Jak pokazać byłej, co straciła: 7 kroków do sukcesu

jak pokazać byłej co straciła

Rzuciła cię dziewczyna (lub żona) i chcesz jej udowodnić, że powinna żałować swojej decyzji? Zastanawiasz się, jak pokazać byłej, co straciła? Czytaj dalej!

Kiedy ktoś z tobą zrywa relację, na której ci zależało, nic dziwnego, że pierwsze, co czujesz, to rozpacz i żal. Z czasem może pojawiać się chęć zemsty i udowodnienia sobie, innym, a przede wszystkim jej, że nie warto było cię zostawiać.

O ile nie popieram koncentrowania energii na planach rewanżu, na czym tylko można się spalić, o tyle pokazanie byłej, co straciła, jest niezbędnym elementem strategii odzyskania. W końcu, żeby chciała do ciebie wrócić, musi zatęsknić i na nowo się tobą zainteresować. Zobaczyć, że nie jesteś już tym samym facetem, z którym jeszcze niedawno nie chciała mieć nic wspólnego.

Za chwilę przedstawię ci aż 7 sposobów na to, żeby twoja ex zobaczyła, co straciła, rozstając się z tobą. Zanim jednak do tego przejdziemy, zrób darmowy test online, który wykaże, jakie masz szanse na jej odzyskanie. Poświęć dwie minuty i przekonaj się, czy prawdopodobieństwo odzyskania sięga chociaż 50%.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak pokazać byłej, co straciła: 7 kroków

Pokaż byłej, co straciła, stosując się do 7 poniższych wskazówek! Na pewno będziesz zadowolony z rezultatów – efektem „ubocznym” jest bowiem poprawa twojego wizerunku, samopoczucia, pewności siebie i zwiększona atrakcyjność w oczach przeciwnej płci.

1. Przestań być dostępny

Jeśli twoja była ma zobaczyć, co straciła, mu najpierw w ogóle przestać cię widzieć. Tylko tak wywrzesz na niej wrażenie swoimi zmianami. Ona nie ma obserwować twoich zmagań – ważny jest przede wszystkim końcowy wynik.

Musisz przestać być w jej zasięgu. Nie odzywaj się do niej, nie reaguj na inicjowany przez nią kontakt, nie pokazuj jej się. Skoro nie chciała z tobą być, musi liczyć się z konsekwencjami. To pierwszy i niezbędny krok do tego, by poczuła, że cię straciła. Gdybyś był nadal pod ręką, jak miałaby zauważyć twój brak?

2. Popraw swój wizerunek

Skoro już zniknąłeś jej z pola widzenia, czas przystąpić do działania. Zacznij od poprawy swojego wizerunku – w końcu kiedy po przerwie się spotkacie lub zobaczy gdzieś twoje zdjęcie, to będzie pierwsza rzecz, która zrobi na niej jakieś wrażenie.

co zrobić żeby żałowała

To nie musi być totalna metamorfoza, przede wszystkim nie powinieneś udawać kogoś innego. Ale odświeżenie garderoby i swojego stylu, zmiana kolorystyki, nowa fryzura, a przede wszystkim trochę sportu, który dobrze wpłynie na twoją sylwetkę – to coś, co może ci wyjść tylko na dobre!

3. Próbuj nowych rzeczy

Nowości w twoim życiu na tym się nie kończą. Teraz czas zadbać o to „drugie wrażenie”, a to z pewnością będzie pozytywne, jeśli sprawisz, że twoja codzienność nabierze nieco kolorytu. Najprostszym sposobem jest znalezienie sobie nowego hobby – najlepiej takiego, które pozwala ci poznać nowych ludzi, nabyć ciekawe umiejętności i zagospodarować wolny czas.

Możesz też spróbować nowych doświadczeń, na które wcześniej nie miałeś odwagi. A może masz okazję wybrać się w podróż? Albo chcesz coś zmienić w swojej karierze zawodowej, np. zapisując się na studia lub kurs? Możliwości jest wiele i na pewno znajdzie się coś, co dasz radę zrealizować.

