Jak sprawdzić telefon męża lub żony: aplikacje i praktyczne wskazówki

Jak sprawdzić telefon męża lub żony

Zastanawiasz się, jak sprawdzić telefon męża? Chcesz poznać najlepsze aplikacje do pilnowania telefonu komórkowego partnera lub partnerki? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Żyjemy w czasach, w których wszystko, co robimy, pozostawia cyfrowy ślad, jak zabłocony but na wypolerowanej podłodze. Takie ślady zdradzają nasze tajemnice, nasze upodobania i nasze działania.

W związku z tym, gdy chcemy dowiedzieć się wszystkiego o danej osobie, najskuteczniejszą metodą jest zajrzenie do jej smartfona. Jest to tym bardziej uzasadnione, gdy ma się podejrzenie, że partner coś kręci.

Jednak taka operacja nie zawsze jest łatwa. Nie musisz się jednak martwić, artykuł, który zaraz przeczytasz, pomoże ci osiągnąć doskonałe rezultaty. Wkrótce odkryjesz najlepsze metody na to, jak sprawdzić męża (lub żonę) w sieci i poznasz wszystkie jego/jej ruchy!

Jak sprawdzić telefon męża za pomocą mSpy?

Pierwszą polecaną przez nas metodą do sprawdzenia telefonu męża jest niewątpliwie mSpy (oficjalną stronę znajdź tutaj). Jest to jedna z najlepszych aplikacji szpiegowskich na rynku, łatwa w użyciu i dająca konkretne efekty.

mspy

Ta aplikacja pozwala śledzić wszystkie informacje zawarte w smartfonie: od zwykłych wiadomości po połączenia, od zdjęć zamieszczonych w sieciach społecznościowych po wszystkie czaty. Ponadto można również przejrzeć usunięte wiadomości.

Dzięki geolokalizacji można monitorować wszystkie ruchy właściciela telefonu; będziesz mieć dostęp do wszystkich pobranych i używanych aplikacji. W tym kompromitujące aplikacje takie jak Tinder, Badoo itp.

Korzystanie z mSpy nie jest wcale trudne. Wystarczy założyć konto (można to zrobić stąd), podać swój adres e-mail, a następnie przejść do rejestracji na platformie. Następnie należy zainstalować aplikację na telefonie, który chcemy monitorować.

Zajmie ci to kilka sekund, a po zainstalowaniu mSpy staje się niewidoczny. Jeśli naprawdę uważasz, że nie dasz rady, zawsze możesz dać partnerowi telefon z zainstalowaną już aplikacją i mieć to z głowy.

Cała operacja może wydawać się nieco uciążliwa, ale uwierz nam: nie jest to aż tak skomplikowane. A gdy mSpy zacznie działać, będziesz mieć wszystkie informacje, których szukasz. Dla praktycznego przykładu proponujemy zapoznać się z tym demo.

Jak sprawdzić męża w sieci za pomocą Hoverwatch?

Jeśli twoje pytanie brzmi „jak sprawdzić telefon męża lub żony?” inną naprawdę dobrą metodą jest Hoverwatch (oficjalna strona tutaj). To kolejna bardzo dobra aplikacja szpiegowska, która pozwala poznać, a tym samym kontrolować, wszystkie ruchy, jakie mają miejsce w smartfonie.

Jak sprawdzić tel męża

Korzystając z tej aplikacji będziesz mieć pod kontrolą wszystkie funkcje telefonu partnera. Od nagrywania rozmów, po śledzenie lokalizacji nawet wtedy, gdy wi-fi szpiegowanego telefonu jest wyłączone.

Dodatkowo, za każdym razem, gdy dana lokalizacja zostanie odwiedzona, zostanie oznaczona niebieską kropką. Ta zmieni się na coraz bardziej jaskrawoczerwoną, jeśli wizyty w tej lokalizacji staną się częste.

Oprócz wiadomości (sms i czat ze wszystkich sieci społecznościowych), można aktywować, przy instalacji aplikacji, funkcję pozwalającą na zrobienie selfie przy każdym odblokowaniu telefonu. Jest to również bardzo przydatne w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia, czy karta SIM została zmieniona, oraz historię odwiedzanych stron. Co nie mniej ważne, Hoverwatch uruchamia keylogger, który rejestruje wszystkie naciśnięcia klawiszy na urządzeniu iPhone lub Mac, odzyskując e-maile, hasła, wiadomości tekstowe itp.

Uruchomienie Hoverwatch nie jest skomplikowane. Wystarczy założyć konto (możesz to zrobić klikając tutaj), zainstalować aplikację na urządzeniu, które chcesz monitorować, i rozpocząć monitorowanie z pulpitu nawigacyjnego online.

Ceny są dość przystępne, a dostępne są również pakiety, które pozwalają na monitorowanie kilku urządzeń jednocześnie. To bardzo przydatna funkcja, jeśli mąż posiada więcej niż jeden numer lub również bardzo często korzysta z laptopa.

Jedynym minusem tego narzędzia jest to, że obecnie nie ma dostępnej wersji na iPhone’a. Z Howerwatch można jednak bez problemu korzystać w przypadku smartfonów z systemem Android, a także komputerów z systemem operacyjnym Mac lub Windows. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Jak sprawdzić telefon męża: inne metody

Poświęćmy teraz uwagę innym metodom, które przy odrobinie sprytu i szybkości działania mogą pomóc w realizacji celu, bez konieczności korzystania z aplikacji szpiegowskich, takich jak te wcześniej wymienione.

1. Wykorzystaj moment jego nieuwagi lub nieobecności. Na przykład, gdy twój mąż śpi, lub gdy idzie do łazienki na dłuższy czas (być może, aby wziąć prysznic lub golić), pozostawiając telefon bez opieki.

2. Wypróbuj fałszywą rozmowę telefoniczną, by uzyskać dostęp do informacji na jego telefonie. Poproś o pożyczenie jego telefonu, aby wykonać połączenie. Wykorzystaj ten moment, aby szybko zerknąć na jego czaty WhatsApp, Instagram i Facebook.

3. Zainstaluj aplikację szpiegowską. Zamiast pobierać informacje na piechotę, wykorzystaj ten moment na zainstalowanie jednego z wyżej opisanych oprogramowań. W ten sposób na dłuższą metę zyskasz naprawdę zdecydowaną przewagę.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Na koniec wspomnimy jeszcze o dwóch innych dobrych narzędziach do pilnowania telefonu komórkowego męża. To Whatscan i WhatsAgent, służące do monitorowania czatów na WhatsApp.

Whatscan działa zarówno na Androida, jak i iOS. Pozwala na bieżąco śledzić profil WhatsApp innej osoby. Aby z niej skorzystać, należy otworzyć Whatscan, aby pojawił się kod QR (niezbędny do skojarzenia konta).

Gdy masz już kod QR, otwórz aplikację WhatsApp na telefonie, który chcesz sparować. Dotknij menu w prawym górnym rogu ekranu głównego i otwórz WhatsApp Web. Teraz za pomocą telefonu ofiary odczytaj twój kod QR i gotowe!

Po zeskanowaniu będziesz mieć pełną kontrolę nad kontem WhatsApp swojego partnera na telefonie komórkowym, aby zobaczyć w czasie rzeczywistym, co pisze, i przeczytać wszystkie przeszłe rozmowy.

Parowanie następuje bardzo szybko (więc jego telefon jest potrzebny tylko przez kilka sekund). Wszystko to trwa do momentu rozłączenia (przez ciebie lub przez niego).

jak sprawdzić telefon whatscan

WhatsAgent to natomiast program, który monitoruje dostępy do WhatsApp dla wybranego numeru telefonu. Korzystając z niego, będziesz otrzymywać powiadomienie za każdym razem, gdy wybrany przez ciebie użytkownik połączy się z WhatsApp, nawet jeśli zmienił on ustawienia prywatności.

Czy sprawdzanie telefonu męża jest wykroczeniem?

Kończymy ten artykuł, analizując bardzo delikatny i ważny czynnik: czy sprawdzanie telefonu komórkowego męża jest przestępstwem?

Zacznijmy od tego, że nawet jeśli nie jest to czyn karalny przez prawo, to bycie przyłapanym na robieniu czegoś takiego jest ogromnym brakiem szacunku dla męża. Takie zdarzenie może zdecydowanie zniszczyć twoje relacje z nim.

Co więcej, bycie przyłapanym na używaniu aplikacji szpiegowskiej jest prawdziwym przestępstwem, które może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. To samo dotyczy sytuacji, gdy znajdziesz odblokowany telefon i szybko rzucisz okiem, by zdobyć informacje w celu zdemaskowania zdrady.

Wreszcie, świadomość obecności aplikacji szpiegowskiej w telefonie partnera i nie poinformowanie go o tym jest przestępstwem. Nawet jeśli to nie ty wgrywałaś ją na telefon.

Tak więc, decydując się na rozpoczęcie takiej operacji, zawsze zachowaj szczególną ostrożność i bądź świadoma ryzyka, jakie ponosisz. Jeśli cię nakryje, konsekwencje, zarówno prawne, jak i osobiste, mogą być dość poważne.

jak sprawdzic telefon żony

Droga czytelniczko bądź drogi czytelniku, ten artykuł, w którym przyjrzeliśmy się, jak sprawdzić męża lub żonę w sieci, dobiegł właśnie końca. Mam nadzieję, że nasze wskazówki choć trochę ci pomogą.

4.3/5 - (15 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.