Szukaj
Close this search box.

O nas

rozwoj do potegi logo

Kim jesteśmy​

Rozwój Do Potęgi to polski blog o rozwoju osobistym, psychologii i relacjach damsko-męskich. Od 2018 roku nasz wyspecjalizowany zespół tworzy wysokiej jakości treści – artykuły i poradniki w formie e-booków – które stanowią źródło niezastąpionej wiedzy na tematy związane z relacjami interpersonalnymi, pracą nad samooceną i samorozwojem oraz różnorodnymi zagadnieniami psychologicznymi.

Nasza misja​​

Naszą misją jest publikowanie wysokiej jakości treści poświęconych relacjom damsko-męskim, rozwojowi osobistemu i psychologii, by nie tylko dostarczać wiedzę, ale i wsparcie dla naszych czytelników, w różnych sytuacjach życiowych.

jak odzyskać ukochaną osobę

Nasz zespół

Współtwórcą i głównym autorem bloga jest Aleks Rajzer, doświadczony dating coach, absolwent socjologii i coachingu a elementami psychologii. Aleks oferuje również spersonalizowane konsultacje mailowe, aby pomóc czytelnikom bloga w rozwiązywaniu ich problemów w związku. Oprócz niego treści na naszym blogu tworzy grono specjalistów w dziedzinie relacji damsko-męskich i rozwoju osobistego.

Nasze e-booki

Jesteśmy autorami profesjonalnych e-booków na temat relacji damsko-męskich, które pomogły już tysiącom czytelniczek i czytelników w rozwiązaniu konkretnych problemów takich jak rozstanie z partnerem, kryzys w związku i relacje z narcystycznymi osobami, stanowiąc wsparcie w poprawie relacji interpersonalnych i wejściu na ścieżkę rozwoju osobistego. Wszystkie nasze e-booki znajdziesz tutaj.

ebook rozwoj do potegi

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z nami mailowo na adres info@rozwojdopotegi.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.