Szukaj
Close this search box.

Po jakim czasie facet chce wrócić: wszystko, co musisz wiedzieć

po jakim czasie facet chce wrócić

Po jakim czasie facet chce wrócić? Wróci sam z siebie, czy można mu w tym jakoś pomóc?

To pytanie, które zadaje sobie większość kobiet po zakończeniu związku, a które zdecydowanie chciałyby wrócić do byłego partnera. Rzeczywiście, czas odgrywa niemałą rolę, gdy człowiek jest zakochany, a zwłaszcza gdy cierpi z miłości.

W dzisiejszym wpisie przeanalizujemy to zagadnienie, aby móc rozwiać twoje wątpliwości. Dowiesz się, po jakim czasie ex wraca i jak się zachować w związku z tym.

Najpierw jednak proszę cię o poświęcenie 2 minut na wykonanie tego krótkiego, bezpłatnego testu online, który pozwoli ci dowiedzieć się, jakie masz szanse na odzyskanie twojego byłego:

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Po jakim czasie ex wraca: przestrzeń dla uczuć

Zwykle kiedy związek się kończy, kobiety rzadko są chętne do powrotów. A gdy dodatkowo to one podejmują decyzję o rozstaniu, szybki powrót staje się jeszcze mniej prawdopodobny.

Kiedy kobieta dochodzi do kresu wytrzymałości, nie widzi przyszłości ze swoim partnerem i wie, że próbowała już wszystkiego, bardzo trudno jest jej znaleźć chęci, by spróbować jeszcze raz.

Z kolei w przypadku mężczyzny sprawa wygląda nieco inaczej. Mężczyzna jest o wiele bardziej skłonny niż kobieta dać swojemu związkowi drugą szansę, po pewnym czasie wrócić lub ponownie się zbliżyć, jeśli doszło tylko do ochłodzenia relacji.

Jeśli więc twój były partner chce spróbować ponownie, po jakim czasie wróci? Ale co ważniejsze, czy w ogóle to zrobi? Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna wraca, jeśli jego uczucia do partnerki były szczere i głębokie.

Jak to wygląda czasowo? Otóż każdy, kto czuje się samotny, będzie szukał czułości, miłości i towarzystwa. Wynika to z tęsknoty, niepokoju o przyszłość, a także sentymentu, do przeszłości, jaką dzieliło się z ukochaną osobą.

Wszystko zależy więc od tego, kiedy twój partner zacznie odczuwać coraz silniej ten deficyt. Trudno podać konkretny czas, bo zależy to od wielu czynników, z jego charakterem i powodami rozstania na czele.

W większości sytuacji jednak potrzeba na to około miesiąca. Jednak facet może wrócić równie dobrze na drugi dzień, jeśli stwierdzi, że zrobił głupstwo. W innym wypadku może to mu zająć nawet pół roku, zanim zrozumie, że nigdy nie chciał cię stracić.

Poza tym możesz obserwować, czy pojawiają się oznaki, że on chce wrócić (przeczytaj o tym tutaj). Niewątpliwie są to symptomy, że jego powrót to kwestia dni, najdalej paru tygodni.

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Co robić zamiast biernego czekania?

Teraz, gdy już wiemy, jakie warunki muszą zaistnieć w umyśle (i sercu) twojego byłego, aby mógł wrócić, zobaczmy, czym ty powinnaś się zająć w tym czasie. Prawdopodobnie będziesz miała co najmniej kilka tygodni na obranie odpowiednich działań.

Tak naprawdę nie musisz odgrywać żadnej roli: im bardziej się odsuwasz, tym bardziej zwiększasz szanse na to, że twój były będzie chciał do ciebie wrócić. Wiem, że może to zabrzmieć dziwnie, ale jest to jedna z najbardziej podstawowych zasad odzyskiwania byłego.

po jakim czasie ex wraca

Teraz wyjaśnię, dlaczego. Jeśli twój były czuje, że jesteś zdesperowana i potrzebujesz jego obecności, będzie opierał się nawet swoim własnym uczuciom, aby „nie dać ci wygrać”.

Jeśli natomiast zobaczy, że jesteś zobojętniała, niezależna i spełniona, w jego uszach włączy się alarm: Tracisz ją, ona odbudowuje swoje życie bez ciebie, jeśli będziesz dłużej czekał, zobaczysz ją w ramionach innego.

Ciekawe, prawda? Ta psychologiczna sztuczka to nic innego, jak sposób działania psychologii odwróconej. Ta ostatnia, w istocie, poprzez techniki manipulacji skłania osobę do zrobienia tego, czego nie chce zrobić.

W tym sensie psychologia odwrócona pozwoli ci odwrócić role, stawiając cię w pozycji kontroli, którą twój były zapragnie ci odebrać. Nie tylko przyniesie ci to korzyści, ale także postawi cię w nowym, innym, lepszym świetle, co zrobi na twoim byłym jeszcze większe wrażenie.

Powinno być dla ciebie jasne, że bez względu na to, jak bardzo twój były chciałby do ciebie wrócić, nie powinnaś ryzykować, że będziesz mu to utrudniać poprzez szkodliwe postawy lub zachowania, takie jak ciągłe kontaktowanie się z nim, sprawianie wrażenia desperatki lub wywieranie na nim presji.

Podstawowa zasada jest taka: jeśli zrozumie, że czekasz tylko na jego powrót, nie wróci. Z drugiej strony, jeśli uda ci się skupić na własnym życiu i sprawić wrażenie szczęśliwej, jest bardzo prawdopodobne, że on zacznie za tobą tęsknić.

Po jakim czasie facet chce wrócić? Co jeśli nie wraca?

Do tej pory przyjmowaliśmy za pewnik, że twój były wróci i pozostaje tylko kwestia tego, po jakim czasie się pojawi. Ponieważ jednak sprawy nie zawsze układają się tak, jak byśmy chcieli, musimy przygotować się na ewentualność, że on nie wróci.

Co więc robić, jeśli nie wróci? Jeśli chcesz go odzyskać, musisz znaleźć się na pozycji, z której uda ci się ponownie zdobyć jego serce. W jaki sposób? Po pierwsze, spróbuj sprawdzić, czy o tobie nie zapomniał.

po jakim czasie facet wraca

Jeśli na przykład jest już z inną dziewczyną, sprawa się komplikuje. Ale nie uprzedzajmy faktów i załóżmy, że jest samotny.

W tym przypadku, jeśli między wami istniało prawdziwe i głębokie uczucie, może się okazać, że złość i uraza do ciebie wzięły górę nad miłością, uniemożliwiając mu wycofanie się z decyzji.

Dlatego, jeśli chcesz wrócić do swojego byłego, musisz nie tyle zastanawiać się, po jakim czasie ex wraca, ile działać i, jak to się mówi, „chwycić byka za rogi”.

Jeśli wierzysz, że nadal jesteś w nim zakochana lub uważasz, że zasłużyłaś na drugą szansę, nie możesz dłużej pozostać w swojej strefie komfortu i czekać na jego powrót.

Krótko mówiąc, jeśli czegoś chcesz, musisz to zdobyć. A dziś dzięki poradnikowi „Klucz Do Odzyskania” masz do tego najlepszy środek. Mówimy tu o najbardziej kompletnym i zaawansowanym podręczniku w Polsce dotyczącym odzyskiwania byłego partnera, ale nie tylko. Z książki dowiesz się także:

  • Jakie są najlepsze techniki i strategie, aby go odzyskać?
  • Jak go odzyskać na stałe?
  • Jakie błędy zostały popełnione w czasie trwania związku?
  • Jak korzystać z psychologii odwróconej, aby odmienić sytuację?
  • A także poznasz praktyczne przykłady i opisy praktycznych sytuacji.

W skrócie, znajdziesz tu całą wiedzę, której potrzebujesz, aby odzyskać swojego byłego. Nie czekaj dłużej i odzyskaj go!

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

3.9/5 - (23 votes)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: