ROZWÓJDOPOTĘGI.PL

Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym

Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym

Jak Przestać Cierpieć z Miłości, Zapomnieć o Ex i Odnaleźć Siebie

Jak poradzić sobie z zawodem miłosnym? 💔

Jeśli próbujesz poradzić sobie z rozpadem związku z osobą, którą nadal kochasz, albo z rozczarowaniem związanym z nieodwzajemnioną miłością, z pewnością znajdujesz się w wyjątkowo trudnym i delikatnym momencie swojego życia. Być może twój przypadek przypomina jeden z poniższych:

Sytuacje mogą być naprawdę bardzo różne, a każda z nich ma swoje cechy charakterystyczne, ale wszystkie łączy głębokie i silne cierpienie odczuwane przez tego, kto przeżywa to na własnej skórze.

Ból, nie tylko psychiczny, ale też fizyczny, jest tak silny, że wydaje ci się, że umierasz, a obsesyjne myśli wobec ex nie dają ci spokoju całymi dniami.

Nie wiesz, jak się podnieść po tym nokautującym uderzeniu: myślisz, że nie masz siły, żeby zareagować, i ogólnie nie jesteś w stanie wyobrazić sobie szczęśliwej przyszłości bez obecności ukochanej osoby w twoim życiu…

soffrire per un amore finito

Niemożliwe jest nagłe usunięcie z serca i myśli tej osoby i nie jest to nawet celem, do którego powinno się dążyć.

Jednak istnieje wiele bardzo skutecznych technik i strategii psychologicznych, dzięki którym możliwe jest złagodzenie bólu oraz sprawienie, by proces leczenia był szybszy i bardziej efektywny.

Ponadto rozczarowanie miłosne, o ile zmierzymy się z nim we właściwy sposób, może stanowić ogromną szansę na rozwój osobisty i na to, by dojrzeć. Może stać się okazją, która pozwoli ci zrobić olbrzymi przeskok w twojej świadomości i przekształcić twoje życie w coś cudownego!

ricominciare dopo la fine di una storia

Po latach badań i osobistych doświadczeń zespół Rozwoju Do Potęgi w końcu zdecydował o stworzeniu kompletnego przewodnika, który pozwoliłby osobom ze złamanym sercem przestać cierpieć z miłości.

Tak w 2019 r. narodził się Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym – najpełniejszy, najbardziej zaawansowany i najskuteczniejszy poradnik w Polsce, który ma za zadanie pomóc w radzeniu sobie z cierpieniem z miłości i w przekształceniu go w niezwykłą okazję do zmiany życia i rozwoju osobistego.

Większość teorii i technik, które znajdziesz w książce, pochodzi bezpośrednio z klasycznej i współczesnej psychologii, ale zostały one wzbogacone i uzupełnione o narzędzia rozwoju osobistego oraz zostały tak zaplanowane i zaprezentowane, żeby w jak najskuteczniejszy sposób zagwarantować szybkie i trwałe rezultaty.

Już po lekturze pierwszych stron e-booka, poczujesz się doskonale zrozumiany(-na) i zaczniesz mieć zaufanie do tego, co szykuje dla ciebie przyszłość, a przede wszystkim będziesz dokładnie wiedzieć, co robić, żeby stawić czoło tej sytuacji najlepiej, jak to możliwe.

zawartość e-booka

Rozdział 1 - Psychologia złamanego serca

Dowiesz się, co z punktu widzenia naukowego i psychologicznego zachodzi w mózgu i ciele osoby, która cierpi z miłości. Zyskując większą świadomość problemu, który przeżywasz, i etapów twojego stanu psychicznego, przez które trzeba będzie przejść, będzie ci znacznie łatwiej zrozumieć, jakie odpowiednie kroki należy podjąć, żeby znów czuć się lepiej.

Rozdział 2 - Błędy, które nie pozwalają ci dojść do siebie

W tym rozdziale poznasz wszystkie główne błędy, które mężczyźni i kobiety zwykle popełniają po rozpadzie ważnego związku albo po odtrąceniu przez ukochaną osobę. Jeśli będziesz trzymać się od nich z daleka, twój proces leczenia będzie o wiele łatwiejszy i szybszy.

Rozdział 3 - Twoje pierwsze kroki ku wyzdrowieniu

W trzecim rozdziale dowiesz się, jaka jest właściwa mentalność, która pozwoli ci przejść cały proces, i jakie są pierwsze kroki, które bezwzględnie musisz podjąć, żeby zdystansować się do zakończonego związku i nie pozostawać dłużej więźniem nieudanej relacji.

Rozdział 4 - Ćwiczenia i techniki przepracowywania bólu

W tym rozdziale, centralnym i najważniejszym z całego e-booka, dowiesz się, jakie są najlepsze ćwiczenia i techniki, które pozwolą ci przepracować rozstanie, doprowadzić ból do końca i pożegnać w sposób pozytywny i pełen zaufania zakończoną relację.

Rozdział 5 - Strategie zaopiekowania się samym sobą

W piątym rozdziale skupimy się na wystartowaniu na nowo z własnym życiem i wejściu w bliższy kontakt z naturą. Odnajdując swoją niezależność i utraconą tożsamość, będziesz w końcu w stanie dopełnić swojego procesu leczenia.

Rozdział 6 - Powrót do gry i nowa miłość

W tym ostatnim rozdziale zajmiemy się bardzo ważnym i delikatnym tematem: twoim powrotem do świata relacji damsko-męskich. Wyjaśnię ci, jakie i jak znów zacząć się umawiać z nowymi osobami, jakiego rodzaju ryzyka należy się wsytrzegać i jak znaleźć odpowiednią osobę, by móc przeżyć miłość swojego życia.

co otrzymujesz w praktyce?

Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym to e-book w formacie cyfrowym (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się z 137 stron podzielonych na 6 rozdziałów. Możesz czytać go na komputerze, smatfonie lub każdym innym urządzeniu. Jeśli chcesz, możesz go też wydrukować.

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedzieć, że dokonałeś(-łaś) tego zakupu).

Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym

opinie osób, które już przeczytały e-book:

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten e-book akurat, kiedy tego naprawdę potrzebowałam... Towarzyszył mi w najtrudniejszym okresie mojego życia: rozpadzie mojego małżeństwa. Podążałam za wszystkimi wskazówkami autora i teraz, w przeciągu zaledwie kilku miesięcy, odrodziłam się!
Sandra
Uwielbiam jasny i zdecydowany styl, w którym pisze Aleks. Podczas lektury miałem wrażenie, że słucham porad starszego brata albo doświadczonego przyjaciela, któremu na mnie zależy i który doskonale zna problem, z którym się zmagam. Ćwiczenia zawarte w 4. rozdziale niesamowicie mi pomogły w poradzeniu sobie z moim zawodem miłosnym...
Marek
Ta książka jest bombowa! Kiedy pomyślę, jak bardzo byłem przybity po tym, kiedy moja ex mnie rzuciła, prawie się wstydzę. Teraz sam siebie nie poznaję: zacząłem wychodzić, dbać o siebie, poznawać nowe osoby i angażować się w pracy... Krótko mówiąc, zacząłem żyć! Jasne, czas zrobił swoje, ale bez tego przejrzystego i fascynującego poradnika nie wiem, czy dałbym radę tak szybko zapomnieć o byłej 🙂
Paweł
Cześć Aleks, piszę do ciebie tego maila, żeby podziękować ci bardzo serdecznie, ponieważ twoja książka "Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym" otworzyła mi oczy! Czytając ją, zrozumiałam, że zawsze byłam uzależniona uczuciowo od partnerów, i teraz dzięki tobie wiem, w jakim kierunku powinnam iść, żeby stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem, zarówno jako singielka, jak i w związku. Dzięki!!!
Monika
Książka "Nowy Początek" z Rozwój do potęgi to było właśnie to, czego potrzebowałem po rozpadzie mojego ostatniego związku. Pozwala ci wykonać ważną pracę nad sobą, nad przeszłością i relacjami, a jednocześnie pomaga ci wyleczyć się z rozczarowania miłosnego i rozwinąć. To praktyczna i poważna książka, mocno osadzona w psychologii, w której nic nie jest przypadkowe. Polecam ją z całą odpowiedzialnością każdemu, kto właśnie się rozstał z dziewczyną albo cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości.
Franek
Ostatnio mój chłopak zerwał ze mną Z DNIA NA DZIEŃ, a ja byłam zrozpaczona i nie byłam w stanie zareagować przez kilka miesięcy. Znalazłam książkę bloga Rozwój do potęgi, czytając jeden z wpisów i postanowiłam go kupić. Muszę przyznać, że odmienił moje życie, mój sposób myślenia, moje emocje... Praktycznie wszystko, co mogło zostać zmienione! Czytałam kilka stron dziennie, bez pośpiechu i robiłam wszystkie polecane ćwiczenia (które są bardzo przydatne, jeśli chcemy pokonać ból). Naprawdę nie wiem, co bym zrobiła bez tego e-booka!
Gabrysia

kup e-book teraz!

Nowy Początek Po Zawodzie Miłosnym

147 zł

W promocji za jedyne 97 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiała czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.

© Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.pl | Polityka prywatności | Regulamin