Szkolenia z zarządzania czasem: najlepsze kursy online

szkolenia z zarządzania czasem

Czy wiesz, jakie korzyści mogą przynieść ci szkolenia z zarządzania czasem? Czy myślałeś kiedykolwiek, aby wziąć w nich udział i nauczyć się lepszej organizacji pracy i czasu oraz popracować nad własną produktywnością? Jeśli nie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą najlepszych kursów zarządzania czasem, które znajdziesz w tym artykule!

Czym są kursy zarządzania czasem? To seria materiałów edukacyjnych, stworzonych przez specjalistów z dziedziny time managementu, rozwoju osobistego i psychologii, która ma za zadanie wskazać ci najlepsze metody i techniki planowania i organizowania zadań oraz ich jak najskuteczniejszej realizacji w jak najkrótszym czasie.

Kurs zarządzania czasem to doskonała inwestycja w samorozwój, gdyż pomagają nam nauczyć się gospodarowania naszym czasem, wspierają naszą wydajność oraz inspirują do efektywnego działania.

Poniżej znajdziesz najlepsze szkolenia z zarządzania czasem wraz z opisami, które stanowią doskonałą bazę, mogącą ułatwić ci pracę nad lepszą organizacją twojego życia. Zachęcam cię do zapoznania się z ofertą warsztatów i do wybrania choć jednego z nich.

Kursy zarządzania czasem

1. Efektywność osobista - zarządzanie zadaniami i sobą w czasie – Agnieszka Dzienisiewicz

Efektywność osobista – zarządzanie zadaniami i sobą w czasie” to kurs Agnieszki Dzienisiewicz, certyfikowanego Trenera Biznesu & HR Biznes Partnera. Jeśli chcesz zacząć efektywnie wykorzystywać swój czas oraz nauczyć się skutecznego planowania i wykonywania zadań, to koniecznie weź udział w tym kursie!

Autorka podpowie ci, jak radzić sobie ze stresem, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także wskaże metody ułatwiające wyznaczanie sobie celów. Ponadto z kursu nauczysz się, jak zmienić lub wyrobić sobie takie nawyki, które znacząco zwiększą twoją produktywność i pozwolą ci zaoszczędzić czas.

Pokonaj prokrastynację, przestań odkładać wykonywanie zadań na później i zacznij działać tu i teraz! Te ponad 5 godzin szkolenia wideo na pewno nie będą stratą czasu!

2. Organizacja pracy i zarządzanie zadaniami z Trello – Adam Bakalarz

Kurs „Organizacja pracy i zarządzanie zadaniami z Trello” oferuje wsparcie w zakresie efektywnego zarządzania projektami i zadaniami dzięki aplikacji Trello. Biorąc w nim udział i stosując się do zawartych w nim wskazówek, masz szansę znacząco zwiększyć produktywność twojego zespołu dzięki komunikacji i lepszej organizacji pracy.

Adam Bakalarz, specjalista ds. digital marketingu, wskaże ci najlepsze metody pozwalające na oszczędzanie czasu poprzez zastosowanie automatyzacji powtarzalnych zadań, ich rozdzielania i ustalania priorytetów. Zadbaj o lepszą komunikację między członkami zespołu i sprawne planowanie ich obowiązków.

Skorzystaj ze szkolenia i rozpocznij samodzielną pracę z jednym z najbardziej niezawodnych narzędzi do organizacji pracy, jakim jest Trello! Przekonasz się, że pomoże ci ono także w organizacji prywatnych zadań.

3. Todoist - skuteczne planowanie i realizacja zadań – Adam Bakalarz

Todoist – skuteczne planowanie i realizacja zadań” to kolejny kurs zarządzania czasem stworzony przez Adama Bakalarza. Tym razem autor skupia się na innym, niezbędnym narzędziu do nadzorowania zadaniami, czyli Todoist.

Kurs wprowadzi cię w tajniki produktywności i pokaże rozwiązania mające na celu efektywne planowanie i realizowanie codziennych zadań z aplikacją Todoist. Jeśli masz problem ze skuteczną organizacją dnia i zawsze brakuje ci czasu, aby dokończyć zaplanowane czynności, to udział w tym szkoleniu może pomóc ci to zmienić!

Z tego kursu nauczysz się przede wszystkim obsługi narzędzia Todosit, ale jednocześnie dowiesz się, jak efektywniej organizować sobie zadania i oszczędzać przy tym mnóstwo cennego czasu.

4. Zarządzaj swoim czasem – Michał Pasterski

Każdy z nas ma dziennie do dyspozycji 24 godziny, jednak niektórzy potrafią wykorzystać je lepiej, a inni gorzej. Jeśli chcesz zaliczać się do tej pierwszej grupy, polecam ci kurs „Zarządzaj swoim czasem”, dzięki któremu raz na zawsze nauczysz się planowania i kontrolowania upływającego czasu tak, by go niepotrzebnie nie wytracać.

Z kursu dowiesz się m.in. gdzie ukrywają się codzienne pożeracze czasu, jak zapanować nad swoimi myślami, żeby nie stawały się one przyczyną utraty cennych godzin, jak używać kalendarza, żeby pomógł ci w planowaniu kolejnych dni oraz co zrobić, żeby nie odkładać niczego na później.

Zarządzanie czasem to cenna umiejętność w pracy i w nauce, ale także w codziennym życiu: pozwoli ci skuteczniej osiągać cele, ograniczyć stres i frustrację i kończyć każdy dzień z poczuciem satysfakcji.

