Szukaj
Close this search box.

Jak sprawdzić telefon żony: 5 najskuteczniejszych metod

jak sprawdzić telefon żony

Zastanawiasz się, jak sprawdzić telefon żony bez jej wiedzy? Nie wiesz, czy sprawdzanie telefonu partnerki jest legalne? W tym artykule rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości!

W dzisiejszych czasach, chcąc nie chcąc, smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Pełnią już nie tylko funkcję komunikacji, ale również przechowują masę prywatnych informacji – kontakty, wiadomości, zdjęcia…

W relacjach partnerskich pojawia się czasem potrzeba zrozumienia, czy można zaufać drugiej osobie, czy też istnieją powody do niepokoju. A już szczególnie w erze cyfryzacji, gdyż w wielu przypadkach zdrada zaczyna się w Internecie.

Pytanie „Jak sprawdzić telefon żony?” może wynikać z różnych motywacji, jak troska o bezpieczeństwo czy potencjalna niewierność. Przeszukanie telefonu powinno być ostatecznością. Jeśli jednak masz już jakieś podejrzenia – jest to wystarczający motyw do skontrolowania sytuacji.

Niestety, sprawdzenie telefonu drugiej osoby wcale nie jest łatwe. I właśnie dlatego przygotowaliśmy ten artykuł, aby przeprowadzić cię krok po kroku przez ten delikatny proces.

Oprócz tego zaprezentujemy ci najlepszą na rynku aplikację do szpiegowania telefonu mSpy. Więcej o niej dowiesz się w dalszej części artykułu.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Jak sprawdzić telefon żony: 5 sposobów

jak sprawdzić telefon żony

Masz podejrzenia, ale nie jesteś pewien, jak zachowuje się osoba, która zdradza, i na dodatek nie wiesz jak to sprawdzić?

Skontrolowanie telefonu partnerki może być dobrym sposobem na odkrycie kwestii, które są przyczyną napięć i nieporozumień w związku. Oto kilka wskazówek, jak sprawdzić telefon żony, oczywiście nie dając się przy tym złapać.

Poniżej przedstawimy najskuteczniejsze metody i aplikacje, dzięki którym będziesz wiedział, jak przeszukać telefon. Uwzględniliśmy zarówno płatne, jak i bezpłatne opcje.

1. Aplikacja do śledzenia telefonu żony mSpy

Najlepszą i najszybszą odpowiedzią na to, jak przeszukać telefon żony, będzie bez wątpienia aplikacja śledząca mSpy.

aplikacja do śledzenia telefonu żony

Aplikacja umożliwia dostęp praktycznie do wszystkiego, z czego korzysta partnerka. Będziesz mógł przeczytać jej SMSy i wiadomości w mediach społecznościowych, skontrolować połączenia wychodzące i przychodzące, a także przejrzeć galerię zdjęć. Ponadto bez problemu możesz zweryfikować, czy partnerka ma zainstalowane aplikacje randkowe.

Jak kontrolować telefon żony za pomocą aplikacji mSpy? To bardzo proste! Wystarczy jedynie:

  1. Założyć konto na stronie mSpy (możesz to zrobić tutaj);
  2. Opłacić subskrypcję;
  3. Dyskretnie zainstalować aplikację na śledzonym urządzeniu.

Instalacja zajmuje tylko chwilę, a po jej ukończeniu aplikacja staje się niewidoczna, dzięki czemu żona się o tym nawet nie dowie. Oczywiście najpierw musisz znaleźć odpowiedni moment na instalację, na przykład podczas snu lub kąpieli partnerki.

Aby lepiej zrozumieć jak działa aplikacja szpiegowska mSpy, odsyłamy cię do zapoznania się z wersją demo.

2. Program do przeszukania telefonu żony Hoverwatch

Kolejną metodą na to, jak przeszukać telefon żony, może być oprogramowanie Hoverwatch. Przy użyciu tej aplikacji będziesz w stanie nadzorować wszystkie funkcje telefonu twojej żony.

Będziesz mieć możliwość rejestracji rozmów, śledzenie dokładnej lokalizacji partnerki (nawet gdy Wi-fi na smartfonie będzie wyłączone). Ponadto, gdy konkretna lokalizacja zostanie odwiedzona, zostanie to zaznaczone niebieskim punktem. W przypadku, gdy wizyty w danym miejscu będą się powtarzać – kolor zmieni się.

Hoverwatch da ci dostęp do wiadomości SMS i czatów z social mediów żony oraz do historii wyszukiwań w przeglądarce. Oprócz tego oprogramowanie posiada bardzo ciekawą opcję, którą można uruchomić już podczas instalacji aplikacji: funkcja zdalnego robienia selfie przy każdym odblokowaniu telefonu.

Dodatkowo, program śledzący Hoverwatch automatycznie uruchamia keylogger, który rejestruje każde naciśnięcie klawisza na urządzeniach iPhone lub Mac, odzyskując e-maile, hasła, wiadomości tekstowe, itp.

Korzystanie z Hoverwatch nie jest skomplikowane, musisz tylko:

  1. Założyć konto (aby to zrobić, kliknij tutaj);
  2. Opłacić subskrypcję – możesz wybrać pakiet obejmujący kilka urządzeń;
  3. Zainstalować aplikację na śledzonym urządzeniu;
  4. Kontrolować żonę z pulpitu nawigacyjnego online.

Niestety, program nie jest jeszcze dostępny dla użytkowników i’Phone’a. Dlatego polecamy go dla posiadaczy telefonów z systemem Android. Aby przejść do oficjalnej strony programu, kliknij tutaj.

3. Kontrolowanie telefonu żony za darmo

Zastanawiasz się, jak kontrolować telefon żony za darmo? Oczywiście, jest na to sprawdzony sposób – musisz tylko być wystarczająco sprytny.

Pierwsze, co przychodzi do głowy, to przeszukanie telefonu podczas nieobecności partnerki. W tym wypadku musisz znaleźć idealny moment, co nie powinno być trudne, jeśli znasz rutynę swojej żony.

Przykładowo, możesz wejść w posiadanie telefonu, gdy bierze prysznic lub gdy śpi. Alternatywą będzie zwyczajne wyczekanie najlepszego momentu, np. gdy ona zapomni telefonu w drodze do pracy lub nie weźmie go ze sobą na zakupy.

Jeśli żona zabezpieczyła swój telefon hasłem (co jest bardzo prawdopodobne), warto wcześniej podejrzeć kod: bez problemu uda ci się to podczas wspólnego spędzania razem czasu.

Jeśli smartfon jest odblokowywany za pomocą skanowania linii papilarnych, można nawet zaryzykować użycie jej palca, przykładając go delikatnie gdy śpi.

4. Sprawdzenie telefonu żony pod fałszywym pretekstem

Być może wiesz już, jak sprawdzić telefon żony, ale nie masz możliwości poznania jej hasła do urządzenia. Również i na to znajdzie się rozwiązanie!

Jak to zrobić? Zwyczajnie, musi go odblokować za ciebie. Genialną wymówką do tego będzie pożyczenie smartfonu pod pretekstem zadzwonienia do kogoś lub sprawdzenia czegoś w Internecie.

Pamiętaj, aby to zagranie przeszło niezauważone, musisz mieć uzasadniony cel i być przekonujący w swoim działaniu. Np. możesz celowo zostawić swój telefon w domu, powiedzieć żonie, że pilnie musisz zadzwonić w sprawach zawodowych i oddalić się.

Innym powodem do pożyczenia telefonu może być rozładowanie twojego. Nawet chwilowe wykorzystanie nieuwagi da ci czas na sprawdzenie telefonu żony.

Jeśli boisz się działać pod presją czasu, wykorzystaj ten moment na zainstalowanie aplikacji szpiegowskiej mSpy, o której pisaliśmy na początku artykułu. Dzięki temu będziesz mógł na spokojnie przejrzeć szczegóły w każdej chwili.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

5. Monitorowanie telefonu żony przez WhatsApp

Na zakończenie wspomnijmy o dwóch równie skutecznych narzędziach do śledzenia telefonu partnerki: WhatsCan i WhatsAgent, które są przeznaczone do śledzenia rozmów na platformie WhatsApp.

