Szukaj
Close this search box.

Oznaki, że facet chce wrócić: najważniejsze sygnały i interpretacje

Oznaki, że facet chce wrócić

Kiedy związek się kończy, może się zdarzyć, że jedno z partnerów cierpi bardziej i nie może pogodzić się ze stratą. Zwykle ta osoba, która mocniej przeżywa rozstanie i zakończenie relacji, jest również bardziej skłonna do tego, aby wykazywać chęć powrotu do byłego partnera/partnerki i spróbować wejść w związek na nowo.

Czy myślałaś o tym, co by było, gdybyś mogła spróbować ze swoim byłym jeszcze raz? Albo jak byś postąpiła, gdyby twój ex wysyłał ci jakieś sygnały, świadczące o tym, że chce do ciebie wrócić? Komunikacja między ludźmi nie zawsze odbywa się w sposób bezpośredni i jasny, dlatego dziś porozmawiamy o tym, jakie mogą być oznaki, że facet chce wrócić.

Nawet jeśli twój były jest dosyć nieśmiały lub niechętnie się przed tobą otwiera, to pamiętaj, że w dalszym ciągu masz szansę rozpoznać oznaki, że chce wrócić. Zanim jednak przeanalizujemy wszystkie sygnały, zachęcam cię do wykonania krótkiego testu, dzięki któremu dowiesz się, jakie są twoje szanse na odzyskanie ex:

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?


Oznaki, że facet chce wrócić: 5 najważniejszych sygnałów

Kiedy mężczyzna interesuje się kobietą, zazwyczaj dobrze wie, jakie działania spowodują, że będzie mógł się do niej bardziej zbliżyć. Krótko mówiąc, mówimy tu o sztuce uwodzenia.

Jednak sprawa przybiera zupełnie inny obrót, gdy mówimy o facecie, który chce wrócić do swojej byłej partnerki. W tym przypadku mężczyzna nie będzie skupiał się na uwodzeniu, ale na udoskonalaniu stosowanych przez siebie technik.

Dlatego bardzo ważne jest, aby dobrze zinterpretować wszystkie metody stosowane przez byłego i przewidzieć każdy jego krok. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się pięciu najważniejszym i najczęstszym zachowaniom byłego, które stanowią jednocześnie na oznaki, że facet chce wrócić.

Przeanalizuj bardzo dokładnie to, co przeczytasz w poniższych akapitach, ponieważ każdy sygnał wysyłany przez byłego faceta powinien być przez ciebie zauważony. Pamiętaj, że jeśli twój ex nie przyszedł do ciebie i nie zadał pytania: „Chcesz do mnie wrócić?”, to nie masz innego wyjścia, jak dobrze przyjrzeć się wysyłanym przez niego sygnałom. Oto oznaki, że facet chce wrócić:

1. Szukanie kontaktu

To z pewnością najwyraźniejszy i najbardziej oczywisty sygnał, że twój były chce wrócić. Gdy związek się kończy, kontakt między partnerami zanika. Zazwyczaj dystansują się, unikają rozmów i przestają wysłać do siebie wiadomości, nawet te banalne typu: „Jak się masz?”.

W chwili, gdy twój były pojawia się w twoim życiu ponownie, powinna zapalić ci się czerwona lampka ostrzegawcza. Sugeruję ci również, abyś zwróciła uwagę na powody, dla których szuka z tobą ponownego kontaktu. Im bardziej są one dziwne i błahe, tym bardziej prawdopodobne jest, że jego celem jest „podryw”.

oznaki że były chce wrócić

Bardzo możliwe, że nie raz otrzymasz puste wiadomości lub losowo napisane litery. Zapewne odpowiedziałbyś mu oczywistym „?”, na co on odpisałby: „Przepraszam, miałem telefon w kieszeni i nie wiedziałem, że go nie zablokowałem! Jak miło cię słyszeć, jak się masz?”.

Widzisz? Wydaje się błahe, ale działa! Tak więc, jeśli zauważyłaś, jak twój były nagle „pojawia się” z dziwnymi wymówkami, są duże szanse, że chce odnowić z tobą kontakt.

2. Specyficzny sposób rozmowy

Wiem, że może wydawać się to banalne, ale nie jest. Z drugiej strony cały czas mówimy o sygnałach i oznakach, na które nie zwrócilibyśmy normalnie uwagi.

Jeśli twój były skontaktuje się z tobą, oprócz przyjrzenia się powodom, dla których to robi, możesz również zwrócić uwagę na sposób, w jaki z tobą rozmawia. Czy zawsze jest entuzjastyczny i zadowolony? Wydaje ci się, że jest szczęśliwy, kiedy o czymś mówi? Czy szybko odpowiada na twoje wiadomości? Czy często pisze do ciebie smsy?

Krótko mówiąc, są to małe fragmenty układanki, które złożone w całość są w stanie dać ci jasną odpowiedź, czy twój były facet planuje do ciebie wrócić.

3. Prośby o spotkanie

Oczywiście również w tym przypadku facet będzie robił wszystko, aby nie zwrócić na siebie uwagi. Dlatego nie zadzwoni do ciebie i nie powie wprost: „Bardzo chciałbym się z tobą zobaczyć. Czy możemy się dziś spotkać?”.

Byłoby prościej, ale tak raczej się nie wydarzy. Zwłaszcza, że on też może obawiać się, że twoja odpowiedź będzie brzmiała „nie”.

sygnały że on chce wrócić

Dlatego facet będzie próbował unikać bezpośredniego pytania i może wymyślać drobne wymówki, które przyczynią się do waszego spotkania. Przykładowe pytanie może brzmieć: „Czy masz może moją czarną bluzę? Szukałem wszędzie, ale nie mogę jej znaleźć! Jeśli ją znajdziesz, to mógłbym po nią wpaść?”.

Jak widać, koncepcja jest taka sama, ale wyrażona w znacznie mniej bezpośredni sposób. To dlatego, że twój ex nie chce, żebyś wiedziała od razu, że planuje do ciebie wrócić. Najpierw musi upewnić się, że jesteś na to gotowa i dopiero wtedy przejdzie do konkretów.

4. Zmiana wyglądu lub zachowania

Jeśli po zerwaniu przez pewien czas nie mieliście ze sobą kontaktu, jest bardzo prawdopodobne, że w tym czasie skupił się na sobie i chciał poprawić niektóre aspekty swojego charakteru lub wyglądu.

Takie zachowanie leży u podstaw zasady „braku kontaktu” po rozstaniu, bardzo skutecznej techniki odzyskiwania byłych partnerów. Twój ex mógł zdystansować się od ciebie tylko po to, aby stać się „lepszy” i zwrócić na siebie twoją uwagę.

Dlatego jeśli zauważysz, że diametralnie się zmienił lub zachowuje się inaczej, jest bardzo prawdopodobne, że jego celem jest wywarcie na tobie większego wrażenia i sprawienie, że będziesz chciała dać mu drugą szansę.

5. Zachowanie w mediach społecznościowych

Kolejnym, nie mniej ważnym sygnałem, który może wysyłać ci twój były jest zmiana jego zachowania na mediach społecznościowych. Przeanalizuj dokładnie, w jaki sposób do tej pory wyglądały wasze kontakty przez platformy społecznościowe. Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło?

Zwróć uwagę na to, czy twój ex zaczął znów obserwować cię na Instagramie po dłuższym okresie przerwy. A może „lajkuje” twoje zdjęcia i pozostawia przy nich miłe komentarze? Czy zaczął oglądać twoje relacje, choć dawno tego nie robił? Czy dodał cię ponownie do znajomych na Facebooku i pisze do ciebie wiadomości prywatne?

sygnały że facet chce wrócić

Tego typu pytania i odpowiedzi na nie powinny skłonić cię do głębszych przemyśleń. Jeśli jego zachowanie na mediach społecznościowych uległo dużej zmianie i twój były facet zaczął znów śledzić cię na Instagramie czy Facebooku i interesuje się twoim życiem prywatnym, powinno dać ci to do myślenia. Z całą pewnością w ten sposób szuka z tobą kontaktu i prawdopodobnie chce do ciebie wrócić!

Oznaki, że facet chce wrócić: wnioski

Jak widać, niektóre oznaki, że facet chce wrócić, są bardziej oczywiste, a niektóre mniej. Jednak generalnie, gdy ktoś chce zwrócić na siebie uwagę, stara się to zrobić w dość jednoznaczny sposób.

Jednak oprócz zaobserwowania, jakie są oznaki, że facet chce wrócić, powinnaś zastanowić się, co zrobisz, gdy będzie wysyłał ci takie sygnały. Pomyśl, czy chcesz go odzyskać, czy definitywnie o nim zapomnieć i uciąć wszelkie kontakty.

Skoro trafiłaś na ten blog i czytasz właśnie ten artykuł, to zapewne nadal interesujesz się swoim byłym. Być może żywisz też jeszcze do niego jakieś uczucia. W przeciwnym razie nie przejmowałabyś się tak bardzo tym, czy będzie chciał do ciebie wrócić, czy nie, prawda?

Dlatego musisz zacząć podejmować odpowiednie działania. Możesz to zrobić poprzez wdrożenie w życie odpowiednich technik uwodzenia i odzyskiwania mężczyzny. Fakt, że twój były (prawdopodobnie) daje ci sygnały, że chce wrócić, w rzeczywistości nie powinno być dla ciebie żadną gwarancją.

Pamiętaj, że pozostawanie biernym nigdy nie jest dobrym pomysłem. Często musimy wziąć sprawy w swoje ręce, aby osiągnąć zamierzony cel. Tak więc, aby „nie siedzieć z założonym rękoma” i nie marnować niepotrzebnie czasu, zadbaj o to, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat powrotu do byłego.

Polecam ci szczególnie lekturę poradnika „Klucz do odzyskania dla niej”. W tym e-booku znajdziesz najlepsze rady, sugestie i metody pomocne w procesie odzyskiwania ex i przejmowania kontroli nad swoim życiem. Jeśli zauważyłaś pewne oznaki, że facet chce wrócić, nie zmarnuj tej okazji i dobrze ją wykorzystaj! Być może jeszcze wrócicie do siebie i stworzycie szczęśliwy związek!

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Przeczytaj także: Jak odnowić kontakt z ex oraz Jak odzyskać ukochaną osobę

4/5 - (12 votes)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: