Szukaj
Close this search box.

Sygnały, że ona chce wrócić: 10 najczęstszych oznak

sygnały, że ona chce wrócić

Zastanawiasz się, jakie są najczęstsze sygnały, że ona chce wrócić? Chcesz wiedzieć, czy ona znów chce z tobą być, czy może wasz związek skończył się definitywnie? Jesteś we właściwym miejscu!

Pod koniec historii miłosnej zazwyczaj przeważają złe wspomnienia, a także pojawiają się negatywne emocje, takie jak ból, żal i melancholia. W rezultacie osoba zraniona stara się ocalić to, co można jeszcze uratować, próbuje stanąć na nogi i rozpocząć nowe życie.

Jednak bardzo często niektóre zachowania byłej, manifestowane po rozstaniu, pozwalają nam bardzo wiele zrozumieć. Ale należy też cały czas pamiętać, że ryzyko, że damy się oszukać, czyha na nas tuż za rogiem. Stąd pojawia się naturalna potrzeba, aby dowiedzieć się, jak poprawnie interpretować i rozpoznać ewentualne sygnały, że ona chce wrócić.

Dlatego w tym artykule wyjaśnię ci, jak odczytać sygnały, że ona chce wrócić, analizując 10 głównych oznak, które mogą dać ci nadzieję na jej powrót.

Zanim jednak przejdziemy do lektury, chciałabym zaprosić cię do wykonania bardzo przydatnego testu online, który pomoże ci precyzyjnie określić twoje szanse na powrót do byłej. Potraktuj go jako kolejny sposób, aby sprawdzić, czy sygnały, że ona chce wrócić, są prawdziwe, czy nie.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Sygnały, że ona chce wrócić: 10 głównych oznak

Poniżej przeanalizujemy główne oznaki, mogące sugerować ci, że twoja była dziewczyna nadal coś do ciebie czuje i chce, abyście znów byli razem. Jednocześnie, zachęcam cię do przeczytania wpisu o tym, jak odzyskać byłą dziewczynę, aby jak najlepiej wykorzystać opisane symptomy.

1. Prosi cię o spotkanie

Wśród najbardziej oczywistych oznak, że twoja ex chce do ciebie wrócić, jednak nie zawsze sprawdzającej się w 100%, jest wykazywana przez nią chęć spotkania się z tobą w cztery oczy. Należy pamiętać, że gdy kończy się związek, chęć zobaczenia byłego partnera jest zawsze bardzo silna, ale z wielu powodów robi się wszystko, aby tę potrzebę stłumić.

Twoja ex może jednak poddać się tej pokusie i próbować nawiązać z tobą jakiś kontakt. Oczywiście nie będzie chciała zakomunikować ci tego w sposób oczywisty. Z pewnością nigdy nie otrzymasz wiadomości:

„Nie mogę tego dłużej znieść… proszę spotkajmy się dzisiaj!”

Wręcz przeciwnie, zawsze będą to pośrednie próby kontaktu, takie jak konieczność odebrania jakieś rzeczy, którą zostawiła u ciebie w domu, pomoc w zrobieniu czegoś, z czym sobie nie radzi, lub podwiezienie jej gdzieś samochodem.

W każdym razie, jeśli twoja ex kontaktuje się z tobą więcej niż raz, pod jakimś banalnym pretekstem, możesz być pewien, że nie zapomniała jeszcze o tobie, nie jesteś jej obojętny i że być może próbuje ponownie odbudować relacje między wami.

2. Szuka spontanicznego kontaktu

Kolejną oznaką, że ona chce wrócić, może być to, że coraz częściej spotykasz ją w miejscach, w których zwykle bywasz: parku, w którym biegasz, ulubionym lokalu czy supermarkecie, w którym najczęściej robisz zakupy.

Oczywiście, jeśli jesteście sąsiadami i mieszkacie niedaleko siebie, nie powinieneś brać tego sygnału pod uwagę. Ale jeśli te miejsca były przez ciebie odwiedzane, gdy byliście w związku, najprawdopodobniej twoja była zaczęła chodzić tam z zamiarem „przypadkowego” spotkania tam ciebie.

oznaki że ona chce wrócić

W ten sposób może mieć dobrą wymówkę, by podejść do ciebie i nawiązać rozmowę, sugerując, że to spotkanie może być sygnałem od losu bądź zwykłym zbiegiem okoliczności. Pamiętaj więc, że jeśli spotkasz ją więcej niż raz podczas zakupów lub spaceru z psem, najprawdopodobniej to sygnał, że chce do ciebie wrócić.

3. Wykazuje entuzjazm

Taka sytuacja ma miejsce, gdy pomimo zakończenia związku nadal nie zerwaliście ze sobą kontaktu. Być może regularnie rozmawiacie ze sobą w social mediach lub jesteś zmuszony do utrzymywania z nią kontaktu w sprawach związanych z pracą, studiami lub wspólnymi znajomymi.

Możesz zauważyć, że coś jest nie tak, jeśli na twojego prostego smsa odpisze długą wiadomością, pełną entuzjazmu, bez kończenia rozmowy, ale z możliwością ewentualnej odpowiedzi.

Oczywiście, takie zachowanie może być po prostu zwykłą uprzejmością z jej strony. Jednak jeśli chodzi o byłych partnerów, rzadko bywają wylewni i chętni do rozmów. Jeśli więc zastanawiasz się, jak stwierdzić, czy twoja ex wysyła ci sygnały, że chce wrócić, zwróć również uwagę na jej zbyt entuzjastyczne zachowanie.

4. Wspomina wspólne chwile

Sygnałów, że twoja ex chce do ciebie wrócić, możesz również dopatrywać się w jej słowach, czy to podczas wspólnego spotkania z waszymi przyjaciółmi, czy tylko w trakcie przypadkowego spotkania na przystanku. Zwróć więc uwagę na to, co mówi.

Zwykle, gdy para, która się rozstała, nagle się spotyka, czy to przypadkiem, czy specjalnie, zawsze pojawia się subtelne zakłopotanie. Jeśli więc zaczynasz z nią rozmawiać i słyszysz, że w jej opowieściach na temat wspólnych wakacji czy czasu spędzanego razem pojawia się nutka melancholii, najprawdopodobniej wciąż żywi do ciebie uczucia, które popychają ją w twoim kierunku.

czy ona wróci po zerwaniu

To samo, jak już wspomniałam, dotyczy wspólnych przyjaciół. Jeśli nadal wspomina wasz związek, szczególnie w obecności innych, prawdopodobnie jej uczucia do ciebie nigdy nie wygasły. W konsekwencji, może nadal żyć nadzieją na odbudowanie waszego związku.

5. Jest o ciebie zazdrosna

Jeśli zastanawiasz się, jak zrozumieć, czy ona do ciebie wróci, kolejną wartą uwagi oznaką jest zazdrość o ciebie. Gdy widzisz, że jest o ciebie zazdrosna, istnieje możliwość, że uczucie, które was łączyło, jeszcze nie wygasło i być może ona zamierza do ciebie wrócić.

Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy macie wspólną grupę znajomych, mieszkacie blisko lub razem pracujecie. Jeśli więc, rozmawiając z inną dziewczyną, czujesz na sobie jej wściekłe spojrzenie, jak wtedy, gdy byliście razem, możesz zacząć podejrzewać, że nie jesteś jej obojętny.

Musisz przyjrzeć się, czy zazdrość jest spowodowana normalnym następstwem końca waszego związku, czy uczuciem, które tak naprawdę nigdy nie wygasło.

6. Próbuje wzbudzić w tobie zazdrość

Innym ważnym sygnałem, który może pomóc ci zrozumieć, czy twoja ex chce do ciebie wrócić, jest jej zachowanie wobec innych facetów. Powinieneś zwrócić uwagę na to, czy i w jaki sposób próbuje wzbudzić w tobie zazdrość.

Jeśli po zakończeniu waszego związku twoja była dziewczyna robi wszystko, abyś zauważył ją w towarzystwie innego mężczyzny, robi to tylko po to, by zwrócić twoją uwagę i wzbudzić zazdrość.

czy ona wróci

To samo dotyczy wpisów na social media. Zdjęcia ze spotkania ze znajomymi, a w szczególności w towarzystwie mężczyzn, mogą mieć bardzo konkretny cel. Dlatego zaraz po zakończeniu związku, nie wyciągaj pochopnych związków i nie myśl, że już o tobie zapomniała!

To ty musisz rozszyfrować, czy robi ci na złość, ponieważ wasz związek się zakończył się z twojej winy, czy zachowuje się tak tylko po to, by sprawdzić twoją reakcję i dowiedzieć się, czy nadal żywisz do niej jakieś uczucia.

7. Publikuje treści dotyczące ciebie

Innym miejscem, w którym możesz odkryć sygnały, że ona chce wrócić są social media. W końcu zarówno Instagram, jak i Facebook są teraz prawdziwym odzwierciedleniem naszych myśli. Jeśli więc twoja była dziewczyna nadal o tobie myśli, możesz być również tam obecny.

Być może udostępnia zbyt bezpośrednie posty, wyrażając cały swój żal, że nie jesteście już parą. A może raczej robi to pośrednio: publikując piosenki, które zawierały w sobie wiele waszych wspólnych wspomnień, lub zamieszczając zagadkowe wpisy, mając świadomość, że je zobaczysz.

Tak więc jeśli widzisz, że twoja była ciągle powtarza teksty, na które tylko ty możesz zwrócić uwagę, lub publikuje filmy z koncertu, na którym byliście we dwoje, istnieje realna szansa, że oczekuje ponownego zbliżenia.

8. Jest na ciebie ciągle nadąsana i zła

Ta oznaka jest nieco bardziej delikatna niż pozostałe, także dlatego, że w dużej mierze zależy od okoliczności rozpadu waszego związku.

Jeśli zakończył się on źle, jej nieprzyjazne zachowanie wobec ciebie wynika najprawdopodobniej z urazy spowodowanej wydarzeniami, które skłoniły was do rozstania.

czy ona wroci po rozstaniu

Jeżeli jednak spotkasz ją lub nawiążesz kontakt w social mediach i wyda ci się otwarta na dialog, ale będą drażniły ją twoje słowa i łatwo się będzie denerwować, może w ten sposób chcieć sprawdzić, czy nadal jesteś wobec niej cierpliwy i będziesz znosił jej złość. Jeśli tak, będzie wiedziała, że nadal ma u ciebie szanse.

9. Próbuje stać się dla ciebie lepsza

Wśród sygnałów, że twoja ex chce do ciebie wrócić, być może najważniejszy związany jest z jej rozwojem osobistym. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy to ona została porzucona. Tym bardziej, jeśli stało się tak z powodu jej złego zachowania.

Może za bardzo flirtowała z innymi mężczyznami? A może nie traktowała cię odpowiednio albo wywierała na tobie zbyt dużą presję i odtrącała cię? W każdym razie to jej zachowania spowodowały, że ją zostawiłeś.

Dlatego jeśli widzisz, jak pracuje nad sobą, stara się zmienić swoje zachowanie i stać się lepszą osobą, wiedz, że najprawdopodobniej robi to, aby pokazać ci, że nie jest już taka jak dawniej. Chce udowodnić, że teraz jest odmienioną i bardziej atrakcyjną kobietą.

10. Obserwuje cię w social mediach

Ten ostatni sygnał, który może pomóc ci zrozumieć, czy twoja była dziewczyna wróci, jest związany z twoimi kontami na portalach społecznościowych. Jednak takie zachowanie może być tego odzwierciedleniem tylko wtedy, gdy na wyżej wymienionych kanałach jesteś dość aktywny.

Na przykład, jeśli masz profil, na którym udostępniasz swoją muzykę, covery piosenek, teksty lub profesjonalne zdjęcia, oznaką jej chęci powrotu do ciebie może być obserwowanie twoich poczynań i reagowanie na nie.

oznaki że chce wrócić

Ciągłe dawanie lajków, pisanie komentarzy czy udostępnianie może być tylko przykrywką, niosącą za sobą chęć ponownego nawiązania z tobą kontaktu i zachęceniem do zbliżenia.

Jak dowiedzieć się, czy ona wróci: wnioski

Do tej pory przyjrzeliśmy się 10 głównym sygnałom, które wskazują na chęć twojej byłej do powrotu do ciebie. Ale jak dowiedzieć się, czy ona wróci?

Twoje pytanie jest więcej niż uzasadnione. W końcu sygnały, jakkolwiek ważne, nigdy nie są równoznaczne z pewnością. Dodatkowo, jeśli pozwolisz, aby to ona robiła wszystko, i będziesz żyć jedynie nadzieją, że wróci, najprawdopodobniej będziesz czekał na nią wiecznie!

Jesteś mężczyzną i nie powinieneś być bierny w takiej sytuacji. Chcesz wrócić do swojej byłej? Powinieneś więc opracować plan działania, aby ją odzyskać, niezależnie od mniej lub bardziej bezpośrednich sygnałów, które ci wysyła.

Z tego powodu zachęcam cię do przeczytania „Klucza Do Odzyskania Dla Niego”, najlepszego poradnika w formie e-booka na temat odzyskiwania kobiet. W środku znajdziesz wiele pojęć i wskazówek, które pozwolą ci lepiej odnaleźć się w tej sytuacji i odzyskać ex.

Ale to nie wszystko. Dzięki poradnikowi opanujesz psychologię odwróconą, nauczysz się prawidłowo korzystać z social mediów oraz poznasz praktyczne i realne przykłady, z których można czerpać inspiracje.

W e-booku znajdziesz najskuteczniejsze techniki odzyskiwania, które pozwolą ci w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają zachowania twojej byłej, by móc ponownie ją zdobyć.

Tak więc jeśli szukasz sposobu, aby przejąć kontrolę nad sytuacją i dowiedzieć się, czy to, co widzisz, to na pewno sygnały, że ona chce wrócić, nie trać czasu i weź przykład z tysięcy facetów, którzy przeczytali „Klucz Do Odzyskania Dla Niego” i ponownie są w szczęśliwych związkach.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

4.8/5 - (6 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: