rozwójdopotęgi.pl

klucz do odzyskania dla niego

KLUCZ DO ODZYSKANIA

Przewodnik, który pomógł już ponad 10.000 mężczyzn odzyskać byłą dziewczynę lub żonę po rozstaniu. Poznaj metodę krok po kroku i wróć do miłości twojego życia w mniej niż 30 dni!

jak odzyskać Byłą??? 💔

Bycie porzuconym przez dziewczynę lub żonę to jedno z najboleśniejszych doświadczeń, jakie mogą się przytrafić w życiu.

Nieprzespane noce, problemy z koncentracją w pracy i w nauce, niemożność podniesienia się po rozstaniu, brak zainteresowania czymkolwiek innym…

…ona mówi ci, że to koniec i że nie chce już z tobą być. Jednak ty czujesz, że miałbyś jej jeszcze wiele do zaoferowania. Jesteś przekonany, że moglibyście być razem bardzo szczęśliwi, jeśli tylko dostałbyś drugą szansę.  

Kategorycznie odmawiasz zapomnienia o niej, nie chcesz sobie odpuścić i powiedzieć: „trudno, najwyraźniej nie byliśmy dla siebie stworzeni„.

Wylewasz szczere łzy, nie dlatego, że jesteś kruchy czy słaby, ale dlatego, że naprawdę wciąż ją bardzo kochasz i jest ci źle z tym, że jej już przy tobie nie ma. Nie potrafisz wyobrazić sobie bez niej przyszłości.

Jednocześnie nie masz pojęcia, co zrobić, żeby mieć ją z powrotem. Masz przeczucie, że każdy ruch, który robisz, jest bezużyteczny, a nawet pogarsza sprawy. Wiesz, że musisz działać szybko, nie tracąc cennego czasu, ale przeraża cię myśl o popełnieniu kolejnych błędów.

Możliwe, że znajdujesz się w jednej z tych sytuacji:

Jeśli choć jedna z przytoczonych sytuacji przypomina twoją… Czytaj dalej!

Wyobraź sobie przez chwilę, że możesz…

1. Przezwyciężyć fazę ostrego bólu i znów czuć radość i wewnętrzny spokój, ucząc się skutecznych technik radzenia sobie z cierpieniem.

pewnosc siebie

2. Postawić na nogi swoje życie i przemienić się w mężczyznę dużo pewniejszego siebie i bardziej interesującego w oczach innych kobiet.

3. Znów ściskać w ramionach swoją byłą dziewczynę lub byłą żonę, kiedy ona szepcze ci do ucha, jak bardzo za tobą tęskniła i jak bardzo cię kocha.

4. Zrozumieć ostatecznie to, czego pragną kobiety i jak działa ich umysł. Mieć pewność, że twoje związki będą zawsze satysfakcjonujące.

Byłoby cudownie, prawda?

Wszystko to może się spełnić dzięki „Kluczowi Do Odzyskania”

czym jest klucz do odzyskania?

Klucz Do Odzyskania to najbardziej zaawansowany i kompletny przewodnik w Polsce poświęcony odzyskaniu ex i kontroli nad własnym życiem. Oto, co w nim znajdziesz:

POBIERZ PIERWSZY ROZDZIAŁ ZA DARMO!

estratto klucz dla niej inarticle

Pobierz pierwszy rozdział za darmo (20 stron). Dowiesz się z niego:

zawartość e-booka

Rozdział 1 - Podejście mentalne

Odkryjesz kilka podstawowych koncepcji, które okażą ci się niezwykle pomocne w przyjęciu właściwego nastawienia i osiągnięciu sukcesu w drodze do odzyskania partnerki.

Rozdział 2 - Przyczyny rozpadu waszego związku

W tym rozdziale nauczysz się rozpoznawać 11 głównych powodów,dla których kobiety zostawiają swoich partnerów. Dowiesz się, do którego z tych przypadków zalicza się twoja sytuacja, za co bierzesz odpowiedzialność i jak unikać popełniania tych samych błędów w przyszłości.

Rozdział 3 - Błędy, których nie powinieneś popełniać

Zaraz po tym, kiedy ktoś z nimi zrywa, 99% mężczyzn popełnia poważne błędy, które jeszcze bardziej pogarszają sytuację. W tym rozdziale poznasz wszystkie 7.

Rozdział 4 - Jak wniknąć w jej umysł

Mechanizmy psychologiczne stanowią kluczowe zagadnienie w procesie odzyskania partnerki. W tym rozdziale nauczysz się je rozpoznawać i wykorzystywać.

