Szukaj
Close this search box.

Oznaki, że ona nie chce z tobą być: 10 sygnałów

oznaki że ona nie chce z tobą być

Jakie są główne oznaki, że ona nie chce z tobą być? Na co powinieneś zwrócić uwagę? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, czytaj dalej.

Rozstania rzadko przychodzą nagle. Zazwyczaj dana osoba dużo wcześniej wysyła sygnały wskazujące na fakt, że nie chce już z tobą być. A jak to wygląda w przypadku kobiet? Czasami ciężko zauważyć, że coś jest nie tak.

I właśnie z tego powodu powstał ten artykuł. Kontynuując czytanie go, poznasz 10 charakterystycznych sygnałów, które mogą wskazywać na to, że ona chce odejść.

Polecam ci również zrobienie darmowego testu online, który pozwoli ci ocenić twoje szanse na odzyskanie dziewczyny, która nie chce z tobą być. Zajmie ci 2 minuty, a wynik, wyrażony w procentach, otrzymasz natychmiast.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Oznaki, że ona nie chce z tobą być: 10 najważniejszych sygnałów

Przejdźmy od razu do konkretów. Oto główne sygnały, które wskazują, że dziewczyna może chcieć cię zostawić. Zrozumienie ich pozwoli ci również zastanowić się lepiej, jak zatrzymać kobietę, która chce odejść.

Jeśli jednak masz pewność, że wasz związek wisi na włosku i chcesz spróbować go ocalić, zachęcam cię do zapoznania się z poradnikiem „Klucz Do Odzyskania Dla Niego”. Wskaże ci najlepsze techniki ułatwiające zatrzymanie partnerki przy sobie.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

1. Nie angażuje się w kłótnie

Pierwszym i najłatwiej zauważalnym sygnałem jest brak zaangażowania w kłótnie. Kiedyś wydrapałaby ci oczy, aby postawić na swoim i wkładała w konflikty całą masę emocji. W końcu, jeśli na kimś nam zależy, będziemy walczyć o zrozumienie i odpowiednie traktowanie.

Jeśli teraz nagle kłótnie przestały ją interesować, wiedz, że coś jest na rzeczy. Bagatelizowanie problemów i konfliktów nie leży w naturze kobiety, która jest w tobie zakochana. Oznacza to, że już się nieco poddała i nie zamierza wkładać zbyt dużo energii w wasz związek.

2. Często wychodzi sama ze znajomymi

Zapewne pamiętasz, jak wcześniej planowaliście dużo czasu razem. Wspólne wycieczki, weekendy, wieczorne wyjścia w tygodniu były okazjami, aby spędzić ze sobą dużo dobrej jakości czasu. W końcu tak powinno być, jeśli jesteśmy w zdrowym związku.

po czym poznac ze ona chce odejsc

Jeśli jednak zauważyłeś, że ostatnio twoja dziewczyna zaczyna wychodzić coraz częściej sama, chce spotykać się ze znajomymi, ale nie zaprasza cię do udziału, to znak, że coś jest nie tak. Może być to chwilowe zainteresowanie przyjaciółkami i chęć powrotu do beztroskich czasów, jednak może oznaczać to również, że spędzanie czasu z tobą nie sprawia jej już przyjemności.

3. Unika seksu

Zapewne wasze pierwsze wspólne lata pełne były namiętnych chwil. Oczywiste jest, że z czasem zapał nieco ochłonie, jednak seks jest ważnym elementem w związku i zazwyczaj każdy chętnie się na niego godzi.

W przypadku, gdy twoja dziewczyna zaczyna unikać wspólnych chwil i nie chce się kochać, może być to oznaka, że nie chce już z tobą być. Wymigiwanie się bólem głowy lub okresem po kilku razach stanie się wyraźnym sygnałem niechęci.

4. Łatwo się denerwuje

Częstotliwość, z jaką wpadamy w szał lub po prostu się denerwujemy, zależy od naszego temperamentu. Jednak każdy z nas ma pewną ilość cierpliwości, którą staramy się wykorzystać szczególnie w stosunku osób, na których nam zależy. W końcu, jeśli kogoś kochamy, jesteśmy w stanie znieść więcej, niż w stosunku do obcej lub nielubianej osoby.

po czym poznac ze zona chce odejsc

Dlatego też alarmującym może być brak cierpliwości ze strony twojej drugiej połówki. Jeśli coraz częściej zaczyna denerwować się z błahego powodu, oznacza to, że wasza relacja nie jest już w tak dobrej kondycji jak wcześniej. Częste zdenerwowanie nie wynikające z żadnej konkretnej sytuacji, drobnostki, które irytują twoją dziewczynę jak mało co, nie jest to dobry znak.

5. Zaczyna się od ciebie odsuwać

Zapewne na początku waszej relacji byliście nierozłączni. I tak powinno być. Z czasem normalizuje się to nieco, nie trzeba w końcu być do siebie przyklejonym, a każdy ma też swoje życie, pracę i znajomych.

Jednak będąc z kimś w związku zazwyczaj mówi się sobie nawzajem o wszystkim i druga połówka jest poniekąd naszym najlepszym przyjacielem, do którego można zwrócić się ze wszystkim.

