rozwójdopotęgi.pl

Najlepsze Wiadomości Do Ex Mockup

NAJLEPSZE WIADOMOŚCI DO EX

Poradnik wraz z praktycznymi przykładami wiadomości do ex dla każdej sytuacji

co napisać do ex??? 💔

Lub może raczej: „Jak napisać do ex?„. 

To pytanie zadaje sobie wiele porzuconych przez partnera lub partnerkę osób i nie bez powodu. Pisanie sms-ów i wiadomości na czatach charakteryzuje nie tylko relacje na odległość, ale zdecydowaną większość związków, nawet takich, w których para mieszka pod jednym dachem.

Kiedy dochodzi do rozstania, znacznie trudniej jest nam bezpośrednio dotrzeć do osoby, którą chcemy odzyskać. Wtedy na pomoc przychodzi nam korespondencja poprzez wiadomości.

Choć na pozór wydaje się mniej efektywna niż rozmowa na żywo, ma ona ogromny potencjał. Przede wszystkim dlatego, że tekst pisany utrzymuje się dłużej – czytamy go raz, drugi, analizujemy, wracamy do niego i mamy wielką pokusę, żeby odpisać…

Wiadomości mogą okazać się kluczowe dla całego procesu odzyskania partnera bądź partnerki pod warunkiem, że wiemy, jak się nimi posłużyć. Wiele osób popełnia w tej kwestii naprawdę podstawowe błędy. Często działamy instynktownie, pod wpływem chwili, mamy skłonność do przesady, a przy tym jesteśmy mało kreatywni. 

Dlatego właśnie postanowiłem stworzyć e-book „Najlepsze wiadomości do ex” poświęcony w całości zagadnieniu wysyłania wiadomości do ex, z uwzględnieniem całego wachlarza różnych sytuacji. Dzięki niemu dowiesz się m.in.

I wiele innych…

Ponadto „Najlepsze wiadomości do ex” nie ogranicza się tylko do suchej teorii. Porady to nie wszystko – ostatecznie musisz przecież wziąć telefon w dłoń i samodzielnie coś napisać, a w takich sytuacjach dobre pomysły zwykle z trudem przychodzą do głowy.

Dlatego też znaczna część e-booka to praktyczne przykłady wiadomości i konwersacji, na podstawie których z łatwością skomponujesz własne. Jest ich aż 146! Przygotowując przykłady, uwzględniłem bardzo zróżnicowane, niekiedy skomplikowane, przypadki, płeć nadawcy oraz specyfikę relacji. 

zawartość e-booka

Rozdział 1 - Pięć etapów

Poznasz pięć etapów odzyskania za pomocą wiadomości w zależności od sytuacji wyjściowej, w której się znajdujesz, od pierwszego SMS-a po rozstaniu, przez wznowienie kontaktu, aż do wiadomości wysłanej po spotkaniu z ex.

Rozdział 2 - Techniki

W tym rozdziale poznasz zaawansowane, oryginalne techniki wykorzystujące mechanizmy psychologiczne, dzięki którym twoje wiadomości staną się jeszcze skuteczniejsze. Każda z technik została opatrzona kilkoma przykładami praktycznego ich wykorzystania.

Rozdział 3 - Zagadnienia dodatkowe

Ostatni rozdział poświęcony został różnym dodatkowym kwestiom, które mogą jeszcze budzić twoje wątpliwości. Znajdziesz w nim porady oraz kolejną garść praktycznych przykładów wiadomości do ex.

co otrzymujesz w praktyce?

Najlepsze Wiadomości Do Ex to e-book w cyfrowym formacie (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się ze 106 stron podzielonych na 3 rozdziały. Możesz czytać go na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu. Jeśli wolisz, możesz również go wydrukować. 

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedział, że dokonałeś tego zakupu).

Najlepsze Wiadomości Do Ex Mockup

kup e-book teraz!

Najlepsze Wiadomości Do Ex Mockup

147 zł

W promocji za jedyne 97 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiał czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.

© Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.pl | Polityka prywatności | Regulamin