rozwójdopotęgi.pl

Indywidualne konsultacje mailowe

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia, żeby odzyskać ex, uratować małżeństwo, lepiej znieść zawód miłosny lub nauczyć się radzić sobie z toksyczną relacją?

Nasza usługa konsultacji mailowych została stworzona właśnie w celu wysłuchania, wspierania, udzielania porad i poprowadzenia w najskuteczniejszy i najbardziej profesjonalny sposób osób, które zmagają się z problemami w swoich relacjach partnerskich.

0 +
Udzielonych konsultacji
0
Lat doświadczenia
0 %
Zadowolonych klientów
0 +
Czytelników e-booków

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Poniżej znajdziesz niektóre najważniejsze kwestie, w których nasi klienci zazwyczaj proszą nas o radę i w których jesteśmy pewni, że możemy pomóc także tobie:

KTO UDZIELA PORAD?

logo rozwoj do potegi

Rozwój Do Potęgi to numer jeden w Polsce wśród blogów traktujących o relacjach partnerskich, odzyskaniu ex, problemach w związkach i zawodzie miłosnym. Od lat specjalizujemy się w udzielaniu porad w postaci artykułów na blogu pisanych przez naszych ekspertów oraz wysokiej jakości poradnikom, które pomogły już kilku tysiącom czytelników i czytelniczek.

Aleks – autor wszystkich e-booków oferowanych przez Rozwój Do Potęgi – to specjalista w dziedzinie dating coachingu i poradnictwa w sferze związków, posiadający wieloletnie i wszechstronne doświadczenie. Aleks udziela również wszystkich konsultacji mailowych.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Poniżej możesz przeczytać kilka opinii naszych klientów, którzy skorzystali z pomocy Aleksa w ramach indywidualnych konsultacji mailowych:

Posłuchałem się Twoich rad, wskazówek, miałem trochę szczęścia, uzbroiłem się w cierpliwość i poszło w wszystko w dobrą stronę. Śpimy razem, kochamy się, jesteśmy razem i związek przetrwał. Dlatego chcę Ci ogromnie podziękować. Bardzo mi pomogłeś... Dziękuję to chyba za mało. Wygrałem w sumie bardzo ważną bitwę w swoim życiu. Twoja pomoc i podręczniki są tajemnicą. Zmiany pozytywne wprowadzam oczywiście na stałe, kocham ją i wszyscy na tym skorzystamy. Po raz kolejny BARDZO DZIĘKUJĘ
Sebastian
45 lat
Bardzo dziękuję za budujące słowa, które napisał Pan w moim kierunku. Mimo całej sytuacji, w której się znalazłam, jest mi bardzo miło. W zasadzie zgadzam się ze wszystkim, co Pan napisał. To trudne, ale bardzo cenne. Widzę teraz, jak ważne jest, żeby uwolniła się z tej relacji. Staram się teraz skoncentrować na sobie i choć nie zawsze jest łatwo, to widzę, że powoli wszystko zmierza ku lepszemu.
Karolina
29 lat
Miałeś rację.. Doszło do szczerej rozmowy między nami i wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. Mamy się niedługo spotkać. On tez chce wszystko naprawić i spróbować jeszcze raz. Mówił, że trochę faktycznie męczyły go moje pretensje oraz że czuł się czasem za bardzo naciskany, że ciężko mu było to wszystko pogodzić i czuł, że nasza relacja się zaczynała psuć.. Stąd to wycofanie. Oboje też doszliśmy do wniosku, że i ja, i on potrzebujemy wsparcia jakiegoś terapeuty, żeby pomógł nam to wszystko sobie poukładać, bo nie jest to łatwe, kiedy ma się małe dzieci i byłe „rodziny”... Ale jesteśmy dobrej myśli. Wszystko przed nami. Dziękuję Ci za pomoc:)
Wiktoria
35 lat
Nie wiem, jak to możliwe, ale to działa! Zrobiłem, jak sugerowałeś, i ona sama zaczęła do mnie pisać i pytać, co u mnie słychać! Teraz mamy naprawdę dobry kontakt. Dzięki!
Wojciech
22 lata
Piszę, żeby powiedzieć, że Szymon się do mnie odezwał. Chce się spotkać, prawi mi komplementy, mówi, że stęsknił się za mną... Powinnam się cieszyć, ale teraz, gdy właściwie wiem, że udało mi się go odzyskać, zastanawiam się, czy naprawdę tego chcę 😉
Olga
33 lata

DOSTĘPNE PAKIETY

UWAGA: W TEJ CHWILI KONSULTACJE NIE SĄ DOSTĘPNE

1 KONSULTACJA MAILOWA

247 zł

Płacąc, akceptujesz regulamin.

3 KONSULTACJE MAILOWE

3 porady mail

477 zł

Płacąc, akceptujesz regulamin.

5 KONSULTACJI MAILOWYCH

5 konsultacje i ebook bonus

797 zł

Płacąc, akceptujesz regulamin.

NA CZYM POLEGAJĄ NASZE KONSULTACJE?

W celu zarezerwowania konsultacji mailowej wybierz interesujący cię pakiet, a następnie kliknij „zapłać”. Zostaniesz od razu przekierowany do systemu płatności.

Po dokonaniu płatności wyślij od razu maila na adres konsultacje@rozwojdopotegi.pl, opisując swoją sytuację i zadając pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedź. Na każdą wiadomość do końca kolejnego dnia otrzymasz zindywidualizowaną i szczegółową odpowiedź od konsultanta.

Pakiety 3 i 5 konsultacji są ważne odpowiednio przez 30 i 60 dni. Data ważności pakietu podana jest w pierwszej odpowiedzi.

W przypadku pakietu 5 konsultacji masz prawo do otrzymania wybranego e-booka gratis. Ich lista dostępna jest na tej stronie. Napisz w pierwszym mailu do konsultanta, który z naszych e-booków chciałbyś otrzymać.

Uwaga! Konsultacja nie jest odpowiednikiem terapii, pomocy psychologicznej bądź psychiatrycznej. Jeśli wiesz lub przypuszczasz, że zmagasz się z poważniejszymi problemami psychologicznymi, sugerujemy zwrócić się o pomoc do odpowiedniego specjalisty.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub Blik. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Konsultacje mailowe to indywidualna forma wsparcia. Aby z niej skorzystać, musisz opłacić wybrany pakiet, a następnie wysłać wiadomość mailową na adres konsultacje@rozwojdopotegi.pl. Odpowiedź przychodzi do końca kolejnego dnia.

Pakiety 3 i 5 konsultacji są ważne odpowiednio 30 i 60 dni. Możesz je wykorzystać dowolnie. Obowiązuje zasada odpowiedzi do końca kolejnego dnia.

Porad udziela Aleks – dating coach z wieloletnim doświadczeniem i jednocześnie autor wszystkich naszych bestsellerowych poradników.

Możesz uzyskać porady związane z dowolnym problemem dotyczącym relacji z byłym lub obecnym partnerem, w szczególności z odzyskaniem, uporaniem się z zawodem miłosnym, toksyczną relacją i kryzysem w związku. W ramach konsultacji możesz wysłać w załączniku screeny konwersacji lub poprosić o pomoc w napisaniu wiadomości lub listu do (byłego) partnera.

Kupując pakiet 5 konsultacji, masz prawo do otrzymania dowolnego e-booka z naszej oferty gratis. Wystarczy, że w pierwszym mailu napiszesz, który e-book wybrałeś.

Odpowiedź zawsze jest wyczerpująca. Konsultant odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, dokładnie zapoznaje się z mailem od klienta i dzieli się wszystkimi spostrzeżeniami i uwagami. Ponieważ są to indywidualne porady, nie spotkasz się z powierzchownym potraktowaniem, a każda podana przez ciebie informacja zostanie uwzględniona.

Konsultacje mailowe nie są odpowiednikiem terapii, pomocy psychologicznej bądź psychiatrycznej. Jeśli wiesz lub przypuszczasz, że zmagasz się z poważniejszymi problemami psychologicznymi, sugerujemy zwrócenie się o pomoc do odpowiedniego specjalisty.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl lub konsultacje@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.

© 2024 Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.plPrivacy | Regulamin