Jak rozkochać w sobie faceta na nowo: zaawansowane techniki i porady

jak rozkochać w sobie faceta na nowo

Być może już to wiesz, ale jedynym sposobem, by odzyskać faceta jest rozkochanie go w sobie na nowo, dokładnie tak, jak wtedy, kiedy wasz związek był w stadium początkowym i wszystko szło między wami jak najlepiej.

Jeśli zadajesz sobie pytanie: „jak mam rozkochać w sobie na nowo mojego faceta / mojego męża?”, trafiłaś we właściwe miejsce, ponieważ w niniejszym wpisie odkryję przez tobą najbardziej efektywne techniki służące nie tylko odbudowaniu w twoim byłym facecie zainteresowania tobą, ale także rozkochaniu go w sobie.

Na tym etapie możesz znajdować się w dwóch zupełnie różnych sytuacjach:

  • Twój były cię zostawił, nie jesteście już razem. Chcesz wiedzieć, jak go odzyskać.
  • Twój mąż lub partner powiedział ci, że nie czuje do ciebie już tego, co kiedyś, i masz wrażenie, że jest na granicy zostawienia cię. Być może ma już kochankę. Chcesz wiedzieć, jak znów go w sobie rozkochać, by przezwyciężyć fazę kryzysu.

Bez obaw, w kolejnych akapitach rozpracujemy oba przypadki. Ale zanim do tego przejdziemy, chcę cię zachęcić do wykonania prostego testu online w celu sprawdzenia twoich szans na odzyskanie partnera.

By go zrobić, wystarczą dwie minuty: będziesz musiała odpowiedzieć na 15 pytań dotyczących twoich relacji z byłym facetem, a na koniec otrzymasz wynik wyrażony w procentach.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak rozkochać w sobie faceta na nowo: 5 rad

Test zrobiony?

Świetnie, w takim razie jesteśmy gotowi, żeby zobaczyć, jak rozkochać w sobie faceta na nowo. Jeśli zastosujesz się do 5 rad, których za moment ci udzielę, jest wysoce prawdopodobne, że osiągniesz swój cel.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej, polecam ci lekturę mojego e-booka „Klucz Do Odzyskania”. Stanowi on kompletny poradnik, który pomoże ci uporządkować swoje życie i odzyskać byłego chłopaka lub byłego męża oraz odbudować wasz związek tak, że będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący niż kiedyś. Możesz pobrać pierwszy rozdział gratis na tej stronie.

Jak rozkochać w sobie chłopaka na nowo

1. Podaruj mu swoją nieobecność

Jeśli na tym etapie mężczyzna, którego kochasz, nie odwzajemnia twoich uczuć, największym błędem, jaki możesz popełnić, jest bycie ciągle przy nim i naciskanie na niego.

Wiem, że w zasadzie automatycznie przychodzi ci naleganie, próbowanie „przemówienia mu do rozsądku”, błaganie go czy pokazywanie mu na wszelkie możliwe sposoby, że ta relacja jest dla ciebie ważna. Prawdą jest jednak to, że im bardziej będziesz się starała zatrzymać faceta u swego boku, tym bardziej on będzie czuł potrzebę oddalenia się, by nigdy więcej nie wrócić…

Najmądrzejszym posunięciem zatem (jak zresztą dowodzą liczne badania naukowe przeprowadzone na parach w kryzysie) jest tymczasowe odsunięcie się na bok i podarowanie partnerowi swojej nieobecności.

To oznacza, że jeśli to on cię zostawił, powinnaś wprowadzić tak zwany okres braku kontaktu tak, by mieć czas na odzyskanie utraconej jasności umysłu i by pozwolić mu odczuć twój brak.

2. Zacznij znów roztaczać blask

Teraz musisz zająć się sobą, odbudować swoją niezależność i przezwyciężyć fazę najbardziej intensywnego cierpienia.

Możliwe, że w tym momencie czujesz, że tylko twój były mógłby ukoić ból, który w sobie nosisz, ale w rzeczywistości tak nie jest. Istnieje mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić, by znów poczuć się lepiej po rozstaniu. Będzie to wymagało trochę czasu i wysiłku, ale rezultaty okażą się zaskakujące.

Także wtedy, kiedy jesteśmy w związku, fundamentalne jest dbanie o własną niezależność. Należy unikać powierzania całego swojego szczęścia partnerowi. W szczególnym stopniu dotyczy to sytuacji rozstania, próby odzyskać byłego lub zapomnienia o nim.

Oto konkretne pomysły na to, co możesz zrobić, by odkryć na nowo swoją niezależność i znów zacząć roztaczać blask:

  • zadbaj o relacje z przyjaciółmi;
  • wychodź i rozerwij się;
  • wróć do swojego hobby, które ostatnio zaniedbałaś;
  • zapisz się kurs (salsa, teatr, joga…) i poznaj nowych ludzi;
  • zrób coś nowego, czego nigdy nie robiłaś w swoim życiu;
  • wyrusz w podróż, sama lub w towarzystwie przyjaciół;
  • spędzaj miło czas ze swoją rodziną.

Jeśli będziesz podążała za wskazówkami zawartymi w moim e-booku „Klucz Do Odzyskania”, zdołasz bez trudu osiągnąć duży potencjał atrakcyjności w oczach twojego byłego, a jednocześnie szybko poczujesz się lepiej.

Jeśli chcesz, może pobrać też za darmo pierwszy rozdział e-booka (20 stron), w którym tłumaczę, jakie nastawienie przyjąć, żeby odzyskać byłego chłopaka. Są to niezwykle istotne informacje, bez których trudno ci będzie rozkochać go w sobie na nowo.

Jeśli zależało ci na tym związku, radzę ci dłużej nie zwlekać i pobrać bezpłatny fragment, wypełniając formularz poniżej:

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Uzyskaj dostęp do serii codziennych maili i otrzymaj fragment „Klucza do odzyskania”. Dowiesz się z niego:

3. Wzbudź w nim zazdrość

Podobnie wzbudzanie zazdrości w byłym jest techniką niezwykle skuteczną, która może skłonić go do spontanicznego powrotu do ciebie.

On nigdy nie podawał w wątpliwość faktu, że ma dużą władzę nad tobą. Zostawił cię, sądząc zapewne, że jeśli w przyszłości zmieni zdanie i zatęskni za tobą, będzie mógł z łatwością cię odzyskać.

Mówiąc w skrócie, on myśli, że bez względu na wszystko ty będziesz zawsze gotowa przyjąć go z otwartymi ramionami i ta pewność nie pozwala mu odczuć twojego braku i zdać sobie sprawy z tego, co właśnie traci, kiedy nie jesteście już razem.

Zazdrość, użyta rozważnie, może stanowić bardzo silną broń w rozkochaniu w sobie faceta na nowo. Ale uwaga! Jest wiele przypadków, w których wzbudzenie zazdrości w twoim byłym mogłoby okazać się techniką bardziej szkodliwą niż korzystną. Używaj jej tylko tak, jak tłumaczę w „Kluczu Do Odzyskania”.

4. Pojaw się na horyzoncie we właściwym momencie

Po tym, jak już minęło wystarczająco dużo czasu i uczyniłaś swoje życie bardziej interesującym, możesz przystąpić do stopniowego ponownego zbliżenia się do swojego byłego.

Podstawą jest to, byś nie robiła nic w pośpiechu, ponieważ jeden fałszywy krok może doprowadzić do tego, że znowu zostaniesz odrzucona przez swojego faceta i będziesz zmuszona zaczynać wszystko od zera.

Jeśli twój facet nie wyjdzie z inicjatywą wznowienia kontaktu z tobą,  ty też możesz się do niego odezwać jako pierwsza, ale przygotuj sobie dobrą wymówkę, żeby to zrobić.

5. Wyślij mu silne bodźce

Kiedy już odnowicie kontakt, przyjdzie czas na najważniejszą część całego procesu, będziesz musiała bowiem zacząć wysyłać mu silne bodźce emocjonalne.

Możesz to zrobić za pośrednictwem wiadomości, telefonów, listu, przypadkowych lub zaplanowanych spotkań, w zależności od sytuacji, w której się obecnie znajdujecie.

Najważniejsze jest to, że emocje stanowią jedyną drogę, która pozwoli ci odzyskać twojego byłego chłopaka lub męża i odbudować z nim satysfakcjonujący i trwały związek.

Żeby osiągnąć taki efekt, zachęcam cię do użycia zaawansowanych technik, które opisuję w moim e-booku „Klucz Do Odzyskania”.

Poznasz dzięki niemu niezwykle skuteczne mechanizmy psychologiczne i emocjonalne, które pozwolą ci na nowo rozkochać w sobie byłego i odbudować z nim więź duchową – fundament wspólnego szczęścia dwóch osób, które chcą być ze sobą.

Gwarantuję ci, że twój facet nie będzie mógł ci się oprzeć i wpadnie w twoje objęcia szybciej, niż byś przypuszczała 😉

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Jeśli zastanawiałaś się, co zrobić, by rozkochać w sobie faceta na nowo, jestem pewny, że teraz wiesz przynajmniej, jaki jest pierwszy krok, który musisz zrobić.

Dziękuję za przeczytanie tego wpisu do końca i powodzenia w twoim związku!

4.3/5 - (302 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.