Rozdział 5 - List, który zaskoczy twoją byłą

List stanowi kluczowe narzędzie w strategii odzyskania partnerki, ale musisz dokładnie wiedzieć, co napisać i jak dostosować go do twojego szczególnego przypadku. Dowiesz się, jak przygotować list, który kompletnie zaskoczy twoją byłą, odwracając sytuację.

Rozdział 6 - Przywrócenie równowagi w związku

W tym rozdziale pokażę ci kilka specjalnych technik, które powinieneś wykorzystać, żeby przywrócić równowagę w waszym związku i sprawić, że znikną negatywne uczucia. Nie masz nawet pojęcia, jak bardzo mogą ci pomóc odmienić twoją sytuację.

Rozdział 7 - Techniki przezwyciężania bólu

Zanim będziesz mógł pomyśleć o odzyskaniu swojej byłej, musisz przezwyciężyć fazę ostrego bólu. Posunięcia pokierowane desperacją mogłyby wyrządzić tylko więcej szkód. Poznaj najskuteczniejsze techniki.

Rozdział 8 - Twoja wielka przemiana

W tym rozdziale dowiesz się, jak stać się bardziej atrakcyjnym w oczach twojej byłej (i każdej innej kobiety). Znajdziesz tu także podstawy do rozpoczęcia swojej ścieżki rozwoju osobistego.

Rozdział 9 - Zostań mężczyzną jej marzeń

W tym rozdziale poznasz wszystkie narzędzia, służące analizie waszych nierozwiązanych problemów i zrozumieniu najgłębszych potrzeb twojej byłej dziewczyny lub byłej żony.

Rozdział 10 - Jak zachowywać się w mediach społecznościowych

Media społecznościowe są dla ciebie dużą szansą, a jednocześnie dużym ryzykiem, jeśli usiłujesz odzyskać swoją byłą partnerkę. Dowiesz się, jak używać ich jak najlepiej.

Rozdział 11 - Zbliżenie do byłej partnerki

W tym rozdziale poznasz najlepsze strategie służące wznowieniu kontaktu z twoją byłą, odbudowaniu między wami nici porozumienia i zbliżeniu jej do ciebie.

Rozdział 12 - Zaawansowane techniki robienia wrażenia

W tym rozdziale zaprezentuję ci kilka wyjątkowych technik, które możesz zastosować w celu zrobienia piorunującego wrażenia na twojej byłej i obudzenia w niej chęci powrotu do ciebie.

Rozdział 13 - Spotkanie i odzyskanie

W tym rozdziale dowiesz się, jak najlepiej przeprowadzić pierwsze spotkanie ze swoją byłą i jak postępować, żeby znów wpadła ci w ramiona.

Rozdział 14 - Jeszcze więcej o szczególnych przypadkach

Znajdziesz tu analizę wszystkich szczególnych przypadków, z którymi możesz mieć do czynienia, i odpowiedzi na niektóre specyficzne pytania, które być może nadal sobie zadajesz.

Rozdział 15 - Wasz nowy związek

W ostatnim rozdziale dowiesz, jak najlepiej rozwijać wasz nowy związek po tym, jak odzyskałeś swoją byłą, będąc przy tym pewny, że już nigdy cię nie zostawi. Wszystkie zaprezentowane tu techniki przydadzą ci się w przypadku każdego innego przyszłego związku.

co otrzymujesz w praktyce?

Klucz Do Odzyskania to e-book w cyfrowym formacie (pdf o wysokiej rozdzielczości) składający się z 226 stron podzielonych na 15 rozdziałów. Możesz czytać go na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu. Jeśli wolisz, możesz również go wydrukować. 

Po dokonaniu zakupu uzyskasz natychmiastowo dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. Gwarantujemy w 100% twoją prywatność (tylko ty będziesz wiedział, że dokonałeś tego zakupu).

klucz do odzyskania dla niego

opinie osób, które już przeczytały e-book:

