Szukaj
Close this search box.

Jak skompromitować kochankę męża: sposób na zemstę

jak skompromitować kochankę męża

Odkryłaś romans swojego partnera i pałasz żądzą zemsty? Chcesz wiedzieć, jak skompromitować kochankę męża, by odgryźć się także na niej za krzywdę, którą ci wyrządziła? Czytaj dalej.

Poczucie upokorzenia, żal, rozpacza, gniew – te wszystkie uczucia towarzyszą odkryciu romansu męża. A za tym idzie także pragnienie zemsty za cierpienia, których doświadczyłaś.

Na pierwszy ogień idzie mąż, ale obwiniasz również kochankę – zwłaszcza, jeśli miała świadomość, że niszczy komuś życie lub z premedytacją uwiodła twojego męża. Nic dziwnego, że chcesz ją skompromitować, żeby poczuć się lepiej.

W tym wpisie wyjaśnię, jak skompromitować kochankę męża, ale też czy warto to robić i od czego powinnaś się trzymać z daleka.

Zanim zaczniemy, jeśli masz jeszcze wątpliwości co do zdrady męża, zrób krótki, darmowy test:

Odkryj, czy on/a cię zdradza!

Czy warto kompromitować kochankę męża?

Zanim przejdziemy do sposobów na skompromitowanie kochanki męża, zastanówmy się, czy w ogóle warto robić coś takiego.

Rozumiem, że pragniesz zemsty, ale musisz pamiętać, że przynosi ona tylko chwilową ulgę. Poza tym mszcząc się, ryzykujesz utratę godności i popadnięcie w desperację. W końcu pokazujesz w ten sposób wszystko, co cię boli, cały swój żal. Czy warto się uzewnętrzniać przed ludźmi, którzy cię skrzywdzili?

Dlatego nim podejmiesz ostateczną decyzję, poczekaj chwilę i nabierz dystansu. Być może po opadnięciu pierwszych emocji stwierdzisz, że to głupie, że szkoda zachodu, że przecież nie chodzi o to, by wszyscy widzieli w tobie zdesperowaną, niezrównoważoną wariatkę. Tym bardziej jeśli masz dzieci, lepiej się powstrzymaj.

Poza tym zastanów się, czy faktycznie powinnaś tracić energię na jego kochankę. W końcu on też miał pełną świadomość tego, co robi, i to on przede wszystkim powinien ponieść konsekwencje. Nie dostarczaj mu powodów do usprawiedliwiania romansu.

Jak skompromitować kochankę męża?

Zobaczmy teraz, jak możesz skompromitować kochankę męża. Poniżej znajdziesz cztery sposoby, które różnią się pod względem wymagań, twojego zaangażowania i ewentualnego zaangażowania osób trzecich.

1. Bądź od niej lepsza

Pierwszy sposób jest najbardziej zalecany, ponieważ jest jednocześnie „najzdrowszy” i niesie ze sobą najwięcej korzyści dla ciebie. Przy okazji możesz utrzeć nosa kochance.

kompromitacja kochanki męża

Kochanka zwykle ma poczucie, że jest lepsza od żony (a często nie chodzi o to, że jest lepsza, po prostu jest inna, dostarcza nowości). Pokaż więc, że jesteś równie atrakcyjną kobietą, pewną siebie, odnoszącą sukcesy, a twój mąż był idiotą, że postanowił cię zdradzić.

Jednocześnie jeśli pokażesz jej, że nie jesteś zainteresowana walką o męża, ona zacznie wątpić, czy naprawdę coś wygrała, czy może właśnie przejęła od ciebie faceta, który jest tylko ciężarem, który jest nielojalny i niegodny zaufania.

2. Odbij jej go

Jeśli zależy ci na twoim małżeństwie, wiesz, że mąż tak naprawdę cię kocha, a osoba kochanki jest zdecydowanie tym czarnym charakterem, pozostaje ci odbić męża. Zastanów się jednak najpierw, czy naprawdę warto.

W tej sytuacji zalecam ci wprowadzenie krok po kroku planu odzyskania męża, który cię zdradził lub postanowił zostawić dla innej. Plan ten szczegółowo opisuje poradnik „Klucz Do Odzyskania Dla Niej„, który znajdziesz tutaj.

Znajdują się w nim praktyczne porady, zaawansowane sztuczki psychologiczne i wiedza teoretyczna na temat dynamiki relacji damsko-męskich. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda e-book, zapisz się do newslettera i odbierz pierwszy rozdział za darmo:

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

3. Wprowadź jej rywalkę

Kolejne dwa sposoby są bardziej skomplikowane i wymagają od ciebie sporej przebiegłości. Ponownie, zastanów się, czy warto. Być może będziesz musiała bowiem zaangażować osobę trzecią.

Możesz skompromitować kochankę męża, wprowadzając na scenę jej potencjalną rywalkę, co pokaże jej, że twój mąż wcale nie jest wiernym partnerem, a kochanka szybko może zamienić się w tą zdradzaną.

Jeśli masz znajomą, która jest gotowa pomóc ci w zemście, napuść ją na swojego męża, żeby spróbowała go uwieść. Alternatywnie możesz sama stworzyć fałszywe konto w mediach społecznościowych lub aplikacji randkowej i zacząć flirtować z własnym mężem.

4. Skuś ją kochankiem

Ostatni sposób jest analogiczny do poprzedniego. Tym razem wprowadzisz jednak nie osobę rywalki, a rywala dla twojego męża. To znów może być zaprzyjaźniona osoba albo jeśli nie chcesz nikogo angażować, stwórz fałszywy profil i sama się wszystkim zajmij.

Chodzi o to, żeby spróbować uwieść kochankę męża, flirtować z nią i spróbować wywołać w niej zainteresowanie kimś innym niż twój mąż. W ten sposób może nawet dojść do rozpadu ich relacji.

Jeśli jednak to nie nastąpi, ale kochanka i tak będzie intensywnie się kontaktować z podstawionym adoratorem, można po prostu w pewnym momencie rzucić ją bez skrupułów i sprawić, że poczuje się tak jak ty.

Jak się nie mścić na kochance męża?

Na koniec chcę jeszcze powiedzieć parę słów o tym, jak nie należy próbować kompromitować kochanki męża. Są pewne działania, które bardziej zaszkodzą tobie niż jej.

czy warto kompromitować kochankę męża

Powinnaś trzymać się z daleka wszystkich czynności, które mogą mieć dla ciebie konsekwencje prawne. Nie powinnaś jej stalkować, wysyłać gróźb, dopuszczać się oszustwa względem niej czy rozpowszechniać jej wizerunku bez jej zgody.

Ryzyko jest bardzo duże, bo łatwo możesz zostać odkryta, a wtedy nabawisz się tylko nieprzyjemności i wstydu.

Radzę ci też nie konfrontować się z kochanką, zwłaszcza pod wpływem emocji. Nie pokazuj ostentacyjnie, jak nią gardzisz, bo to zdradza tylko twoją słabość. Zamiast tego lepiej udawać, że wszystko jest ok, że ją wręcz akceptujesz. Wówczas twój mąż może zacząć mieć wątpliwości, zaskoczony twoją reakcją.

Przede wszystkim jednak priorytetem powinnaś być ty, a nie mąż czy kochanka. Masz chronić siebie, swoje emocje i swoich najbliższych. Nie warto tego poświęcać dla zemsty.

4/5 - (8 votes)
Picture of Redacja
Redacja
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: