Szukaj
Close this search box.

Jak sprawdzić WhatsApp męża: 4 najlepsze sposoby

jak sprawdzić whatsapp męża

Jak sprawdzić WhatsApp męża? Jak sprawdzić, kto z kim pisze na WhatsApp? Istnieją na to różne sposoby i poznasz je w tym artykule!

Związek powinien opierać się na zaufaniu, ale co kiedy zostanie ono nadwyrężone? Być może podejrzewasz męża o zdradę lub chcesz sprawdzić, czy zerwał kontakty z kochanką. W takiej sytuacji nic dziwnego, że szukasz dowodów w jego telefonie.

Jednym z bardziej popularnych komunikatorów jest właśnie WhatsApp. Jeśli i twój mąż z niej korzysta, możesz spróbować przekonać się, z kim pisze i na jakie tematy. W tym artykule przedstawię 4 sposoby na szpiegowanie WhatsAppa męża.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Jak sprawdzić WhatsApp męża: 4 metody

Zobaczmy więc, jak sprawdzić WhatsApp męża za pomocą 4 metod. Warto podkreślić, że dwie pierwsze aplikacje pozwalają na sprawdzenie telefonu męża dokładniej dzięki dostępowi do całej jego zawartości.

1. mSpy

Pierwszą propozycją jest mSpy (oficjalna strona tutaj) – najlepsza aplikacja pozwalająca na szpiegowanie telefonu i przekonanie się, czy mąż cię zdradza i czy jest z tobą szczery.

jak sprawdzić kto z kim pisze na whatsapp

Oprócz WhatsAppa pozwala on na monitorowanie takich funkcji i aplikacji telefonu jak:

 • Facebook i Messenger
 • Instagram
 • Tinder
 • Snapchat
 • Telegram
 • Wiadomości SMS
 • Rozmowy telefoniczne
 • E-mail
 • Historia przeglądarki
 • Galeria zdjęć
 • Lokalizacja

Co więcej, dzięki takim funkcjom jak KeyLogger pozwoli ci poznać hasła do kont użytkownika telefonu. Możesz także ustawić alerty słów kluczowych, by otrzymać powiadomienie, kiedy mąż będzie wysyłał wiadomość o konkretnej treści.

Nie musisz się więc martwić, że twój mąż zrezygnował z pisania z kochanką na WhatsAppie na rzecz innego kanału komunikacji, bo dzięki mSpy będziesz miała dostęp do nich wszystkich.

Wystarczy, że utworzysz konto na stronie głównej mSpy, opłacisz w odpowiednim czasie usługę, a następnie pobierzesz aplikację na telefon męża, co zajmie ci około minuty. Po zainstalowaniu będzie ona niewidoczna. Nie jest to duży wydatek, a już w ciągu paru tygodni możesz zdobyć potrzebne ci dowody.

2. Hoverwatch

Drugą aplikacją, podobną do mSpy, jest Hoverwatch (oficjalna strona tutaj), którą wyróżnia nieco niższa cena kosztem bardziej zawężonych funkcji.

jak sprawdzić kto z kim rozmawia na whatsapp

Nie zmienia to faktu, że Hoverwatch pozwoli ci szpiegować WhatsApp męża bez najmniejszego problemu, a także monitorować inne aplikacje, jego rozmowy telefoniczne, SMS-y i inne usługi na telefonie.

Uruchomienie Hoverwatch nie jest skomplikowane:

 1. Załóż konto (możesz to zrobić, klikając tutaj);
 2. Opłać subskrypcję – możesz wykupić pakiet na więcej urządzeń;
 3. Zainstaluj aplikację na urządzeniu, które chcesz monitorować;
 4. Przejdź do pulpitu nawigacyjnego online.

Jaki jest minus tej aplikacji szpiegowskiej? Wśród programów, do których można się dostać brakuje Tindera, który w przypadku odkrycia zdrady może być kluczowy. Poza tym Hoverwatch działa tylko na Androidzie, więc jeśli twój mąż ma iPhone’a nie skorzystasz z tego rozwiązania (pozostaje ci mSpy).

3. WhatsApp Web

Powinnaś też wiedzieć, że aplikację WhatsApp można otworzyć również na komputerze, dzięki stronie WhatsApp Web, bezpośrednio skorelowanej z tym, co dzieje się w aplikacji na telefonie.

Skorzystanie z tej metody będzie wymagało jednak od ciebie szybkiej reakcji i wejścia w posiadanie telefonu męża na czas skorzystania z komputera (lub innego urządzenia z dostępem do Internetu).

jak sprawdzić czy ktoś usuwa wiadomości z whatsapp

Musisz wejść na stronę WhatsApp Web (kliknij tutaj). Następnie otwórz WhatsApp męża na jego telefonie i postępuj według instrukcji:

 • Stuknij w prawym górnym rogu symbol trzech kropek;
 • Wybierz Połączone urządzenia;
 • Stuknij Połącz nowe urządzenie;
 • Wpisz hasło odblokowania telefonu;
 • Zeskanuj smartfonem kod QR na stronie WhatsAppWeb.

Możesz także pobrać WhatsApp na system Windows i w ten sposób nie otwierać przeglądarki.

szpiegowanie whatsapp męża

Jest jeszcze druga opcja, która polega na wpisaniu numeru telefonu danej osoby (w tym wypadku twojego męża), a następnie potwierdzenie połączenia na telefonie poprzez wpisanie podanego na ekranie komputera kodu.

Pamiętaj jednak, że w tym przypadku możesz napotkać na trudności. Być może WhatsApp poprosi cię o zeskanowanie linii papilarnych i wtedy nie odblokujesz telefonu męża. Twój mąż może też odkryć w aplikacji, że ktoś połączył się z komputerem.

4. WhatsAgent

jak sprawdzić czy ktoś się ukrywa na whatsapp

WhatsAgent (pobierz tutaj) to aplikacja, która nie pozwoli ci szpiegować WhatsAppa męża, ale może okazać się bardzo przydatna, jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawdzić, czy ktoś się ukrywa na WhatsApp.

Jest to program, który monitoruje dostępy do WhatsApp dla wybranego numeru telefonu. Korzystając z niego, będziesz otrzymywać powiadomienie za każdym razem, gdy wybrany przez ciebie użytkownik połączy się z WhatsApp, nawet jeśli zmienił on ustawienia prywatności.

Wystarczy, że wpiszesz numer męża i na aplikację będą przychodziły ci powiadomienia o tym, kiedy twój mąż jest aktywny na WhatsApp. Aplikacja będzie też zbierała informacje w przejrzystych raportach, dzięki czemu dowiesz się, czy np. przesiaduje po nocy na komunikatorze.

Jak zdobyć telefon i sprawdzić, kto z kim pisze na WhatsApp

Wiesz już, czego użyć, by sprawdzić WhatsApp męża. Przed tobą jeszcze jedno, największe wyzwanie: pozyskanie jego telefonu, by mieć dostęp do jego WhatsAppa.

W tym wypadku będziesz musiała wykazać się sprytem. Zasadniczo, istnieją dwie najlepsze metody.

Pierwsza to po prostu wejście w posiadanie jego telefonu, kiedy on tego nie widzi. Wystarczy, że pójdzie do łazienki lub zaśnie, a ty szybko zrobisz swoje.

Problem pojawia się, gdy nie możesz odblokować jego telefonu. Wówczas zostaje ci drugie wyjście. Kiedy będziecie razem poza domem, najlepiej na dłużej, poproś go o telefon, żebyś mogła wykonać pilne połączenie, ponieważ twój się rozładował.

Aby uwiarygodnić sytuację, możesz np. rozmawiać przez swój telefon, a następnie przerwać rozmowę, dając do zrozumienia, że bateria padła w trakcie.

Pamiętaj, że musisz zadzwonić do kogoś, kogo numer znasz na pamięć, i faktycznie wykonać połączenie, by nie budzić żadnych podejrzeń. Warto mieć do tej akcji wspólnika w postaci przyjaciółki czy siostry.

Kiedy się oddalisz, by porozmawiać, szybko zainstaluj aplikację szpiegowską na telefonie.

Jak sprawdzić WhatsApp męża: ważne sygnały

Na koniec chciałbym zwrócić twoją uwagę na kilka sygnałów, które wskazują, że twój mąż rozmawia z kimś na WhatsApp, ale nie chce, żebyś się o tym dowiedziała. Pozwól, że je wypunktuję:

 • Bardzo pilnuje swojego telefonu;
 • Nie pozwala ci z niego zadzwonić;
 • Zmienił hasło do telefonu, które wcześniej znałaś;
 • Przyłapałaś go z telefonem w nocy, kiedy myślał, że śpisz;
 • Ukrywa status aktywności na WhatsApp;
 • Dostaje wiadomości, ale nie odbiera ich przy tobie;
 • Korzysta z WhatsAppa, chociaż nie był to nigdy jego główny komunikator.

Powyższe sygnały, zebrane razem, powtarzające się, wyraźnie wskazują, że twój mąż coś ukrywa, a być może nawet już cię zdradza. Nie pozostaje ci nic innego, jak sprawdzić, czy on cię zdradza, za pomocą obserwacji, śledztwa i najlepszej aplikacji do szpiegowania telefonu – mSpy!

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

5/5 - (1 vote)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: