Szukaj
Close this search box.

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu: 5 najważniejszych porad

Jak odzyskać kobietę

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu? Jak odzyskać kobietę, którą zraniłem? Jak na nowo rozkochać w sobie kobietę po rozstaniu?

Bycie zostawionym przez kobietę, którą się kocha może być naprawdę traumatycznym doświadczeniem. Bezsenne noce, problemy z koncentracją w pracy i ból, który staje się głównym bohaterem kolejnych dni.

Wielu mężczyzn akceptuje tę sytuację i decyduje się iść dalej, starając się za wszelką cenę zapomnieć o byłej.

Wielu innych natomiast nie daje za wygraną. Wiedzą, że to kobieta ich życia, i nie chcą w żadnym razie pozwolić jej uciec.

Jeśli należysz do tej drugiej grupy, nie przerywaj uważnej lektury, ponieważ w tym wpisie odkryjesz, jak odzyskać kobietę, jednocześnie nie tracąc własnej godności. Poznasz zarówno kroki, które powinieneś podjąć, jak i błędy, których należy unikać.

Zanim zaczniemy, chcę cię zachęcić do zrobienia krótkiego testu online, który pomoże ci ocenić, jakie są twoje szanse na odzyskanie dziewczyny. Odpowiedz na 15 prostych pytań na temat twojego związku z byłą dziewczyną i sprawdź swój wynik!

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Błędy, których musisz unikać, jeśli chcesz odzyskać kobietę

Zacznijmy od błędów, których każdy facet chcący odzyskać kobietę po rozstaniu powinien się wystrzegać (a których nierzadko trudno uniknąć).

1. Brak stabilności emocjonalnej

Po pierwsze musisz stanąć na nogi i otrzeć łzy. Nigdy nie zdołasz odzyskać kobiety, jeśli będziesz robił wrażenie słabego i bezbronnego, wzbudzając w niej litość. Każda dziewczyna czuje naturalny pociąg do facetów silnych i stabilnych emocjonalnie, którzy stawiają czoła wyzwaniom życia z determinacją i odwagą.

2. Utrata kontroli nad reakcjami

jak odzyskać kobietę po rozstaniu błędy

Bycie porzuconym przez nią może być postrzegane jako takie wyzwanie. Zastanów się, jak na nie reagujesz. Jeśli twoja była odkryje, że bez niej twój świat się zawalił, że nie jesteś w stanie dłużej żyć i nie wyobrażasz sobie przyszłości z dala od niej, zrobisz na niej wrażenie słabego i mało atrakcyjnego. Sprawisz więc, że ona jeszcze bardziej się od ciebie oddali.

Jeśli natomiast zachowasz kontrolę sytuacji, trzymasz na wodzy swoje negatywne emocje (przynajmniej w jej obecności) i stawiasz czoła temu wyzwaniu jak na prawdziwego faceta przystało, twoja partnerka poczuje duże zainteresowanie twoją determinacją i zacznie rozważać, czy jej rzeczywiście zrobiła dobrze, zostawiając cię.

3. Intensywny kontakt z ex

Innym błędem, którego należy unikać, jest usilne kontaktowanie się z nią. Jeśli ona cię zostawiła, pierwszym logicznym krokiem, który należy podjąć, jest oddanie jej nieco przestrzeni tak, by poczuła twój brak.

Jeśli chcesz wiedzieć, co zrobić, żeby kobieta zatęskniła po rozstaniu, „brak kontaktu” to właśnie słowo-klucz.

Kiedy ciągle przy niej będziesz, ona nigdy nie będzie mogła za tobą zatęsknić i nie nigdy nie zda sobie sprawy, jak ważny byłeś w jej życiu.

Tzw. reguła braku kontaktu zakłada, że przez pewien określony czas nie możesz się z nią kontaktować, widywać jej na żywo ani szukać o niej informacji. Ten detoks pomoże i tobie, i jej.

Szczegółowy przebieg okresu braku kontaktu został opisany w e-booku „Klucz Do Odzyskania„, który jest obecnie najlepszym i najpełniejszym poradnikiem poświęconym odzyskaniu, jaki możesz znaleźć na rynku.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Jak odzyskać byłą kobietę: 5 porad

Jak odzyskac kobiete po rozstaniu

Żeby odzyskać kobietę nie wystarczy wystrzegać się klasycznych błędów, które wielu popełnia… Potrzebny jest precyzyjny plan, którego będziesz się trzymał, dzień po dniu.

Chcę ci tu przedstawić kolejno 5 podstawowych porad, które jednak są niezwykle ważne, jeśli chcesz właściwie postawić pierwsze kroki.

1. Popraw swój wygląd

Prawdopodobnie w ostatnim czasie nieco się zaniedbałeś. Może przytyłeś parę kilo? A może twój styl stał się trochę niechlujny?

Nawet jeśli tak nie jest, zapewniam cię, że zawsze zostaje ten margines na poprawę i że każda pozytywna zmiana, którą będziesz w stanie wprowadzić w twoim wyglądzie, zostanie zauważona i doceniona przez twoją byłą, kiedy znów cię zobaczy.

Jeśli zastanawiasz się, jak na nowo rozkochać w sobie kobietę po rozstaniu, postaw na mocny efekt i zwyczajnie weź się za siebie!

2. Poszerz grono znajomych

Kobiety kochają popularnych mężczyzn, którzy mają dobrą pozycję społeczną, znanych i szanowanych przez wszystkich. Dlatego też po tym, jak zostałeś zostawiony, powinieneś włożyć duży wysiłek w poprawę twojego życia towarzyskiego, poznając nowe osoby i wkręcając się w nowe interesujące grupy.

Spróbuj wstąpić do jakiegoś stowarzyszenia albo zapisać się na kurs tańca czy fotografii. To na pewno zrobi na niej wrażenie i będzie stanowiło ważny element twojej wewnętrznej przemiany.

3. Wzbudź w niej zazdrość

jak odzyskać kobietę którą zraniłem

Wykorzystując media społecznościowe we właściwy sposób, możesz uzyskać efekt zazdrości w twojej byłej, komunikując jej niebezpośrednio, że teraz w twoim życiu jest mnóstwo dziewczyn.

Ale uwaga! Nie powinieneś być zbyt wymowny. Unikaj przesady. Postaraj się pozostać subtelny i podawać pewne sugestie w sposób zawoalowany, zamiast mówić je wprost.

Zazdrość to bardzo silna broń i jeśli nauczysz się jej używać w poprawny sposób, prawdopodobieństwo, że twoja była znów się tobą zainteresuje, stanie się naprawdę wysokie.

4. Rozwiąż problemy waszego związku

Jak odzyskać kobietę, jeśli nie jest się w pełni świadomym powodów, dla których związek się rozpadł?

Relacja miłosna nigdy nie kończy się przez przypadek. Zawsze są przyczyny, które prowadzą drugą osobę do zerwania.

Jeśli chcesz odzyskać kobietę, musisz koniecznie wyodrębnić te sfery waszego związku, w których ona mogła się czuć mało usatysfakcjonowana, i postarać się rozwiązać wszelkie problemy, jakie między wami zaistniały.

Być może kłóciliście się zbyt często? A zatem musisz nauczyć się zachowywać spokój, lepiej rozumieć jej punkt widzenia i poprawić swoje umiejętności komunikowania i słuchania.

A może winą za rozpad waszego związku należy obarczyć nudę? Jeśli tak, musisz uczynić swoje życie bardziej interesującym, pomyśleć, jak sprawić, by wasza relacja w przyszłości (jeśli do siebie wrócicie) nabrała trochę tempa.

To tylko przykłady, ale w każdym wypadku ogólny zamysł pozostaje ten sam: zaangażuj się w poprawę swoich zachowań i zwyczajów, które mogły wpłynąć na koniec waszego związku.

5. Spraw, by znów się tobą zainteresowała

Po okresie dystansu, nareszcie możesz wznowić kontakt ze swoją byłą partnerką. Upewnij się, że robisz to tylko wtedy, kiedy faktycznie czujesz się już lepiej i kiedy odzyskałeś kontrolę nad sytuacją: nie miałoby sensu pisanie albo dzwonienie do niej, jeśli wciąż o niej cały czas myślisz i umierasz z pragnienia powrotu do niej.

jak na nowo rozkochać w sobie kobietę po rozstaniu

Krótko mówiąc, musisz mieć za sobą konkretne postępy, jeśli chodzi o twoje życie…

W ostatnich tygodniach stworzyłeś żyzny grunt pod swój powrót: pozwoliłeś jej odczuć twój brak i stałeś się znacznie bardziej pociągającym mężczyzną. Na tym etapie nadszedł moment, by znów wzbudzić zainteresowanie, które twoja była wciąż odczuwa w stosunku do ciebie, i by przekazać jej właściwe emocje.  

Przemyśl wasze kolejne spotkanie pod kątem tego, jak się poznaliście na samym początku waszej relacji: jak udało ci się ją zdobyć? Co takiego jej się w tobie spodobało? Jak się zachowywałeś w stosunku do niej? Jak ze sobą rozmawialiście?

Postaraj się odtworzyć tę atmosferę. W głębi duszy musisz wiedzieć, że jeśli raz ci się udało ją zdobyć, na pewno będziesz w stanie to zrobić ponownie 😉

Przeczytaj też: Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Jak odzyskać kobietę, którą zraniłem?

Jeśli twoja była nie zostawiła cię z powodu utraty zainteresowania twoją osobą, ale w wyniku niektórych twoich zachowań, którymi ją skrzywdziłeś, będziesz musiał zająć się odzyskaniem jej zaufania, ale tak, by nie zostać pantoflarzem.

Jak odzyskać kobietę którą zraniłem

Po pierwsze musisz zrozumieć, czym ją rozczarowałeś: zdradziłeś ją? nie dawałeś jej poczucia bezpieczeństwa, którego szukała? nie poświęcałeś jej wystarczająco uwagi? zraniłeś ją jakimś twoim zachowaniem?

Następnie musisz ją przeprosić i powiedzieć, że zrozumiałeś swój błąd. Nie błagaj o wybaczenie, nie przepraszaj milion razy, nie przychodź z bukietami róż. Pozwól jej zachować dystans i w spokoju przemyśleć sprawę.

Musisz być cierpliwy i udowodnić jej, że umiesz się zmienić. W większości przypadków zalecana będzie powściągliwość i unikanie imprezowego stylu życia, który może się źle kojarzyć zranionej kobiecie.

Weź pod uwagę, że nawet, jeśli pozwoli ci wrócić, będziesz miał u niej kredyt zaufania. Musisz zaakceptować to, że przynajmniej na początku będzie cię sprawdzać i nie będzie chciała ci do końca ufać.

Czytaj również: Jak odzyskać żonę i uratować małżeństwo

Jak odzyskać kobietę, która odeszła do innego?

Odzyskanie kobiety, która ma już innego faceta, to z pewnością ogromne wyzwanie, przede wszystkim dlatego, że będzie ci bardzo trudno panować nad swoimi emocjami.

Będziesz mógł czuć się upokorzony, niewiarygodnie wściekły i być może będziesz chciał zrezygnować z waszego związku, nie podejmując nawet próby uratowania go.

Także i w tym wypadku podstawową zasadą jest zachowanie spokoju. Nie powinieneś pokazywać, że próbujesz ją wyrwać z ramion innego, rób wrażenie, jakbyś akceptował taki stan rzeczy.

Co więcej będziesz musiał działać szybciej, żeby nie dopuścić do tego, by związek twojej byłej z innym facetem się ustabilizował.

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu: podsumowanie

W tym wpisie o tym, jak odzyskać kobietę, to już wszystko. Jeśli zastosujesz się do moich rad, zapewniam cię, że zdołasz wrócić do osoby, którą kochasz. Powodzenia w realizacji twojego planu!

Jeśli szukasz kompletnego przewodnika, który pokaże ci, jak krok po kroku odzyskać byłą partnerkę, radzę ci przeczytać mój e-book „Klucz Do Odzyskania”, w którym nie zostawiam nic przypadkowi.

To poradnik, w który włożyłem dużo serca, a także lata doświadczeń i obserwacji. Możesz się z nim zapoznać na tej stronie – prezentuję na niej zawartość każdego z rozdziałów.

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

4.6/5 - (50 votes)
Picture of Aleks Rajzer
Aleks Rajzer
Doświadczony dating coach, absolwent socjologii i studiów podyplomowych na kierunku Coaching z elementami psychologii. Od wielu lat studiuje relacje damsko-męskie, by odpowiedzieć na pytania dręczące tysiące osób ze złamanym sercem. Autor bestselleru "Klucz Do Odzyskania" i wielu innych poradników. Założyciel bloga Rozwój Do Potęgi, gdzie publikuje artykuły i udziela również porad indywidualnych. Prywatnie miłośnik tańca, podróży i wypoczynku na łonie natury. Możesz się z nim skontaktować na Instagramie.

Czytaj również: