Jak sprawdzić czy ona mnie zdradza: 10 najważniejszych wskazówek

Jak sprawdzić czy ona mnie zdradza

Jak sprawdzić czy ona mnie zdradza? Na co powinienem zwrócić uwagę, aby odkryć, czy moja żona mnie zdradza? W tym artykule wszystkiego się dowiesz!

Niewierność małżeńska jest zawsze delikatną kwestią. W rzeczywistości nie trzeba wiele, aby pojawiły się w nas wątpliwości, co do postępowania bliskich nam osób. Nawet trwający kilka dni trudny okres, dla jednego lub obojga partnerów, może wzbudzić duży niepokój.

W związku z tym, gdy pojawia się w tobie strach przed zdradą żony, musisz zachować spokój. Powinieneś także wiedzieć, na jakie oznaki zwrócić szczególną uwagę. Aby pomóc ci je odkryć, poniżej przedstawię ci 10 najczęstszych zachowań, które charakteryzują niewierną kobietę.

Jeśli zadajesz sobie pytanie: „Jak sprawdzić czy ona mnie zdradza?„, to dzięki poniższym wskazówkom, możesz znaleźć na nie odpowiedź! Porównaj opisane oznaki z zachowaniem żony i odkryj prawdę!

Jeśli jednak masz już wystarczające dowody i nie chcesz dłużej czekać, możesz od razu zacząć działać i dowiedzieć się całej prawdy o swojej żonie dzięki mSpy. Jest to aplikacja szpiegowska, która pozwoli ci zachować pełną kontrolę nad telefonem komórkowym twojej żony. Dowiedz się więcej, klikając tutaj.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza: 10 ważnych wskazówek

Przejdźmy do sedna tego artykułu i poddajmy analizie 10 sytuacji, z którymi możesz mieć do czynienia, żyjąc z niewierną żoną. Mogą pomóc ci one rozwiać wątpliwości i zrozumieć, czy twoja żona cię zdradza.

1. Mnóstwo nowych obowiązków

Pierwsza wskazówka, która powinna skłonić cię do zastanowienia się, dotyczy planu dnia twojej żony.

Jednym ze sprawdzonych sposobów, aby dowiedzieć się, czy twoja żona cię zdradza, jest zwrócenie uwagi na to, jak zaplanowany jest jej dzień. Może jeszcze kilka miesięcy temu większość wieczorów spędzała w domu, jedynie czasami wychodząc z przyjaciółmi lub z tobą.

Zawsze znajdowała czas na wspólne zjedzenie obiadu lub wypicie porannej kawy. Teraz natomiast ciągle jest zajęta i twierdzi, że ma mnóstwo obowiązków, których nigdy wcześniej nie miała. Prawie jakby była samotną kobietą.

Takie zachowanie żony można przypisać potrzebie wygospodarowania każdej wolnej chwili dla kochanka. Rzekome pilne obowiązki mogą oznaczać potajemne spotkania z nowo poznanym mężczyzną.

2. Brak seksu

Druga wskazówka dotyka bardzo drażliwego punktu. Chodzi bowiem o brak intymności, a nawet całkowity zanik współżycia.

Kiedy kobieta zdradza swojego męża, często z bardziej atrakcyjnym kochankiem, przestaje odczuwać fizyczny pociąg do swojego „stałego partnera”. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że może być już zaspokojona tym, co daje jej relacja z innym mężczyzną.

Po drugie, twoja żona może być tak zaangażowana w swój pozamałżeński związek, że spanie z tobą traktuje jak obrazę dla jej kochanka.

czy żona mnie zdradza

Oczywiście ta sytuacja może być również podyktowana innymi czynnikami, które nie mają żadnego związku ze zdradą. Jednak zawsze brak seksu w małżeństwie jest poważnym i niepokojącym sygnałem.

3. Brak uczucia

Kolejnym wyznacznikiem, na swój sposób znacznie gorszym i smutniejszym od poprzedniego, jest brak okazywania uczuć przez twoją żonę względem ciebie.

Kobieta, która zdradza, najprawdopodobniej przestanie zwracać uwagę na swojego partnera, nie tylko w łóżku, ale także w sferze emocjonalnej.

Tak więc, aby dowiedzieć się, czy żona cię zdradziła lub zdradza, skup się na analizie jej zachowania wobec ciebie. Czy poświęca ci tyle samo uwagi, co kiedyś? Nadal cię przytula i trzyma za rękę? Jak dawno temu patrzyliście na siebie z miłością?

Odpowiedzi na te pytania mogą pomóc ci zrozumieć, co dzieje się teraz w waszym związku. To, co doprowadziło do zbudowania między wami muru, może nie jest równoznaczne ze zdradą. Jednak na pewno też nie świadczy o niczym dobrym.

4. Mentalna nieobecność

Innym ważnym czynnikiem, który może sugerować, że twoja żona cię zdradza, jest to, jak uważna jest, gdy spędzacie razem czas i czy słucha cię z uwagą, kiedy rozmawiacie.

Być może mówisz do niej, ale ona wydaje się zamyślona i nie zwraca na ciebie uwagi. Po prostu kiwa głową i przytakuje ci, nie odpowiadając nic konkretnego. Podobnie, gdy oglądacie telewizję, nie widzisz, aby była skupiona na tym co dzieje się na ekranie. Może nieustannie wpatruje się w filiżankę herbaty lub, co gorsza, w telefon?

Wynika to najprawdopodobniej z faktu, że kobieta, która chce zdradzić swojego partnera, całkowicie zajęta jest myślą o swoim kochanku.

żona mnie zdradza objawy

Chodzi tu o to, że oprócz fizycznego zaangażowania ta relacja mogła również zamienić się w coś znacznie bardziej poważnego i wpłynęła na jej uczucia.

Jeśli więc zauważysz, że twoja żona jest od pewnego czasu jakby nieobecna, to istnieje możliwość, że jej myśli krążą zupełnie gdzie indziej i są skierowane na innego mężczyznę.

5. Nadużywanie telefonu

Nasze życie jest teraz mocno powiązane z naszym smartfonem. W związku z tym, jeśli zastanawiasz się „Jak sprawdzić czy ona mnie zdradza„, nie możesz bagatelizować jej użytkowania telefonu.

Jeśli twoja żona naprawdę nie jest ci wierna, to najprawdopodobniej kontaktuje się ze swoim kochankiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zadaj więc sobie pytanie, czy widzisz, żeby rozmawiała przez telefon częściej niż zwykle i zostawiała telefon bez nadzoru? Czy pozwala ci na używanie go tak, jak zawsze?

Może zazwyczaj aktywnie działała w mediach społecznościowych i korzystała z różnych platform do pracy lub do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi. Jednak nagłe i zbyt częste używanie telefonu, a wręcz jego nadużywanie, nie wróży dobrze.

Najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy twoja żona cię zdradza, jest przejęcie kontroli nad jej telefonem komórkowym. Polecam to zrobić za pomocą aplikacji szpiegowskiej mSpy. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

6. Nowe ubrania

Kolejnym aspektem, który wyróżnia kobietę, która stała się kochanką, jest jej wygląd (i dbałość o swoje ciało, ale o tym czynniku wspomnimy później).

W końcu powszechnie wiadomo, że kobieta, szczególnie w pewnym wieku, niechętnie zmienia swój wygląd. Jeśli więc w którymkolwiek momencie zauważysz metamorfozę w jej garderobie, to powinieneś stać się bardziej czujny.

Zachowaj szczególną ostrożność, jeśli twoja żona zamieniła dawny styl ubierania się na bardziej młodzieńczy i seksowny. Ta odnowa może być związana z tym, że chce zawsze być uwodzicielska dla swojego kochanka i oferować mu najlepsze co ma.

czy ona mnie zdradza

Tak więc, jeśli twoja żona coraz częściej zamienia codzienne ubrania na krótkie spódnice i sukienki oraz zaczęła nosić buty na wysokim obcasie, może to być niepokojący znak.

7. Zdrowszy tryb życia

Ta wskazówka jest kontynuacją poprzedniej myśli. Zazwyczaj kobieta, która rozpoczyna pozamałżeński romans, zaczyna się odradzać na nowo.

Nowe uczucia powodują, że przeżywa swego rodzaju drugą młodość. Ten stan z pewnością wpłynie na jej sposób ubierania się, ale także na nadmierną dbałości o swoje ciało.

Może jeszcze do niedawna nie zwracała zbytniej uwagi na swoją wagę, a od jakiegoś czasu zaczęła dietę, a także zapisała się na siłownię. Zastanów się, czy widziałeś kiedyś, aby była tak zdeterminowana, aby poprawić swój wygląd fizyczny?

Oczywiście nie wszystkie kobiety, które decydują się zadbać o siebie, mają innego mężczyznę. Jednak jeśli ta postawa idzie w parze z innymi z tej listy, powinieneś wyciągnąć odpowiednie wnioski.

8. Pragnienie większej niezależności

Ósma wskazówka, która może pomóc ci zrozumieć, czy ona cię zdradza, dotyczy bezpośrednio waszych relacji. Kobieta, która planuje zdradzić swojego partnera (lub już to robi), nie będzie już więcej zainteresowana spędzaniem z nim wolnego czasu.

Jeśli zwrócisz uwagę na to, że twoja żona, która może do niedawna była bardzo zaborcza, nagle zgadza się na twoje wyjście z przyjaciółmi lub wyjazd na weekend albo nie opiera się, gdy mówisz jej, że chcesz zacząć codziennie grać z kolegami w piłkę nożną, zachowaj ostrożność.

żona mnie zdradza jak to sprawdzić

Taka nagła zmiana zachowania wiąże się nie tylko z brakiem zainteresowania tobą, ale także z tym, że gdy nie będzie cię w pobliżu, będzie mogła lepiej organizować swój wolny czas i spędzać go z kochankiem.

9. Zdawkowe odpowiedzi

Ten punkt jest ściśle związany z tym, jak wyglądają twoje rozmowy z żona. Kobieta, która planuje romans z innym mężczyzną lub już dopuściła się zdrady, nieuchronnie będzie unikała rozmowy ze swoim stałym partnerem.

Jeśli więc zastanawiasz się: „Jak sprawdzić czy ona mnie zdradza?„, spróbuj dokładniej wypytywać ją, jak spędziła dzień. Zapytaj o szczegóły spotkania z koleżankami lub siostrą.

Jeśli będzie próbowała uniknąć rozmowy lub będzie odpowiadała ogólnikowo i bez wchodzenia w szczegóły, to prawdopodobnie dlatego, że obawia się podawania jakichkolwiek szczegółów. Co więcej, opowiadając ci zbyt wiele, mogłaby zacząć sobie zaprzeczać, tym samym ryzykując wzbudzenie w tobie podejrzeń.

10. Szczegółowe wyjaśnienia

Ta ostatnia wskazówka, będąca wprawdzie całkowitym przeciwieństwem tego, co zostało napisane powyżej, jest równie istotna.

Jeśli twoja żona rzeczywiście spotyka się z kimś innym, istnieje możliwość, że stworzyła wiarygodne alibi, aby ukryć swój romans i usprawiedliwić częste nieobecności w domu.

Tak więc, aby dowiedzieć się, czy twoja żona cię zdradziła, oprócz zwrócenia uwagi na zdawkowe odpowiedzi, będziesz musiał dokładnie przyjrzeć się nienaturalnej szczegółowości jej wyjaśnień.

jak sprawdzić czy żona mnie zdradza

Na przykład, jeśli zapytasz ją, jak poszło na spotkaniu, a ona bardzo dokładnie zrelacjonuje wszystkie wydarzenia, szczególnie podkreślając ramy czasowe (np. byliśmy tam dwie godziny), to może to być sposób na uśpienie twojej czujności.

Takie zachowanie staje się oczywiście jeszcze bardziej podejrzane, jeśli nigdy wcześniej tak się nie zachowywała.

Po czym poznać, że ona mnie zdradza: aplikacja mSpy

Wymienione wyżej wskazówki są bardzo ważne i z pewnością pomogą ci zrozumieć, czy twoja żona cię zdradza. Są to jednak zawsze tylko przypuszczenia, które nie pozwalają na wyciąganie jednoznacznych wniosków.

Dlatego, aby raz na zawsze stawić czoła prawdzie, potrzebne są znacznie bardziej zdecydowane działania.

Jako że nasze życie silnie wiąże się z telefonami komórkowymi, to każde nasze działanie, dobre czy złe, pozostawia ślad w naszym smartfonie.

Nie trzeba więc tłumaczyć, że zdobycie telefonu żony pozwoliłoby rozwiać wszystkie twoje wątpliwości. Jednak nie możesz tak po prostu jej go zabrać i przejrzeć.

Musisz wykazać się sprytem i zaufać technologii. Mam tu na myśli użycie aplikacji szpiegowskiej, którą zainstalujesz na telefonie twojej żony. Tego typu aplikacji w sieci jest wiele, ale najbardziej niezawodną jest bez wątpienia mSpy (tutaj znajdziesz oficjalną stronę internetową).

mspy jak sprawdzić czy ona mnie zdradza

Pozwala ona śledzić niemal każdy ruch twojej żony, związany z telefonem. Dzięki mSpy będziesz mógł przejrzeć wiadomości, połączenia, sieci społecznościowe i lokalizację w czasie rzeczywistym.

Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z Keyloggera, który rejestruje każdy znak wpisany na klawiaturze. Ułatwi to odzyskanie wszystkich niezbędnych do śledzenia haseł. Jednocześnie będziesz mieć dostęp do wszystkich pobranych plików i aplikacji znajdujących się na urządzeniu (nawet do Tindera i Badoo).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej aplikacji szpiegowskiej, kliknij tutaj i wybierz „Zobacz demo”.

mspy czy żona mnie zdradza

Aby zacząć z niej korzystać już teraz, wystarczy założyć konto na oficjalnej stronie mSpy. Możesz to zrobić za pomocą tego linku. Następnie musisz zainstalować aplikację na telefonie swojej żony.

Wykonanie tej czynności zajmuje tylko minutę. Najlepiej jeśli zrobisz to, gdy będzie spała lub zostawi telefon bez nadzoru, na przykład podczas brania kąpieli. Możesz także pożyczyć na chwilę jej telefon komórkowy i udać, że wykonujesz jakieś połączenie lub szukasz czegoś w Internecie.

W najgorszym przypadku możesz kupić jej nowy smartfon i wcześniej zainstalować mSpy. Jeśli twoja żona posiada iPhone’a i znasz jej dane logowania do iCloud, to sytuacja staje się jeszcze prostsza. Aplikację możesz bowiem zainstalować całkowicie zdalnie.

Pamiętaj, że po uruchomieniu, mSpy stanie się całkowicie niewidoczny dla twojej żony. Tylko ty będziesz mógł decydować, czy i kiedy go odinstalować. Wszystkie informacje możesz śledzić z wygodnego pulpitu nawigacyjnego na swoim komputerze.

Na tym kończę dzisiejszy artykuł, w którym pokazałam ci, w jaki sposób możesz znaleźć odpowiedź na pytanie „Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza?„. Zachęcam cię także do przeczytania pozostałych wpisów na temat związków, które znajdziesz na naszej stronie Rozwój do Potęgi!

4.6/5 - (5 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.