Muszę powiedzieć, że ta metoda naprawdę działa. Na początku miałem dużo wątpliwości, dlatego wciąż popełniałem błędy... Po prostu bałem się, że ona o mnie zapomni. Teraz już po raz drugi udaje mi się wyjść na prostą i tym razem zamierzam się trzymać wszystkich twoich porad i nie robić głupstw. Mam nadzieję, że się uda, trzymaj za mnie kciuki!
Sebastian
Moja sytuacja była dramatyczna. Zdradziłem dziewczynę, ona to odkryła, masakra... A ja wciąż ją bardzo kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej, wiem, że to ta jedyna. Nie mogę jeszcze mówić o sukcesie, bo potrzeba więcej czasu, ale dzięki Kluczowi do odzyskania dla niego udało mi się poprawić nasze relacje i widzę, że mam realną szansę na odzyskanie jej, choć wcześniej wszystko spieprzyłem. Dzięki za danie mi nadziei!
Maciej
Właśnie skończyłem czytać "Klucz do odzyskania". To już mój trzeci ebook na ten temat i zdecydowanie ten jest najbardziej przydatny. Przede wszystkim pozwolił mi zrozumieć moje błędy i dosłownie otworzył mi oczy. Ale najważniejsze jest to, że faktycznie udało mi się odzyskać moją żonę i znów mogę widywać codziennie moje dzieci. To korzyść, która jest absolutnie bezcenna. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję!
Tomasz
Cześć Aleks! Przeczytałem najpierw wszystkie twoje artykuły, a następnie zabrałem się za poradnik. Odzyskanie mojej dziewczyny na pewno nie byłoby możliwe, gdyby nie ten ebook. Jestem naprawdę zaskoczony i będę polecał go każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji.
Oskar
To jest jakiś fenomen… Totalny sztos, chwała tobie gościu na wieki, nawet jak mi się nie uda odbudować związku tak, żeby dziewczyna na mnie leciała, to dzięki!
Kacper
Dziękuję za pomoc, parę stron i już się ogarnąłem psychicznie. Dzięki wam mam siłę działać.
Robert

ok... ale ile kosztuje ten e-book?

Myślę, że ten e-book to coś dla mnie… Ale ile kosztuje?

Od: Aleks (autor bloga Rozwój do Potęgi)

Ja i mój zespół poświęciliśmy kilka lat na uważne przestudiowanie i wyodrębnienie najlepszych informacji i strategii dotyczących odzyskania partnerki. Ponadto Klucz Do Odzyskania to także ponad 10 lat mojego osobistego doświadczenia i zdobywania wiedzy na temat relacji damsko-męskich.

Przeczytałem wszystkie inne poradniki dotyczące odzyskania partnerki w języku angielskim i polskim, wydając kilkaset złotych, których ty już nie będziesz musiał wydawać. Wszystko po to, żeby mieć pewność, że Kluczowi Do Odzyskania naprawdę niczego nie brakuje. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepszy i najpełniejszy poradnik, jaki istnieje na ten temat.

Pozwolę sobie zadać ci trzy proste pytania:

1. Ile byłbyś w stanie zapłacić, żeby mieć znów w ramionach swoją byłą dziewczynę?

2. Ile czasu i bezsensownego cierpienia zaoszczędziłbyś, gdybyś odkrył, co zrobić, żeby do ciebie wróciła?

3. Ile warte jest dla ciebie stanięcie na nogi i powrót do dobrego samopoczucia?

…by może uniknąłbyś wydawania setek czy tysięcy złotych na psychologów i dating coachów, którzy nie potrafią udzielić ci konkretnych porad na twoje problemy. Być może uniknąłbyś licznych porażek i poniżeń w relacji ze swoją byłą i innymi ludźmi. Być może oszczędziłbyś sobie nieprzespanych nocy i całych dni, kiedy nie możesz skoncentrować się w pracy.

Znam mężczyznę, który wydał ponad 3000 zł (w tym na samolot i hotel), żeby spotkać się ze swoją byłą i przekonać ją do powrotu. Kupił też drogi prezent, który chciał jej podarować, ale ona nawet nie chciała się z nim spotkać :/

Znam innego mężczyznę, który nie zdołał odzyskać swojej byłej i dlatego spędził 6 miesięcy na terapii u psychologa, który zresztą nawet mu nie pomógł poczuć się lepiej i zacząć od nowa.

Powiedzmy sobie prawdę… Ile byś zapłacił, żeby uniknąć wszystkich tych błędów  i całego tego cierpienia, i żeby dokładnie wiedzieć, co robić, żeby odzyskać byłą partnerkę?

500 zł? 5.000 zł? 50.000 zł?

Gdybym mógł cofnąć się w czasie, zapłaciłbym każdą kwotę, żeby nie popełnić znowu tych samych błędów (ponieważ ja również więcej niż raz znalazłem się w podobnej sytuacji).

Ale ty? Ty możesz zaoszczędzić te pieniądze i odzyskać swoją byłą za znacznie niższą kwotę, kupując już DZISIAJ poradnik Klucz Do Odzyskania…

klucz do odzyskania dla niego

197 zł

W promocji za jedyne 117 zł

najczęstsze pytania

Płatności dokonasz tutaj za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Oczywiście! Możliwa jest również opłata przelewem. W takim wypadku wyślij nam mail na adres info@rozwojdopotegi.pl, a otrzymasz instrukcje dokonania płatności.

Natychmiast! Poradnik jest w formacie .pdf, możliwym do odczytania na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie. Po dokonaniu zakupu uzyskasz od razu dostęp do strony, z której możesz pobrać e-book. Ponadto po chwili e-book zostanie wysłany na adres mailowy podany przy dokonywaniu płatności. 

Nie będziesz musiał czekać nawet minuty: zaczniesz go czytać i wprowadzać w życie zaawansowane strategie w nim zawarte nawet o 2 w nocy. 

Tak, po zakupie wyślij nam e-mail zawierający wszystkie niezbędne dane na adres info@rozwojdopotegi.pl, a fakturę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Stworzyliśmy e-book tak, żeby był w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie podstawowe pytania, wątpliwości i obawy, które może mieć mężczyzna usiłujący odzyskać swoją byłą. 

Wierzymy i jesteśmy gotowi założyć się, że twój szczególny przypadek znajdzie odpowiednie rozwiązanie dzięki poradom zawartym w e-booku.

Wiele amatorskich e-booków i książek dotyczących odzyskania, dostępnych na innych blogach lub stronach poświęconych temu tematowi, jest bardzo zagmatwanych i mało konkretnych.

Niektóre wręcz prezentują błędne strategie. Inne nie pochylają się nad podstawowymi kwestiami takimi jak użycie mediów społecznościowych w procesie odzyskiwania partnerki. Inne jeszcze zawierają błędy gramatyczne i mają strukturę oraz długość zbliżone bardziej do artykułu niż do książki.

W przypadku Klucza Do Odzyskania upewniliśmy się, że stworzyliśmy produkt wyraźnie wyższej jakości, zarówno pod względem przejrzystości, jak i samej pogłębionej, odwołującej się do wiedzy naukowej treści. Nie pozostaje ci nic innego, jak tylko przeczytać go i ocenić na podstawie uzyskanych rezultatów. 

Nie mówimy tu o magii. Prawda jest taka, że nikt nie będzie w stanie dać ci 100% gwarancji, że odzyskasz byłą: nie ufaj temu, kto ci mówi, że może ci pomóc w dokonaniu tego bez marginesu błędu. Jednakże, jeśli istnieje nawet minimalna szansa na to, że odzyskasz swoją byłą, dzięki Kluczowi Do Odzyskania zdołasz maksymalnie ją wykorzystać. Nawet jeśli ci się nie uda, będziesz mógł chociaż powiedzieć, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś, i nie będziesz niczego żałować.

W każdym przypadku metoda jest oparta na psychologii i podstawowych prawach, które rządzą ludzkim zachowaniem, tak więc szanse, że uda ci się odzyskać twoją byłą, podążając za wskazówkami zawartymi w tym e-booku, są naprawdę wysokie. Większości czytelników udaje się uzyskać wymarzony rezultat.

Skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres info@rozwojdopotegi.pl, a my z przyjemnością ci odpowiemy.

istnieją dwa typy ludzi...

Ci, którzy po dotarciu do tego miejsca nie zrobią nic, wycofają się, powiedzą, że nie są gotowi na to, żeby zapłacić za otrzymanie informacji, znajdą jakąś wymówkę, zamkną tę stronę i pójdą dalej, mając nadzieję, że była partnerka prędzej czy później sama postanowi wrócić…

Ale są jeszcze ci, którzy przejdą do akcji, postanowią wziąć los w swoje ręce, kupią Klucz Do Odzyskania i zaczną wprowadzać w życie zawarte w nim zaawansowane strategie.

Do ciebie należy decyzja, którym z nich jesteś, ale zapewniam cię, że jeśli zawsze znajdziesz jakąś wymówkę, żeby nie przejść do działania, nawet gdy wewnętrzny głos mówi ci, że tym razem możliwe, że jesteś na właściwej drodze, będzie ci bardzo trudno otrzymać w życiu to, czego chcesz.

© 2024 Rozwój Do Potęgi | info@rozwojdopotegi.pl | Polityka prywatności | Regulamin