ROZWÓJDOPOTĘGI.PL

sposob na narcyzke mockup

SPOSÓB NA NARCYZKĘ

Strategia, która pozwala bronić się przed narcyzką i jej manipulacjami, uwieść ją, odzyskać lub uwolnić się od niej na zawsze.

JAK TRAKTOWAĆ NARCYSTYCZNĄ KOBIETĘ???

Jeśli trafiłeś na tę stronę, prawdopodobnie przeczuwasz (lub jesteś przekonany), że masz do czynienia z kobietą narcystyczną i manipulantką lub taką, która przejawia narcystyczne cechy osobowości.

Status związku nie ma znaczenia. Może chodzić zarówno o twoją żonę, jak i kochankę, twoją byłą dziewczynę, jak i tę, z którą się od niedawna umawiasz. W każdym razie rozpoznałeś w jej zachowaniu pewne schematy manipulacji, a teraz szukasz więcej informacji na temat tego, jak sobie poradzić w relacji z nią.

Narcyzm to zaburzenie bardzo częste, które staje się coraz bardziej powszechne w naszym społeczeństwie. I w przeciwieństwie do tego, co można by sądzić, narcyzi to w równym stopniu mężczyźni, co kobiety. Niestety, bardzo mało mówi się u nas o kobiecym narcyzmie, a to z różnych powodów:

  • kobieta zwykle jawi się jako ofiara, a nie oprawca;
  • mężczyźni będący ofiarami narcyzem zwykle cierpią po cichu;
  • manipulacje narcystycznych kobiet są bardziej subtelne i trudniej je rozpoznać;
  • większość toksycznych kobiet to tzw. narcyzki ukryte.

A zatem nie zawsze jest łatwo zdemaskować narcyzkę na pierwszy rzut oka.

Dlatego właśnie wiele narcystycznych, toksycznych i manipulujących kobiet pozostaje bezkarnych. Mogą po kryjomu w dalszym ciągu stosować swoje podłe manipulacje i wyzyskiwać dobrych, łagodnych facetów, którzy im na to pozwalają, na oczach społeczeństwa, które zawsze przyznaje im rację.

Niełatwo jest stworzyć zdrowy związek z narcystyczną kobietą, ponieważ ona myśli tylko o sobie, manipuluje tobą, używa szantażu emocjonalnego i przemocy psychicznej, nie zwraca uwagi na twoje potrzeby, a dodatkowo często zdradza lub znika z twojego życia bez uprzedzenia.

Podsumowując, nie ma nic zaskakującego w tym, że wielu mężczyzn cierpi z powodu narcystycznej kobiety.

Być może i ty znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji:

Twoja partnerka może zarówno cierpieć na zaburzenie osobowości narcystycznej, jak i przejawiać narcystyczny rys. W każdym z tych przypadków będzie narzucała bardzo specyficzne warunki waszej relacji, stwarzała dodatkowe problemy i wzbudzała w tobie wiele wątpliwości:

Czy udany związek z narcyzką jest możliwy? Jak rozkochać w sobie narcyzkę? Jak skutecznie bronić się przed jej manipulacjami? Co zrobić, jeśli oddaliła się od ciebie, znika lub cię zostawiła? 

Właśnie po to, by odpowiedzieć na wszystkie te pytania i by pomóc wielu mężczyznom, którzy muszą mierzyć się z relacją z narcystyczną kobietą i manipulantką, zespół bloga Rozwój Do Potęgi postanowił przygotować kompletny przewodnik o tym, jak przetrwać z kobiecą toksycznością: „Sposób Na Narcyzkę”.

czym jest "Sposób na narcyzkę"?

„Sposób Na Narcyzkę” to najbardziej zaawansowany poradnik w Polsce poświęcony kobiecej toksyczności. Pomoże ci zrozumieć narcystyczną kobietę, jej zachowanie, oraz dowiedzieć się, jak najlepiej radzić sobie w relacji z nią. Oto co w nim znajdziesz:

ZAWARTOŚĆ PORADNIKA

Rozdział 1 - Fokus na kobiecy narcyzm

W tym rozdziale poznasz cechy narcystycznej kobiety oraz dowiesz się, jak odróżnić patologiczną narcyzkę od kobiety, która przejawia tylko niektóre narcystyczne cechy osobowości. Ponadto znajdziesz tu dokładne porównanie narcyzmu jawnego i ukrytego oraz zaburzenia osobowości histrionicznego i borderline.

Rozdział 2 - Narcystyczna kobieta w związku

Jak funkcjonuje związek z narcystyczną kobietą i jakie są jego typowe fazy? W tym rozdziale dowiesz się, z jakimi rodzajami mężczyzn najczęściej wiąże się narcyzka, jak zachowuje się wobec partnera, co myśli, czego chce i co czuje. Ponadto odpowiemy na bardzo ważne pytania: czy narcyzka się zakochuje i czy może się zmienić?

Rozdział 3 - Zmanipulować manipulantkę

Toksyczna kobieta (narcystyczna, ale także histrioniczna czy borderline) stosuje różne formy manipulacji, by podporządkować sobie partnera i uzyskać od niego to, czego chce. W tym rozdziale nauczysz się je rozpoznawać, bronić przed każdą z nich oraz opanujesz sztukę skutecznej kontrmanipulacji.

Rozdział 4 - Jak żyć z narcystyczną kobietą

Jeśli jesteś w toksycznym związku z manipulantką, musisz nauczyć się stosować różne użyteczne techniki, by chronić siebie i zachować pewną kontrolę, dzięki czemu nie pozwolisz jej zrujnować ci życia. W tym rozdziale dowiesz się wszystkiego, co trzeba, by skuteczniej radzić sobie w relacji tego typu.

Rozdział 5 - Jak odzyskać narcystyczną kobietę

Twoja narcystyczna partnerka zostawiła cię, oddaliła się od ciebie lub straciła tobą zainteresowanie? Chcesz ją odzyskać i sprawić, by wróciła do twojego życia? Istnieje 6 bezbłędnych technik odzyskania , które sprawią, że to zadanie stanie się znacznie prostsze. Twoja była straci grunt pod nogami i to ona zacznie o ciebie zabiegać!

Rozdział 6 - Jak uwolnić się raz na zawsze od narcyzki i zapomnieć o niej

Kiedy toksyczna relacja staje się nie do zniesienia i widzisz, że nie ma szans na poprawę, zaczynasz poważnie rozważać, czy nie warto zakończyć związek z narcystyczną partnerką raz na zawsze. Ale czy tak łatwo się od niej uwolnić? Dowiedz się, jak znaleźć w sobie odwagę do działania, na co się przygotować i jak zapomnieć o niej, by w końcu znów być szczęśliwym i wolnym mężczyzną.

Co otrzymujesz w praktyce?

Sposób Na Narcyzkę to e-book w formacie cyfrowym (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się z 160 stron podzielonych na 6 rozdziałów. Możesz czytać go na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu. Jeśli wolisz, możesz również go wydrukować. 

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedział, że dokonałeś tego zakupu).

sposob na narcyzke mockup

kup e-book teraz!

sposob na narcyzke mockup

167 zł

W promocji za jedyne 117 zł

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com.

Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiał czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.