Szukaj
Close this search box.

Kursy negocjacji: 6 najskuteczniejszych szkoleń online

kursy negocjacji

Czy kursy negocjacji to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, jak skutecznie przekonywać innych do swoich racji? Czy pomoże on w łagodzeniu konfliktów i rozwiązywaniu sporów? Sprawdź proponowane przeze mnie szkolenia z negocjacji i przekonaj się!

W tym artykule przedstawię ci 6 najlepszych kursów negocjacji online, które pomogą ci doprowadzić twoje zdolności negocjacyjne do perfekcji! Znajdziesz tu szkolenia, dzięki którym nauczysz się sprawdzonych rozwiązań i strategii realizowania własnych interesów, przy jednoczesnym dbaniu o wypracowanie korzyści dla wszystkich stron.

Kurs negocjacji pomoże ci opanować najważniejsze umiejętności negocjacyjne, przydatne w życiu prywatnym i zawodowym. Oprócz znakomitej oferty szkoleń, doskonałym uzupełnieniem wiedzy są książki o negocjacji, zawierające liczne wskazówki oraz praktyczne przykłady, pomagające stać się prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie!

Przyjrzyjmy się zatem, co oferują kursy negocjacji, jak są skonstruowane i jakie efekty dzięki nim możesz osiągnąć. Wybierz warsztaty odpowiednie dla siebie i ciesz się nowo zdobytą wiedzą, która z pewnością przyniesie ci same korzyści!

Kursy negocjacji: 6 najlepszych szkoleń

1. Techniki negocjacji od podstaw - Agnieszka Dzienisiewicz

Techniki negocjacji od podstaw” to kurs, podczas którego opanujesz najefektywniejsze techniki i metody negocjacji. Po uczestnictwie w szkoleniu zaczniesz skuteczniej osiągać swoje cele zarówno osobiste, jak i biznesowe.

Ten kurs negocjacji przekaże ci praktyczne i konkretne porady na temat prowadzenia rozmów z partnerami biznesowymi, a także z rodziną, znajomymi czy współpracownikami. Co więcej, dowiesz się z niego, jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych oraz jak bronić się przed manipulacjami.

Autorka poradzi ci również, jak zyskać większą pewność siebie w trakcie negocjacji oraz jak odpowiednio przygotować się do procesu negocjacyjnego, aby osiągnąć pełny sukces i wywalczyć swoje racje.

2. Techniki perswazji i wywierania wpływu - Agata Bijak

Techniki perswazji i wywierania wpływu” to szkolenie z negocjacji prowadzone przez Agatę Bijak, doświadczoną psycholog biznesu. W trakcie warsztatów poznasz techniki wpływu społecznego i metody perswazji, które ułatwiają skuteczne osiąganie celów zawodowych i osobistych.

Biorąc udział w tym kursie, nauczysz się lepszego argumentowania i przekonywania innych do swoich racji oraz świadomego posługiwania się komunikacją niewerbalną, tj. wzrokiem, postawą ciała, mimiką czy ruchem. Co więcej, dowiesz się, jak efektywnie wykorzystywać mechanizmy psychologii do realizacji swoich planów.

Zwiększ sprzedaż, nawiąż współpracę lub popraw wizerunek marki dzięki niezawodnym trikom psychologicznym oraz technikom wywierania wpływu i perswazji!

3. Skuteczne techniki sprzedaży - Michał Barczak

Skuteczne techniki sprzedaży” to szkolenie, które w pośredni sposób pomoże ci poznać metody negocjacyjne dzięki zastosowaniu niezawodnych strategii sprzedażowych. Kurs pomoże ci opanować zdolności planowania sprzedaży, stosowania języka korzyści oraz pozyskiwania nowych klientów i radzenia sobie z ich obiekcjami.

Weź udział w warsztatach i przekonaj się, jak duże znaczenie ma umiejętność wywierania wpływu i unikania nieporozumień oraz zamieniania sytuacji konfliktowych w owocne dialogi, zarówno w trakcie sprzedaży, jak i podczas codziennych negocjacji.

Dowiedz się, jak sprawdzić czego oczekuje druga strona, jakie są jej realne potrzeby i jak dopasować się do jej oczekiwań, aby negocjacje przebiegły pomyślnie.

4. 11 skutecznych technik negocjowania - Edugrafia.pl

11 skutecznych technik negocjowania” to kompleksowe szkolenie negocjacyjne poszerzające wiedzę na temat najefektywniejszych strategii w tej dziedzinie. Uczestnikiem może być każda osoba, która chce poczuć się pewniej podczas prowadzenia negocjacji oraz zdobyć umiejętności przekonywania innych do swoich racji i idei.

Ten kurs negocjacji da ci solidne podstawy i nauczy cię stosowania określonych taktyk perswazji i metod oddziaływania na odbiorcę, a także unikania najczęstszych pułapek, stosowanych w negocjacjach. Ponadto, zapoznasz się z przykładami skutecznych argumentowań swoich przekazów, dostosowanych do sytuacji i odbiorcy.

Strategie przedstawione podczas warsztatów są jednocześnie skuteczne i proste do opanowania, dlatego niejednokrotnie będziesz mógł wykorzystywać je w swoim życiu!

5. Successful Negotiation: Master Your Negotiating Skills - Chris Croft

Successful Negotiation: Master Your Negotiating Skills” to szkolenie prowadzone w języku angielskim, podczas którego dowiesz się, jak używać pewnych mechanizmów, aby zwiększyć swoją negocjacyjną siłę i doprowadzić do pomyślnego zakończenia sporów.

Poprzez zastosowanie skutecznych i uczciwych technik masz szansę na wypracowanie porozumień z każdym partnerem i doprowadzenie do własnego sukcesu. Niezależnie od tego, jaki jest twój cel i co chcesz negocjować, opanowanie strategii dochodzenia do kompromisów jest umiejętnością kluczową.

W trakcie tego kursu, nauczysz się, jak zachować spokój i pewność siebie oraz jak, bez stresu i obaw, prowadzić pertraktacje z rodziną, współpracownikami, klientami czy szefem. Dzięki warsztatom tajniki negocjacji nie będą ci już obce!

6. Szkolenie z Negocjacji w stylu Win-Win - Mateusz Dąbrowski, Tomasz Krajewski, Piotr Drozdowski, Radek Funiok

Szkolenie z Negocjacji w stylu Win-Win” to kurs, którego celem jest nabycie umiejętności skutecznego i świadomego negocjowania. Autorzy podpowiedzą, jak rozpoznawać i obniżać siłę negocjacji przeciwnika, a także jak zyskiwać stopniową, ale znaczącą przewagę w trakcie rozmów.

Proponowany kurs negocjacji przede wszystkim nauczy cię doprowadzania do porozumienia, które usatysfakcjonuje obie strony negocjacji, nawet w przypadku całkowitej rozbieżności stanowisk. Uczestnictwo w warsztatach pomoże ci również stawiać wyraźne granice w negocjacjach, co ochroni twoje interesy w sytuacji, gdy druga strona będzie chciała cię wykorzystać.

Jeśli chcesz czuć się pewnie i mieć wpływ na przebieg spotkań negocjacyjnych, to ten kurs negocjacji jest czymś czego potrzebujesz!

Podstawy negocjacji: dlaczego warto je znać?

Czym właściwie są negocjacje i co mają na celu? Czy jest to ważna umiejętność i naprawdę wpływa na osiąganie przez nas celów w życiu prywatnym i zawodowym? Czy można się jej nauczyć i stać się mistrzem negocjacji?

Głównym celem negocjacji jest wypracowanie wzajemnego porozumienia między dwiema stronami, które reprezentują odmienne interesy i stanowiska. W trakcie negocjacji partnerzy dążą do osiągnięcia jak najbardziej korzystnych dla siebie rozwiązań, a co za tym idzie do postawienia na swoim.

Negocjacje często interpretowane są jako skuteczny proces komunikowania się każdej z zaangażowanych stron. Proces negocjacji obejmuje m.in. argumentację, stosowanie perswazji, formułowanie wątpliwości i wyjaśnień czy wymianę ofert.

Prowadzenie negocjacji to niezwykle ważna umiejętność, która ma ogromny wpływ na nasze życie, zarówno osobiste, jak i zawodowe. W bardzo wielu codziennych sytuacjach zmuszeni jesteśmy bowiem negocjować, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki i osiągnąć cel. Poznanie skutecznych strategii negocjacyjnych pomoże ci:

  • podczas dyskusji partnerskich i małżeńskich;
  • w trakcie rozmów z dziećmi;
  • w rozmowach ze współpracownikami, klientami, kontrahentami i szefem;
  • w trakcie rozmów w sklepach, na zebraniach w pracy i szkole czy w urzędzie;
  • podczas rozmów w sprawie awansu, podwyżki lub zmiany zakresu służbowych obowiązków;
  • przy okazji kupna lub sprzedaży, np. domu czy samochodu;
  • podczas wypracowywania najkorzystniejszych warunków umów.

Brak umiejętności negocjacji może skutkować tym, że stracisz bardzo wiele możliwości i nie osiągniesz tego, na czym ci zależy. Jeśli chcesz zapewnić sobie większą szansę na sukces osobisty i finansowy, a przy okazji zaoszczędzić czas i pieniądze, warto wyposażyć się w wiedzę o technikach negocjacji.

Dzięki temu nasze życie zawodowe i prywatne nie będzie stało w miejscu i zostanie wzbogacone o nowe perspektywy. Stanie się mistrzem w tej dziedzinie będzie możliwe, jeśli sięgniesz po kurs negocjacji i nauczysz się najważniejszych strategii negocjacyjnych!

5/5 - (2 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: