Jak odzyskać upartego faceta: 3 sposoby na odwrócenie sytuacji

jak odzyskać upartego faceta

Zastanawiasz się, jak odzyskać upartego faceta? Twój facet jest uparty jak osioł i boisz się, że nie odzyskasz go tylko dlatego, że on nie zamierza wycofać się ze swojej decyzji? W takim razie czytaj dalej!

Wielokrotnie słyszałem w historiach osób, które chciały odzyskać byłego, ten argument. Były partner prawdopodobnie tęskni i wcale nie przestał kochać, pewnie nawet w głębi duszy waha się, czy nie wrócić, ale powstrzymuje go upór i duma. Kiedy raz coś postanowi, za nic w świecie nie cofnie decyzji.

Czy faktycznie taki facet jest nie do ruszenia? Czy zawsze będzie gotów w imię własnego uporu porzucić szansę na udany związek? O tym się dzisiaj przekonamy.

Zobaczysz, jak postępować z upartym byłym facetem, żeby nie odepchnąć go od siebie jeszcze bardziej, a sprawić, że zapomni o tym, co postanowił, i zmieni zdanie. To naprawdę możliwe!

Zanim zaczniemy, zachęcam cię do zrobienia krótkiego testu online, który pozwoli ci ocenić twoje szanse na odzyskanie ex. Odpowiedz na pytania dotyczące waszej relacji i jego zachowania, a na koniec otrzymasz wynik wyrażony w procentach wraz z opisem. Test jest oczywiście darmowy:

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak odzyskać upartego faceta w 3 krokach

Jeśli twój były, odchodząc od ciebie, wydawał się silnie utwierdzony w swojej decyzji, a teraz nadal uparcie się jej trzyma, możesz pomyśleć, że nie masz szans na zmianę jego zdania. Mógł ci powiedzieć takie słowa jak:

  • Nigdy już do siebie nie wrócimy, zapomnij o mnie!
  • Tym razem to już naprawdę koniec.
  • Już cię nie kocham.
  • Nie widzę już przyszłości z tobą.

Ale czy jesteś pewna, że to, co mówi, jest prawdą?

Przypomnij sobie, jak kilka miesięcy wstecz zapewniał, że kocha cię do szaleństwa i chce być z tobą na zawsze. Wiesz, że był szczery, ale teraz wydaje się, że całkowicie zmienił zdanie na temat waszego związku.

Oznacza to, że możliwe będzie ponowne odwrócenie sytuacji i sprawienie, by uparty ex wrócił do ciebie, jeśli wcielisz w życie właściwą procedurę odzyskania byłego chłopaka. W szczególności musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów

Przejdźmy więc do rzeczy: jak odzyskać upartego faceta?

1. Zrób krok do tyłu

Czy wiesz, co się dzieje, gdy próbujesz przekonać do czegoś upartego człowieka (a już w szczególności faceta)?

Z pewnością nie zrobi tego, czego od niego oczekujesz. Im bardziej będziesz nalegać, tym bardziej będziesz go irytować. To błędne koło, które sprawia, że ty coraz bardziej naciskasz, jednocześnie coraz bardziej go tracąc.

jak odzyskać upartego chłopaka

Jeśli więc nie chce być z tobą w tym momencie, najlepiej dać mu przestrzeń, której potrzebuje, aby przepracować swoje emocje. A jedynym sposobem na to jest zobowiązanie się do przestrzegania zasady braku kontaktu.

Najnowsze badania przeprowadzone przez Uniwersytet Binghamton potwierdzają, że mężczyźni potrzebują więcej czasu niż kobiety, aby przepracować emocje po zakończeniu relacji miłosnej. Uparty mężczyzna prawdopodobnie potrzebuje jeszcze więcej czasu, więc musisz być cierpliwa.

Jeśli wytrzymasz i poczekasz, wkrótce twój mężczyzna sam z siebie uświadomi sobie, jak bardzo za tobą tęskni i jak puste i nic nieznaczące jest jego życie bez ciebie.

2. Użyj psychologii odwróconej

W psychologii, teoria reaktancji (teoria oporu psychicznego) mówi, że kiedy osoba czuje, że straciła poczucie kontroli nad sytuacją, na przykład dlatego że jest zmuszona do czegoś albo czegoś jej się zabrania, natychmiast próbuje potwierdzić swoją niezależność. W rezultacie robi coś zupełnie przeciwnego do oczekiwań.

To, co jest zabronione lub odradzane, staje się znacznie bardziej kuszące. To, co jest wymagane lub narzucone, staje się uciążliwe i niemal nie do zniesienia. Widzisz jakiś związek z upartym facetem?

Tak, jak już powiedziałem, naciskanie na upartego byłego jeszcze bardziej utwierdzi go w jego uporze. Ale ta zasada działa w dwie strony. Możesz zatem zrobić coś, co sprawi, że twój facet odpuści i zacznie się do ciebie zbliżać.

Będziesz musiała robić dokładnie to, czego się nie spodziewa, wywołując wrażenie, że ci nie zależy i dajesz sobie bez niego radę. W dużym uproszczeniu.

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć, jak wykorzystać psychologię odwróconą w odzyskaniu byłego, odsyłam cię do e-booka „Klucz Do Odzyskania„. Tam metoda ta została dokładnie wyjaśniona, poparta przykładami i praktycznymi wskazówkami:

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

3. Wzbudź w nim ciekawość

Jednocześnie, kiedy już wprowadzisz dystans i przestaniesz wywierać na nim presję, musisz go czymś zaciekawić. Nie dość, że to nasili w nim tęsknotę i wątpliwości, to jeszcze dostarczy mu zupełnie nowych bodźców.

To, co zadzieje się w jego głowie, może ci się wydać absurdalne, ale w rzeczywistości jest bardzo logiczne. On uparł się, że nie chce do ciebie wrócić. A mówiąc dokładnie, to takiej ciebie, jaką byłaś pod koniec waszego związku. Wie, że gdyby się złamał, to cały ten jego bunt poszedłby na marne, a on straciłby kontrolę.

Ale jeśli zobaczy, że się zmieniłaś, a twój styl życia jest dynamiczny i intrygujący, zacznie postrzegać cię jako nową osobę. Owszem, nie chciał do ciebie wracać, ale teraz ma przed oczami zupełnie inną dziewczynę. Nie tę, z którą się rozstawał na amen.

W ten sposób może zachować swój honor, bo wytłumaczy to sobie następująco: moje rozstanie miało sens i było słuszne, bo doprowadziło do zmiany na lepsze; zakończyłem związek, który mnie nie zadowalał, a teraz dostanę coś, co wychodzi naprzeciw moim potrzebom.

Odzyskanie upartego faceta w miesiąc

Zobaczyliśmy wspólnie, jak odzyskać upartego faceta. Choć z początku może to się wydawać trudno, widzisz, że zastosowanie odpowiedniego podejścia może zdziałać cuda.

Żeby jednak zwiększyć swoje szanse na sukces, musisz zrobić znacznie więcej. Powinnaś wiedzieć, jak stosować psychologię odwróconą i zasadę braku kontaktu, jak przeprowadzić metamorfozę i jak wzbudzić ciekawość ex, a w końcu jak wznowić z nim znajomość.

Każdy z tych kroków (i wiele więcej) został omówiony w e-booku „Klucz Do Odzyskania„. Sięgnięcie po niego może stać się krokiem przełomowym w twojej sytuacji.

Jeśli masz wątpliwości, proponuję ci zapisanie się do specjalnego newslettera z codziennym wsparciem mailowym na drodze do odzyskania byłego. W pierwszym mailu otrzymasz za darmo rozdział „Klucza Do Odzyskania”, dzięki któremu już dziś zmienisz swoje podejście do odzyskania byłego.

Wypełnij poniższy formularz, zacznij działać i obserwować pierwsze efekty!

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

5/5 - (2 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.