4. Pochwal się

Żeby twoja dziewczyna mogła zobaczyć, co straciła, informacje o tobie muszą w końcu do niej dotrzeć. Po wspomnianej przerwie możesz zacząć dawać o sobie znać. Jeśli macie wspólnych znajomych, zapewne jakieś słuchy już do niej dotarły, a jeśli nie?

Wykorzystaj media społecznościowe, żeby się pochwalić swoimi osiągnięciami i zainteresowaniami. Wrzuć informację o uzyskaniu nowego certyfikatu, zaznacz, że bierzesz udział w wydarzeniu związanym z twoim hobby, oznacz zagraniczną podróż, wrzuć ciekawe zdjęcie, pokaż, co czytasz lub oglądasz. Niech wie, że jej ex ma się świetnie i prowadzi pasjonujące życie.

5. Wzbudź lekką zazdrość

Jeśli problem zazdrości i zdrady nie dotyczył waszej relacji, możesz wykorzystać ten drobny podstęp. Wzbudzenie lekkiej zazdrości niekiedy jest ostatecznym bodźcem, dzięki któremu była dziewczyna zaczyna rozumieć, co straciła. W końcu strata na rzecz kogoś innego potrafi ukłuć.

W tym celu możesz wrzucić niejednoznaczne zdjęcie, które sugeruje, że spotkałeś się z kimś na drinka (nie musisz ujawniać tożsamości tej osoby). Ewentualnie możesz dać do zrozumienia, że poznałeś niedawno jakieś koleżanki albo świetnie się bawisz w gronie znajomych, gdzie jest sporo dziewczyn.

6. Dbaj o życie towarzyskie

Kontynuując nasz wywód, powiedzmy jeszcze o tym, że powinieneś zdecydowanie zadbać o swoje życie towarzyskie. Nawet jeśli jesteś nieśmiały, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odświeżyć dawne kontakty lub spróbować przemóc się i poznać kogoś nowego.

jak jej pokazać co straciła

Po pierwsze, szybciej dojdziesz do siebie, jak będziesz wychodził z domu i obcował z innymi ludźmi. Po drugie, do dopełni twój wizerunek interesującej osoby, prowadzącej dynamiczne życie i chętnie wchodzącej w interakcje. Niech wszyscy zobaczą, że warto być w kręgu twoich znajomych.

7. Obudź w niej melancholię

Ostatni krok dotyczy bezpośrednio twojej ex. Dotychczas tłumaczyłem ci, jak pokazać byłej, co straciła, przez zdystansowanie się i ogólną zmianę twojego wizerunku. Oprócz tego, że widzi teraz, że jesteś atrakcyjnym facetem, jakiego być może wcześniej w tobie nie dostrzegała, to warto zastosować jeszcze jeden trik.

Mianowicie chodzi o to, żeby wzbudzić w niej tęsknotę za tobą i waszą relacją. Na pewno były w niej cudowne chwile, które oboje dobrze wspominacie. Teraz jest idealny moment, by jej o tym przypomnieć. Kiedy będziesz miał okazję, w rozmowie z nią wspomnij o czymś, co może jej się przyjemnie skojarzyć z waszą wspólną przeszłością (wspólny wyjazd, jakaś randka, zabawne wydarzenie).

Przeczytaj też: Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Jak pokazać byłej, co straciła: co dalej?

Wiesz już teraz, jak pokazać byłej, co straciła. To jednak jest zaledwie część planu odzyskania jej. Tak naprawdę możesz jeszcze dużo zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse.

Przede wszystkim możesz zapoznać się najlepszą strategią na odzyskanie ex, która obejmuje cały plan działania, od momentu rozstania po pierwszą randkę po przerwie. Mam na myśli „Klucz Odzyskania Dla Niego” – poradnik, który cię zainspiruje, podsunie praktyczne rozwiązania, a przede wszystkim odpowie na potrzeby twojej sytuacji.

Kliknij poniżej, aby zapoznać się z jego zawartością i pobrać darmowy rozdział:

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

4.8/5 - (6 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.