Książki o uwodzeniu: 10 poradników dla kobiet i mężczyzn

Książki o uwodzeniu

Książki o uwodzeniu mają na celu przede wszystkim pomóc ci w łatwiejszym przyciągnięciu do siebie drugiej osoby. Jest to możliwe dzięki dogłębnej analizie psychologicznej relacji międzyludzkich połączonej z praktycznymi strategiami i technikami, które mają pomóc wzbudzić zainteresowanie drugiej osoby.

Książki o uwodzeniu, które przygotowałam dla ciebie w tym artykule, są podzielone na dwie części: znajdziesz tu książki o uwodzeniu dla mężczyzn, pomagające w zdobywaniu płci pięknej oraz książki o uwodzeniu dla kobiet, których celem jest wzbudzenie męskiego zainteresowania.

Pamiętaj, że uwodzenie to element, nad którym możesz stale pracować w ramach swojego rozwoju osobistego. Z pewnością lektura proponowanych przeze mnie książek może sprawić, że poczujesz się pewniej, a flirtowanie stanie się twoją mocną stroną.

Książki o uwodzeniu kobiet

1. Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu – Tomasz Marzec

Jak poderwać dziewczynę? Wielu mężczyzn zadaje sobie to pytanie i często nie może znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, będącej instrukcją zdobywania wymarzonych kobiet. Z pomocą przychodzi Tomasz Marzec, autor bestsellerowego poradnika Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu.

Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę z zakresu uwodzenia, flirtu i podrywu. Znajdziesz w niej odpowiedzi na nurtujące mężczyzn pytania i dowiesz się, w jaki sposób możesz się wyróżnić tak, aby wzbudzić zainteresowanie kobiet. Po przeczytaniu tego poradnika nie będziesz miał już problemów w kontaktach damsko-męskich!

2. Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami – Marcin „Adept” Szabelski

Jeśli nie czujesz się pewnie w towarzystwie kobiet i masz problem z nawiązywaniem z nimi bliższych kontaktów, ta książka zmieni twoje życie o 180 stopni.

Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami to poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak postępować z kobietami i jak je zdobywać. Ale nie tylko! Autor zwraca również uwagę na problem nieśmiałości wśród mężczyzn i podaje wiele skutecznych wskazówek, jak się z nią uporać i nabrać pewności siebie.

Książka porusza wiele aspektów psychologicznych, między innymi zdradza tajniki funkcjonowania kobiecego i męskiego umysłu. Dlatego jeśli interesują cię kwestie ludzkiej psychiki i jej mechanizmów, zachęcam cię do zagłębienia się w tę lekturę.

3. Sztuka uwodzenia własnej żony czyli jak zrozumieć czego pragną kobiety - Margaret Hardisty

Czego pragną kobiety i jakie mają oczekiwania wobec swoich mężów? Tego możesz dowiedzieć się po przeczytaniu książki Margaret Hardisty Sztuka uwodzenia własnej żony czyli jak zrozumieć czego pragną kobiety. Pozycja ta polecana jest wszystkim mężczyznom pragnącym poznać i zrozumieć lepiej kobiety.

W trakcie lektury nauczysz się porozumiewać ze swoją żoną i dowiesz się, jak odczytywać jej sygnały. Poznasz także najczęstsze potrzeby kobiet i zrozumiesz, jak ważne jest, aby zadbać o ich spełnianie.

Napisana w humorystyczny sposób książka pomoże ci również w naprawieniu relacji małżeńskich i sprawi, że wrócą one na właściwe tory. Uwiedź na nowo swoją żonę i nadaj swojemu małżeństwu nowy wymiar!

4. Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery - Erik Von Markovik

Erik Von Markovik, autor książki Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery uczy mężczyzn jak przyciągać do siebie kobiety i nawiązywać z nimi intymne relacje.

Poznaj sposoby na pokonanie lęku przed flirtowaniem i otwórz się na nowe możliwości. Dzięki metodzie Mystery zdobędziesz niemal gotowy „plan” uwodzenia kobiet. Poradnik ten daje nam również sporą dawkę wiedzy na temat mechanizmów funkcjonujących w świecie kontaktów międzyludzkich i uczy, jak skutecznie się w nim odnaleźć.

Książka tłumaczy, jak tworzyć udane relacje damsko-męskie i budować oparty na solidnych fundamentach związek.

5. Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji – Robert Greene

Książka autorstwa Roberta Greene’a dostarczy ci wielu teoretycznych i praktycznych wskazówek dotyczących sztuki uwodzenia. Dowiesz się z niej, jakich technik użyć, aby zdobyć drugą osobę i ją przy sobie zatrzymać.

Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji zawiera opis zachowań, dzięki którym będziesz w stanie w skuteczny sposób wpłynąć na innych. Z drugiej strony, dowiesz się także, jak nie dać sobą manipulować i przejąć większą kontrolę w relacjach międzyludzkich.

Poradnik posiada wiele odniesień historycznych, przykładów i cytatów z literatury. Czytając go, poznasz historie znanych uwodzicieli i dowiesz się, jakie konsekwencje i korzyści przyniosła im znajomość tajemnic i technik manipulacji ludźmi.

Książki o uwodzeniu mężczyzn

6. Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami – Agnieszka Ornatowska

Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami to czytelnicza propozycja dla kobiet, które pragną zgłębić techniki uwodzenia. Lektura pomaga wyzwolić kobiecość czyli naturalną predyspozycję każdej z nas.

Ta książka to idealny wybór zarówno dla singielki poszukującej miłości swojego życia, jak i kobiety będącej w długoletnim związku, która chce na nowo zahipnotyzować swojego mężczyznę.

Autorka przedstawia niezawodne metody pomagające uwieść mężczyznę. Daje również porady, jak spowodować, aby w związku obydwie strony czuły się spełnione i szczęśliwe. Dzięki zamieszczonemu zestawowi pytań, na które należy odpowiedzieć, możesz sprawdzić swoje potrzeby i dowiedzieć się więcej o swoim charakterze.

Poradnik porusza głównie psychologiczne aspekty uwodzenia, dlatego będzie idealny dla kobiet, które preferują książki poświęcone psychologii.

7. Sztuka kobiecości – Aneta Borowiec i Beata Wróbel

Jeśli szukasz dużej dawki wiedzy przekazanej w czytelny i nieskomplikowany sposób to Sztuka kobiecości jest właśnie dla ciebie! To książka poruszająca temat seksualności i kobiecości, dająca odpowiedzi na wiele nurtujących i niekiedy krępujących pytań.

To fantastyczna lektura dla kobiet pragnących dowiedzieć się więcej nie tylko o własnym ciele i zmysłowości, ale także o kobiecej psychice i relacjach między ludźmi.

Sztuka kobiecości zwiększa świadomość w wielu istotnych dla kobiet kwestiach i rozbudza ciekawość. Książka uczy kobiety, jak na nowo poznawać siebie i dążyć do szczęścia i spełnienia, dzięki któremu uwodzenie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek!

8. Instrukcja obsługi faceta – Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska

Choć to głównie mężczyźni twierdzą, że nie mogą zrozumieć kobiet, my również wielokrotnie nie jesteśmy w stanie ich rozszyfrować. Z pomocą przychodzi nam jednak książka Instrukcja obsługi faceta, będąca przewodnikiem dla kobiet, m.in. w kwestii zrozumienia ich potrzeb.

Zagłębiając się w lekturę, znajdziemy również wskazówki, jak radzić sobie podczas kryzysowych sytuacji i napięć w relacjach z mężczyznami.

Instrukcja obsługi faceta jest nie tylko o mężczyznach, ale także o kobietach. Książka porusza temat naszych uczuć, pragnień, potrzeb i wątpliwości.

9. Sztuka uwodzenia – Samantha Young

Sztuka uwodzenia to książka Samanthy Young, autorki bestsellerowych romansów, która opowiada historię Olivii Holloway, kobiety mającej problemy w kontaktach z mężczyznami. Wszystko zmienia się w chwili, gdy bohaterka poznaje pewnego mężczyznę, który zobowiązuje się zapoznać ją ze sztuką flirtowania.

Książka ta jest dobrą propozycją dla kobiet ceniących sobie romanse, które zawierają w sobie nutę pikanterii, seksualności i erotyczności. To emocjonująca i wciągająca lektura, z której każda z nas może zaczerpnąć nieco inspiracji dotyczących tajników uwodzenia.

Jeśli nie odpowiadają ci poradniki i zdecydowanie bardziej wolisz książki z fabułą, Sztuka uwodzenia jest dla ciebie!

10. Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet – Krzysztof Król i Jan Gajos

Jak wskazuje tytuł, książka ta poświęcona jest tematyce związków i poradom dotyczącym podrywu i uwodzenia. Autorzy, Jan Gajos i Krzysztof Król, zwracają uwagę na najczęściej popełniane przez kobiety błędy w kontaktach damsko-męskich.

Dzięki lekturze tego poradnika będziesz mogła wyrobić sobie zupełnie inne zdanie o mężczyznach i spojrzeć na nich z nowej perspektywy. Dowiesz się więcej o ich oczekiwaniach względem kobiet, o ich pragnieniach i o tym, co ich najbardziej fascynuje i pociąga.

Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet pozwala odkryć męski świat i zrozumieć punkt widzenia mężczyzn.

Zachęcam cię do zapoznania się z proponowanymi przeze mnie pozycjami. Z pewnością po ich lekturze dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat uwodzenia i flirtu, które pomogą ci zdobyć obiekt twoich pożądań.

Dziękuję za przeczytanie artykułu i zapraszam cię do zapoznania się z innymi wpisami na blogu dotyczącymi książek.

4.4/5 - (5 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.