Portal sponsoringowy: 7 najlepszych serwisów dla sugar daddy

portal sponsoringowy

Jakie są najlepsze strony dla sugar daddy? Czym jest portal sponsoringowy i jak z niego korzystać? Jakie są jego zalety i wady i na co należy uważać? Jak znaleźć sugar daddy w Polsce? Jeśli zadajesz sobie te pytania, tutaj znajdziesz na nie odpowiedź.

Płacenie za towarzystwo i usługi o charakterze erotycznym już nie wiążą się wyłącznie z najstarszym zawodem świata. W dzisiejszych czasach wszystko można wycenić, co prowadzi do nawiązywania układów obopólnych korzyści.

Praca seksualna już przez samo spopularyzowanie tego określenia powoli zaczęły wychodzić ze sfery tabu. Wiele osób przyznaje, że jest gotowa zapłacić za niektóre usługi i równie wiele chcą w zamian czerpać korzyści materialne. I nie widzą w tym nic złego.

Na tym tle powstało zjawisko sugar datingu i relacji sugar daddy – sugar baby. Z tego wpisu dowiesz się więcej, na czym to polega oraz poznasz najlepsze portale sponsoringowe.

Portal sponsoringowy: top 7

1. My Sugar Daddy

Ocena: 4.9/5

Międzynarodowy portal dla sugar daddies i sugar babies, z aplikacją mobilną, pozwalający na szybkie znalezienie sugar mate.

2. Seeking

Ocena: 4.8/5

Najpopularniejszy luksusowy portal randkowy, aktywny w ponad 130 krajach na świecie, gdzie zamożni mężczyźni mogą poznać młode, atrakcyjne kobiety.

3. Elite Meets Beauty

Ocena: 4.8/5

Znany portal sponsoringowy, gdzie hojni mężczyźni mogą poznać piękne kobiety i uzyskiwać wzajemne korzyści ze znajomości.

4. Sugar Daddie

Ocena: 4.7/5

Portal obecny w mediach i z długim stażem w sieci, adresowany do sugar daddies, którzy szukają sugar babies i odwrotnie.

5. What’s Your Price

Ocena: 4.6/5

Portal sponsoringowy wymiany korzyści dla osób, które mają wiele do zaoferowania w kwestii finansów i atrakcyjności.

6. Victoria Milan

Ocena: 4.6/5

Portal dla osób zdradzających, gdzie atrakcyjne i otwarte kobiety mogą poznać bogatych i hojnych mężczyzn do nawiązania romansu.

7. Gold Bikini Club

Ocena: 4.5/5

Portal dla zamożnych mężczyzn szukających atrakcyjnej kobiety, której mogą zaoferować wsparcie finansowe w zamian za towarzystwo.

Kim jest Sugar Daddy i Sugar Baby?

Wiadomo już, jakie są najlepsze i najpopularniejsze strony w kategorii sugar dating. Ale dla porządku wyjaśnijmy jeszcze, kim tak naprawdę są sugar daddy i sugar baby i jak wygląda ich relacja.

Zacznijmy od anegdoty z początku XX wieku, od której wziął się ten termin. Adolph Spreckels był znanym przedsiębiorcą i spadkobiercą Spreckels Sugar Company, cukrowego imperium. Miał młodszą o 24 lata żonę, która intymnie nazywała go swoim Sugar Daddy.

Już od lat 20. określenie to było powszechnie stosowane w odniesieniu do relacji, w której zazwyczaj dojrzały, bogaty mężczyzna rozpieszcza piękną, młodą kobietę prezentami lub po prostu wypłacając jej pensję.

Ona w zamian za to spełnia jego erotyczne zachcianki, ale też towarzyszy mu w różnych sytuacjach, kiedy on tego potrzebuje.

portal sugar daddy

Prostytucja? Cóż, niejeden tak by określił sponsoring. Jednak zjawisko jest znacznie bardziej powszechne niż nam się wydaje.