5. Szybki Kurs Zarządzania Czasem – Nikodem Zegzda

Szybki Kurs Zarządzania Czasem” to idealne szkolenie dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się osiągać więcej w jak najkrótszym czasie, dzięki lepszej organizacji pracy. Dzięki niemu poznasz podstawowe koncepcje i narzędzia planowania, kluczowe zasady dotyczące ulepszania swojej produktywności oraz najbardziej podstawowe narzędzia rozpoznawania wagi poszczególnych zadań.

Warsztat prowadzony przez Nikodema Zegzdę ułatwi ci radzenie sobie z poczuciem chaosu i przeciążeniem zadaniami dzięki proponowanym przez autora technikom i metodom zwalczania skłonności do odkładania spraw na później.

Ten kurs zarządzania czasem podpowie ci, jak zyskać więcej czasu na odpoczynek, realizację hobby i pasji oraz jak nauczyć się odpoczywać bez poczucia winy.

6. Produktywność. Jak pracować efektywnie w domu i w biurze? - Centrum EFEKTY

Produktywność. Jak pracować efektywnie w domu i w biurze?” to kurs stworzony przez Centrum EFEKTY. Dzięki uczestnictwu w tym szkoleniu nauczysz się realizować więcej zadań w krótszym czasie, poznasz metody radzenia sobie z odkładaniem obowiązków na później, a także techniki lepszej organizacji i skutecznego planowania zadań.

Autorzy tego szkolenia z zarządzania czasem wskażą ci, w jaki sposób wypracować odpowiednie i przynoszące korzyści nawyki, stosując strategie kontroli poziomu i wspomagania produktywności.

Jeśli twój zawód wymaga dużej wydajności i skuteczności, a także kreatywności, dyscypliny oraz organizacji i chciałbyś nad tymi aspektami popracować, nie wahaj się i skorzystaj z oferty szkolenia już dziś!

7. Productivity and Time Management for the Overwhelmed – Josh Paulsen

Productivity and Time Management for the Overwhelmed” to propozycja szkolenia z zarządzania czasem w języku angielskim. Jest to kompletny kurs na temat produktywności i organizacji czasu stworzony, aby pomóc ci zmniejszyć przytłoczenie obowiązkami i zwiększyć twoje wyniki.

Dowiedz się, dlaczego nie jesteś tak produktywny, jak mógłbyś być, i z pomocą autora opracuj plan poprawy, wdrażając w życie nowe strategie. W swoim kursie, Josh Paulsen skupia się m.in. na uzmysłowieniu ci co tak na prawdę powoduje twoje przytłoczenie i zmęczenie codziennymi obowiązkami oraz co prowadzi cię do prokrastynacji.

Przejmij kontrolę nad swoim sposobem myślenia i poziomem energii, aby znacząco zwiększyć swoją produktywność! Nie zrażaj się językiem kursu – wideo jest opatrzone polskimi napisami.

8. Czas to pieniądz – Kobieta i Pieniądze

Czas to pieniądz” to kurs online stworzony przez autorów portalu Kobieta i Pieniądze. Biorąc udział w tym szkoleniu, nauczysz się zarządzać swoim czasem w taki sposób, aby dawał ci jak najwięcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie pracy i wysiłku.

Jeżeli ciągle brakuje ci czasu na wykonanie niezbędnych obowiązków, a przy tym czujesz, że brakuje ci odpowiedniej organizacji, aby zacząć zarabiać więcej, koniecznie skorzystaj z oferty tego szkolenia! Dzięki kursowi dowiesz się, jak wyceniać swoją pracę i wykonywać ją jak najefektywniej, by odnieść sukcesy finansowe.

Biorąc udział w szkoleniu, zyskasz nie tylko wiedzę, ale także pewność siebie i poczucie przejęcia kontroli nad swoim życiem!

Kurs zarządzania czasem: komu się przyda?

Zastanawiasz się czy kursy zarządzania czasem są dla ciebie? Chcesz wiedzieć, po co i dla kogo takie kursy zostały stworzone?

Szkolenia z zarządzania czasem pomogą ci zwiększyć twoją produktywność zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dlatego polecane są one nie tylko pracownikom, którzy muszą wykazywać się dużą dozą dyscypliny i świetną organizacją pracy, ale również wszystkim tym, którzy czują, że nie potrafią zarządzać czasem w codziennym życiu. Podsumowując, każdy zainteresowany może uczestniczyć w kursach i szkoleniach time managementu!

A czy wiesz czym różnią się kursy od szkoleń? Ich znaczenie jest bardzo podobne i można używać tych terminów wymiennie, choć różnią się one drobnym szczegółem.

Kursy zazwyczaj tworzone są przez ekspertów, którzy swoją ofertę kierują w stronę osób chcących nauczyć się danej umiejętności od zera i nigdy wcześniej nie miały nic wspólnego z danym zagadnieniem bądź startują od pewnego poziomu, jednak nie są jeszcze specjalistami w danej dziedzinie. Natomiast szkolenia dedykowane są głównie osobom, które czerpią wiedzę od innych w celu doskonalenia własnych, zdobytych już wcześniej umiejętności. My jednak stosujemy te określenia właściwie na równi.

Dziękuję za przeczytanie artykułu, w którym przedstawiłam ci najlepsze kursy zarządzania czasem dostępne w Internecie. Jak widzisz, nie potrzeba wiele czasu, by ukończyć taki kurs. Na koniec pozostaje ci coś więcej niż tylko certyfikat: to nieograniczone czasowo korzyści płynące z nowej wiedzy i nowego podejścia, dzięki którym na zawsze możesz zmienić swoje życie!

Zobacz także: kursy psychologiczne i kursy rozwoju osobistego

5/5 - (2 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.