Szukaj
Close this search box.

Portale randkowe dla bogatych: top 7 serwisów dla zamożnych

portale randkowe dla bogatych

Istnieje wiele serwisów randkowych i aplikacji, na których można poznać nowe osoby. Bez względu na to, czy szukasz miłości na całe życie, czy przygody na jedną noc. Pewną szczególną niszę stanowią natomiast portale randkowe dla bogatych. Co to takiego?

Mówimy o usłudze o charakterze bardziej elitarnym, zamkniętym, gdzie obowiązuje umowna selekcja. Z jednej strony są to portale dla osób ambitnych i dobrze sytuowanych, z drugiej – takich, które widzą w środkach finansowych możliwości spełnienia swoich fantazji.

W dzisiejszym wpisie wyjaśnimy, jak działa tzw. aplikacja lub portal randkowy dla bogatych, co się kryje za tym określeniem i jakie mają zalety i wady tego typu serwisu. Ale na początek zapoznajmy się z 7 najlepszymi portalami, które możemy zaliczyć do tej kategorii.

Portale randkowe dla bogatych: ranking

1. Elite Meets Beauty

Ocena: 4.9/5

Najpopularniejszy portal dla bogatych, gdzie zamożni mężczyźni mogą poznać atrakcyjną towarzyszkę i uzyskiwać wzajemne korzyści.

2. Seeking

Ocena: 4.8/5

Luksusowy portal randkowy gromadzący użytkowników bogatych, którzy odnieśli w życiu sukces i szukają atrakcyjnej drugiej połówki.

3. Academic Singles

Ocena: 4.7/5

Portal dla osób zamożnych, wykształconych i ustatkowanych, które pragną poznać drugą połówkę na podobnym poziomie.

4. Victoria Milan

Ocena: 4.7/5

Portal dla osób zdradzających, gdzie atrakcyjne i otwarte kobiety mogą poznać bogatych i hojnych mężczyzn do nawiązania romansu.

5. be2

Ocena: 4.6/5

Portal randkowy z przedziałem wiekowym 25+ pozwalający na poznanie zamożnych mężczyzn i atrakcyjnych kobiet.

6. Ashley Madison

Ocena: 4.5/5

Portal dla zdradzających, gdzie ustatkowane i zamożne osoby mogą poznać atrakcyjne towarzyszki i osiągać wzajemne korzyści.

7. Erodate

Ocena: 4.5/5

Portal erotyczny pozwalający na umawianie się na sex randki między atrakcyjnymi kobietami i bogatymi mężczyznami.

Portal randkowy dla bogatych: co to jest?

Wszyscy wiemy, czym jest portal randkowy – serwis społecznościowy, na którym zakładamy profil w celu poznania drugiej osoby, z którą możemy wejść w bliższą relację. Recenzje najlepszych portali randkowych przedstawiliśmy m.in. w tym wpisie.

Czym są jednak portale randkowe dla bogaczy? Co łączy wszystkie serwisy przedstawione w powyższej tabeli?

Zasadniczo mówimy tutaj o wspólnym targecie. Serwisy te zakładają, że ich klientami w dużym stopniu będą bogaci samotni mężczyźni, ale nierzadko też ci ustatkowani, którzy szukają czegoś więcej. Każda z tych stron to nic innego jak ekskluzywny portal randkowy.

Być może są samotni i chcieliby poznać kogoś na poziomie, kto znajduje się w podobnej sytuacji, jak użytkownicy Academic Singles? A może są w stałym związku, ale mają potrzebę urozmaicenia swojego życia przez romans, jak członkowie społeczności Victoria Milan? A może są wprost zainteresowani sponsoringiem, jak osoby na portalu Elite Meets Beauty i Seeking?

Portale dla zamożnych są właśnie dla nich. Bez względu na to, czy chcą zaimponować swoim statusem materialnym, czy bez ogródek zapłacić za towarzystwo atrakcyjnej kobiety.

Korzystając z portalu o tak precyzyjnym sprofilowaniu, użytkownik wie, że dostanie tam to, czego szuka. Nie spotkają go niezręczne sytuacje i nieporozumienia, a jednocześnie wszystko będzie odbywać się z pełną dyskrecją i poszanowaniem prywatności. Wystarczy, że właściwie określi się swoje oczekiwania.

Ponieważ jednak istnieją zasadnicze różnice pomiędzy poszczególnymi stronami i aplikacjami randkowymi dla bogatych, powinniśmy przyjrzeć się z bliska, jak z nich korzystać.

Portal randkowy dla zamożnych: jak go używać?

Portale randkowe dla bogatych, które przedstawiliśmy w rankingu, różnią się między sobą, ale część najważniejszych zasad użytkowania pozostaje niezmienna. Prześledźmy krok po kroku, jak działają randki dla bogatych.

portale randkowy dla bogatych

1. Rejestracja

Na większości portali tego typu rejestracja jest darmowa. Dostępna jest bezpłatna wersja portalu, która ma na ogół spore ograniczenia funkcji.

Do rejestracji potrzebujesz adresu e-mail (możesz w tym celu założyć oddzielny) i hasła. W pierwszym etapie zwykle podajesz też, jakiej płci jesteś i z jaką płcią relacje cię interesują.

2. Informacje w profilu

Każda aplikacja randkowa dla bogatych zadaje inne pytania przy uzupełnianiu profilu. Czasami musisz uzupełnić tylko swój opis i zainteresowania, czasami wygląd i preferencje seksualne. Często też określasz cechy osoby, której szukasz.

Dodajesz również zdjęcie, choć nie zawsze jest ono obowiązkowe. Możesz też je ukryć dla postronnych użytkowników, ważne natomiast, by nie było fałszywe.

3. Wyszukiwanie i dopasowywanie

Użytkownicy mogą korzystać ze specjalnych filtrów wyszukiwań. Oprócz tego system zazwyczaj sam przetwarza informacje podane przy zakładaniu profilu i podrzuca takie konta, które spełniają twoje wymagania.

Niektóre aplikacje randkowe dla bogatych o charakterze mniej erotycznym jak be2 mają test osobowości i na podstawie jego wyników serwis proponuje najlepiej odpowiadające profile.

4. Kontaktowanie się

Każdy z serwisów ma funkcje czatów, a niekiedy też wideoczatów. Oprócz tego można niekiedy wysłać osobie tylko krótkie powiadomienie, że jest się zainteresowanym kontaktem.

Zwykle portale, mając na uwadze komfort użytkowników, pozwalają na blokowanie niektórych osób czy zezwalanie na kontakt tylko wybranym osobom.

5. Subskrypcja

Jak już zostało wspomniane, bezpłatne wersje portali mają wiele ograniczeń. Nie ma serwisu, który oferuje wszystkie funkcje bez żadnej subskrypcji. Płacąc za dostęp, stajesz się użytkownikiem premium.

Wówczas zostają zniesione wszystkie ograniczenia. Subskrypcja na ogół nie kosztuje za dużo, a w każdej chwili możesz z niej zrezygnować, gdy nie będziesz zadowolony z profilu lub zechcesz zamknąć konto.

6. Bezpieczeństwo i prywatność

Portale randkowe, szczególnie te dla zdradzających lub erotyczne, bardzo dbają o bezpieczeństwo danych i prywatność użytkowników. Nierzadko można korzystać z nich całkowicie anonimowo, a ujawnić swoją tożsamość i wygląd dopiero wybranej osobie.

Ponadto część z nich posiada system zabezpieczeń, który automatycznie cię wylogowuje po pewnym czasie braku aktywności lub za jednym kliknięciem natychmiast przenosi na „niewinną” stronę.

Portal randkowy dla bogatych a sponsoring

Przy okazji mówienia o portalach randkowych dla bogatych nie sposób nie poruszyć tematu sponsoringu i serwisów dla osób występujących w rolach sugar daddy i sugar baby.

portal bogaci panowie

Jeszcze sto lat temu właściciel pewnego cukrowego imperium związany był ze znacznie młodszą od siebie kobietą, która w intymnych sytuacjach zwracała się do niego per sugar daddy. Określenie to utrwaliło się jako opis relacji zamożnego i hojnego mężczyzny z atrakcyjną, zwykle młodszą kobietą (sugar baby).

Chodzi o prostą wymianę posiadanych „dóbr”. Bogaty mężczyzna chętnie zasponsoruje zachcianki swojej podopiecznej i będzie obsypywał ją drogimi prezentami. Ta z kolei odwdzięczy się swoim atrakcyjnym towarzystwem, witalnością, a nierzadko też spełnieniem najskrytszych fantazji.

Siłą rzeczy więc sporo portali określanych jako „dla bogaczy” wiąże się z kwestią sponsoringu. Wybór należy do ciebie, czy taka relacja cię interesuje. Zwykle użytkownicy grają w otwarte karty i jasno komunikują swoje oczekiwania.

Na pewno podczas korzystania z tego typu portali zaleca się ostrożność i cierpliwość. Poznaj dobrze osobę, która jest po drugiej stronie, ale też sam postaraj się zaprezentować, co masz do zaoferowania. Dobrym pomysłem może być korzystanie z kilku portali i porównanie możliwości.

Najbardziej polecanymi portalami w tej kategorii są Elite Meets Beauty i Seeking. Przeczytaj więcej o tym w artykule: Portal sponsoringowy

Portale dla bogatych mężczyzn: zalety i wady

Przyjrzyjmy się jeszcze, możliwie obiektywnie, zaletom i wadom korzystania z tzw. portali randkowych dla bogatych. Zacznijmy od zalet, do których użytkownicy mają pewnie największe przekonanie.

Portale dla zamożnych mężczyzn są na ogół dobrze sprofilowane. To nie jest jeden wielki worek. Ich elitarność polega na tym, że są platformą do spotkania się dwóch osób, które mają uzupełniające się oczekiwania.

Na pewno trafisz na nich na atrakcyjne, pewne siebie i bezpruderyjne kobiety, a jeśli twoja oferta będzie wystarczająco kusząca, nie opędzisz się od wiadomości.

portal randkowy dla zamożnych

Warto też wspomnieć, że na większości stron tego typu pod względem liczebności przeważa płeć piękna, więc nie ma ryzyka, że po założeniu konta nie znajdziesz tam nic, co przykuje twoją uwagę.

Dodatkowo tego typu portale to przestrzeń do wyrażenia swoich preferencji i zdradzenia własnych fantazji. Korzystanie z nich dostarczy ci adrenaliny, a przy tym pozwoli spełnić twoje potrzeby.

Z punktu widzenia technicznego korzystanie z takich portali jest nieskomplikowane i dostępne dla wszystkich, ale jednocześnie bezpieczne, gdyż szczególną wagę przywiązuje się tu do prywatności i anonimowości użytkowników.

Jakie są wady? Przede wszystkim określenie „dla bogatych” nie jest bezpodstawne. Wprawdzie samo korzystanie z portalu nie wiąże się z gigantycznymi opłatami, ale założenie jest najczęściej takie: płacisz, to dostajesz.

Jeśli nie kręci cię obdarowywanie prezentami i wkupowanie się w łaski, to będziesz rozczarowany. Chyba, że skorzystasz z portalu, który jest bardziej nakierowany na proste randkowanie i poznawanie ludzi, jak Academic Singles czy be2.

Pomimo bezpieczeństwa gwarantowanego przez portal nie jesteś zwolniony z ostrożności. Nigdy nie masz 100% pewności, kto znajduje się po drugiej stronie i jak będzie chciał wykorzystać kontakt z tobą, wiedząc, że masz bardzo dobrą sytuację finansową.

Portale randkowe dla bogatych: pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań. Jeśli masz jeszcze wątpliwości odnośnie przedstawionych w rankingu serwisów, tu z pewnością je rozwiejesz.

Czym jest portal randkowy dla bogatych?

To ekskluzywny portal randkowy, którego oferta kierowana jest głównie do zamożnych mężczyzn, którzy cenią sobie luksus, dyskrecję, a przede wszystkim atrakcyjne towarzystwo. Status materialny jest w takich serwisach zwykle kartą przetargową. Z drugiej strony portale tego typu mogą mieć różny charakter, od typowo randkowych, przez erotyczne, po sponsoringowe.

Jaki jest najlepszy portal randkowy dla bogatych i ambitnych?

Jeśli szukasz osób takich jak ty, które doszły do czegoś w życiu, są ambitne i dobrze sytuowane, to dobrym wyborem może być Elite Meets Beauty lub Academic Singles. To coś dla tych, którzy osiągnęli już wszystko, ale w ich życiu brakuje jeszcze drugiej połówki, która wyznaje podobne wartości.

Jaki jest najlepszy portal dla zamożnych i żonatych?

Osoby będące w stałych związkach, a jednocześnie mające dobrą sytuację finansową czasami potrzebują dodatkowych bodźców i szukają możliwości do skoku w bok. Dyskretnymi portalami, które umożliwiają poznanie kochanki lub kochanka są Victoria Milan i Ashley Madison.

Jaki jest najlepszy portal dla sugar daddy?

Istnieje wiele portali tego typu, ale najlepszymi z nich są Elite Meets Beauty i Seeking. To serwisy skoncentrowane właśnie na tej niszy, czyli relacjach opartych na sponsoringu, między zamożnym sugar daddy, a atrakcyjną sugar baby.

Gdzie szukać randek o charakterze erotycznym?

Najlepszym adresem będzie w tym przypadku popularny portal randkowy dla bogatych Erodate, który gromadzi pokaźne grono użytkowników, gwarantując bezpieczeństwo. Tam nie musisz się krępować, bo każdy, kto korzysta z portalu, szuka tego samego, co ty.

5/5 - (5 votes)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: