Szukaj
Close this search box.

Kursy wystąpień publicznych: 6 najlepszych szkoleń online

kursy wystąpień publicznych

Czy kursy wystąpień publicznych to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie podczas przemówień przed publicznością i jak przygotowywać prezentacje, które porwą tłumy? Sprawdź proponowane przeze mnie kursy i przekonaj się!

Poniżej znajdziesz 6 propozycji kursów wraz z opisami, autorstwa specjalistów z dziedziny komunikacji i rozwoju osobistego, którzy zaproponują ci efektywne techniki wspomagające radzenie sobie ze stresem i tremą podczas wystąpień publicznych. Co więcej, autorzy warsztatów, pomogą ci wypracować metody panowania nad głosem, mową ciała i ekspresją.

Przyjrzyjmy się zatem, co oferują kursy wystąpień publicznych, jak są skonstruowane i jakie efekty dzięki nim możesz osiągnąć.

Kursy wystąpień publicznych

1. Zostań mistrzem przemówień publicznych – Agata Bijak

Zostań mistrzem przemówień publicznych” to kurs prowadzony przez psycholog biznesu, Agatę Bijak. Dzięki uczestnictwie w tym szkoleniu dowiesz się, co mówić i w jaki sposób się wypowiadać, aby inni słuchali cię z zainteresowaniem.

Ten kurs wystąpień publicznych pomoże ci pozbyć się tremy, nauczy perfekcyjnego kontrolowania mowy ciała i skutecznego radzenia sobie ze stresem podczas przemówień i spotkań z dużą grupą słuchaczy.

Dowiedz się, jak stać się bardziej przekonującym mówcą, jak sprawić, by odbiorcy przyjęli twój punkt widzenia, jak nauczyć się mówić językiem korzyści oraz w jaki sposób zacząć stosować efektywne techniki perswazji!

2. Wystąpienia publiczne. Sztuka przemawiania – Adam Rogala

Jeśli podczas wystąpień publicznych czujesz się skrępowany i nie odnajdujesz się dobrze, będąc w centrum zainteresowania, skorzystaj z kursu „Wystąpienia publiczne. Sztuka przemawiania” autorstwa Adama Rogali.

Podczas kursu dowiesz się, jak uwolnić się od stresu i tremy towarzyszącej przemówieniom publicznym, oraz poznasz tajniki fantastycznych mówców. Ponadto nauczysz się, jak zachować spokój podczas ważnych przemówień i jak czerpać z nich przyjemność.

Choć sztuka przemawiania jest szczególnie przydatna i pożądana podczas spotkań biznesowych, to może przydać się ona również w kontaktach towarzyskich. Dlatego warto zapoznać się z metodami i technikami poprawiającymi jakość naszych wystąpień.

3. Storytelling w biznesie – Jerzy Zientkowski

Storytelling w biznesie” to kurs wystąpień publicznych, prowadzony przez Jerzego Zientkowskiego. Polega on na nauce opowiadania przyciągających uwagę historii, które pomagają skuteczniej prezentować, przemawiać czy nawet sprzedawać.

Kurs składa się z 72 wykładów, podczas których dowiesz się dokładnie, czym jest storytelling, poznasz struktury i tworzenie historii oraz aż 32 sposoby na rozpoczynanie prezentacji. Oprócz tego uzyskasz dostęp do przykładowych, wzorcowych wystąpień oraz zaznajomisz się z siedmioma krokami do mistrzowskiej prezentacji.

Już teraz dołącz do zadowolonych uczestników kursu, którzy chwalą sobie jakość przekazu oraz sposób i ilość przedstawionych w nim informacji!

4. Ekspresowy kurs wystąpień publicznych – Marcin Fester

Ekspresowy kurs wystąpień publicznych” to, jak wskazuje sama nazwa, szkolenie, które w krótkim czasie pomoże ci pozbyć się tremy, nauczy przygotowywania przemówień oraz występowania przez publicznością.

Autor kursu, Marcin Fester, przedstawi ci uniwersalne metody, które sprawdzą się zarówno przy biznesowych wystąpieniach, jak i podczas pracy zawodowej czy studiów.

Podczas szkolenia dowiesz się przede wszystkim, w jaki sposób uniknąć stresu, dobrze przygotować się do swojego wystąpienia i przeprowadzić je zgodnie z wcześniej przyjętym planem działania. Poznasz więc odpowiednie techniki, które pozwolą ci przejść przez te etapy i dalej się rozwijać.

5. Lepsze Wystąpienia Publiczne – Krzysiek Buratyński

Kurs „Lepsze Wystąpienia Publiczne” autorstwa Krzyśka Buratyńskiego da ci możliwość poznania technik, ćwiczeń i sztuczek wykorzystywanych przez mówców, aktorów i prezenterów. Dzięki niemu dowiesz się, jak przykuwać uwagę odbiorców i wzbudzać ich zainteresowanie.

Uczestnictwo w kursie wystąpień publicznych ułatwi ci tworzenie znakomitych prezentacji, usprawni i polepszy twoją dykcję, a także nauczy radzenia sobie ze stresem przed wyjściem na scenę.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zapanować nad stresem oraz poznać metody na skuteczne wchodzenie w interakcje z publicznością i na osiąganie zaplanowanych podczas występów celów, to koniecznie sprawdź to szkolenie!

6. 2022 Complete Public Speaking Masterclass For Every Occasion – TJ Walker

„2022 Complete Public Speaking Masterclass For Every Occasion” to kurs wystąpień publicznych w języku angielskim, z którego dowiesz się, jak pozytywnie wpływać na swoich odbiorców i zachęcać ich do aktywnego słuchania twoich przemówień.

Uczestnicząc w kursie, masz szansę opanowania sztuki komunikowania, dzięki niezawodnym wskazówkom przekazywanym przez TJ Walker’a – specjalisty prowadzącego szkolenia medialne dla prezydentów, premierów i dyrektorów najważniejszych światowych firm.

Ponadto, dzięki temu szkoleniu nauczysz się, jak pracować nad sobą, aby czuć się komfortowo podczas publicznych przemówień oraz zachowań, które pomogą ci lepiej prezentować się przed dużą i małą publiką.

Kursy wystąpień publicznych: zalety

Jeśli trafiłeś na ten wpis, z pewnością jesteś zainteresowany wzięciem udziału w warsztatach, na których poprawisz jakość swoich wystąpień publicznych. Być może chcesz w nich uczestniczyć, ponieważ zależy ci na wzbogaceniu swoich umiejętności wygłaszania przekonujących i przyciągających publikę przemówień. A może chcesz przezwyciężyć strach przed wystąpieniami publicznymi i szukasz wskazówek na temat walki z tremą i stresem przed przemówieniami.

Niezależnie od tego, co zmotywowało cię do wzięcia udziału w kursach wystąpień publicznych, musisz wiedzieć, że tego typu warsztaty niosą ze sobą ogromne korzyści i mają wiele zalet!

Przede wszystkim, dzięki warsztatom wystąpień publicznych popracujesz nad swoją samooceną. Z pewnością, przekazywane przez specjalistów rady poprawią twoją pewność siebie, zwiększą poczucie własnej wartości i dadzą ci motywację do zrobienia czegoś, czego wcześniej nie robiłeś, bo brakowało ci odwagi.

Co więcej, kursy wystąpień publicznych mogą pozytywnie wpłynąć na twoje relacje społeczne, a więc poprawić twoje kontakty z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami czy nawet ułatwić nawiązywanie relacji z nieznajomymi ci osobami. Pracowanie nad ulepszaniem jakości przemawiania, pozwoli zatem udoskonalić rozmowy towarzyskie, nauczy cię inicjowania ich, jeśli do tej pory byłeś nieśmiałą osobą.

Kolejną, bardzo istotną zaletą udziału w takich kursach, jest fakt, że dzięki nim będziesz mógł lepiej radzić sobie ze stresem w życiu codziennym. Zrozumienie, jak działa trema, strach i stres podczas wystąpień, pozwoli ci wykorzystać wszystkie przedstawiane podczas warsztatów strategie do zwalczania stresu podczas codziennych obowiązków.

W tym artykule zaprezentowałam ci najlepsze kursy wystąpień publicznych. Zachęcam cię do skorzystania z tych warsztatów. Jak widzisz, nie potrzeba wiele czasu, by ukończyć taki kurs. Na koniec pozostaje ci coś więcej niż certyfikat: to nieograniczone czasowo korzyści płynące z nowej wiedzy i nowego podejścia, dzięki którym na zawsze możesz zmienić swoje życie!

Jeśli jesteś zainteresowany tematem wystąpień publicznych, zapoznaj się również z naszym wpisem – lęk przed wystąpieniem publicznym, z którego dowiesz się, skąd się bierze i jak skutecznie mu przeciwdziałać.

4.5/5 - (4 votes)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: