Szukaj
Close this search box.

Prezent dla żony w ciąży: 10 najlepszych pomysłów

prezent dla żony w ciązy

Zastanawiasz się, jaki prezent dla żony w ciąży byłby odpowiedni, ale nie wiesz co wybrać? Nie martw się, trafiłeś we właściwe miejsce!

Ciąża twojej żony jest dla ciebie źródłem wielkiego szczęścia, ale dla niej to także czas wielkich emocji i zmian. A ty, świadomy tego, postanowiłeś podarować jej prezent, dzięki któremu poczuje twoją bliskość.

A może twoja mała istotka niedawno pojawiła się na świecie i myślisz o prezencie poporodowym? W obu przypadkach zapewniam, że znajdziesz tutaj wiele ciekawych pomysłów do wyboru.

Niezależnie od tego, czy jest to amulet na szczęście, przydatny przedmiot na czas ciąży, czy spersonalizowany produkt, twój gest zostanie z miłością doceniony przez twoją żonę. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie i zacząć czytać!

Prezent dla żony w ciąży: 10 pomysłów

Aby uczcić pojawienie się dziecka, a także długie dziewięć miesięcy, które czekają twoją żonę, możesz wybierać spośród wielu prezentów. Są jednak kobiety, które przez pierwsze kilka miesięcy pozostają nieco przesądne.

Dlatego wolą unikać otrzymywania prezentów dotyczących dziecka w ścisłym tego słowa znaczeniu. Inne matki natomiast natychmiast wpadają w stan podekscytowania i czują się szczęśliwe na myśl o otrzymaniu czegoś dla swojego przyszłego dziecka.

Mając na uwadze tę różnicę, wybraliśmy prezenty dla ciężarnej żony, które zaspokoją obie potrzeby. Jednocześnie znajdziesz tu również wiele pomysłów na prezent dla żony po porodzie.

Każdy upominek jest bezpośrednio związany z okresem ciąży, tym, przez co będzie przechodzić przyszła mama i nienarodzone dziecko. Niezależnie więc od tego, jaki prezent wybierzesz, twoja żona będzie zachwycona.

Czy jesteś gotowy? Zaczynamy!

1. Pamiętnik ciąży

Pierwszy prezent dla żony w ciąży, o którym należy wspomnieć, to zdecydowanie pamiętnik ciążowy. Przydatny do zapisywania emocji i wrażeń podczas tych dziewięciu miesięcy ciąży, a pewnego dnia do ponownego przeczytania jako piękna pamiątka.

W tej wersji, oprócz miejsca na zapiski, znajdziesz również luki na wklejenie zdjęć dziecka. Nie zabraknie również miejsca na przemyślenia taty. Dodatkowo, album został wzbogacony o porady lekarzy i specjalistów, które uspokoją młodych rodziców.

2. Poduszka ciążowa

Oto prezent dla spodziewającej się dziecka żony, który doceni ona z całego serca: poduszka ciążowa. Ten produkt jest idealny, aby zapewnić jej wygodny sen, poczucie otulenia i ochrony.

Ponadto poduszka ciążowa jest przydatna do podparcia pleców i bioder, uwalniając je od ciężaru brzuszka. Prezent, z którego będzie korzystać każdego dnia i który pomoże jej poczuć się lepiej podczas tych dziewięciu miesięcy ciąży.

3. Zestaw do odlewu brzucha

To świetny prezent dla przyszłej mamy, który sprawi, że zaniemówi. Mowa o odlewie jej ciążowego brzuszka, który zapewni jej wspaniałą pamiątkę z okresu ciąży.

Wewnątrz zestawu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania odlewu. Jeśli chcesz, możesz go również użyć do wykonania odlewów innych części ciała.

4. Księga imion

Pomysłem na prezent dla ciężarnej żony, który pozostaje zawsze popularnym klasykiem, jest książka z imionami. Ta zawiera ponad 250 pomysłów na imiona męskie i żeńskie.

Ponadto wewnątrz książki każde imię opatrzono informacją o jego znaczeniu, pochodzeniu i etymologii. Wiele ciekawostek o osobowości, jaką reprezentuje dane imię, pozwoli dokonać odpowiedniego wyboru.

5. Zestaw do odlewu dłoni i stópek dziecka

Innym doskonałym pomysłem na prezent dla żony, która urodziła, może być ten zestaw do oprawiania odcisków dłoni i stóp noworodka. Wszystkie materiały są bezpieczne dla dziecka.

Oprócz samego odlewu otrzymasz również gustowną ramkę, abyście mogli oprawić wasze dzieło. Możecie dowolnie ją spersonalizować, aby nadać dziełu jeszcze bardziej magiczny charakter.

6. Mata z miesiącami do zdjęć dziecka

To kolejny świetny prezent dla żony, która jest bliska porodu lub już zakończyła ciążę. Jest to mata z miesiącami, na której można wykonać pamiątkowe zdjęcia. Zobacz tutaj.

mata prezent dla zony po urodzeniu dziecka

Ten prezent pozwoli wam śledzić rozwój waszego dziecka i stworzyć wspaniały album prezentujący wszystkie zmiany, jakie zachodzą co miesiąc od urodzenia.

7. Prenatalne głośniki brzucha

Idealny prezent prenatalny, który pozwoli twojej żonie zagrać melodie dziecku, które nosi. Mowa o prenatalnych głośnikach brzucha ze zintegrowaną regulacją głośności, które pozwalają na delikatną „interakcję” z dzieckiem.

Pamięć płodu zaczyna się po 30 tygodniu, dlatego te głośniki są idealne. Oprócz piosenek można ich używać do „komunikowania się” z dzieckiem, dzięki czemu od początku czuje się ono kochane i pożądane.

8. Personalizowany t-shirt – Mama Loading

Dziesiąty i ostatni prezent dla ciężarnej żony to miła myśl, którą może nosić zarówno w domu, jak i przy innych okazjach. Koszulka przyszłej mamy ze wzorem „Mama – loading”.

Do wyboru jest dużo różnych wzorów i kolorów. Ta koszulka na początku będzie tylko zabawnym prezentem, ale po porodzie stanie się również piękną pamiątką.

9. Masażer do stóp

Kilka miesięcy z dodatkowym obciążeniem to niełatwy czas. Jeśli chcesz umilić swojej żonie ostatnie tygodnie przed porodem, masażer do stóp może okazać się strzałem w dziesiątkę.

prezeny dla żony w ciąży masażer

To niewielkie urządzenie pomoże zrelaksować opuchnięte stopy i zapewni odrobinę luksusu w tym niełatwym dla kobiety czasie.

10. Adapter do pasów dla kobiet w ciąży

Jeśli wiesz, że twoja żona preferuje praktyczne prezenty, podstaw na adapter do pasów dla kobiet w ciąży. W pewnym momencie używanie klasycznych samochodowych pasów nie będzie już wygodne i bezpieczne.

Ten niewielki gadżet pozwoli na komfortową jazdę samochodem przez cały okres ciąży i sprawi, że kobieta i płód będą bezpieczne podczas podróży.

4.5/5 - (2 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: