rozwójdopotęgi.pl

klucz do odzyskania dla niej

KLUCZ DO ODZYSKANIA

Przewodnik, który pomógł już ponad 10.000 kobiet odzyskać byłego chłopaka lub męża po rozstaniu. Poznaj metodę krok po kroku i wróć do miłości twojego życia w mniej niż 30 dni!

jak odzyskać byłego??? 💔

Bycie porzuconą przez chłopaka lub męża to jedno z najboleśniejszych doświadczeń, jakie mogą się przytrafić w życiu.

Nieprzespane noce, problemy z koncentracją w pracy i w nauce, niemożność podniesienia się po rozstaniu, brak zainteresowania czymkolwiek innym…

…on mówi ci, że to koniec i że nie chce już z tobą być. Jednak ty czujesz, że miałabyś mu jeszcze wiele do zaoferowania. Jesteś przekonana, że moglibyście być razem bardzo szczęśliwi, jeśli tylko dostałabyś drugą szansę.  

Kategorycznie odmawiasz zapomnienia o nim, nie chcesz sobie odpuścić i powiedzieć: „trudno, najwyraźniej nie byliśmy dla siebie stworzeni„.

Wylewasz szczere łzy, nie dlatego, że jesteś krucha czy słaba, ale dlatego, że naprawdę wciąż go bardzo kochasz i jest ci źle z tym, że go już przy tobie nie ma. Nie potrafisz wyobrazić sobie bez niego przyszłości.

Jednocześnie nie masz pojęcia, co zrobić, żeby mieć go z powrotem. Masz przeczucie, że każdy ruch, który robisz, jest bezużyteczny, a nawet pogarsza sprawy. Wiesz, że musisz działać szybko, nie tracąc cennego czasu, ale przeraża cię myśl o popełnieniu kolejnych błędów.

Możliwe, że znajdujesz się w jednej z tych sytuacji:

Jeśli choć jedna z przytoczonych sytuacji przypomina twoją… Czytaj dalej!

Wyobraź sobie przez chwilę, że możesz…

1. Przezwyciężyć fazę ostrego bólu i znów czuć radość i wewnętrzny spokój, ucząc się skutecznych technik radzenia sobie z cierpieniem.

2. Pozbierać się ze swoim życiem i zmienić się w kobietę znacznie bardziej seksowną i niezależną, pewną siebie w każdej sytuacji.

3. Znów ściskać w ramionach swojego byłego chłopaka lub byłego męża, kiedy on szepcze ci do ucha, jak bardzo za tobą tęsknił i jak bardzo cię kocha.

4. Zrozumieć ostatecznie to, czego pragną mężczyźni i jak działa ich umysł. Mieć pewność, że twoje związki będą zawsze satysfakcjonujące.

Byłoby cudownie, prawda?

Wszystko to może się spełnić dzięki „Kluczowi Do Odzyskania”

czym jest klucz do odzyskania?

Klucz Do Odzyskania to najbardziej zaawansowany i kompletny przewodnik w Polsce poświęcony odzyskaniu ex i kontroli nad własnym życiem. Oto, co w nim znajdziesz:

Pobierz pierwszy rozdział za darmo!

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Pobierz pierwszy rozdział za darmo (20 stron). Dowiesz się z niego:

zawartość e-booka

Rozdział 1 - Podejście mentalne

Odkryjesz kilka podstawowych koncepcji, które okażą ci się niezwykle pomocne w przyjęciu właściwego nastawienia i osiągnięciu sukcesu w drodze do odzyskania partnera.

Rozdział 2 - Przyczyny rozpadu waszego związku

W tym rozdziale nauczysz się rozpoznawać 10 głównych powodów,dla których mężczyźni zostawiają swoje partnerki. Dowiesz się, do którego z tych przypadków zalicza się twoja sytuacja, za co bierzesz odpowiedzialność i jak unikać popełniania tych samych błędów w przyszłości.

Rozdział 3 - Błędy, których nie powinnaś popełniać

Zaraz po tym, kiedy ktoś z nimi zrywa, 99% kobiet popełnia poważne błędy, które jeszcze bardziej pogarszają sytuację. W tym rozdziale poznasz wszystkie 8.

Rozdział 4 - Jak wniknąć w jego umysł

Mechanizmy psychologiczne stanowią kluczowe zagadnienie w procesie odzyskania partnera. W tym rozdziale nauczysz się je rozpoznawać i wykorzystywać.

Rozdział 5 - List, który zaskoczy twojego byłego

List stanowi kluczowe narzędzie w strategii odzyskania partnera, ale musisz dokładnie wiedzieć, co napisać i jak dostosować go do twojego szczególnego przypadku. Dowiesz się, jak przygotować list, który kompletnie zaskoczy twojego byłego, odwracając sytuację.

Rozdział 6 - Przywrócenie równowagi w związku

W tym rozdziale pokażę ci kilka specjalnych technik, które powinnaś wykorzystać, żeby przywrócić równowagę w waszym związku i sprawić, że znikną negatywne uczucia. Nie masz nawet pojęcia, jak bardzo mogą ci pomóc odmienić twoją sytuację.

Rozdział 7 - Techniki przezwyciężania bólu

Zanim będziesz mogła pomyśleć o odzyskaniu swojego byłego, musisz przezwyciężyć fazę ostrego bólu. Posunięcia pokierowane desperacją mogłyby wyrządzić tylko więcej szkód. Poznaj najskuteczniejsze techniki.

Rozdział 8 - Twoja wielka przemiana

W tym rozdziale dowiesz się, jak stać się bardziej atrakcyjną w oczach twojego było (i każdego innego faceta). Znajdziesz tu także podstawy do rozpoczęcia swojej ścieżki rozwoju osobistego.

Rozdział 9 - Zostań kobietą jego marzeń

W tym rozdziale poznasz wszystkie narzędzia, służące analizie waszych nierozwiązanych problemów i zrozumieniu najgłębszych potrzeb twojego byłego chłopaka lub byłego męża.

Rozdział 10 - Jak zachowywać się w mediach społecznościowych

Media społecznościowe są dla ciebie dużą szansą, a jednocześnie dużym ryzykiem, jeśli usiłujesz odzyskać swojego byłego partnera. Dowiesz się, jak używać ich jak najlepiej.

Rozdział 11 - Zbliżenie do byłego partnera

W tym rozdziale poznasz najlepsze strategie służące wznowieniu kontaktu z twoim byłym, odbudowaniu między wami nici porozumienia i zbliżeniu go do ciebie.

Rozdział 12 - Zaawansowane techniki robienia wrażenia

W tym rozdziale zaprezentuję ci kilka wyjątkowych technik, które możesz zastosować w celu zrobienia piorunującego wrażenia na twoim byłym i obudzenia w nim chęci powrotu do ciebie.

Rozdział 13 - Spotkanie i odzyskanie

W tym rozdziale dowiesz się, jak najlepiej przeprowadzić pierwsze spotkanie ze swoim byłym i jak postępować, żeby znów wpadł ci w ramiona.

Rozdział 14 - Jeszcze więcej o szczególnych przypadkach

Znajdziesz tu analizę wszystkich szczególnych przypadków, z którymi możesz mieć do czynienia, i odpowiedzi na niektóre specyficzne pytania, które być może nadal sobie zadajesz.

Rozdział 15 - Wasz nowy związek

W ostatnim rozdziale dowiesz, jak najlepiej rozwijać wasz nowy związek po tym, jak odzyskałaś swojego byłego, będąc przy tym pewna, że już nigdy cię nie zostawi. Wszystkie zaprezentowane tu techniki przydadzą ci się w przypadku każdego innego przyszłego związku.

co otrzymujesz w praktyce?

Klucz Do Odzyskania to e-book w cyfrowym formacie (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się z 220 stron podzielonych na 15 rozdziałów. Możesz czytać go na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu. Jeśli wolisz, możesz również go wydrukować. 

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedziała, że dokonałaś tego zakupu).

klucz do odzyskania dla niej

opinie osób, które już przeczytały e-book:

Po przeczytaniu próbki nie zawahałam się ani chwili i po dwóch dniach od porzucenia mogłam już chłonąć i analizować każde zdanie (…). W drodze do odzyskania nie obyło się bez błędów… Był list, konsekwentny brak kontaktu i niestety, po 12 dniach… drobne wyłamanie z mojej strony spowodowane tak pobudzającym wszystkie czułe punkty, nieuniknionym zawodowym spotkaniem. Na szczęście udało się wyjść na prostą (…). Jakież było moje zdziwienie, gdy poradnikowi pozytywny scenariusz zaczął się sprawdzać… Zainteresowanie porzucającego wzrastało stopniowo (…), aż w końcu pękło i z jego inicjatywy doszło do spotkania. Od tego zdarzenia minęło 1,5 coraz szczęśliwszego miesiąca. W tym momencie brniemy w przyszłość już RAZEM, obok, a widoki wydają się baaardzo optymistyczne (choć sama historia z odejściem jawiła się beznadziejnie (…)). Jak dobrze było w porę na Ciebie trafić i nie dać się zwieść emocjom i niepotrzebnym, zniechęcającym krokom.
Magda
W Internecie sporo jest materiałów i filmów o tym, jak stanąć na nogi po zerwaniu, ale dopiero Twoja książka otworzyła mi oczy na cały szereg mechanizmów, które nami wtedy rządzą, i uświadomiła, jak ważne jest, żeby nigdy nie stracić czujności, nawet gdy wszystko układa się dobrze. Ta książka dodała mi skrzydeł i nastroiła bardzo pozytywnie do dalszego działania! W dodatku jest niesłychanie praktyczna i do bólu szczera (…). Jest bardzo potrzebna i mam nadzieję, że jak najwięcej osób ją przeczyta! Ja co prawda nie mam w planach powrotu do ex, bo moja sytuacja była dość specyficzna. (…) Mimo wszystko książka bardzo mi pomogła, bo wprowadziła dużo spokoju do moich rozdmuchanych emocji, a w dalszej perspektywie pomogła mi odkryć na nowo siebie. Wielkie dzięki za Twoją pracę!!
Weronika
Dziękuję za pomoc. Odzyskałam swojego byłego chłopaka, a rozstaliśmy się w tej piątek i żeby znów go zdobyć zajęło mi tylko 2 dni. Bez Pana i tego poradnika bym sobie nie poradziła. Jestem taka szczęśliwa!
Kinga
Cześć Aleks! Przeczytałam uważnie Twoje artykuły, a następnie kupiłam e-book. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego zakupu. Przede wszystkim widzę efekty: mój były zaczął do mnie pisać, odzywa się każdego dnia. Poza tym ja sama widzę, jak bardzo podniosła się moja samoocena. Dziękuję Ci z całego serca!
Joanna
Dzięki Twojemu poradnikowi udało mi się odzyskać męża, który zdążył się już wyprowadzić. Dzięki Tobie dostrzegłam wszystkie błędy, które popełniałam, i udało mi się je naprawić. Nie wierzyłam, że mąż do mnie wróci. Uratowałeś moją rodzinę!
Agnieszka
Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale Twoja metoda zadziałała! Nadal nie mogę w to uwierzyć. Myślałam, że mój były chłopak jest tak uparty i przekonany, że nie chce ze mną być, że jego powrót graniczy z cudem. No cóż... Cud się wydarzył!
Zuzanna

ok... ale ile kosztuje ten e-book?

Myślę, że ten e-book to coś dla mnie… Ale ile kosztuje?

Od: Aleks (autor bloga Rozwój do Potęgi)

Ja i mój zespół poświęciliśmy kilka lat na uważne przestudiowanie i wyodrębnienie najlepszych informacji i strategii dotyczących odzyskania partnera. Ponadto Klucz Do Odzyskania to także ponad 10 lat mojego osobistego doświadczenia i zdobywania wiedzy na temat relacji damsko-męskich.

Przeczytałem wszystkie inne poradniki dotyczące odzyskania partnera w języku angielskim i polskim, wydając kilkaset złotych, których ty już nie będziesz musiała wydawać. Wszystko po to, żeby mieć pewność, że Kluczowi Do Odzyskania naprawdę niczego nie brakuje. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepszy i najpełniejszy poradnik, jaki istnieje na ten temat.

Pozwolę sobie zadać ci trzy proste pytania:

1. Ile byłabyś w stanie zapłacić, żeby mieć znów w ramionach swojego byłego faceta?

2. Ile czasu i bezsensownego cierpienia zaoszczędziłabyś, gdybyś odkryła, co zrobić, żeby do ciebie wrócił?

3. Ile warte jest dla ciebie stanięcie na nogi i powrót do dobrego samopoczucia?

…by może uniknęłabyś wydawania setek czy tysięcy złotych na psychologów i dating coachów, którzy nie potrafią udzielić ci konkretnych porad na twoje problemy. Być może uniknęłabyś licznych porażek i poniżeń w relacji ze swoim byłym i innymi ludźmi. Być może oszczędziłabyś sobie nieprzespanych nocy i całych dni, kiedy nie możesz skoncentrować się w pracy.

