rozwójdopotęgi.pl

sposob na narcyza ksiazka

SPOSÓB NA NARCYZA

Strategia, która pozwala bronić się przed narcyzem, zdobyć go, odzyskać lub uwolnić się od niego

jak radzić sobie z narcyzem???

Jeśli trafiłaś na tę stronę, prawdopodobnie przeczuwasz lub jesteś przekonana, że masz do czynienia z narcyzem bądź mężczyzną, który przejawia pewne narcystyczne cechy. 

Nietrudno zakochać się w narcyzie, zwłaszcza, że zrobi on wszystko, żeby tak się stało. Oczaruje cię i uwiedzie, ale do czasu… 

Narcyz w końcu odkryje przed tobą swoje prawdziwe i znacznie bardziej ponure oblicze: egoisty i manipulatora, mężczyzny ogarniętego żądzą władzy i prestiżu, który chętnie wykorzystuje innych, by osiągnąć swój cel.

Niełatwo jest stworzyć z narcyzem zdrową i satysfakcjonującą relację: niechętnie się angażuje, ma skłonności do zdrady i flirtu, nie jest szczery w okazywaniu uczuć, często odchodzi, by niespodziewanie wrócić… Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet cierpi z powodu narcyza.

Być może i ty znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji:

Twój mężczyzna może zarówno cierpieć na zaburzenie osobowości narcystycznej, jak i przejawiać narcystyczny rys – w każdym z tych przypadków będzie narzucał bardzo specyficzne warunki waszej relacji, stwarzał dodatkowe problemy i wzbudzał w tobie wiele wątpliwości:

Czy udany związek z narcyzem jest możliwy? Jak rozkochać w sobie narcyza? Jak skutecznie bronić się przed jego manipulacjami? Co zrobić, by wrócił, jeśli oddalił się od ciebie lub cię zostawił? 

sposob na narcyza kziazka

Wiedząc, jak wiele kobiet zmaga się z takim przypadkiem i kompletnie nie wie, jaki kolejny krok zrobić (i czy w ogóle ma jeszcze jakieś pole manewru), zespół bloga Rozwój Do Potęgi postanowił opracować kompletny przewodnik po relacji z narcystycznym mężczyzną: „Sposób na narcyza”.

czym jest "sposób na narcyza"?

Sposób Na Narcyza to najlepszy i najbardziej kompletny poradnik w Polsce, który pozwoli ci zrozumieć, kim jest narcyz i jak działa, oraz wcielić w życie strategie, które ocalą ciebie, twoją niezależność, pewność siebie i komfort psychiczny. Oto, co w nim znajdziesz:

zawartość e-booka

Rozdział 1 - Jak rozpoznać narcyza

W tym rozdziale dowiesz się, jakie są cechy charakterystyczne narcyza i jak odróżnić narcyza patologicznego od osoby z narcystycznym rysem. Odpowiemy też sobie na pytanie, czy narcyz może się zmienić.

Rozdział 2 - Relacja z narcyzem

Jak wygląda relacja z narcyzem?Jakie są jej etapy? Dowiedz się, czym dla narcyza jest miłość, co sprawiło, że jego wybór padł na ciebie i jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą współuzależnienie. Poznaj sekrety komunikacji z narcyzem, w której nigdy nie będziesz na przegranej pozycji.

Rozdział 3 - Narcyz odchodzi i wraca

Twój narcyz zostawił cię i zastanawiasz się, czy wróci? A może już nie pierwszy raz odchodzi i wraca? W tym rozdziale dowiesz się, jak nie pozwolić mu się za bardzo oddalić i jak sprawić, by wrócił szybciej, niż myślisz.

Rozdział 4 - Jak bronić się przed narcyzem

Narcyz jest typem agresywnym, który lubi czuć władzę nad innymi. Dlatego tak ważne jest umieć się bronić przed jego manipulacjami, wyznaczać wyraźne granice i zachować niezależność emocjonalną. Tylko tak możesz ocalić swoją tożsamość i dać mu do zrozumienia, na co nie może sobie pozwalać.

Rozdział 5 - Najważniejsza technika w relacji z narcyzem

Czy istnieje uniwersalny sposób na narcystycznego faceta? Przy wyrafinowanej grze, jaką prowadzi, może to być trudne, ale zaskoczy cię, jak skutecznie można kontrolować relację z narcyzem dzięki jednej, prostej zasadzie…

Rozdział 6 - Stały związek z narcyzem

Twój wieloletni partner lub mąż jest narcyzem? Mieszkacie razem? Macie dzieci? Narcyz nie lubi zobowiązań, ale jeśli udało wam się zbudować stały związek, naucz się działać tak, by nie stał się dla ciebie więzieniem.

Rozdział 7 - Randkowanie i romans z narcyzem

Spotykasz się z narcyzem, ale on unika jak ognia tematu stałego związku? A może jedno z was jest w stałym związku i macie romans? Narcyz lubi zostawić sobie otwartą furtkę, ale możesz sprawić, że zacznie czuć potrzebę poważnej relacji.

Rozdział 8 - Jak odzyskać narcyza

Twój narcystyczny facet z tobą zerwał, a ty chciałabyś go odzyskać? Istnieją 4 bezbłędne techniki odzyskania, które znacznie ułatwią ci to zadanie, a przy tym sprawią, że twój ex-narcyz straci grunt pod nogami i sam będzie musiał o ciebie zabiegać.

Rozdział 9 - Jak rozstać się z narcyzem

Gdy nie widzisz już szans dla swojego związku, zaczynasz rozważać rozstanie. Ale czy narcyza tak łatwo porzucić? Czy można się od niego uwolnić raz na zawsze? Dowiedz się, jak na dobre rozstać się z narcyzem, by nie ulec mu w przyszłości i zacząć żyć szczęśliwie.

co otrzymujesz w praktyce?

Sposób Na Narcyza to e-book w cyfrowym formacie (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się z 123 stron podzielonych na 9 rozdziałów. Możesz czytać go na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu. Jeśli wolisz, możesz również go wydrukować. 

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedział, że dokonałeś tego zakupu).

sposob na narcyza ksiazka

kup e-book teraz!

sposob na narcyza ksiazka

167 zł

W promocji za jedyne 117 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiał czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.