Szukaj
Close this search box.

Polityka redakcyjna

Witamy na Rozwój Do Potęgi, jednym z najprężniej działających w Polsce blogów na temat rozwoju osobistego, relacji partnerskich, psychologii i motywacji.

Na tej stronie dowiesz się, jakie są podstawowe zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy redakcyjnej i dzięki którym od 2018 roku tworzymy merytoryczne i wartościowe treści dla naszych czytelników.

1. Nasz zespół redakcyjny

Nasz zespół redakcyjny składa się wyłącznie z autorów, którzy są ekspertami lub pasjonatami poruszanych tematów (rozwój osobisty, relacje partnerskie i psychologia). Każdy członek naszego zespołu ma na celu dostarczanie wysokiej jakości treści, które mogą pomóc czytelnikowi w podejmowaniu świadomych decyzji oraz w jak najlepszym radzeniu sobie w określonych sytuacjach osobistych.

2. Proces redakcyjny

Każdy artykuł opublikowany na Rozwój Do Potęgi jest poddawany redakcyjnej weryfikacji przez drugiego członka naszego zespołu, eksperta w danym temacie. Tego rodzaju kontrola pomaga nam zapewnić poprawność zagadnień zarówno pod względem formy, jak i treści.

Zawsze staramy się dbać o aktualność naszych artykułów i na bieżąco je doskonalimy poprzez proces ciągłej weryfikacji.

Jeśli jednak znajdziesz błędy lub nieścisłości w naszych treściach, prosimy o kontakt na adres info@rozwojdopotegi.it, abyśmy mogli dokonać korekty.

3. Przejrzystość i źródła

Zobowiązujemy się do dostarczania wiarygodnych źródeł i zapewnienia maksymalnej przejrzystości w naszych treściach. Kiedy cytujemy statystyki, fakty lub dane, zamieszczamy odpowiednie przypisy lub linki, aby czytelnicy mogli je samodzielnie zweryfikować.

4. Wykorzystanie automatyzacji

Rozwój Do Potęgi nie korzysta z automatyzacji ani algorytmów do tworzenia swoich treści. Każdy opublikowany artykuł jest wynikiem ręcznej pracy i wiedzy członków naszego zespołu redakcyjnego. Zobowiązujemy się dostarczać dokładne i wysokiej jakości informacje, oparte na doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu.

5. Afiliacja

Rozwój Do Potęgi uczestniczy w programach afiliacyjnych stron trzecich. Oznacza to, że kiedy nasi czytelnicy klikają na niektóre linki i dokonują zakupów lub działań za pośrednictwem tych linków, możemy zarobić niewielką prowizję. Jednakże nie wpływa to na naszą niezależność redakcyjną i nie obniża jakości naszych treści.

6. Wyłączenie odpowiedzialności

Rozwój Do Potęgi nie jest stroną prowadzoną przez specjalistów w dziedzinie psychologii medycznej i w żaden sposób treści, produkty i usługi oferowane przez tę stronę nie będą uznawane za terapeutyczne w rozumieniu obowiązujących przepisów.

Czytając blog Rozwój Do Potęgi lub kupując jeden z jego produktów/usług doradczych, użytkownik oświadcza, że jest wyłącznie odpowiedzialny za swoje działania. Ze względu na różnorodność i odmienność przypadków, nie są gwarantowane wyniki, a administrator strony internetowej nie ponosi żadnej odpowiedzialności.