Dlatego też powinno cię zaniepokoić, jeśli twoja dziewczyna wyraźnie odsunęła się od ciebie. Nie przychodzi do ciebie z problemami, że żali się po trudnym dniu, nie dzieli się sukcesami i codziennymi radościami. Zaczyna rozmawiać więcej ze swoimi koleżankami niż z tobą.

Przeczytaj też: Jak odzyskać byłą dziewczynę

6. Nie zabiega o twoją uwagę

Wiele dziewczyn pragnie być oczkiem w głowie swojego faceta. Chce, aby poświęcać im czas (oraz pieniądze), bywa zazdrosnymi w momencie spotykania innych kobiet, nawet jeśli są tylko koleżankami z pracy, oraz zabiega o uwagę, jeśli chodzi o pochwalenie wyglądu czy zaopiekowanie się w momencie choroby lub po prostu złego samopoczucia.

oznaka ze ona nie chce z toba byc

Oznaką, że ona nie chce już z tobą być, może okazać się więc brak potrzeby uwagi z twojej strony. Na początku może wydać się to pewną ulgą. W końcu nie musisz być tak uważny jak wcześniej i wkładać tyle energii w zapewnienie jej odpowiedniej opieki. Jednak z czasem okazać się może, że to zły symptom.

7. Zwraca mniejszą uwagę na ciebie

Odwróconą sytuacją poprzednio opisanego sygnału może być brak zwracania na ciebie wystarczającej uwagi. Wcześniej idealnie odczytywaliście swoje emocje i samopoczucie. Teraz, nawet gdy czujesz się koszmarnie, jesteś przygnębiony lub wręcz przeciwnie, chcesz pokazać jej swoją radość, ona ignoruje ciebie i twoje uczucia.

Nie jest już tak wyczulona na zmianę nastroju, potrzebę bliskości lub chęć wspólnego spędzenia czasu. Zaczynasz być jej nieco obojętny i musisz się natrudzić, aby otrzymać tyle atencji, co wcześniej.

8. Odpowiada na twoje wiadomości z opóźnieniem

Kiedyś pewnie cały czas wisieliście na telefonie, aby mieć ze sobą stały kontakt. Poranne „dzień dobry” i wieczorne „dobranoc”, kiedy nie mogliście być razem, było obowiązkowym rytuałem.

oznaki ze ona nie chce z toba byc

Tak samo z telefonami i wiadomościami w ciągu dnia – mogłeś liczyć na natychmiastową odpowiedź.

Teraz wszystko się zmieniło. Możesz do niej pisać, a ona, nawet po odczytaniu, nie odpisuje od razu. Pozostawia twoje telefony bez odpowiedzi, a na wiadomości odpisuje zdawkowo.

9. Zaczęła dbać o swój wygląd

Na początku związku każdy chce się podobać swojemu partnerowi. Potem, gdy orientujemy się, że nie kocha nas on tylko za nasz wygląd, spuszczamy z tonu.

Jeśli zauważyłeś, że twoja dziewczyna znowu zaczęła się stroić, spędza długie godziny w łazience, a potem wychodzi z niej z mocniejszym niż zwykle makijażem, może to oznaczać, że zaczyna szukać sobie kogoś innego. Tak samo z częstymi zakupami i nową garderobą, która mocno zmienia jej styl.

10. Jest aktywna w mediach społecznościowych

Ostatnim sygnałem, który może zwrócić twoją uwagę może być wzmożona aktywność w mediach społecznościowych. Oczywiście, jeśli twoja dziewczyna zawsze dużo postowała, nie ma tutaj nic niepokojącego.

po czym poznac ze ona chce odejsc?

Jeśli jednak teraz jej relacje i posty przybierają na sile, może to oznaczać chęć rozpoczęcia nowego rozdziału w jej życiu.

Warto zauważyć też, jakie treści publikuje. Czerwonym światłem będą zdjęcia i teksty, w których sugeruje, że jest singielką.

Oznaki, że ona nie chce z tobą być: podsumowanie

Zbliżamy się już do końca naszego artykułu, w którym zaprezentowaliśmy 10 sygnałów, oznaczających, że ona być może nie chce z tobą być.

Im więcej sygnałów z tych podanych tutaj zauważasz w waszym codziennym życiu, tym bardziej prawdopodobne może być, że ona chce odejść. Pamiętaj jednak, że nie oznacza to jeszcze końca waszego związku. Po pierwsze, nie panikuj.

Jeśli zależy ci na waszej relacji jeszcze nic straconego. Nie podejmuj jednak gwałtownych kroków. Przemyśl, co możesz zrobić i dowiedz się więcej o tego typu sytuacjach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać dziewczynę krok po kroku, sięgnij po „Klucz Do Odzyskania” – najpełniejszy poradnik poświęcony temu zagadnieniu, który doskonale sprawdzi się również w twoim przypadku.

Dodatkowo, mam dla ciebie niespodziankę. Wypełniając poniższy formularz, zapiszesz się do darmowego codziennego wsparcia mailowego, a w pierwszej wiadomości otrzymasz rozdział poradnik „Klucz Do Odzyskania” gratis!

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

5/5 - (2 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: