Sposoby na wykrycie zdrady: 7 skutecznych porad

sposoby na wykrycie zdrady

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, czytaj dalej!

Jedną z największych obaw wszystkich osób będących w związkach, jest zdrada. To czasami krótkie i nieprzemyślane zdarzenie może zrujnować związek budowany przez lata. Jednym z najgorszych elementów momentu, w którym podejrzewa się swojego partnera o zdradę, jest niepewność.

Jeśli nie chcesz dłużej domyślać się i wpadać w coraz to większą paranoję, mam dla ciebie kilka pomysłów. Istnieją sposoby na wykrycie zdrady, które pozwolą ci poznać prawdę.

Jeśli jednak nie chcesz czekać, już teraz podsuwam ci jedno z najlepszych rozwiązań. Aplikacja mSpy to program szpiegowski, który pozwala monitorować telefon podejrzanego partnera. Aplikację możesz pobrać tutaj.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Sposoby na wykrycie zdrady: 7 najlepszych

Zobaczmy teraz teraz 7 sposobów na wykrycie zdrady. Niektóre z nich wymagają użycia technologii, inne to po prostu odpowiednia strategia i zachowanie. Miłej lektury!

1. Obserwowanie zachowań męża/żony

Jedną z najbardziej naturalnych i najmniej wymagających metod odkrycia zdrady jest skrupulatne obserwowanie zachowań partnera. To, na czym musisz skupić swoją uwagę, to wszelkie odstępstwa od normy.

Jeśli twój partner nagle zaczyna bardziej o siebie dbać, może to być jeden ze znaków, że ukrywa przed tobą kochankę lub kochanka. Może on także stać się bardziej zaborczy, jeśli chodzi o telefon, czy komputer. Może wcześniej pozwalał ci na korzystanie z jego elektroniki, a teraz denerwuje się gdy zbliżasz się do jego smartfona?

Osoba, która zdradza lub zdradziła, może mieć również problem z fizycznym zbliżeniem. Jeśli spędzacie teraz mniej czasu razem, a partner nie ma ochoty na seks lub co gorsza ma problem z przytuleniem cię lub pocałowaniem, to kolejna wskazówka, że coś jest nie tak.

2. Szczera rozmowa z partnerem

Jeśli niestraszna ci konfrontacja, najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozmowa z partnerem. Otwarte rozpoczęcie tematu i postawienie partnera przed faktem, że coś podejrzewasz może być kluczem do odkrycia prawdy.

jak wykryc zdrade

Rozmowę warto zacząć od tego, z czego wynikają twoje podejrzenia. Będzie to idealny drugi krok, zaraz po obserwacji zachowań męża lub żony. Skoro zebrałeś już trochę spostrzeżeń, możesz teraz podzielić się nimi z drugą połówką, a jej będzie trudno zaprzeczyć.

W rozmowie warto również opowiedzieć, jak niepewność i perspektywa zdrady wpływa na twoje samopoczucie i zdrowie.

Ten sposób zadziała, w szczególności, jeśli zdrada była tylko jednorazową chwilą słabości. Jeśli jednak partner zdradza regularnie, ma stałego kochanka/kochankę lub po prostu prowadzi podwójne życie, nie będzie chciał się do niczego przyznać.

Przeczytaj też: Zachowanie męża, który zdradza żonę

3. Zainstalowanie programu szpiegującego na telefonie

Jeden z najskuteczniejszych sposobów wykrycia zdrady dotyczy telefonu partnera. W końcu, aby porozumieć się z kochankiem lub kochanką, ludzie często wybierają internetowe komunikatory, portale randkowe lub po prostu SMSy lub telefony.

Telefon łatwo jest również ukryć lub zablokować przed innymi, więc każdemu zdradzającemu wydawać się będzie, że jest bezpieczny.

Na rynku istnieją na szczęście aplikacje szpiegowskie, które pozwalają na pełen monitoring telefonu podejrzanego. Jedną z najlepszych jest mSpy (znajdziesz ją tutaj).

MSpy pozwala na monitorowanie wszystkich aktywności zachodzących na danym telefonie. Po zainstalowaniu aplikacja staje się niewidoczna dla oczu właściciela, a ty, z poziomu własnego telefonu lub laptopa możesz śledzić przychodzące i wychodzące połączenia, czytać SMSy i konwersacje z internetowych czatów, przeglądać galerię zdjęć oraz sprawdzić, czy na urządzeniu są zainstalowane portale randkowe.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

4. Szpiegowanie komputera

Kolejnym sposobem, bardzo podobnym do poprzedniego i równie skutecznym, jest szpiegowanie komputera podejrzanego. W końcu z portali randkowych i stron takich jak Facebook czy Instagram korzystać można zarówno na telefonie, jak i na laptopie.

Śledztwo możemy przeprowadzić na własną rękę logując się na konto ofiary i przeglądając co jakiś czas historię wyszukiwania i czaty, lub znowu wspomóc się programem szpiegującym, który sprawi, że nasze śledztwo będzie prostsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze.

flexispy

Jednym z najlepszych programów tego typu jest Flexispy (znajdziesz go tutaj).

Aplikacja ta dostępna jest w wersji zarówno na telefon, jak i komputer. Posiada wszystkie funkcje, które daje nam mSpy, a dodatkowo pozwala na robienie zrzutów ekranu i używania mikrofonu otoczenia do nagrywania rozmów.

5. Założenie mikrofonu w samochodzie

Jeśli twój partner jeździ samochodem, może traktować swój pojazd jako własną kryjówkę i bezpieczne miejsce do rozmów. W końcu to jego własność, która pozwala mu na odizolowanie się od świata.

jak wykryc zdrade zony

W tym przypadku dobrym pomysłem może być zainstalowanie podsłuchu w samochodzie podejrzanego. Na rynku istnieje wiele modeli, które pozwalają się łatwo ukryć. To zazwyczaj niewielkie czarne kostki wyposażone w magnes, które pozwalają umieścić się łatwo i wygodnie pod fotelem lub pod deską rozdzielczą. Jednym z takich urządzeń jest AOBOCAM.

To niewielkie pudełko jest wyposażone w 2 mikrofony, które umożliwiają krystalicznie czyste nagrywanie rozmów. Znajdujący się wewnątrz czujnik głosu automatycznie uruchamia urządzenie, przechwytując każdy dźwięk w promieniu prawie 5 metrów, tj. we wnętrzu samochodu.

6. Wynajęcie prywatnego detektywa

Jednym z bardziej kosztownych, ale niesamowicie skutecznych rozwiązań jest wynajęcie prywatnego detektywa. Z tej metody zapewne chętnie skorzystają osoby, które nie mają nerwów, ani cierpliwości do własnego śledztwa.

Prywatny detektyw zdejmie z ciebie ciężar planowania całej akcji, nerwów spowodowanych możliwością zostania wykrytym oraz dodatkowych kosztów sprzętu i aplikacji.

Warto znaleźć kogoś, kto zna się na rzeczy, ma duże doświadczenie i może pochwalić się pozytywnymi opiniami klientów. W końcu nie chcemy, aby nasz partner dowiedział się, że nasłaliśmy na niego szpiega.

7. Zastawienie pułapki

Ostatnim prezentowanym przez nas pomysłem jest zastawienie pułapki. To klasyka znana również z filmów i seriali. Nie sprawia to jednak, że takie rozwiązanie będzie mniej skuteczne.

Jednym z najlepszych scenariuszy jest zaaranżowanie wyjazdu. Może wybierasz się na weekend do SPA z przyjaciółkami lub jedziesz w delegację? Ważne jest, aby faktycznie mieć wszystko dobrze zaplanowane – spakowana walizka, zarezerwowany hotel/zapowiedzianą wizytę u znajomego – i wprowadzić plan w życie.

Kluczem programu będzie wcześniejszy powrót do domu. Na przykład zamiast 4 dni zostaniesz u kolegi na 2 i niezapowiedzianie wrócisz do domu z istotnym pretekstem.

Przeczytaj też: Żona mnie zdradza

Jak wykryć zdradę żony lub męża za pomocą mSpy

Nie będzie zapewne dla ciebie niespodzianką, że jeden z najskuteczniejszych opisanych przez nas sposobów dotyczy telefonu partnera. To bowiem tam najczęściej można znaleźć ślady zdrady.

Wyjaśnię tu zatem, jak wykryć zdradę męża lub żony za pomocą oprogramowania, które już wcześniej polecałem, a więc mSpy.

Aby zacząć śledztwo z pomocą mSpy, aplikacji szpiegowskiej (znajdziesz ją tutaj), należy:

  1. Wejść na stronę aplikacji mSpy i założyć konto.
  2. Pobrać aplikację na telefon partnera. Musisz zrobić to w momencie, kiedy masz pewność, że twój partner cię nie zauważy – na przykład w nocy, kiedy śpi.
  3. Monitorować jego/jej poczynania. Tutaj musisz uzbroić się w cierpliwość i być bardzo skrupulatnym. Sprawdź wszystko: przychodzące i wychodzące połączenia, SMSy, zainstalowane aplikacje randkowe, internetowe czaty, a nawet galerię obrazów. W końcu kochanek lub kochanka mogą wysyłać zdjęcia.

Zanim rozpoczniesz pracę z mSpy możesz wejść na stronę aplikacji i zapoznać się z wersją demonstracyjną, aby żadne funkcje ci nie umknęły.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Sposoby na wykrycie zdrady: podsumowanie

Dotarliśmy już do końca naszego artykułu, w którym zaprezentowałem najskuteczniejsze sposoby na wykrycie zdrady żony lub męża. Mam nadzieję, że choć jeden z przedstawionych pomysłów pozwoli ci poznać prawdę.

Zdrada to często nieprzemyślany krok, który potrafi zniszczyć całą relację, nawet jeśli budowana była ona przez lata. To ogromny cios dla ofiary zdrady, który sprawia, że ciężko jest znowu zaufać partnerowi.

Nie wszystkie związki po zdradzie jednak muszą być skazane na rozpad. Dojście do siebie może trwać długo i być bolesne, jednak możliwe jest odbudowanie relacji i zaufania. Wymaga to jednak sporo pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, polecam poradnik „Pogotowie dla związku„. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się, jak może ci pomóc uporać się z kryzysem w związku:

Jak zażegnać kryzys w związku oraz odbudować uczucie, zaufanie i namiętność między partnerami

5/5 - (2 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.