rozwójdopotęgi.pl

Pogotowie dla zwiazku mockup

POGOTOWIE DLA ZWIĄZKU

Jak zażegnać kryzys w związku oraz odbudować uczucie, zaufanie i namiętność między partnerami

jak zażegnać kryzys w związku???

Jeśli przeglądasz tę stronę, najprawdopodobniej Twój związek zmaga się obecnie z kryzysem, a więc trudnościami, które sprawiają, że oddaliliście się od siebie, coraz częściej jesteście w konflikcie i zastanawiacie się, czy jest jeszcze sens ciągnąć to dalej.

Większość par, prędzej czy później, przeżywa kryzys relacji, ale to, czy doprowadzi on do postępującego rozpadu związku, zależy od tego, czy partnerzy będą gotowi coś zmienić w swoim podejściu i zachowaniu. A co mogą zmienić?

Naprawdę wiele! Komunikację, relacje intymne, podział obowiązków, a przede wszystkim  – stosunek do siebie! Wszystkie aspekty bycia w związku są ze sobą powiązane, a więc relacje musimy naprawiać holistycznie.

Niektóre bardzo poważne problemy, takie jak zdrada, mogą skutecznie zniszczyć nasz związek w mgnieniu oka. Jeśli chcesz dać mu szansę, bez względu na to, czy od dawna zauważasz pogorszenie relacji, czy też coś właśnie spadło na Was jak grom z jasnego nieba, czytaj dalej!

pogotowie dla związku e book

Być może znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji:

Związek ma swoje wzloty i upadki w różnych momentach i z różnych przyczyn. Istnieją jednak pewne uniwersalne wskazówki, które w połączeniu ze zindywidualizowanymi poradami i technikami odpowiednimi dla danej sytuacji, mogą pozwolić Ci rozwiać takie wątpliwości:

Czy mój związek da się jeszcze naprawić? Czy mogę coś zrobić, by partner znów mnie pokochał? Co mam zrobić, by było tak jak dawniej albo i lepiej? Czy rozwód jest nieunikniony? Czy istnieją sposoby na poprawę relacji, które przyniosą szybkie i zauważalne efekty?

pogotowie dla związku

Właśnie w celu rozwiązania tych problemów, a także pokazania, jak można w prostych krokach zażegnać niemal każdy kryzys w związku tak, by uczynić relację jeszcze bardziej satysfakcjonującą, powstał e-book „Pogotowie Dla Związku” – poradnik, dzięki któremu zawalczysz o swój związek, mimo przeciwności.

czym jest "POGOTOWIE DLA ZWIĄZKU"?

Pogotowie Dla Związku” to kompletny poradnik, który nie tylko pozwoli zrozumieć, skąd się wziął kryzys w naszym związku, ale i podsunie mnóstwo praktycznych rozwiązań, które od razu stopniowo można zacząć wcielać w życie, by z dnia na dzień dostrzec poprawę w swoim związku, nawet gdy partner/ka pozornie nie współpracuje. Oto, co w nim znajdziesz:

zawartość e-booka

Rozdział 1 - Kryzys w związku. Rozpoznaj wroga

W tym rozdziale problem kryzysu w związku został rozłożony na czynniki pierwsze z punktu widzenia psychologii. Dowiesz się w nim, jakie są symptomy kryzysu i co się dzieje z naszą relacją, że do kryzysu w ogóle musi dochodzić.

Rozdział 2 - Co się zmieniło? Przyczyny kryzysu

Czy umiesz rozpoznać przyczynę kryzysu w swoim związku? A może jest ich więcej niż jedna? Czy NA PEWNO wiesz, w czym tkwi prawdziwy problem? W tym rozdziale w końcu zrozumiesz, dlaczego w Twoim związku ostatnio się nie układa.

Rozdział 3 - Pokonaj kryzys. Plan działania

Od czego zacząć walkę z kryzysem w związku? Jak zinterpretować reakcje partnera/partnerki i własne? Jak zainicjować rozmowę na temat problemów w związku? W tym rozdziale otrzymasz pakiet niezbędnych narzędzi do rozpoczęcia naprawy relacji i rozwiązywania Waszych problemów.

Rozdział 4 - Lekcja odpowiadania na potrzeby innych

W tym rozdziale znajdziesz 3 najważniejsze teorie zaczerpnięte z psychologii związków, które pozwolą Ci rozpoznać potrzeby partnera/partnerki i własne, komunikować je i odpowiadać na nie. Czy wiesz, że zaspokajanie potrzeb w związku to klucz do szczęśliwych i trwałych relacji?

Rozdział 5 - Praca nad komunikacją

Każdy słyszał o tym, jak ważna jest skuteczna komunikacja w związku, ale niewielu wie, na czym ona polega. Dzięki temu rozdziałowi staniesz się mistrzem efektywnej komunikacji, położysz kres kłótniom i odbudujesz więź.

Rozdział 6 - Jak przywrócić miłość?

Czym jest miłość w związku i po czym poznajemy, że się wypaliła? Czy można na nowo ją rozbudzić, by było tak, jak na początku związku? Jak po raz drugi zdobyć serce ukochanej osoby? W tym rozdziale znajdziesz mnóstwo praktycznych wskazówek na wskrzeszenie dawnego uczucia.

Rozdział 7 - Jak przywrócić intymność?

Seks, bliskość fizyczna, relacje intymne to niezwykle ważny element związku miłosnego. Zaniedbanie go jest jedną z częstszych przyczyn niezadowolenia z relacji. Zawarte w tym rozdziale informacje mogą okazać się znacznie cenniejsze niż przeczytanie całej Kamasutry!

Rozdział 8 - Staw czoła zdradzie

Zdrada i romans zajmuje podium wśród największych obaw chyba każdej pary. To też jedna z najczęstszych przyczyn rozwodu... chociaż czy na pewno? W tym rozdziale znajdziesz pełny przewodnik po radzeniu sobie ze zdradą w związku.

Rozdział 9 - Zazdrość. Choroba związku

Zazdrość to uczucie, które towarzyszy nam na różnych etapach życia - lecz szczególnie w relacjach miłosnych. Niekontrolowana może skutecznie popsuć atmosferę w związku, a nawet... spowodować, że zaczniemy mieć realne powody do jej odczuwania.

Rozdział 10 - Jak uniknąć rozwodu?

Czy mamy jakieś wyjście, gdy partner lub partnerka żąda rozwodu? Gdy kryzys małżeński osiąga punkt kulminacyjny i widmo rozstania zaczyna przybierać bardziej konkretne formy, mamy dwa wyjścia: zgodzić się na to lub spróbować temu przeciwdziałać.

Rozdział 11 - Zasady udanego związku

Każda para chciałaby poznać sekrety udanego związku, by dążyć do perfekcji. Czasami te zasady wcale nie są takie oczywiste, a przestrzeganie ich to nie lada wyzwanie. Poznaj reguły udanego związku wypracowane w wyniku psychologicznych obserwacji.

Rozdział 12 - Praca domowa czyli ćwiczenia dla par

W ostatnim rozdziale znajdziesz pakiet ćwiczeń terapeutycznych znacząco wpływających na jakość relacji między partnerami. Ćwiczenia zostały przygotowane tak, by mogły z nich skorzystać zarówno pary, którym udało się podjąć współpracę, jak i osoby, które wciąż samodzielnie starają się walczyć o związek.

co otrzymujesz w praktyce?

„Pogotowie Dla Związku” to e-book w cyfrowym formacie (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się z 158 stron podzielonych na 12 rozdziałów. Możesz czytać go na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu. Jeśli wolisz, możesz również go wydrukować. 

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedział, że dokonałeś tego zakupu).

Pogotowie dla zwiazku mockup

kup e-book teraz!

Pogotowie dla zwiazku mockup

167 zł

W promocji za jedyne 117 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiał czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.