Jak rozkochać w sobie faceta na nowo: 8 niezawodnych sztuczek

jak rozkochać w sobie faceta na nowo

Jedynym sposobem, by odzyskać faceta jest rozkochanie go w sobie na nowo, dokładnie tak, jak wtedy, kiedy wasz związek był w stadium początkowym i wszystko szło między wami jak najlepiej. Jeśli zadajesz sobie pytanie: „Jak mam rozkochać w sobie faceta na nowo?” albo „Jak rozkochać męża na nowo?”, trafiłaś we właściwe miejsce.

W niniejszym wpisie odkryję przez tobą najbardziej efektywne techniki służące nie tylko odbudowaniu w twoim byłym facecie zainteresowania tobą, ale także rozkochaniu go w sobie.

Uwzględnimy tu zarówno sytuację, w której twój facet cię zostawił, jak i taką, w której twój partner (chłopak lub mąż) dał ci do zrozumienia, że nie czuje już do ciebie tego, co kiedyś.

Zanim zaczniemy, chcę cię zachęcić do wykonania prostego testu online w celu sprawdzenia twoich szans na odzyskanie partnera.

By go zrobić, wystarczą dwie minuty: będziesz musiała odpowiedzieć na 15 pytań dotyczących twoich relacji z byłym facetem, a na koniec otrzymasz wynik wyrażony w procentach.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak rozkochać w sobie faceta na nowo: 8 sztuczek

Test zrobiony?

Świetnie, w takim razie jesteśmy gotowi, żeby zobaczyć, jak rozkochać w sobie faceta na nowo. Jeśli zastosujesz się do 8 rad, których za moment ci udzielę, jest wysoce prawdopodobne, że osiągniesz swój cel.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej, polecam ci lekturę mojego e-booka „Klucz Do Odzyskania”.

Stanowi on kompletny poradnik, który pomoże ci uporządkować swoje życie i odzyskać byłego chłopaka lub byłego męża oraz odbudować wasz związek tak, że będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący niż kiedyś. Możesz pobrać pierwszy rozdział gratis na tej stronie.

1. Podaruj mu swoją nieobecność

Jeśli na tym etapie mężczyzna, którego kochasz, nie odwzajemnia twoich uczuć, największym błędem, jaki możesz popełnić, jest bycie ciągle przy nim i naciskanie na niego.

jak na nowo rozkochać w sobie męża

Wiem, że w zasadzie automatycznie przychodzi ci naleganie, próbowanie „przemówienia mu do rozsądku”, błaganie go czy pokazywanie mu na wszelkie możliwe sposoby, że ta relacja jest dla ciebie ważna.

Prawdą jest jednak to, że im bardziej będziesz się starała zatrzymać faceta u swego boku, tym bardziej on będzie czuł potrzebę oddalenia się, by nigdy więcej nie wrócić…

Najmądrzejszym posunięciem zatem (jak zresztą dowodzą liczne badania naukowe przeprowadzone na parach w kryzysie) jest tymczasowe odsunięcie się na bok i podarowanie partnerowi swojej nieobecności.

To oznacza, że jeśli to on cię zostawił, powinnaś wprowadzić tak zwany okres braku kontaktu tak, by mieć czas na odzyskanie utraconej jasności umysłu i by pozwolić mu odczuć twój brak.

2. Ogranicz swoją dostępność

Brak twojej dostępności może przejawiać się też na inne sposoby, nie tylko poprzez nieobecność.

Jeśli już jesteście na etapie, kiedy zdarza wam się ze sobą kontaktować, powinnaś trzymać się kilku zasad.

Przede wszystkim odpowiadaj mu z opóźnieniem i najlepiej jak będziesz jako pierwsza ucinać konwersację. Wykorzystaj przy tym intrygującą wymówkę, oznajmiając, że właśnie musisz wyjść, bo umówiłaś się z kimś.

Po drugie dobrze by było, gdybyś dała mu do zrozumienia, że masz sporo różnych zajęć na głowie. Gdy będzie proponował ci spotkanie, nie zgadzaj się na nie natychmiast, pokapryś w kwestii terminu, a nawet odwołaj je lub celowo skróć.

3. Zacznij znów roztaczać blask

jak rozkochać faceta na nowo

Jeśli zastanawiasz się, jak rozkochać na nowo faceta, na pewno zdajesz sobie sprawę, że twój wygląd będzie odgrywał kluczową rolę. Musisz znów zacząć roztaczać blask i emanować swoją kobiecością.

Pokaż się w jak najlepszej formie: jako piękna, zadbana i świadoma swoich atutów kobieta. Wizyta u fryzjera czy kosmetyczki to prosty pierwszy krok. Przejrzyj też garderobę, bo zapewne ostatnio chodziłaś ciągle w tym samym, a najładniejsze i najseksowniejsze sukienki są na dnie szafy, od lat czekając na swój moment.

Pamiętaj, żeby się nie garbić, nosić głowę wysoko, a przede wszystkim się uśmiechać – to ostatnie jest jak wisienka na torcie!

4. Bądź bardziej niezależna

Teraz musisz zająć się sobą, odbudować swoją niezależność i przezwyciężyć fazę najbardziej intensywnego cierpienia. Istnieje mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić, by znów poczuć się lepiej po rozstaniu. Będzie to wymagało trochę czasu i wysiłku, ale rezultaty okażą się zaskakujące.

Także wtedy, kiedy jesteśmy w związku, fundamentalne jest dbanie o
własną niezależność
. Należy unikać powierzania całego swojego szczęścia partnerowi. W szczególności dotyczy to sytuacji rozstania, próby odzyskania byłego lub zapomnienia o nim.

Oto konkretne pomysły na to, co możesz zrobić, by odkryć na nowo swoją niezależność:

  • zadbaj o relacje z przyjaciółmi;
  • wychodź i rozerwij się;
  • wróć do swojego hobby, które ostatnio zaniedbałaś;
  • zapisz się kurs (salsa, teatr, joga…) i poznaj nowych ludzi;
  • zrób coś nowego, czego nigdy nie robiłaś w swoim życiu;
  • wyrusz w podróż, sama lub w towarzystwie przyjaciół;
  • spędzaj miło czas ze swoją rodziną.

5. Wzbudź w nim zazdrość

Podobnie wzbudzanie zazdrości w byłym jest techniką niezwykle skuteczną, która może skłonić go do spontanicznego powrotu do ciebie.

On nigdy nie podawał w wątpliwość faktu, że ma dużą władzę nad tobą. Zostawił cię, sądząc zapewne, że jeśli w przyszłości zmieni zdanie i zatęskni za tobą, będzie mógł z łatwością cię odzyskać.

Mówiąc w skrócie, on myśli, że bez względu na wszystko ty będziesz zawsze gotowa przyjąć go z otwartymi ramionami i ta pewność nie pozwala mu odczuć twojego braku i zdać sobie sprawy z tego, co właśnie traci, kiedy nie jesteście już razem.

Zazdrość, użyta rozważnie, może stanowić bardzo silną broń w rozkochaniu w sobie faceta na nowo. Ale uwaga! Jest wiele przypadków, w których wzbudzenie zazdrości w twoim byłym mogłoby okazać się techniką bardziej szkodliwą niż korzystną. Używaj jej tylko tak, jak tłumaczę w „Kluczu Do Odzyskania”.

6. Pojaw się na horyzoncie we właściwym momencie

jak rozkochać męża

Po tym, jak już minęło wystarczająco dużo czasu i uczyniłaś swoje życie bardziej interesującym, możesz przystąpić do stopniowego ponownego zbliżenia się do swojego byłego.

Podstawą jest to, byś nie robiła nic w pośpiechu, ponieważ jeden fałszywy krok może doprowadzić do tego, że znowu zostaniesz odrzucona przez swojego faceta i będziesz zmuszona zaczynać wszystko od zera.

Jeśli twój facet nie wyjdzie z inicjatywą wznowienia kontaktu z tobą,  ty też możesz się do niego odezwać jako pierwsza, ale przygotuj sobie dobrą wymówkę, żeby to zrobić.

7. Opanuj sztukę flirtu

Nic tak nie działa na płeć przeciwną jak flirt – sztuka uwodzenia w sposób lekki, elegancki i pełen gracji. Jeśli chcesz rozkochać w sobie faceta na nowo, musisz zacząć go podrywać.

Tu najważniejsze jest, by nie komunikować wszystkiego wprost. Flirt opiera się na dwuznaczności i tej odrobinie niepewności, która trzyma w napięciu i sprawia, że jest on tak fascynujący.

Dodatkowo flirtowanie pozwala rozbudzić dawne emocje – te, które dawno temu zostały przykryte warstwami nudy, rutyny i codzienności. Dzięki temu możecie znowu poczuć to, co w chwili, gdy dopiero się poznawaliście.

8. Wyślij mu silne bodźce

Kiedy już odnowicie kontakt, przyjdzie czas na najważniejszą część całego procesu, będziesz musiała bowiem zacząć wysyłać mu silne bodźce emocjonalne.

Możesz to zrobić za pośrednictwem wiadomości, telefonów, listu, przypadkowych lub zaplanowanych spotkań, w zależności od sytuacji, w której się obecnie znajdujecie.

Najważniejsze jest to, że emocje stanowią jedyną drogę, która pozwoli ci odzyskać twojego byłego chłopaka lub męża i odbudować z nim satysfakcjonujący i trwały związek.

Jeśli będziesz podążała za wskazówkami zawartymi w moim e-booku „Klucz Do Odzyskania”, zdołasz bez trudu osiągnąć duży potencjał atrakcyjności w oczach twojego byłego, a jednocześnie szybko poczujesz się lepiej.

Jeśli chcesz, możesz pobrać też za darmo pierwszy rozdział e-booka (20 stron), w którym tłumaczę, jakie nastawienie przyjąć, żeby odzyskać byłego chłopaka. Są to niezwykle istotne informacje, bez których trudno ci będzie rozkochać go w sobie na nowo.

Jeśli zależało ci na tym związku, radzę ci dłużej nie zwlekać i pobrać bezpłatny fragment, wypełniając formularz poniżej:

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Jak rozkochać w sobie męża na nowo?

Twój mąż się od ciebie oddalił i dał ci do zrozumienia, że nie czuje tego, co kiedyś? Nic straconego! Najwidoczniej zaniedbaliście waszą relację, ale da się to jeszcze naprawić, o ile nie będziesz zbytnio zwlekać.

jak ponownie rozkochać w sobie męża

Poza wymienionymi już poradami, podstawą jest komunikacja – powinniście więc ze sobą częściej rozmawiać. Tematami rozmów nie powinny być tylko przyziemne kwestie, jak co dziś na obiad i czy zapłaciłeś rachunki. Wręcz przeciwnie – porozmawiajcie więcej o waszych uczuciach, wspólnych miłych wspomnieniach, potrzebach.

Druga sprawa to spędzanie czasu – razem i osobno. Spraw, aby wspólnie spędzony czas był wartościowy. Podejmujcie ciekawe aktywności, które was do siebie zbliżą. Jednocześnie pielęgnuj też swoją niezależność i umawiaj się ze znajomymi.

Kluczową sprawą jest w końcu intymność i różne romantyczne gesty, które są symbolem łączącej was miłosnej relacji. Raz może być to upominek, innym razem założenie seksownej bielizny, jeszcze innym – zaplanowanie spontanicznego wyjazdu.

Podsumowując, ważne jest, by znowu zacząć widzieć w sobie partnerów, których łączy uczucie.

Jak rozkochać w sobie faceta na nowo: podsumowanie

Wiesz już, jak rozkochać w sobie faceta na nowo. Mam nadzieję, że przytoczone tu wskazówki sprawią, że twój partner (lub były partner) znowu będzie szalał na twoim punkcie!

Żeby osiągnąć taki efekt, zachęcam cię również do użycia zaawansowanych technik, które opisuję w moim e-booku „Klucz Do Odzyskania”.

Poznasz dzięki niemu niezwykle skuteczne mechanizmy psychologiczne i emocjonalne, które pozwolą ci na nowo rozkochać w sobie byłego i odbudować z nim więź duchową – fundament wspólnego szczęścia dwóch osób, które chcą być ze sobą.

Gwarantuję ci, że twój facet nie będzie mógł ci się oprzeć i wpadnie w twoje objęcia szybciej, niż byś przypuszczała 😉

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

4.3/5 - (303 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.