Szukaj
Close this search box.

Oznaki, że on chce odejść: 10 charakterystycznych sygnałów

oznaki że on chce odejść

Jakie są główne oznaki, że on chce odejść? Na co powinnaś zwracać szczególną uwagę, jeśli boisz się, że twój chłopak się od ciebie oddala?

Życie w niepewności nie jest łatwe. Jeśli twój facet naprawdę myśli o zakończeniu waszego związku, powinnaś być tego świadoma. Możesz próbować zapobiec rozstaniu lub, jeśli uznasz to za konieczne, zostawić go jako pierwsza.

I właśnie z tego powodu powstał ten artykuł. Kontynuując czytanie go, poznasz 10 charakterystycznych sygnałów, które mogą wskazywać na to, że on chce odejść.

Jeśli jednak masz już pewność, że wasz związek wisi na włosku i chcesz spróbować go ocalić, zachęcam cię do zapoznania się z poradnikiem „Klucz Do Odzyskania Dla Niej„. Wskaże ci najlepsze techniki ułatwiające zatrzymanie partnera przy sobie.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Oznaki, że on chce odejść: 10 najważniejszych sygnałów

Przejdźmy od razu do konkretów. Oto główne sygnały, które wskazują, że twój facet może chcieć cię zostawić:

1. Okazuje mniejsze zainteresowanie tobą

Kiedy jest się zakochanym, zainteresowanie partnerem można wyrazić na wiele różnych sposobów. Od czułej wiadomości, po drobny komplement, wsparcie, a nawet poprzez chęć wspólnego spędzenia wolnego czasu.

Jednak kiedy jeden z parterów myśli o zerwaniu, zaczyna drastycznie ograniczać te zachowania. Zapewne gdybyś zwróciła mu uwagę, że coś jest nie tak, prawdopodobnie przytuliłby cię i zaczął przekonywać, że to tylko twoje wymysły.

Ale tak naprawdę możesz mieć rację! Brak okazywania ci zainteresowania przez twojego faceta, może okazać się pierwszym sygnałem świadczącym o tym, że chce od ciebie odejść.

2. Wychodzi coraz częściej ze znajomymi

Posiadanie przyjaciół i chęć spędzania z nimi czasu to całkiem normalna i naturalna rzecz. Każdy z nas raz na jakiś czas czuje potrzebę wyjścia z domu i porozmawiania z bliskimi osobami. Jednak gdy mężczyzna zamierza odejść, pierwszą rzeczą, jaką zacznie robić, jest częstsze widywanie się z przyjaciółmi.

Dzięki nim może odnaleźć rozrywkę i spokój. Ale najprawdopodobniej ma też okazję porozmawiać o tym, co dzieje się w jego głowie. Jeśli zauważysz, że wychodzi znacznie częściej i wraca późno w nocy, być może myśli o tym, żeby z tobą zerwać.

sygnały że on chce odejść

3. Jest mniej troskliwy i romantyczny

Kolejnym znakiem, dzięki któremu możesz wywnioskować, że on chce odejść, jest gwałtowna zmiana w jego zachowaniu wobec ciebie. Może to oznaczać, że przestał już być troskliwy, opiekuńczy, romantyczny i czuły, choć zawsze starał się okazywać ci uczucia.

Jeśli zauważysz, że nie mówi ci już miłych słów, nie troszczy się o ciebie jak dawniej lub zapomina o ważnych dla was datach i rocznicach, jest bardzo prawdopodobne, że od dłuższego czasu w jego głowie kiełkuje pomysł o zakończeniu waszego związku.

4. Odpowiada na twoje wiadomości z opóźnieniem

Innym dość prostym sposobem na stwierdzenie, czy twój partner chce z tobą zerwać, jest przyjrzenie się temu, jak szybko odpowiada na twoje wiadomości. Przede wszystkim będziesz musiała przeanalizować, czy w ostatnim czasie nastąpiły w tej kwestii jakieś zmiany.

Oczywiście nikt nie wymaga od niego natychmiastowej odpowiedzi. Jednak jeśli zaczyna nie odbierać od ciebie telefonów, często nie odpisuje ci na wiadomości i zawsze ma jakieś usprawiedliwienie, to należy to potraktować jako kolejny sygnał, że być może stracił tobą zainteresowanie i chce odejść.

czy on chce ode mnie odejść

5. Nie przeszkadzają mu konflikty i kłótnie

Kiedy dwoje ludzi troszczy się o związek, to gdy pojawiają się jakiekolwiek nieporozumienia, normalne i całkowicie zrozumiałe jest okazywanie zainteresowania rozwiązaniem problemów i wspólne szukanie rozwiązań, tak aby podobne konflikty i trudności nigdy się nie powtórzyły.

Dlatego jeżeli twój partner wydaje się teraz całkowicie niezainteresowany waszymi wspólnymi problemami i nie stara się nawet znaleźć sposobu na dogadanie się, oznacza to, że nie przeszkadza mu sytuacja, w której jesteście skonfliktowani. To wyraźny znak, że nie zależy mu już na porozumieniu i może planować wasze rozstanie.

6. Nie ma już ochoty na seks

Zainteresowanie sprawami łóżkowymi to bardzo ważny element, którego brak może sugerować, że w naszym związku dzieje się coś złego. Jeśli sprawy między wami nie układają się dobrze lub masz jakiekolwiek wątpliwości co do jego planów dotyczących kontynuowania związku, bardzo pomocne może być przeanalizowanie waszej sytuacji łóżkowej.

Jeśli co wieczór kładzie się do łóżka już odwrócony, często jest zmęczony lub nie okazuje ci fizycznej bliskości, jest bardzo prawdopodobne, że chce cię zostawić. Oczywiście należy pamiętać, że twój partner nie musi mieć zawsze ochoty na seks. Jednak gdy zdarza się to zbyt często, powinnaś zachować czujność.

Przeczytaj także: Mąż nie chce się ze mną kochać

7. W mediach społecznościowych kreuje się na singla

Kolejną oznaką, że on chce odejść, jest sposób, w jaki korzysta z mediów społecznościowych. Jeśli publikuje dużo treści, ale unika pokazywania ciebie lub w ogóle nie wspominania o tobie, to powinna ci się zapalić czerwona lampka.

Być może twój chłopak zawsze niechętnie dzielił się z innymi swoim życiem prywatnym i nie ma powodów do zmartwień. Ale jeśli ostatnio zmienił swoje nastawienie i teraz woli, aby inni nie dowiedzieli się, że kogoś ma, może to być wyraźny znak, że wkrótce będzie chciał z tobą zerwać.

po czym poznać że on chce odejść

8. Bagatelizuje twoje potrzeby

Jeśli naprawdę kocha się drugą osobę, ważne jest, aby przywiązywać odpowiednią wagę do jej potrzeb i próśb. Wspólnie spędzany czas i rozmowy pozwalają dowiedzieć się jakie oczekiwania ma wobec nas druga osoba i jak możemy je spełnić.

Gdy z jego strony nie ma już miłości ani zainteresowania twoimi problemami, zmartwieniami czy planami na przyszłość, możliwe, że zacznie bagatelizować twoje potrzeby, mówiąc ci, że są one trywialne i całkowicie nieistotne. Jeśli nie przejmuje się już tym, czy jesteś szczęśliwa i czy czujesz się bezpiecznie, masz już odpowiedź, czy zależy mu na tobie i waszej relacji.

9. Łatwo się denerwuje

Kiedy uczucie między partnerami nie jest już tak silne, jak na początku związku, to normalne, że czasem brakuje nam cierpliwości do drugiej osoby. To z kolei często prowadzi do wybuchów gniewu i kłótni.

Być może nic poważnego się nie dzieje. Jednak gdy zaczęłaś zdawać sobie sprawę, że w twoim partnerze nie ma już takiego spokoju, jak dawniej i niemal każde wspólne spędzanie czasu kończy się awanturą, to znak, że być może nie jest on już z tobą szczęśliwy. W konsekwencji, bardzo możliwe, że zamierza zakończyć z tobą związek.

10. Zaczyna odsuwać cię ze swojego życia

Dziesiątym i ostatnim sygnałem, którego nie powinnaś lekceważyć, jest jego stopniowe odsuwanie cię ze swojego życia i zatajanie przed tobą ważnych spraw. Czy zawsze byłaś osobą, z którą rozmawiał na każdy temat i dzielił wszystkie momenty swojego życia, a teraz wasze rozmowy wydają się wyglądać jak prowadzone przez ciebie przesłuchanie?

Jeśli nie dzieli się z tobą swoimi swoimi uczuciami, przemyśleniami, zmartwieniami i kłopotami, czy pozytywnymi lub negatywnymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w ciągu dnia, to być może robi to z kimś innym?

sygnały że facet chce się rozstać

Oznaki, że on chce odejść? Wnioski

W dzisiejszym wpisie podałem ci 10 sygnałów, na które powinnaś zwrócić uwagę, jeśli chcesz poznać prawdziwe intencje twojego partnera i dowiedzieć się, czy on chce odejść. Oczywiście nie wszystkie oznaki pojawią się jednocześnie. Ale jeśli w twojej głowie są już wątpliwości, powinnaś zachować czujność i obserwować zachowanie partnera.

Jeśli czytając ten artykuł zdałaś sobie sprawę, że twój facet może planować wasze rozstanie, ale jeszcze do tego nie doszło, możesz podjąć próby ratowania waszego związku, zanim będzie za późno. Aby zacząć wdrażać w życie niezawodne techniki odzyskiwania ukochanego, wystarczy przeczytać e-book „Klucz Do Odzyskania Dla Niej”.

Dzięki wskazówkom, które znajdziesz w poradniku, zrozumiesz, jakie kroki powinnaś podjąć, aby odbudować swój związek i uniknąć jego rozpadu. Poradnik przyda się również, jeśli twój partner zdecyduje się cię zostawić, a ty będziesz chciała go odzyskać.

Klucz Do Odzyskania Dla Niej” został napisany właśnie po to, aby pomóc kobietom takim jak ty podjąć właściwe kroki we właściwym czasie i uniknąć rozstania.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Już teraz pobierz „Klucz Do Odzyskania Dla Niej„!

5/5 - (1 vote)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: