Test na zdradę żony lub męża za darmo: pytania i wyniki

test na zdradę żony lub męża

Potrzebny ci test na zdradę żony lub męża? Obawiasz się, że twój partner/twoja partnerka cię zdradza i chcesz poznać prawdę? W takim razie dobrze, że tu trafiłeś/aś!

Dzięki testowi opracowanemu przez zespół Rozwój Do Potęgi możesz dowiedzieć się, czy partner/ka rzeczywiście ma kogoś innego w swoim życiu, czy też twoje podejrzenia są bezpodstawne.

Test jest odpowiedni dla każdego rodzaju relacji: od zwykłego randkowania, przez stały związek i wspólne mieszkanie aż po małżeństwo. Aby uzyskać odpowiedź, wystarczy odpowiedzieć na 11 pytań wielokrotnego wyboru.

Zestaw odpowiedzi do każdego pytania jest na tyle zróżnicowany, by można było jak najlepiej oddać swoją specyficzną sytuację. Wynik zatem bierze pod uwagę wszystkie szczegółowe odpowiedzi, jakich udzielono w teście.

Co więcej, test jest darmowy i możesz zacząć go wypełniać już teraz, klikając tutaj.

Odkryj, czy on/a cię zdradza!

Test na zdradę żony lub męża: 11 pytań

Poniżej wymieniłem 11 pytań, na które składa się nasz test zdrady. Pomogą ci one zrozumieć, czy twój partner bądź twoja partnerka naprawdę cię zdradza. Na każde pytanie możesz udzielić różnych odpowiedzi:

 1. Jesteś mężczyzną czy kobietą?
 2. Ile masz lat?
 3. Kim jest osoba, którą podejrzewasz o zdradę?
 4. Myślisz, że jesteś ofiarą jakiego typu zdrady?
 5. Jak się układa wasze życie seksualne?
 6. Macie problemy z komunikacją?
 7. Uważasz się za osobę zazdrosną?
 8. Czy twój partner/twoja partnerka w przeszłości zdradził/a?
 9. Pytałeś/aś partnera/kę, czy cię zdradził/a?
 10. Które z tych stwierdzeń dotyczących użycia smartfona przez partnera/kę są prawdziwe? (5 możliwych wyborów)
 11. Które z tych oznak zdrady zauważyłeś/aś? (7 możliwych wyborów)

Przy okazji, polecam ci lekturę naszych dwóch artykułów poświęconych oznakom zdrady: u żony (kliknij tutaj) i u męża (kliknij tutaj).

Odkryj, czy on/a cię zdradza!

Test zdrady: interpretacja wyniku

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania w teście, otrzymasz wynik, który pozwoli ci rozstrzygnąć, czy twój partner/twoja partnerka cię zdradza, czy nie.

Aby wynik faktycznie odzwierciedlał twoją sytuację, odpowiedzi na każde z pytań muszą być naprawdę szczere. Tylko wtedy test może być dla ciebie źródłem pomocy i przede wszystkim prawdy.

Gdy już odpowiesz na wszystkie jedenaście pytań, pokaże się jeden z trzech możliwych wyników, który da ci pojęcie o tym, jak wygląda twoja relacja z partnerem/ką i czy faktycznie jest się czego obawiać.

Poniżej znajdziesz trzy możliwe wyniki, z którymi możesz się spotkać:

1. Musisz bardziej ufać partnerowi/partnerce

Być może niektóre jego/jej zachowania obudziły w tobie silne podejrzenia, że cię zdradza. Może trudno ci obdarzyć go/ją zaufaniem, może masz problem z nadmierną zazdrością, a może musisz popracować nad samooceną? Test na zdradę dał w każdym razie wynik negatywny. Musisz zacząć bardziej ufać, a przede wszystkim cieszyć się związkiem.

2. Możliwe, że twój partner / twoja partnerka cię zdradza!

W tym przypadku odpowiedzi, których udzieliłeś/aś, wskazują na pewne prawdopodobieństwo, że twój partner/twoja partnerka cię zdradza. Nadal nie ma jednak co do tego 100% pewności. Dlatego nie osłabiaj swojej czujności, ale nie wyciągaj jeszcze pochopnych wniosków.

3. Bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zdrady!

Ostatni wynik sugeruje wysokie prawdopodobieństwo, że jesteś zdradzany/a przez swojego partnera/swoją partnerkę. W tym przypadku może pomóc zwrócenie większej uwagi na jego/jej zachowanie, dzięki czemu być może zyskasz odpowiedzi na niektóre wątpliwości o ostateczną pewność.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić, czy on mnie zdradza?

Odkryj, czy on/a cię zdradza!

Jak sprawdzić, czy mnie zdradza?

Jeśli uzyskany wynik będzie negatywny, musisz się skupić nie na swoich podejrzeniach, ale na pracy nad zwiększeniem zaufania, podniesieniem twojej samooceny oraz na bardziej pozytywnym przeżywaniu związku z ukochaną osobą.

Jeśli natomiast zdrada była bardzo prawdopodobna lub co najmniej możliwa, mówimy o czymś zupełnie innym. Test udowodnił, że racja jest po twojej stronie, potwierdzając, że wątpliwości co do partnera/ki mogą być słuszne.

Dlatego teraz kolejnym krokiem będzie zyskanie 100% pewności i zebranie ewentualnych dowodów zdrady, które są istotne szczególnie, jeśli w grę wchodzi rozwód. Osiągnięcie tego celu wymaga trochę wysiłku, ale jest całkowicie w zasięgu twoich możliwości.

W twoim przypadku zdecydowanie radzę zdać się na skuteczność, dyskrecję i profesjonalizm aplikacji szpiegowskiej mSpy. Monitorując jego/jej telefon za pomocą mSpy, zyskasz dostęp do wszystkich potrzebnych informacji o swoim partnerze bądź partnerce, takich jak:

 • Geolokalizacja
 • Rejestr wiadomości SMS i na czacie
 • Połączenia wykonane i odebrane
 • Wysyłane i odbierane zdjęcia i filmy
 • Aplikacje zainstalowane w telefonie
 • Odwiedzane strony internetowe
 • Korzystanie z aplikacji typu Tinder

W ten sposób zawsze będziesz wiedzieć o każdym jego/jej ruchu i szybciej ocenisz, czy rzeczywiście cię zdradza, czy nie. Korzystanie z mSpy jest bardzo proste, podobnie jak jego instalacja: wszystko można znaleźć na oficjalnej stronie online.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

4/5 - (2 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.