Dla mężczyzny, który zostaje sugar daddy, to ekscytująca przygoda, zaspokajająca jego ego i dająca mu poczucie władzy. Dodatkowo może pochwalić się piękną dziewczyną.

Warto przy okazji nadmienić, że istnieją także sugar mummies – dobrze sytuowane kobiety, które na tej samej zasadzie nawiązują relacje z młodymi, atrakcyjnymi mężczyznami.

Sugar babies to najczęściej studentki, którym brakuje gotówki, ale niekiedy nawet samotne matki. Jedne popycha desperacja, inne – pokusa nowych doświadczeń i zdobycia korzyści materialnych.

Sugar baby powinna być przede wszystkim młoda i atrakcyjna oraz chętna do nawiązywania bliskich relacji ze starszymi mężczyznami. Powinna także umieć egzekwować odpowiednie wynagrodzenie za swoje towarzystwo, jest więc to osoba, która ceni sobie materialne wygody.

Internet dał dodatkowe możliwości dla rozwoju takich relacji. Zapoznanie się z odpowiednią osobą nie stanowi już żadnego problemu, a związki sponsoringowe mogą być nawet całkowicie wirtualne! Istotnie, wiele sugar babies oferuje swoje walory wyłącznie w sieci.

Jak znaleźć Sugar Daddy?

Jak znaleźć sugar daddy? Gdzie znaleźć sponsora w Polsce?

Jak już wspomnieliśmy, znalezienie sponsora dzięki internetowi nie stanowi w tej chwili żadnego wyzwania. Aktualnie takie relacje najczęściej rozpoczynają się w sferze online.

Można polegać na stronach z ogłoszeniami, jak i mediach społecznościowych. Te ostatnie są prawdziwą studnią bez dna.

Niemniej jednak, tego typu źródła nie należą do najbezpieczniejszych. Są na nich wszyscy, nie ma mowy o dyskrecji, a też oszustw i fałszywych profili z pewnością nie brakuje.

portal sponsoringu

Dlatego właśnie wiele osób preferuje strony specjalizujące się w sugar datingu. Portale sponsoringu pozwalają najczęściej na założenie bezpłatnego konta, weryfikują profile, ale posiadają też szereg zabezpieczeń gwarantujących prywatność i dyskrecję.

Wiele z nich ma charakter międzynarodowy jak Seeking. W przypadku innych gwarantem jest także obecność na rynku jak w przypadku Sugardaddie.com (serwis istnieje od 20 lat).

Plusem jest też podział na poszczególne nisze. Np. EliteMeetsBeauty, portal tzw. randek z wyższych sfer. Z kolei Victoria Milan to serwis z naciskiem na związki pozamałżeńskie. Na portalach takich jak WhatsYourPrice do spotkań na żywo dochodzi szybko i często, bo każdy wie, czego chce.

Oto kilka porad, jak znaleźć sponsora przez Internet:

 • bądź bardzo aktywna w mediach społecznościowych, podkreślając swoją urodę;
 • śledź profile bogatych, ale niezbyt sławnych mężczyzn w mediach społecznościowych;
 • często odwiedzaj elitarne kluby i staraj się być zapraszana do stolików;
 • uczęszczaj na eleganckie imprezy, na których wiesz, że są bogaci mężczyźni.

Szukam Sugar Baby: jak ją znaleźć?

Odpowiedzmy również na pytanie, które zadają mężczyźni wpisujący w wyszukiwarkach „Szukam sugar baby”. Podobnie jak w przypadku dziewcząt, strony sugar daddy są najlepszym narzędziem dla mężczyzn, aby znaleźć swoją damę do rozpieszczania.

Wybierz więc tę, która najbardziej ci odpowiada i zaznacz swoją obecność! Jednocześnie jednak możesz poszerzyć swój zakres, wybierając jedną z innych dróg, które przedstawiam poniżej.