WhatsCan jest dostępny zarówno dla systemu Android, jak i iOS. To narzędzie umożliwia bieżące monitorowanie aktywności na profilu WhatsApp. Aby z niego skorzystać, wystarczy uruchomić Whatscan i uzyskać kod QR, który jest niezbędny do powiązania konta z aplikacją.

Po otrzymaniu kodu QR, uruchom aplikację WhatsApp na telefonie, który chcesz zsynchronizować. Kliknij w menu w prawym górnym rogu ekranu głównego i otwórz zakładkę WhatsApp Web. Następnie, przy użyciu telefonu osoby, której chcesz przyporządkować konto, zeskanuj kod QR i to wszystko!

Po zakończeniu procesu skanowania będziesz mieć pełną kontrolę nad kontem WhatsApp twojej żony. To pozwoli ci śledzić na bieżąco wszystkie konwersacje.

Proces parowania przebiega bardzo szybko, wymaga jedynie kilku sekund. Cała operacja trwa tylko do momentu odłączenia się (czy to przez ciebie, czy przez drugą osobę).

Jeżeli chodzi o WhatsAgent, jest to program monitorujący dostęp do WhatsApp dla wybranego numeru telefonu. Dzięki niemu otrzymasz powiadomienia za każdym razem, gdy wybrany użytkownik zaloguje się do aplikacji (nawet jeśli zmienił ustawienia prywatności).

Czy sprawdzanie telefonu partnerki jest karalne?

W podsumowaniu artykułu nie mogło zabraknąć bardzo istotnej kwestii. Zastanawiasz się pewnie, czy sprawdzanie telefonu partnerki jest karalne?

Cóż, biorąc pod uwagę kwestię moralności, nie ulega wątpliwości, że jest to naruszenie cudzej prywatności. Zaufanie jest kluczowe w zdrowych związkach, a sprawdzenie telefonu świadczy o jego braku i może wpływać negatywnie na relację.

Jednak w parze z zaufaniem powinna iść wierność, więc gdy pojawia się chociażby cień wątpliwości, że mogła zostać naruszona, odbija się to też na lojalności.

czy sprawdzanie telefonu żony jest karalne

Jeśli chodzi o przesłanki prawne, w pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że same w sobie aplikacje szpiegowskie są programami legalnymi. Nie narazisz się na problemy prawne jedynie przez utworzenie konta na stronach czy wykupienie subskrypcji.

Natomiast, należy mieć świadomość, że zgodnie z Art. 267 Kodeksu Karnego1, odnoszącym się do nielegalnego pozyskiwania informacji, jawne korzystanie z aplikacji szpiegowskich jest karalne.

W przypadku gdy to nie ty instalowałeś aplikację szpiegowską na telefon, koniecznie może być powiadomienie służb, szczególnie podczas trwania śledztwa.2 Chociaż samo wgranie takiej aplikacji nie jest przestępstwem, zakładanie podsłuchu czy przeglądanie wiadomości bez zgody właściciela – już tak.

Dlatego musimy zaznaczyć, że powyższy artykuł został napisany wyłącznie w celach informacyjnych, a autor nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tych informacji niezgodnie z prawem.

Podjęcie decyzji o korzystaniu z aplikacji szpiegowskich wymaga szczególnej ostrożności i świadomości implikacji takiego zachowania. Jeżeli zostaniesz przyłapany, konsekwencje, zarówno prawne, jak i osobiste, mogą być dotkliwe.

Nawet argumentacja o próbie zdobycia dowodów na zdradę nie jest w stanie usprawiedliwić konsekwencji, jakie mogą wyniknąć z tego rodzaju działań.

Źródła

  1. https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-14/63625,naruszenie-tajemnicy-korespondencji-art-267.html ↩︎
  2. https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16787601/roz-33 ↩︎
5/5 - (1 vote)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: