy lub życiu osobistym, zarobić więcej pieniędzy (a także lepiej zarządzać tym, co masz) lub zmienić swoje postrzeganie świata z negatywnego na pozytywne, to gwarantuję ci, że jeśli zastosujesz się do rad Anthony’ego Robbinsa, nie będziesz długo czekać, na osiągnięcie celów, które sobie wyznaczyłeś.

W tym artykule znajdziesz 6 najlepszych poradników, które napisał Anthony Robbins. Książki te z pewnością mogą wnieść wiele wartości i korzyści do twojego życia oraz mogą stać się dla ciebie inspiracją do wdrożenia zmian, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu i realizacji twoich aspiracji.

Anthony Robbins: kilka słów o autorze

Anthony Robbins, znany również jako Tony Robbins, to jeden z najbardziej znanych i cenionych na świecie mentorów, doradców życiowych i mówców motywacyjnych. Inspiruje on ludzi do działania poprzez przekazywanie swojej życiowej wiedzy i doświadczeń. Podczas spotkań ze swoimi odbiorcami dzieli się cennymi wskazówkami oraz doradza jak zmienić swoje życie i stać się spełnionym.

Robbins jest także autorem poradników, na temat szeroko pojętego rozwoju osobistego. Szybko stały się one światowymi bestsellerami i zostały docenione przez specjalistów z całego świata, co uczyniło go bardzo ważną postacią w świecie rozwoju osobistego.

Książki Anthony’ego Robbinsa dedykowane są wszystkim tym, którzy poszukują inspiracji oraz motywacji do wprowadzenia w swoje życie zmian, które mogą poskutkować nowymi możliwościami osobistymi, zawodowymi i finansowymi.

Tony Robbins: książki, które musisz przeczytać

1. Nasza moc bez granic – Anthony Robbins

Nasza moc bez granic” to niekwestionowany bestseller wśród poradników motywacyjnych oraz poruszających kwestie rozwoju osobistego, autorstwa Anthony’ego Robbinsa.

Dlatego właśnie ta książka powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy zamierzają wyznaczyć sobie własną ścieżkę rozwoju osobistego. Autor obudzi w tobie wewnętrzną moc i nauczy cię różnych technik i strategii, które sprawią, że twoja siła umysłu poprowadzi cię do sukcesu.

Poradnik pomoże ci otworzyć się na wszystkie możliwości, jakie oferuje nam życie. Udowodni ci, że możesz osiągnąć wszystko, czego pragniesz, i czuć się tak, jak chcesz. A wszystko to jedynie dzięki przejęciu pełnej kontroli nad własnym życiem!

2. Obudź w sobie olbrzyma - Anthony Robbins

Obudź w sobie olbrzyma” to książka, w której Tony Robbins odsłania przed nami metody i techniki, które opanował w najwyższym stopniu, pozwalające mu po mistrzowsku pracować z ludzką psychiką. W swoim obszernym dziele wykłada w sposób klarowny i przekonujący, jak wykrzesać z siebie wystarczająco dużo siły, aby mieć wpływ na swój stan umysłowy, emocjonalny, fizyczny i materialny.

Jest to poradnik pełen strategii na temat przejmowania kontroli nad swoimi emocjami, zdrowiem, finansami czy związkami. Oferuje czytelnikowi ponadczasowe filozofie, mogące pomóc odkryć pasje i osiągnąć postawione sobie cele.

Krok po kroku wprowadza nas w tajniki samodoskonalenia, pozwalając dotrzeć tam gdzie od dawna pragniemy. „Ocknij się i zacznij kontrolować całe swoje życie” – namawia Robbins. „Ujarzmij siły, które kształtują Twoje przeznaczenie”.

3. Money: mistrzowska gra - Anthony Robbins

Money: mistrzowska gra” to pozycja poświęcona pieniądzom, wyjaśniająca, jak najlepiej nimi zarządzać, aby osiągnąć wolność finansową. To absolutnie najlepsza spośród książek na temat finansów osobistych, polecana wszystkim, bez względu na poziom wykształcenia i wiedzę na temat zarządzania pieniędzmi.

Autor opiera swoją książkę na bardzo szczegółowych badaniach przeprowadzonych podczas bezpośrednich wywiadów z jednymi z największych ekspertów finansowych naszych czasów, takimi jak Ray Dalio, Warren Buffett i Steve Forbes.

Dzięki swojej typowej klarowności i energii, Robbins jest w stanie silnie zmotywować do zdobycia wolności finansowej. Jego książka to swoisty przepis, który w siedmiu prostych krokach pozwoli ci osiągnąć ten cel (analizując również błędy, których należy unikać).

4. Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę - Anthony Robbins

Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę” to poradnik Anthony’ego Robbinsa oparty na najskuteczniejszych metodach, wzorcach, strategiach i zasadach, zawartych w jego poprzedniej książce „Obudź w sobie olbrzyma”.

Z poradnika dowiesz się, jak zacząć osiągać najlepsze rezultaty w życiu prywatnym i zawodowym oraz jak polepszyć swoje stosunki z innymi, także poprawić finanse i swoje zdrowie. Robbins podpowie ci również, jak skutecznie wyznaczać cele i zmienić swoje przekonania.

Autor przedstawia pomysły, działania i codzienne ćwiczenia, które pomogą wzbogacić życie i złożą się na tytułowe olbrzymie kroki. Ta książka, zawierająca 365 lekcji samodoskonalenia, z pewnością zapewni ci motywację na każdy dzień.

5. Niewzruszony. Twój przewodnik po wolności finansowej - Anthony Robbins

Niewzruszony. Twój przewodnik po wolności finansowej” to kolejny poradnik na temat finansów, którego autorem jest Tony Robbins. Autor pokaże ci w nim, jak zmienić swój sposób myślenia i działania, aby zachować spokój i opanowanie w zmiennych warunkach rynków finansowych.

W trakcie lektury tej książki, poznasz m.in. najważniejsze mechanizmy rynku oraz schematy zachowań, które nami kierują. Co więcej, dowiesz się, jakimi prawami i zasadami kierują się najbogatsi inwestorzy na świecie oraz jak poradzić sobie w czasach kryzysów finansowych.

Jeśli obawiasz się o swoją przyszłość finansową i nie wiesz, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w tym zakresie, ten poradnik pomoże ci podejmować takie działania, które ułatwią ci spokojne gospodarowanie budżetem.

6. List od przyjaciela - Anthony Robbins

List od przyjaciela” jest niezwykłym poradnikiem, pomagającym pokonywać trudy codziennego życia. Anthony Robbins tłumaczy w nim, w jaki sposób skutecznie radzić sobie z problemami i kłopotami, które przytrafiają się każdemu z nas, niemal na każdym etapie życia.

Ta napisana w prosty i czytelny sposób książka pomaga czytelnikowi na nowo się odnaleźć i odzyskać utracone nadzieje i sens życia. Zawarte w niej wskazówki są bardzo pomocne i praktyczne, a co za tym idzie, można je zastosować na każdej płaszczyźnie naszego życia.

W tej książce Tony’ego Robbinsa znajdziesz odpowiedzi na wiele ważnych życiowych pytań i dylematów, co z całą pewnością ułatwi ci odnalezienie wewnętrznej harmonii oraz uzyskanie nowego i pozytywnego spojrzenia na otaczający nas świat.

W tym artykule przedstawiłam ci poradniki, które napisał Tony Robbins. Książki autora zawierają wiele skutecznych wskazówek i strategii na temat tego, jak poprawić jakość swojego życia i zacząć osiągać sukcesy. Mam nadzieję, że spośród propozycji poradników Anthony’ego Robbinsa uda ci się wybrać coś dla siebie i już wkrótce wprowadzisz dobre zmiany do swojego życia.

Dziękuję ci za przeczytanie wpisu do końca i zachęcam do zapoznania się z rankingami książek dostępnymi na naszym blogu!

5/5 - (1 vote)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: