Jak odzyskać kobietę po rozstaniu: 5 niezbędnych porad

Jak odzyskać kobietę

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu, jeśli nadal kochasz ją do szaleństwa?

Bycie zostawionym przez kobietę, którą się kocha może być naprawdę traumatycznym doświadczeniem. Bezsenne noce, problemy z koncentracją w pracy i ból, który staje się głównym bohaterem kolejnych dni.

Wielu mężczyzn akceptuje tę sytuację i decyduje się iść dalej, starając się za wszelką cenę zapomnieć o byłej.

Wielu innych natomiast nie daje za wygraną. Wiedzą, że to kobieta ich życia, i nie chcą w żadnym razie pozwolić jej uciec.

Jeśli należysz do tej drugiej grupy, nie przerywaj uważnej lektury, ponieważ w tym wpisie odkryjesz jak odzyskać kobietę, jednocześnie nie tracąc własnej godności. Poznasz zarówno kroki, które powinieneś podjąć, jak i błędy, których należy unikać.

Zanim zaczniemy, chcę cię zachęcić do zrobienia krótkiego testu online, który pomoże ci ocenić, jakie są twoje szanse na odzyskanie dziewczyny. Odpowiedz na 15 prostych pytań na temat twojego związku z byłą dziewczyną i sprawdź swój wynik!

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Błędy, których musisz unikać, jeśli chcesz odzyskać kobietę

Zacznijmy od błędów, których każdy facet chcący odzyskać ex powinien się wystrzegać.

1. Brak stabilności emocjonalnej

Po pierwsze musisz stanąć na nogi i otrzeć łzy. Nigdy nie zdołasz odzyskać kobiety, jeśli będziesz robił wrażenie słabego i bezbronnego, wzbudzając w niej litość. Każda dziewczyna czuje naturalny pociąg do facetów silnych i stabilnych emocjonalnie, którzy stawiają czoła wyzwaniom życia z determinacją i odwagą.

2. Utrata kontroli nad reakcjami

jak odzyskać kobietę po rozstaniu błędy

Bycie porzuconym przez nią może być postrzegane jako takie wyzwanie. Zastanów się, jak na nie reagujesz. Jeśli twoja była odkryje, że bez niej twój świat się zawalił, że nie jesteś w stanie dłużej żyć i nie wyobrażasz sobie przyszłości z dala od niej, zrobisz na niej wrażenie słabego i mało atrakcyjnego. Sprawisz więc, że ona jeszcze bardziej się od ciebie oddali.

Jeśli natomiast zachowasz kontrolę sytuacji, trzymasz na wodzy swoje negatywne emocje (przynajmniej, kiedy ona jest w pobliżu) i stawiasz czoła temu wyzwaniu jak na prawdziwego faceta przystało, twoja partnerka poczuje duże zainteresowanie twoją determinacją i zacznie rozważać, czy jej rzeczywiście zrobiła dobrze, zostawiając cię.

3. Intensywny kontakt z ex

Innym błędem, którego należy unikać jest usilne kontaktowanie się z nią. Jeśli ona cię zostawiła, pierwszym logicznym krokiem, który należy podjąć, jest przyznanie jej nieco przestrzeni tak, by poczuła twój brak. Kiedy ciągle przy niej będziesz, ona nigdy nie będzie mogła za tobą zatęsknić i nie nigdy nie zda sobie sprawy, jak ważny byłeś w jej życiu.

Tak oto doszliśmy do tego, jak ważne jest zastosowanie pewnej znanej, fundamentalnej zasady jeśli chodzi o odzyskanie partnerki: reguły braku kontaktu. Przez pewien określony czas nie możesz się z nią kontaktować, widywać jej na żywo ani szukać o niej informacji.

Szczegółowy przebieg okresu braku kontaktu został opisany w e-booku „Klucz Do Odzyskania„, który jest obecnie najlepszym i najpełniejszym poradnikiem poświęconym odzyskaniu, jaki możesz znaleźć na rynku.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłą Dziewczynę lub Żonę i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Jak odzyskać byłą kobietę: 5 porad

Jak odzyskac kobiete po rozstaniu

Żeby odzyskać kobietę nie wystarczy wystrzegać się klasycznych błędów, które wielu popełnia… Potrzebny jest precyzyjny plan, którego będziesz się trzymał, dzień po dniu.

Chcę ci tu przedstawić kolejno 5 podstawowych porad, które jednak są niezwykle ważne, jeśli chcesz właściwie postawić pierwsze kroki.

1. Popraw swój wygląd

Prawdopodobnie w ostatnim czasie nieco się zaniedbałeś. Może przytyłeś parę kilo? A może twój styl stał się trochę niechlujny?

Nawet jeśli tak nie jest, zapewniam cię, że zawsze zostaje ten margines na poprawę i że każda pozytywna zmiana, którą będziesz w stanie wprowadzić w twoim wyglądzie, zostanie zauważona i doceniona przez twoją byłą, kiedy znów cię zobaczy. Postaw na mocny efekt!

2. Poszerz grono znajomych

Kobiety kochają popularnych mężczyzn, którzy mają dobrą pozycję społeczną, znanych i szanowanych przez wszystkich. Dlatego też po tym, jak zostałeś zostawiony, powinieneś włożyć duży wysiłek w poprawę twojego życia towarzyskiego, poznając nowe osoby i wkręcając się w nowe interesujące grupy.

Spróbuj wstąpić do jakiegoś stowarzyszenia albo zapisać się na kurs tańca czy fotografii.

Wzbudź w niej zazdrość

Wykorzystując media społecznościowe we właściwy sposób, możesz uzyskać efekt zazdrości w twojej byłej, komunikując jej niebezpośrednio, że teraz w twoim życiu jest mnóstwo dziewczyn. Ale uwaga! Nie powinieneś być zbyt wymowny. Unikaj przesady. Postaraj się pozostać subtelny i podawać pewne sugestie w sposób zawoalowany, zamiast mówić je wprost.

Zazdrość to bardzo silna broń i jeśli nauczysz się jej używać w poprawny sposób, prawdopodobieństwo, że twoja była znów się tobą zainteresuje, stanie się naprawdę wysokie.

3. Rozwiąż problemy waszego związku

Jak odzyskać kobietę, jeśli nie jest się w pełni świadomym powodów, dla których związek się rozpadł?

Relacja miłosna nigdy nie kończy się przez przypadek. Zawsze są przyczyny, mniej lub bardziej poważne, które prowadzą drugą osobę do zerwania. Jeśli chcesz odzyskać kobietę, musisz koniecznie wyodrębnić te sfery waszego związku, w których ona mogła się czuć mało usatysfakcjonowana, i postarać się rozwiązać wszelkie problemy, jakie między wami zaistniały.

Być może kłóciliście się zbyt często? A zatem musisz nauczyć się zachowywać spokój, lepiej rozumieć jej punkt widzenia i poprawić swoje umiejętności komunikowania i słuchania.

A może winą za rozpad waszego związku należy obarczyć nudę? Jeśli tak, musisz uczynić swoje życie bardziej interesującym, pomyśleć, jak sprawić, by wasza relacja w przyszłości (jeśli do siebie wrócicie) nabrała trochę tempa.

To tylko przykłady, ale w każdym wypadku ogólny zamysł pozostaje ten sam: zaangażuj się w poprawę swoich zachowań i zwyczajów, które mogły wpłynąć na koniec waszego związku.

4. Spraw, by znów się tobą zainteresowała

Po okresie dystansu, nareszcie możesz wznowić kontakt ze swoją byłą partnerką. Upewnij się, że robisz to tylko wtedy, kiedy faktycznie czujesz się już lepiej i kiedy odzyskałeś kontrolę nad sytuacją: nie miałoby sensu pisanie albo dzwonienie do niej, jeśli wciąż o niej cały czas myślisz i umierasz z pragnienia powrotu do niej.

Krótko mówiąc, musisz mieć za sobą konkretne postępy, jeśli chodzi o twoje życie…

W ostatnich tygodniach stworzyłeś żyzny grunt pod swój powrót: pozwoliłeś jej odczuć twój brak i stałeś się znacznie bardziej pociągającym mężczyzną. Na tym etapie nadszedł moment, by znów wzbudzić zainteresowanie, które twoja była wciąż odczuwa w stosunku do ciebie, i by przekazać jej właściwe emocje.  

Przemyśl wasze kolejne spotkanie pod kątem tego, jak się poznaliście na samym początku waszej relacji: jak udało ci się ją zdobyć? Co takiego jej się w tobie spodobało? Jak się zachowywałeś w stosunku do niej? Jak ze sobą rozmawialiście?

