Portal sponsoringowy: 6 najlepszych serwisów dla sugar daddy

portal sponsoringowy

Jakie są najlepsze strony dla sugar daddy? Czym jest portal sponsoringowy i jak z niego korzystać? Jakie są jego zalety i wady i na co należy uważać? Jeśli zadajesz sobie te pytania, tutaj znajdziesz na nie odpowiedź.

Płacenie za towarzystwo i usługi o charakterze erotycznym już nie wiążą się wyłącznie z najstarszym zawodem świata. W dzisiejszych czasach wszystko można wycenić, co prowadzi do nawiązywania układów obopólnych korzyści.

Praca seksualna już przez samo spopularyzowanie tego określenia powoli zaczęły wychodzić ze sfery tabu. Wiele osób przyznaje, że jest gotowa zapłacić za niektóre usługi i równie wiele chcą w zamian czerpać korzyści materialne. I nie widzą w tym nic złego.

Na tym tle powstało zjawisko sugar datingu i relacji sugar daddy – sugar baby. Z tego wpisu dowiesz się więcej, na czym to polega oraz poznasz najlepsze portale sponsoringowe.

Portal sponsoringowy: top 6

Kim jest Sugar Daddy i Sugar Baby?

Wiadomo już, jakie są najlepsze i najpopularniejsze strony w kategorii sugar dating. Ale dla porządku wyjaśnijmy jeszcze, kim tak naprawdę są sugar daddy i sugar baby i jak wygląda ich relacja.

Zacznijmy od anegdoty z początku XX wieku, od której wziął się ten termin. Adolph Spreckels był znanym przedsiębiorcą i spadkobiercą Spreckels Sugar Company, cukrowego imperium. Miał młodszą o 24 lata żonę, która intymnie nazywała go swoim Sugar Daddy.

Już od lat 20. określenie to było powszechnie stosowane w odniesieniu do relacji, w której zazwyczaj dojrzały, bogaty mężczyzna rozpieszcza piękną, młodą kobietę prezentami lub po prostu wypłacając jej pensję.

Ona w zamian za to spełnia jego erotyczne zachcianki, ale też towarzyszy mu w różnych sytuacjach, kiedy on tego potrzebuje.

portal sugar daddy

Prostytucja? Cóż, niejeden tak by określił sponsoring. Jednak zjawisko jest znacznie bardziej powszechne niż nam się wydaje.

Dla mężczyzny, który zostaje sugar daddy, to ekscytująca przygoda, zaspokajająca jego ego i dająca mu poczucie władzy. Dodatkowo może pochwalić się piękną dziewczyną.

Sugar babies to najczęściej studentki, którym brakuje gotówki, ale niekiedy nawet samotne matki. Jedne popycha desperacja, inne – pokusa nowych doświadczeń i zdobycia korzyści materialnych.

Internet dał dodatkowe możliwości dla rozwoju takich relacji. Zapoznanie się z odpowiednią osobą nie stanowi już żadnego problemu, a związki sponsoringowe mogą być nawet całkowicie wirtualne!

Warto przy okazji nadmienić, że istnieją także sugar mummies – dobrze sytuowane kobiety, które na tej samej zasadzie nawiązują relacje z młodymi, atrakcyjnymi mężczyznami.

Jak znaleźć Sugar Daddy / Sugar Baby?

Jak już wspomnieliśmy, znalezienie sponsora lub osoby sponsorowanej dzięki internetowi nie stanowi w tej chwili żadnego wyzwania. Aktualnie takie relacje najczęściej rozpoczynają się w sferze online.

Oczywiście, można polegać na wszelkiego rodzaju stronach z ogłoszeniami, jak i mediach społecznościowych. Te ostatnie są prawdziwą studnią bez dna. Zwykle otwartość na relację typu sugar jest nieco zawoalowana, ale ostatecznie nietrudno jest odgadnąć, komu złożyć odpowiednią propozycję.

Niemniej jednak, tego typu źródła nie należą do najbezpieczniejszych. Są na nich wszyscy, nie ma mowy o dyskrecji, a też oszustw i fałszywych profili z pewnością nie brakuje.

portal sponsoringu

Dlatego właśnie wiele osób preferuje strony specjalizujące się w sugar datingu. Portale sponsoringu pozwalają najczęściej na założenie bezpłatnego konta, weryfikują profile, ale posiadają też szereg zabezpieczeń gwarantujących prywatność i dyskrecję.

Wiele z nich ma charakter międzynarodowy jak Seeking. W przypadku innych gwarantem jest także obecność na rynku jak w przypadku Sugardaddie.com (serwis istnieje od 20 lat).

Plusem jest też podział na poszczególne nisze. Np. EliteMeetsBeauty, portal tzw. randek z wyższych sfer, kieruje ofertę do osób z wyższym wykształceniem. Z kolei Victoria Milan to serwis z naciskiem na związki pozamałżeńskie.

W przypadku zwykłych aplikacji randkowych często do spotkania na żywo w ogóle nie dochodzi, a nierzadko mamy do czynienia z ghostingiem, czyli rozpływaniem się naszego rozmówcy w powietrzu z dnia na dzień. Na portalach takich jak WhatsYourPrice do spotkań na żywo dochodzi szybko i często, bo każdy wie, czego chce.

Jak działa portal sponsoringowy?

Wyjaśnijmy teraz po krótce, jak działa portal sponsoringowy. Pokażemy krok po kroku, jak rozpocząć korzystanie z takiej strony.

Za przykład posłuży nam serwis Seeking, który należy do najlepszych w tej kategorii. Odznacza się wysokim bezpieczeństwem, a także znany jest z uczestniczenia w kampaniach na rzecz praw kobiet i walki z handlem seksualnym.

Oto kolejne kroki, które musisz wykonać:

 • Przejdź na oficjalną stronę serwisu
 • Kliknij przycisk Join Now
 • Zaznacz swoją płeć i płeć, która cię interesuje
 • Wybierz czy szukasz ludzi sukcesu czy atrakcyjnych
 • Podaj e-mail, nadaj hasło i podaj datę urodzenia
 • Aby założyć profil, musisz mieć ukończone 18 lat
 • Odpowiedz na kilka dodatkowych pytań i zakończ
 • Po 1-2 dniach Seeking zweryfikuje twoje konto
seeking portal sugar daddy

Seeking jest darmową stroną, posiadającą opcję członkostwa premium, która jest dość kosztowna. Nie musisz jednak od razu z niej korzystać. Wystarczy, że założysz darmowe konto, uzupełnisz swój profil i zaczniesz szukać. Sam się przekonasz, czy to dobry wybór.

Porady dla Sugar Daddies i Sugar Babies

Na zakończenie tego artykułu prezentującego najlepsze portale sponsoringu, czyli takie, gdzie można spotkać sugar daddies i babies, postanowiliśmy zamieścić kilka użytecznych wskazówek, jak najlepiej korzystać z serwisów, które należą do tej kategorii.

jak znaleźć sugar daddy

Oto lista porad dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z sugar datingiem:

 • Pokaż, co masz do zaoferowania: na tego typu portalach sugar daddy zazwyczaj szuka atrakcyjnych kobiet, a sugar baby – zamożnych mężczyzn. Zamieść takie zdjęcia, by było widać, co masz do zaoferowania drugiej stronie.
 • Bądź cierpliwy: poznając kogoś przez czat, nie należy od razu naciskać, zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia ze sponsoringiem. Postaraj się poznać drugą połówkę wystarczająco dobrze przed przystąpieniem do pierwszego spotkania i wypłaceniem wynagrodzenia.
 • Oceń kilka możliwości: zanim rozpoczniesz swoją ekscytującą przygodę, spróbuj wybrać kilka kandydatek i wybierz tę, która twoim zdaniem najlepiej odzwierciedla twoje potrzeby. Zrobienie takiego „castingu” to rada zarówno dla sugar daddies, jak i sugar babies.
 • Korzystaj z kilku platform: aby jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo spotkania swojego idealnego partnera w związku sugar, możesz rozważyć korzystanie z kilku portali jednocześnie. W końcu rejestracja w wielu z nich jest bezpłatna i pozwala już na samym początku przejrzeć użytkowników.
 • Uzyskaj dostęp do wersji premium: chociaż wiele portali sponsoringowych jest darmowych, to właśnie dzięki wersji premium osiągniesz najlepsze rezultaty i to w najkrótszym czasie. Jeśli więc chcesz przyspieszyć ten proces, polecam wziąć pod uwagę zaawansowane funkcje, do których masz dostęp.

Na tym kończymy artykuł o najlepszych stronach sugar daddy / baby. Mamy nadzieję, że któryś z wymienionych portali pozwoli ci poznać osobę, która chętnie nawiąże z tobą korzystną dla obu stron relację.

4.4/5 - (7 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.