Oto jak znaleźć sugar baby:

 • pochwal się swoim statusem materialnym na portalach społecznościowych;
 • obserwuj atrakcyjne dziewczyny na Instagramie i zostawiaj wiadomości i polubienia;
 • uczestnicz w specjalnych wydarzeniach, na których są hostessy;
 • zapraszaj dziewczyny na ważne wydarzenia i sam za nie płać;
 • chadzaj do najlepszych klubów, rezerwuj stolik i zapraszaj dziewczyny na drinki.

Jak działa portal sponsoringowy?

Wyjaśnijmy teraz po krótce, jak działa portal sponsoringowy. Pokażemy krok po kroku, jak rozpocząć korzystanie z takiej strony.

Za przykład posłuży nam serwis My Sugar Daddy, który należy do najlepszych w tej kategorii. Odznacza się wysokim bezpieczeństwem, a także znany jako jeden z największych portali sugar daddy w Europie i na świecie.

Oto kolejne kroki, które musisz wykonać:

 • Przejdź na oficjalną stronę serwisu
 • Zaznacz, czy jesteś Sugar Daddy, czy Sugar Baby
 • Kliknij „Załóż darmowe konto
 • Zarejestruj się za pomocą e-maila lub Facebooka
 • Podaj datę urodzenia, płeć i miasto zamieszkania
 • Aby założyć profil, musisz mieć ukończone 18 lat
 • Poczekaj na potwierdzenie utworzenia konta
portal sugar daddy rejestracja

My Sugar Daddy jest darmową stroną, posiadającą opcję członkostwa premium. Nie musisz jednak od razu z niej korzystać. Wystarczy, że założysz darmowe konto, uzupełnisz swój profil i zaczniesz szukać. Sam się przekonasz, czy to dobry wybór.

Porady dla Sugar Daddies i Sugar Babies

Na zakończenie tego artykułu prezentującego najlepsze strony sponsoringu, czyli takie, gdzie można spotkać sugar daddies i babies, postanowiliśmy zamieścić kilka użytecznych wskazówek, jak najlepiej korzystać z serwisów, które należą do tej kategorii.

jak znaleźć sugar daddy

Oto lista porad dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z sugar datingiem:

 • Pokaż, co masz do zaoferowania: na tego typu portalach sugar daddy zazwyczaj szuka atrakcyjnych kobiet, a sugar baby – zamożnych mężczyzn. Zamieść takie zdjęcia, by było widać, co masz do zaoferowania drugiej stronie.
 • Bądź cierpliwy: poznając kogoś przez czat, nie należy od razu naciskać, zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia ze sponsoringiem. Postaraj się poznać drugą połówkę wystarczająco dobrze przed przystąpieniem do pierwszego spotkania i wypłaceniem wynagrodzenia.
 • Oceń kilka możliwości: zanim rozpoczniesz swoją ekscytującą przygodę, spróbuj wybrać kilka kandydatek i wybierz tę, która twoim zdaniem najlepiej odzwierciedla twoje potrzeby. Zrobienie takiego „castingu” to rada zarówno dla sugar daddies, jak i sugar babies.
 • Korzystaj z kilku platform: aby jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo spotkania swojego idealnego partnera w związku sugar, możesz rozważyć korzystanie z kilku portali jednocześnie. W końcu rejestracja w wielu z nich jest bezpłatna i pozwala już na samym początku przejrzeć użytkowników.
 • Uzyskaj dostęp do wersji premium: chociaż wiele portali sponsoringowych jest darmowych, to właśnie dzięki wersji premium osiągniesz najlepsze rezultaty i to w najkrótszym czasie. Jeśli więc chcesz przyspieszyć ten proces, polecam wziąć pod uwagę zaawansowane funkcje, do których masz dostęp.

Na tym kończymy artykuł o najlepszych stronach sugar daddy / baby. Mamy nadzieję, że któryś z wymienionych portali pozwoli ci poznać osobę, która chętnie nawiąże z tobą korzystną dla obu stron relację.

4.3/5 - (14 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.