Spotkanie z ex: jak się zachować? 5 praktycznych porad

spotkanie z ex

Spotkanie z ex, jak się zachować?

Być może znajdujesz się w sytuacji, w której musisz spotkać się z byłym chłopakiem po kilku miesiącach, ponieważ uczestniczycie w tym samym wydarzeniu.

A może boisz się przypadkowego spotkania z ex i chcesz wiedzieć, jak właściwie się wtedy zachować.

W końcu możliwe jest też to, że właśnie metodycznie próbujesz odzyskać byłego, który cię zostawił, i zgodnie z harmonogramem planu odzyskania właśnie nadszedł czas na to nieszczęsne pierwsze spotkanie po upływie okresu braku kontaktu.

Bez względu na to, który z powyższych przypadków cię dotyczy, wiem dobrze, jak się musisz czuć. Konieczność spotkania z byłym po rozstaniu to jedna z tych sytuacji, które budzą w nas największy niepokój, dlatego też w dzisiejszym wpisie chcę podsunąć ci 5 sugestii dotyczących tego, jak stawić czoło takiemu spotkaniu!

Jeśli twoim celem jest odzyskanie ex, lektura tego wpisu bardzo ci się przyda, ale radzę ci połączyć ją z przestudiowaniem mojego e-booka Klucz Do Odzyskania, który wyjaśni ci od A do Z cały proces, który pozwoli ci wrócić do osoby, którą kochasz.

Doskonale, jesteśmy prawie gotowi, żeby zacząć! Jednak najpierw chciałbym zachęcić cię do zrobienia tego testu online, który pozwoli ci zweryfikować twoje szanse na odzyskanie faceta.

Potrzebujesz zaledwie dwóch minut, żeby go wypełnić: należy odpowiedzieć w nim na 15 prostych pytań dotyczących relacji z ex, a na koniec otrzymuje się wynik wyrażony w procentach, odpowiadający szansom na odzyskanie partnera.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Spotkanie z ex: jak się zachować

Przyjrzyjmy się teraz 5 bardzo istotnym poradom, których należy się trzymać, kiedy dochodzi do spotkania z ex.

spotkanie z byłym po rozstaniu

1. Okaż zobojętnienie

Wiem, że może być trudno zachować spokój podczas spotkania z byłym, ale właśnie to musisz zrobić. Dawanie się ponieść emocjom to zachowanie, które drastycznie minimalizuje szanse na odzyskanie byłego partnera i ogólnie też, nawet jeśli nie chcesz go odzyskiwać, nie pozwala to wypaść dobrze.

Musisz pokazać byłemu kompletne zobojętnienie w stosunku do niego, a jedynym sposobem, żeby to osiągnąć, jest zachowanie spokoju i stabilność emocjonalna.

2. Bądź uprzejma

Wiele osób po rozstaniu ma zwyczaj chować urazę do drugiej osoby i przy pierwszej lepszej okazji chce wystrzelić w jej kierunku cały jad trzymany dotychczas w środku.

Ale jeśli chcesz zachować dobre stosunki z byłym, czy też mieć szansę na odzyskanie go, nie możesz zachowywać się antypatycznie. Robiąc tak, jeszcze bardziej go od siebie oddalisz.

Jednocześnie staraj się nie być zbyt uprzejma, żeby nie dawać mu do zrozumienia, że chcesz, żebyście do siebie wrócili. Postaraj się znaleźć złoty środek pomiędzy uprzejmością a zobojętnieniem.

3. Roztaczaj pozytywną energię

Pamiętaj, starasz się przekazać swojemu byłemu wszystko, co dobre w twoim życiu. Tak więc bądź pogodna i pokaż, że wszystko w twoim życiu idzie po twojej myśli. Nawet jeśli nie jesteś szczęśliwa, wysil się i spróbuj okazać trochę więcej optymizmu niż zwykle!

To byłby strzał w stopę, gdybyś w tym momencie pokazała, że jesteś zdesperowana czy zdołowana, zwłaszcza, że ludzie czują naturalny pociąg do osób szczęśliwych i pozytywnych, natomiast odpychająco działają na nich osoby, które takie nie są.

4. Nie rozmawiaj o przeszłości

Spotkanie z byłym chłopakiem to okazja do porozmawiania o waszej relacji. Pamiętaj, że nie jesteście już razem, i pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest całkowite zaakceptowanie tego faktu i patrzenie przed siebie.

Spotkanie z ex może być natomiast okazją do porozmawiania o teraźniejszości, do opowiedzenia o nowościach, jakie pojawiły się w twoim życiu, i pokazania, jaką wspaniałą osobą się stałaś lub znów zaczęłaś być.

5. Baw się dobrze

Ostatnim punktem, którym należy się kierować podczas spotkania z byłym, jest dobra zabawa.

Chociaż nie powinnaś poświęcać zbyt wiele uwagi byłemu facetowi, nie ma powodu, żebyś się nudziła albo przyjmowała zbyt poważny ton. Jeśli będziesz wesoła, były bardzo doceni wasze spotkanie i zacznie pragnąć spędzać z tobą więcej czasu.

Pamiętaj, że jeśli chcesz odzyskać ex, musisz z nim delikatnie flirtować, bez względu na to, czy wasze spotkanie było przypadkowe czy zaplanowane!

Spotkanie z byłym: co dalej?

Jestem pewny, że masz jeszcze wiele wątpliwości i istnieje jeszcze wiele szczególnych przypadków, którym chciałabyś się bliżej przyjrzeć, a których nie udało mi się uwzględnić w tym wpisie. Jeśli szukasz kompletnego poradnika, który przygotuje cię do spotkania z byłym i osiągnięcia przy tym jak najlepszych rezultatów, zachęcam cię do pobrania mojego e-booka Klucz Do Odzyskania.

Jest to pełny przewodnik, który pokazuje całą procedurę odzyskania byłego krok po kroku. Pomoże ci stanąć na nogi po rozstaniu, znów zacząć roztaczać blask i odzyskać miłość swojego ukochanego.

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Uzyskaj dostęp do serii codziennych maili i otrzymaj fragment „Klucza do odzyskania”. Dowiesz się z niego:

Jeśli ten wpis okazał się pomocny, zachęcam cię do przejrzenia pozostałych poświęconych tematyce relacji damsko-męskich. Gwarantuję ci, że dostarczą ci inspiracji i użytecznych porad, które pozwolą ci wyjść obronną ręką w tym delikatnym momencie twojego życia.

Powodzenia we wszystkim 🙂

4.3/5 - (159 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.