Znam kobietę, która wpadła w głęboką depresję po tym, jak jej były z nią zerwał, i nie była w stanie zareagować przez dobre 3 lata. Trzy lata życia poszły po prostu do kosza, zdajesz sobie z tego sprawę?

Znam inną kobietę, która nie zdołała odzyskać swojego byłego i dlatego spędziła 6 miesięcy na terapii u psychologa, który zresztą nawet jej nie pomógł poczuć się lepiej i zacząć od nowa.

Powiedzmy sobie prawdę… Ile byś zapłaciła, żeby uniknąć wszystkich tych błędów  i całego tego cierpienia, i żeby dokładnie wiedzieć, co robić, żeby odzyskać byłego partnera?

500 zł? 5.000 zł? 50.000 zł?

Gdybym mógł cofnąć się w czasie, zapłaciłbym każdą kwotę, żeby nie popełnić znowu tych samych błędów (ponieważ ja również więcej niż raz znalazłem się w podobnej sytuacji).

Ale ty? Ty możesz zaoszczędzić te pieniądze i odzyskać swojego byłego za znacznie niższą kwotę, kupując już DZISIAJ poradnik Klucz Do Odzyskania…

klucz do odzyskania dla niej

197 zł

W promocji za jedyne 117 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiała czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Stworzyliśmy e-book tak, żeby był w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie podstawowe pytania, wątpliwości i obawy, które może mieć kobieta usiłująca odzyskać swojego byłego. 

Wierzymy i jesteśmy gotowi założyć się, że twój szczególny przypadek znajdzie odpowiednie rozwiązanie dzięki poradom zawartym w e-booku.

Wiele amatorskich e-booków i książek dotyczących odzyskania, dostępnych na innych blogach lub stronach poświęconych temu tematowi, jest bardzo zagmatwanych i mało konkretnych.

Niektóre wręcz prezentują błędne strategie. Inne nie pochylają się nad podstawowymi kwestiami takimi jak użycie mediów społecznościowych w procesie odzyskiwania partnera. Inne jeszcze zawierają błędy gramatyczne i mają strukturę oraz długość zbliżone bardziej do artykułu niż do książki.

W przypadku Klucza Do Odzyskania upewniliśmy się, że stworzyliśmy produkt wyraźnie wyższej jakości, zarówno pod względem przejrzystości, jak i samej pogłębionej, odwołującej się do wiedzy naukowej treści. Nie pozostaje ci nic innego, jak tylko przeczytać go i ocenić na podstawie uzyskanych rezultatów. 

Nie mówimy tu o magii. Prawda jest taka, że nikt nie będzie w stanie dać ci 100% gwarancji, że odzyskasz byłego: nie ufaj temu, kto ci mówi, że może ci pomóc w dokonaniu tego bez marginesu błędu. Jednakże, jeśli istnieje nawet minimalna szansa na to, że odzyskasz swojego byłego, dzięki Kluczowi Do Odzyskania zdołasz maksymalnie ją wykorzystać. Nawet jeśli ci się nie uda, będziesz mogła chociaż powiedzieć, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś, i nie będziesz niczego żałować.

W każdym przypadku metoda jest oparta na psychologii i podstawowych prawach, które rządzą ludzkim zachowaniem, tak więc szanse, że uda ci się odzyskać twojego byłego, podążając za wskazówkami zawartymi w tym e-booku, są naprawdę wysokie. Większości czytelniczek udaje się uzyskać wymarzony rezultat.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.

istnieją dwa typy ludzi...

Ci, którzy po dotarciu do tego miejsca nie zrobią nic, wycofają się, powiedzą, że nie są gotowi na to, żeby zapłacić za otrzymanie informacji, znajdą jakąś wymówkę, zamkną tę stronę i pójdą dalej, mając nadzieję, że były partner prędzej czy później sam postanowi wrócić…

Ale są jeszcze ci, którzy przejdą do akcji, postanowią wziąć los w swoje ręce, kupią Klucz Do Odzyskania i zaczną wprowadzać w życie zawarte w nim zaawansowane strategie.

Do ciebie należy decyzja, którym z nich jesteś, ale zapewniam cię, że jeśli zawsze znajdziesz jakąś wymówkę, żeby nie przejść do działania, nawet gdy wewnętrzny głos mówi ci, że tym razem możliwe, że jesteś na właściwej drodze, będzie ci bardzo trudno otrzymać w życiu to, czego chcesz.

© 2023 Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.pl | Polityka prywatności | Regulamin