Postaraj się odtworzyć tę atmosferę. W głębi duszy musisz wiedzieć, że jeśli raz ci się udało ją zdobyć, na pewno będziesz w stanie to zrobić ponownie 😉

Przeczytaj też: Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Szczególne przypadki

Jak już mówiłem, by zapewnić sobie sukces, musisz oprzeć swój plan odzyskania byłej na uważnej analizie sytuacji wyjściowej. Żeby uprościć ci życie, postanowiłem krótko pogłębić niektóre szczególne przypadki.

Jak odzyskać kobietę, którą zraniłem

Jeśli twoja była nie zostawiła cię z powodu utraty zainteresowania twoją osobą, ale w wyniku niektórych twoich zachowań, którymi ją skrzywdziłeś, będziesz musiał zająć się odzyskaniem jej zaufania, ale tak, by nie zostać pantoflarzem.

Jak odzyskać kobietę którą zraniłem

Po pierwsze musisz zrozumieć, czym ją rozczarowałeś (zdradziłeś ją? nie dawałeś jej poczucia bezpieczeństwa, którego szukała? nie poświęcałeś jej wystarczająco uwagi? zraniłeś ją jakimś twoim zachowaniem?).

Kolejne kroki są następujące: powiedzenie jej, że zrozumiałeś swój błąd, pozwolenie jej na zachowanie dystansu przez pewien czas, a następnie wrócenie do niej, reaktywacja uczucia między wami i odzyskanie jej.

Jak odzyskać kobietę, która odeszła do innego

Odzyskanie kobiety, która ma już innego faceta, to z pewnością ogromne wyzwanie, przede wszystkim dlatego, że będzie ci bardzo trudno panować nad swoimi emocjami.

Będziesz mógł czuć się upokorzony, niewiarygodnie wściekły i być może będziesz chciał zrezygnować z waszego związku, nie podejmując nawet próby uratowania go.

Także i w tym wypadku podstawową zasadą jest zachowanie spokoju.

Co więcej będziesz musiał działać szybciej, żeby nie dopuścić do tego, by związek twojej byłej z innym facetem się ustabilizował.

Czytaj również: Zostawiła mnie dla innego… co robić?

Jak odzyskać żonę po separacji

Jeśli jesteś z żoną w separacji, ponieważ ona już cię nie kocha, droga, jaką musisz przejść, jest mniej więcej taka sama, jak widzieliśmy w przypadku odzyskiwania byłej dziewczyny.

W przypadku byłej żony istnieją jednakże dodatkowe aspekty, niektóre pozytywne, inne negatywne.

Jeśli zdecydowała się na separację albo chce się rozwieść, prawdopodobnie jej decyzja jest dużo głębsza i poważniejsza w porównaniu z tym, jak to dziewczyna postanawia zerwać z chłopakiem. Będziesz musiał więc dużo bardziej się zaangażować, żeby polepszyć sytuację, sprawić, by się do ciebie zbliżyła i zmieniła zdanie.

Nie zawsze będzie łatwo wykorzystać regułę braku kontaktu, ponieważ możliwe, że macie wspólne dzieci, własności i inne sprawy, które chcąc nie chcąc, będą zmuszały was do częstych rozmów i utrzymywania kontaktu.

Te same powody, które nie pozwalają ci skorzystać z reguły braku kontaktu, dają ci duże możliwości regularnego spotykania się z nią i pokazania jej, jak się zmieniasz i rozwijasz, by ostatecznie odzyskać jej zainteresowanie.

Tak więc, podsumowując, zaakceptuj separację bez robienia scen, rozwijaj się, utrzymuj z nią przyjazny kontakt i spraw, by znowu się do ciebie zbliżyła!

Czytaj również: Jak odzyskać żonę i uratować małżeństwo

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu: podsumowanie

W tym wpisie o tym, jak odzyskać kobietę, to już wszystko. Jeśli zastosujesz się do moich rad, zapewniam cię, że zdołasz wrócić do osoby, którą kochasz. Powodzenia w realizacji twojego planu!

Jeśli szukasz kompletnego przewodnika, który pokaże ci, jak krok po kroku odzyskać byłą partnerkę, radzę ci przeczytać mój e-book „Klucz Do Odzyskania”, w którym nie zostawiam nic przypadkowi.

To poradnik, w który włożyłem dużo serca, a także lata doświadczeń i obserwacji. Możesz się z nim zapoznać na tej stronie – prezentuję na niej zawartość każdego z rozdziałów.

estratto klucz dla niej inarticle

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

4.5/5 - (48 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.