Szukaj
Close this search box.

Jak sprawdzić telefon męża: aplikacje i praktyczne wskazówki

Jak sprawdzić telefon męża

Zastanawiasz się, jak sprawdzić telefon męża bez jego wiedzy? Chcesz wiedzieć, czy śledzenie telefonu męża jest karalne? Trafiłaś we właściwe miejsce!

Żyjemy w czasach, w których wszystko, co robimy, pozostawia cyfrowy ślad, jak zabłocony but na wypolerowanej podłodze. Takie ślady zdradzają nasze tajemnice, nasze upodobania i nasze działania.

W związku z tym, gdy chcemy dowiedzieć się wszystkiego o danej osobie, najskuteczniejszą metodą jest zajrzenie do jej smartfona. Jest to tym bardziej uzasadnione, gdy ma się podejrzenie, że partner coś kręci.

Jednak taka operacja nie zawsze jest łatwa. Nie musisz się jednak martwić, artykuł, który zaraz przeczytasz, pomoże ci osiągnąć doskonałe rezultaty. Wkrótce odkryjesz najlepsze metody na to, jak sprawdzić męża w sieci i poznasz wszystkie jego ruchy!

Na wstępie polecam twojej uwadze najlepszą aplikację do śledzenia telefonu męża: mSpy. Dokładniejsze informacje o jej działaniu znajdziesz w dalszej części artykułu.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Jak sprawdzić telefon męża: 5 sposobów

jak śledzić telefon męża

Zobaczmy zatem, jak przeszukać telefon męża za pomocą aplikacji i sprytnych trików, które pozwolą ci zhakować jego telefon i kontrolować, z kim się kontaktuje i w jakiej sprawie.

Przedstawione metody są zarówno płatne, jak i darmowe, ale w tym drugim przypadku pamiętaj, że będą wymagały od ciebie więcej sprytu.

Jeśli podejrzewasz go o niewierność, im szybciej rozwiejesz swoje wątpliwości, tym lepiej!

1. Aplikacja do śledzenia telefonu męża mSpy

Pierwszą polecaną przez nas metodą na to, jak sprawdzić telefon męża, jest niewątpliwie mSpy (oficjalna strona tutaj). Jest to jedna z najlepszych aplikacji szpiegowskich na rynku, łatwa w użyciu i dająca konkretne efekty.

mspy

Ta aplikacja szpiegowska pozwala śledzić wszystkie informacje zawarte w smartfonie: od zwykłych wiadomości po połączenia, od zdjęć zamieszczonych w sieciach społecznościowych po wszystkie czaty. Ponadto można również przejrzeć usunięte wiadomości.

Dzięki geolokalizacji można monitorować wszystkie ruchy właściciela telefonu; będziesz mieć dostęp do wszystkich pobranych i używanych aplikacji. W tym kompromitujące aplikacje takie jak Tinder, Badoo itp.

Korzystanie z mSpy nie jest wcale trudne. Zrobisz to w kilku krokach:

  1. Załóż konto (można to zrobić stąd), podając swój adres e-mail;
  2. Dokończ rejestrację na stronie mSpy;
  3. Opłać subskrypcję;
  4. Zainstaluj aplikację na szpiegowanym telefonie.

Zajmie ci to kilka sekund, a po zainstalowaniu mSpy staje się niewidoczny. Cała operacja może wydawać się nieco uciążliwa, ale uwierz mi: nie jest to aż tak skomplikowane. A gdy mSpy zacznie działać, będziesz mieć wszystkie informacje, których szukasz. Dla praktycznego przykładu proponuję zapoznać się z tym demo.

2. Program do sprawdzania męża w sieci Hooverwatch

Jeśli twoje pytanie brzmi „jak kontrolować telefon męża?„, inną naprawdę dobrą metodą jest Hoverwatch (oficjalna strona tutaj). To kolejna bardzo dobra aplikacja szpiegowska, która pozwala poznać, a tym samym kontrolować, wszystkie ruchy, jakie mają miejsce w smartfonie.

Jak sprawdzić tel męża

Korzystając z tej aplikacji będziesz mieć pod kontrolą wszystkie funkcje telefonu partnera. Od nagrywania rozmów, po śledzenie lokalizacji nawet wtedy, gdy wi-fi szpiegowanego telefonu jest wyłączone.

Dodatkowo, za każdym razem, gdy dana lokalizacja zostanie odwiedzona, zostanie oznaczona niebieską kropką. Ta zmieni się na coraz bardziej jaskrawoczerwoną, jeśli wizyty w tej lokalizacji staną się częste.

Oprócz wiadomości (sms i czat ze wszystkich sieci społecznościowych), można aktywować, przy instalacji aplikacji, funkcję pozwalającą na zrobienie selfie przy każdym odblokowaniu telefonu. Jest to również bardzo przydatne w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia, czy karta SIM została zmieniona, oraz historię odwiedzanych stron. Co nie mniej ważne, Hoverwatch uruchamia keylogger, który rejestruje wszystkie naciśnięcia klawiszy na urządzeniu iPhone lub Mac, odzyskując e-maile, hasła, wiadomości tekstowe itp.

Uruchomienie Hoverwatch nie jest skomplikowane:

  1. Załóż konto (możesz to zrobić, klikając tutaj);
  2. Opłać subskrypcję – możesz wykupić pakiet na więcej urządzeń;
  3. Zainstaluj aplikację na urządzeniu, które chcesz monitorować;
  4. Przejdź do pulpitu nawigacyjnego online.

Jedynym minusem tego narzędzia jest to, że obecnie nie ma dostępnej wersji na iPhone’a. Z Howerwatch można jednak bez problemu korzystać w przypadku smartfonów z systemem Android, a także komputerów z systemem operacyjnym Mac lub Windows. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

3. Śledzenie telefonu męża podczas jego nieobecności

Chcesz wiedzieć, jak śledzić telefon męża za darmo? Musisz się zatem wykazać szybkością i sprytem.

Podstawowy sposób wydaje się oczywisty: musisz wejść w posiadanie jego telefonu podczas jego chwilowej nieobecności.

Idealnie będzie wykorzystać moment, kiedy mąż zapomni telefonu i zostawi go w domu, np. wychodząc do pracy. Ale równie dobrze może pójść do łazienki lub po prostu głęboko spać.

Jeśli blokuje telefon (co bardzo prawdopodobne), spróbuj podejrzeć hasło, kiedy siedzisz obok niego. Gdy telefon odblokowuje się przez skan linii papilarnych, możesz zaryzykować i posłużyć się jego palcem, kiedy śpi, jeśli masz pewność, że się łatwo nie wybudzi.

4. Sprawdzanie telefonu męża przez fałszywą rozmowę telefoniczną

Jak włamać się do telefonu męża, gdy nie ma możliwości odblokowania go? Cóż, mąż musi sam go odblokować. Do tego możesz wykorzystać trik z fałszywą rozmową telefoniczną.

Gdy jesteście poza domem, powiedz, że musisz zadzwonić, a potem gorączkowo szukaj telefonu w torebce. Co za pech! Musiałaś zostawić go w domu… W tej sytuacji pozostaje ci poprosić męża o pożyczenie ci jego aparatu, a ty udasz się z nim na chwilę w dyskretne miejsce.

Ewentualnie możesz rozmawiać przez swój telefon, a potem udawać, że w trakcie rozmowy się rozładował, więc ponownie musisz pożyczyć telefon męża.

Dobrze, żeby widział, że dzwonisz i mógł wyświetlić połączenie wraz z czasem trwania. Najlepiej więc będzie naprawdę zadzwonić, a potem spokojnie przejrzeć wszystko z otwartym połączeniem w tle.

Dwóch powyższych metod możesz użyć również po to, by zainstalować bez problemu aplikację szpiegowską na jego telefonie. Wówczas nie musisz go już przeglądać – zrobisz to w dogodnym momencie z ekranu twojego komputera.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

5. Szpiegowanie telefonu męża przez WhatsApp

Na koniec wspomnimy jeszcze o dwóch innych dobrych narzędziach do pilnowania telefonu komórkowego męża. To Whatscan i WhatsAgent, służące do monitorowania czatów na WhatsApp.

Whatscan działa zarówno na Androida, jak i iOS. Pozwala na bieżąco śledzić profil WhatsApp innej osoby. Aby z niej skorzystać, należy otworzyć Whatscan, aby pojawił się kod QR (niezbędny do skojarzenia konta).

jak sprawdzić telefon whatscan

Gdy masz już kod QR, otwórz aplikację WhatsApp na telefonie, który chcesz sparować. Dotknij menu w prawym górnym rogu ekranu głównego i otwórz WhatsApp Web. Teraz za pomocą telefonu ofiary odczytaj twój kod QR i gotowe!

Po zeskanowaniu będziesz mieć pełną kontrolę nad kontem WhatsApp swojego partnera na telefonie komórkowym, aby zobaczyć w czasie rzeczywistym, co pisze, i przeczytać wszystkie przeszłe rozmowy.

Parowanie następuje bardzo szybko (więc jego telefon jest potrzebny tylko przez kilka sekund). Wszystko to trwa do momentu rozłączenia (przez ciebie lub przez niego).

WhatsAgent to natomiast program, który monitoruje dostępy do WhatsApp dla wybranego numeru telefonu. Korzystając z niego, będziesz otrzymywać powiadomienie za każdym razem, gdy wybrany przez ciebie użytkownik połączy się z WhatsApp, nawet jeśli zmienił on ustawienia prywatności.

Czy sprawdzanie telefonu męża jest karalne?

Kończymy ten artykuł, analizując bardzo delikatny i ważny czynnik: czy szpiegowanie telefonu męża jest karalne?

jak sprawdzic telefon żony

Zacznijmy od tego, że nawet jeśli nie jest to czyn karalny przez prawo, to bycie przyłapanym na robieniu czegoś takiego jest ogromnym brakiem szacunku dla męża. Takie zdarzenie może zdecydowanie zniszczyć twoje relacje z nim.

Co więcej, bycie przyłapanym na używaniu aplikacji szpiegowskiej jest prawdziwym przestępstwem, które może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. To samo dotyczy sytuacji, gdy znajdziesz odblokowany telefon i szybko rzucisz okiem, by zdobyć informacje w celu zdemaskowania zdrady.

Mówi o tym Art. 267 Kodeksu Karnego, odnoszący się do nielegalnego pozyskiwania informacji1.

Nawet jeśli to nie ty wgrywałaś aplikację szpiegowską na telefon, powinnaś o tym poinformować odpowiednie służby. Niezrobienie tego nie jest wprawdzie karalne, ale już ukrywanie, gdy prowadzone jest śledztwo – tak2.

Tak więc, decydując się na rozpoczęcie takiej operacji, zawsze zachowaj szczególną ostrożność i bądź świadoma ryzyka, jakie ponosisz. Jeśli cię nakryje, konsekwencje, zarówno prawne, jak i osobiste, mogą być dość poważne. Nie usprawiedliwi cię nawet fakt, że próbowałaś znaleźć dowody na jego zdradę.

Droga czytelniczko, ten artykuł, w którym przyjrzeliśmy się, jak sprawdzić męża w sieci, dobiegł właśnie końca. Mam nadzieję, że moje wskazówki choć trochę ci pomogą.

Źródła

  1. https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-14/63625,naruszenie-tajemnicy-korespondencji-art-267.html ↩︎
  2. https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16787601/roz-33 ↩︎
4/5 - (20 votes)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: