ROZWÓJ DO POTĘGI & PORADNIA SYNERGIA

Psycholog online: terapia dostosowana do Twoich potrzeb

Problemy w relacjach, niskie poczucie własnej wartości, wypalenie zawodowe, depresja… Psycholog online przedyskutuje z Tobą kwestie związane z Twoim samopoczuciem psychicznym oraz pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Zadzwoń i rozpocznij terapię online lub umów się na spotkanie na żywo w poradni w Warszawie. Możesz skorzystać z rabatu -20% na pierwsze 4 wizyty!

NA HASŁO „ROZWÓJ DO POTĘGI” 20% ZNIŻKI NA PIERWSZE 4 WIZYTY!

KIM JESTEŚMY I JAK MOŻEMY CI POMÓC

logo rozwoj do potegi

Rozwój Do Potęgi

Rozwój Do Potęgi to jeden z najbardziej popularnych blogów w Polsce poświęconych rozwojowi osobistemu, relacjom i psychologii. Jesteśmy również autorami bestsellerów o tej tematyce. Stale się rozwijamy, by dostarczyć naszym czytelnikom jak najpełniejszą wiedzę na temat ich życia wewnętrznego i codziennych zmagań oraz motywację do podjęcia dalszych działań i wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.

poradnia psychologiczna synergia

Poradnia Synergia

Poradnia Synergia to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, stworzone przez młodych, ambitnych ludzi, wciąż poszerzających swoje horyzonty, wiedzę i doświadczenie. To wszystko po to, by świadczyć swoim pacjentkom i pacjentom najwyższą jakość usług przy jednoczesnym zapewnieniu poczucia akceptacji i profesjonalnej opieki wszystkim, również osobom, które w swoim codziennym życiu czują się wykluczone.

Blog Rozwój Do Potęgi oraz Poradnia Psychologiczna Synergia postanowili połączyć siły, by zaoferować  wysokiej jakości kompletną usługę terapii online, z możliwością odbycia spotkań na żywo w Warszawie.

Obecnie coraz więcej osób poszukuje porady psychologicznej online, nie chcąc ograniczać się do oferty dostępnej w miejscu zamieszkania, odczuwając komfort odbycia konsultacji z psychologiem w dowolnym miejscu i czasie dzięki nowoczesnym technologiom.

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie bądź wolisz odbyć spotkanie z psychologiem lub seksuologiem na odległość, skorzystaj z możliwości umówienia się na konsultację online. Możesz kontynuować terapię w takiej formie lub w każdej chwili przejść na spotkania stacjonarne.

A oto, w czym możemy Ci pomóc:

Relacje

Trudności

Rozwój osobisty

NA HASŁO „ROZWÓJ DO POTĘGI” 20% ZNIŻKI NA PIERWSZE 4 WIZYTY!

Nasi psycholodzy online

W Poradni Synergia spotkasz wysoko wykwalifikowaną kadrę psychologiczno-seksuologiczną, świadczącą usługi zarówno online, jak i na miejscu. 

Poznaj ich profile zawodowe i specjalizacje, by zdecydować, do kogo się zwrócić. Pamiętaj, że w razie wątpliwości wszystkie informacje uzyskasz pod numerem telefonu.

Elena Petriv terapia online

Elena Petriv

PSYCHOLOŻKA, PEDAGOŻKA

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w podejściu integratywnym, mediatorka. Prowadzi psychoterapię indywidualną i par, dla osób, które zmagają się z depresją, lękiem, niską samooceną, problemem z akceptacją własnej kobiecości, zaburzeniami osobowości lub doświadczyły w swoim życiu przemocy i zaniedbania. Stosuje podejście integratywne z akcentem na psychoterapię egzystencjalną, humanistyczną, psychodynamiczną, systemową i gestalt. Pracuje z wykorzystaniem kart metaforycznych oraz innowacyjnych technik psychologicznych.

Klaudia Pawicka psycholog online

Klaudia Pawicka

PSYCHOLOŻKA, SEKSUOLOŻKA

Szkoli się w nurcie poznawczo-behawioralnym, ale w swojej pracy integruje podejścia różnych nurtów. Zajmuje się terapią zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń emocjonalnych oraz zaburzeń nastroju. Pomaga w sytuacji kryzysu, depresji, silnego stresu, fobii, stanów lękowych, trudności w relacjach czy żałoby. Prowadzi terapie w parach, a jako seksuolożka wspiera w rozwiązaniu takich problemów jak zaburzenia preferencji seksualnych, psychogenne zaburzenia pożądania i orgazmu oraz erekcji i ejakulacji czy zaburzenia obrazu ciała.

Daria Wojcicka psycholog terapia online

Daria Wójcicka

PSYCHOLOŻKA, SEKSUOLOŻKA

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji. Pracuje z nastoletnimi osobami doświadczającymi kryzysu, depresji, zaburzeń lękowych, psychotycznych, trudności ze stresem lub relacjami. Wspiera osoby z niską samooceną, samouszkadzające się, mające problemy z odżywianiem i substancjami psychoaktywnymi. Pomaga młodzieży na drodze do zdrowia, zrozumienia i akceptacji siebie (również w obszarze seksualności) oraz budowania satysfakcjonujących relacji z rówieśnikami, rodzicami i innymi ludźmi. 

NA HASŁO „ROZWÓJ DO POTĘGI” 20% ZNIŻKI NA PIERWSZE 4 WIZYTY!

psycholog online: cennik i kontakt

Koszt jednego spotkania indywidualnego trwającego 50 minut to 140 zł. Spotkanie w parze, 90-minutowe, to koszt 180 zł.

Nie zapomnij, że na hasło „Rozwój Do Potęgi” obowiązuje -20% zniżki na pierwsze 4 spotkania (zniżka naliczana jest oddzielnie przy każdej wizycie).

W celu rezerwacji terminu wizyty należy skontaktować się z Poradnią telefonicznie na podany niżej numer telefonu w godzinach od 12:00 do 21:00. Spotkanie może odbyć się zarówno online za pośrednictwem Skype’a, jak i na miejscu.

Poradnia Psychologiczna Synergia znajduje się w kameralnym lokalu w Warszawie przy ul. Krotoszyńskiej 6, w pobliżu stacji metra Stare Bielany. Miejsce dostosowane jest do potrzeb osób z trudnościami w poruszaniu się.

NA HASŁO „ROZWÓJ DO POTĘGI” 20% ZNIŻKI NA PIERWSZE 4 WIZYTY!

psycholog i terapia online: jak to działa?

Terapia online to obecnie bardzo popularna i często wybierana forma spotkań z psychologiem. Choć prowadzona jest zdalnie, na odległość, za pomocą narzędzi internetowych, swoją skutecznością w żadnym stopniu nie ustępuje terapii prowadzonej stacjonarnie, a dodatkowo przedstawia wiele innych korzyści:

  • większa elastyczność: często terapię online łatwiej pogodzić czasowo z pracą, nauką i codziennymi obowiązkami, nie tracimy bowiem czasu na dojazdy do gabinetu;
  • te same możliwości: terapia online przebiega w zasadzie identycznie jak spotkania na żywo. W formie zdalnej tak samo dostępne są zarówno konsultacje indywidualne, jak i terapie par;
  • nie musimy odwoływać spotkań: dla wielu osób ciągłość jest najważniejszym aspektem terapii. W przypadku konsultacji online różne sytuacje życiowe jak wyjazd, choroba, konieczność pozostania w domu czy choćby sytuacja, z którą zmagamy się w ostatnim czasie, a więc obostrzenia i kwarantanna narzucane w związku z COVID-19, nie muszą uniemożliwiać nam odbycia spotkania z psychologiem;
  • nie wyklucza terapii na żywo: nie ma powodu, by konsultacje online nie mogły stanowić alternatywy dla spotkań w gabinecie. W zależności od potrzeb można pogodzić obie formy terapii.

Jeśli nie mamy możliwości spotkania z psychologiem w gabinecie, warto spróbować tej formy konsultacji i sprawdzić, czy nam odpowiada. Wiele osób, nawet tych sceptycznie podchodzących do rozmów wideo, przekonuje się do terapii online, a nawet z różnych przyczyn osobistych zaczyna preferować zdalne spotkania.

Jak umówić się na konsultację z psychologiem online? To bardzo proste! Wystarczy mieć na dowolnym sprzęcie elektronicznym zainstalowany program Skype i założone w nim konto, a następnie zadzwonić na podany na stronie numer telefonu i umówić się na określony dzień i godzinę do wybranego terapeuty – dokładnie tak samo, jak w przypadku wizyty stacjonarnej.

Należy podać swój identyfikator Skype (wysłać SMS-em lub mailem), a w dniu konsultacji po prostu zalogować się i czekać na połączenie od psychologa. Gwarantowane są punktualność i pełna dyskrecja – możesz mieć więc pewność, że termin wizyty nie wpłynie na Twoje plany, a jakość spotkania będzie równie wysoka jak podczas bezpośredniej konsultacji w gabinecie.

NA HASŁO „ROZWÓJ DO POTĘGI” 20% ZNIŻKI NA PIERWSZE 4 WIZYTY!

© 2020 Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.pl | Polityka prywatności | Regulamin