rozwójdopotęgi.pl

Indywidualne konsultacje mailowe

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia, żeby odzyskać ex, lepiej znieść zawód miłosny lub nauczyć się radzić sobie w swoim obecnym związku?

Nasza usługa konsultacji mailowych została stworzona właśnie w celu wysłuchania, wspierania, udzielania porad i poprowadzenia w najskuteczniejszy i najbardziej profesjonalny sposób osób, które zmuszone są stawić czoła rozpadowi związku lub konfliktowej sytuacji w relacji miłosnej.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Poniżej znajdziesz niektóre najważniejsze kwestie, w których nasi klienci zazwyczaj proszą nas o radę i w których jesteśmy pewni, że możemy pomóc także tobie:

DOSTĘPNE PAKIETY

UWAGA: W TEJ CHWILI KONSULTACJE NIE SĄ DOSTĘPNE

W celu zarezerwowania konsultacji mailowej wybierz interesujący cię pakiet, a następnie kliknij „zapłać”. Zostaniesz od razu przekierowany do wybranego systemu płatności.

Uwaga! Konsultacja nie jest odpowiednikiem terapii, pomocy psychologicznej bądź psychiatrycznej. Jeśli wiesz lub przypuszczasz, że zmagasz się z poważniejszymi problemami psychologicznymi, sugerujemy zwrócić się o pomoc do odpowiedniego specjalisty.

Basic

1 zindywidualizowana odpowiedź przez e-mail
197
167
  •  

1 zindywidualizowana odpowiedź przesłana do końca następnego dnia

Płacąc, akceptujesz regulamin.

Basic

1 zindywidualizowana odpowiedź przez e-mail
197
177
  •  

1 zindywidualizowana odpowiedź przesłana do końca następnego dnia

Płacąc, akceptujesz regulamin.

Advanced

3 zindywidualizowane odpowiedzi przez e-mail
397
367
  •  
Popular

3 konsultacje dostępne przez 30 dni od wysłania pierwszego zapytania

Płacąc, akceptujesz regulamin.

Po dokonaniu płatności wyślij od razu maila na adres konsultacje@rozwojdopotegi.pl, opisując swoją sytuację i zadając nam pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedź. Na każdą wiadomość do końca kolejnego dnia otrzymasz zindywidualizowaną i szczegółową odpowiedź od jednego z naszych konsultantów.

© 2022 Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.plPrivacy | Regulamin