Jak odzyskać byłego chłopaka z pomocą psychologii: 7 kroków

jak odzyskać byłego chłopaka

Jak odzyskać byłego chłopaka, który cię zostawił, ale którego wciąż kochasz na zabój?

Prawdopodobnie byłaś w fantastycznym związku z chłopakiem, który cię naprawdę uszczęśliwiał i który, jak sądziłaś, jest tym właściwym. Myślałaś, że wasz związek nigdy się nie skończy.

Ale nagle twój ukochany zaczął być oziębły i zdystansowany, aż pewnego dnia cię zostawił, sprawiając, że twój świat dosłownie legł w gruzach.

W tym artykule spróbuję pomóc ci lepiej zanalizować twoją sytuację i udzielę ci serii bardzo praktycznych rad, dzięki którym dowiesz się, jak odzyskać chłopaka raz na zawsze. Poznasz tu:

 • przyczyny, dla których twój ex z tobą zerwał;
 • 7 kroków do odzyskanie byłego chłopaka;
 • 3 przypadki szczególnych okoliczności rozstania;
 • 3 wskazówki, co robić, by cię więcej nie zostawił.

Zastanawiasz się, czy są w ogóle jakiekolwiek szanse na to, żebyś odzyskała byłego? Na samym początku przygotowałem dla ciebie krótki, bezpłatny test. Quiz zawiera 15 prostych pytań, a po udzieleniu odpowiedzi otrzymasz procentowy wynik prawdopodobieństwa odzyskania go.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak odzyskać chłopaka: psychologia

Zanim przejdziemy do odpowiedzi na pytanie, jak odzyskać partnera, zacznijmy od najważniejszej kwestii, czyli psychologicznego tła waszego rozstania. Mówiąc wprost, chodzi o powody, dla których się rozstaliście.

Twój były chłopak prawdopodobnie starał ci się wytłumaczyć, w miarę przekonująco, dlaczego zdecydował się zakończyć wasz związek. Być może był szczery, ale prawdopodobnie nie powiedział ci całej prawdy.

Przykro jest mówić coś, co mogłoby skrzywdzić drugą osobę, dlatego zawsze szuka się łagodniejszego rozwiązania, także po to, żeby wyjść z całej sytuacji z twarzą.

jak odzyskać chłopaka który zerwał

Wysłuchaj wyjaśnień, których ci udzielił, ale jednocześnie zacznij poważnie się zastanawiać, jakie mogły być prawdziwe powody, dla których między wami przestało się układać.

Przyczyny, dla których chłopak decyduje się zakończyć związek mogą być różne:

 • Czuł się osaczony twoim podejściem i chciał mieć więcej przestrzeni dla siebie?
 • Czuł potrzebę zdobycia nowych doświadczeń?
 • Uważał, że jesteś zbyt zaangażowana i za bardzo go potrzebujesz?

Ostatni punkt to prawdopodobnie powód numer 1, dla którego dana osoba zostawia swojego partnera lub partnerkę. W rzeczywistości musisz wiedzieć, że:

Ludzie, kiedy zauważają, że druga osoba jest zbyt zaangażowana w relacji z nimi, zazwyczaj tracą zainteresowanie i oddalają się od tej osoby.

Druga istotna kwestia to powód, dla którego chcesz go odzyskać. Pewnie wydaje ci się, że odpowiedź na to pytanie jest oczywista: bo go kochasz, bo jest miłością twojego życia.

W rzeczywistości jednak musisz się poważnie zastanowić, czy nie jest tak, że boisz się samotności i za bardzo boli cię utrata kontroli nad twoim życiem. To nie jest bowiem właściwy powód, by próbować go odzyskać.

Jak widzisz, na początku mamy wiele wątpliwości i pytań. Aby je rozwiać, dobrze już na początku zacząć studiować psychologię relacji damsko-męskich w obliczu rozstania.

W tym celu odsyłam cię do mojego e-booka „Klucz Do Odzyskania”. Z pewnością cię oświeci. Zawarłem kompletną metodę odzyskania byłego chłopaka i odbudowania z nim jeszcze bardziej satysfakcjonującego związku niż kiedyś.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Jak odzyskać byłego chłopaka w 7 krokach

Jak odzyskać byłego

Teraz, kiedy już lepiej znasz powody, dla których wasz związek się rozpadł, przyjrzymy się temu, jak odzyskać byłego w 7 krokach.

Przygotuj się na to, że ta metoda będzie wymagała od ciebie cierpliwości, zdyscyplinowania, a przede wszystkim sporej pracy nad samą sobą. Jeśli jesteś na to gotowa, by odzyskać partnera, czytaj dalej!

1. Reguła „zero kontaktu”

Jeśli chcesz odzyskać faceta, przede wszystkim musimy zacząć od drobnej, ale podstawowej zasady, która bardzo możliwe, że ci się nie spodoba, ale która w ponad 75% przypadków jest konieczna, by odzyskać byłego. Chodzi o tzw. regułę „zero kontaktu”.

Czym jest reguła „zero kontaktu”?

Reguła „zero kontaktu” to technika bardzo dobrze znana w dziedzinie randkowania i odzyskiwania partnera. Zakłada ona zerwanie na pewien czas wszelkich kontaktów z osobą, która się z tobą rozstała. Zazwyczaj wybiera się okres od 3 tygodni do 3 miesięcy, w zależności od sytuacji, w której się znajdujesz.

Zaprzestanie jakiejkolwiek bezpośredniej komunikacji nie oznacza jednak zamknięcia wszelkich możliwych kanałów, a więc usunięcia twojego byłego ze znajomych na portalach społecznościowych czy zablokowanie go na WhatsAppie. Tego nie rób.

Ogranicz się do ustalenia sobie okresu, kiedy nie będziesz się z nim kontaktować w absolutnie żadnej sprawie, nawet żeby złożyć mu życzenia!

Poniżej przedstawiam ci najważniejsze korzyści z zastosowania reguły „zero kontaktu”:

 • Przetrwasz najtrudniejszą fazę po rozstaniu, w której kierujesz się silnymi emocjami;
 • Osiągniesz spokój i oprzytomniejesz, co pozwoli ci być bardziej skuteczną;
 • Jego negatywne emocje wobec ciebie będą miały czas się wyciszyć;
 • Dasz mu szansę odczuć twój brak i zatęsknić za tobą;
 • Będziesz miała czas, żeby nad sobą popracować i wzmocnić się1.

2. Przepracuj cierpienie

Bezpośrednio po rozstaniu cierpienie z pewnością stanie się centralnym elementem twojego życia, będzie ci towarzyszyło całymi dniami, a ty nie będziesz potrafiła udawać, że nic się nie stało.

Przeżywanie cierpienia przez pewien czas jest normalne i właściwe, także jeśli koncentrujesz się na nim przy użyciu określonych technik. Należy jednak unikać pielęgnowania go, ponieważ takie podejście nie pozwoli ci zacząć twojego życia od nowa.

jak odzyskac chlopaka po rozstaniu

Wyznacz sobie dokładnie czas, w którym będziesz koncentrowała się na cierpieniu, przeżywając w pełni negatywne emocje i dając im upust. Kiedy jednak okres ten dobiegnie końca (najlepiej po tygodniu lub dwóch) musisz iść dalej i myśleć o nim najmniej, jak to tylko możliwe.

Istnieje ćwiczenie, które polecam ci wykonać i które z pewnością pomoże ci szybciej przepracować cierpienie:

 1. Przypomnij sobie jedną z najpiękniejszych chwil spędzonych razem z nim;
 2. Zatrzymaj się na tej przyjemnej myśli przez 4-5 minut;
 3. W myślach przekształć to wspomnienie w fotografię, którą trzymasz w ręku;
 4. Zawieś tę fotografię na wyobrażonej ścianie, która reprezentuje twoje wspomnienia;
 5. Powtórz ćwiczenie z innymi 5-6 ważnymi momentami przeżytymi z chłopakiem.

Jeśli będziesz wykonywać to ćwiczenie każdego dnia przez 1-2 tygodnie, pomoże ci to przyspieszyć proces przepracowywania cierpienia i pozwoli ci opanować umiejętność medytacji, podczas której koncentrujesz się na pozytywnych i negatywnych emocjach odczuwanych względem byłego chłopaka i końca waszego związku.

Tłumaczę szczegółowo tę oraz inne niezwykle skuteczne techniki w moim e-booku „Klucz Do Odzyskania”.

3.  Odkryj na nowo swoją tożsamość

jak odzyskać ex chłopaka

Kiedy już przepracujesz swoje cierpienie, będziesz musiała rozpocząć pracę nad tym, by odnaleźć swoją tożsamość. Oznacza to odzyskanie życia dla siebie i wypełnienie pustej przestrzeni, którą on pozostawił po rozstaniu.

Kiedy zostajemy sami po miesiącach lub latach bycia z kimś, to normalne, że czujemy się trochę nieswojo i zadajemy sobie pytania w stylu „jaki sens ma teraz moje życie?” albo „kim jestem bez niego/niej?”2.

Ale prawda jest taka, że to ty przede wszystkim znasz swoją tożsamość i to się nigdy nie zmieni, bez względu na to, czy on z tobą będzie, czy nie. Tak więc nadszedł czas, by odkryć ją na nowo!

Jak wynika z badań naukowych, szybkie określenie swojej osobowości po zakończeniu związku, pozwala odzyskać dobre samopoczucie psychiczne znacznie szybciej.

Ok, ale co konkretnie muszę zrobić?

 • Zacznij znowu pielęgnować relacje z przyjaciółmi
 • Wychodź i rozerwij się
 • Wróć do swoich hobby, które ostatnio zaniedbałaś
 • Zapisz się na jakiś kurs (salsa, teatr, joga…) i poznaj nowych ludzi
 • Zrób coś nowego, czego nigdy wcześniej nie robiłaś w swoim życiu
 • Wyrusz w podróż, sama lub z przyjaciółmi
 • Spędzaj miło czas ze swoją rodziną

Przeczytaj też: Jak odzyskać chłopaka, które zraniłam?

4. Wstąp na ścieżkę rozwoju

W tym momencie twoje życie ruszyło na nowo (przynajmniej częściowo) i jesteś na dobrej drodze, by poczuć się naprawdę lepiej. Brakuje tylko podstawowego składnika: rozwoju i pracy nad sobą.

dziewczyna workout

Opierając się na analizie przyczyn, dla których cię zostawił, ale nie ograniczając się tylko do nich, rozpocznij proces swojego rozwoju osobistego, który zakończy się, przynosząc ci postępy i poprawę twojego życia. Oto niektóre rzeczy, które możesz zrobić:

 • Zapisz się na siłownię i zacznij ćwiczyć
 • Przejdź na dietę, jeśli nie jesteś w formie
 • Odśwież swój wizerunek, nie bój się zmian
 • Przeczytaj książkę na temat rozwoju osobistego
 • Wprowadź zmiany w swoich zwyczajach, by poczuć się ze sobą dobrze
 • Skoncentruj się na celach sportowych lub zawodowych

Pracowanie nad sobą i swoim życiem wzbudzi w byłym chłopaku zaciekawienie twoją osobą i tym samym zwiększy twoje szanse na odzyskanie go, ale uważaj, by nie robić wszystkiego wyłącznie dla niego i tylko po to, by odbudować wasz związek. Zrób to przede wszystkim dla siebie!

5. Używaj właściwie mediów społecznościowych

Wiele osób po rozstaniu ma zwyczaj używać mediów społecznościowych w sposób, który okazuje się katastrofalny w skutkach.

Jak go odzyskać po rozstaniu? Przede wszystkim unikając popełniania któregoś z tych niewybaczalnych błędów:

 1. Publikowanie cierpiętniczych postów, w których pokazujesz, że czujesz się źle i pośrednio komunikujesz partnerowi, że jesteś załamana i że chcesz do niego wrócić.
 2. Próba przykucia uwagi partnera przez pokazywanie publicznie, że nagle chodzisz tańczyć każdego wieczoru, masz setki wielbicieli, odrodziłaś się, bawisz się jak szalona i czujesz się znakomicie. Nie jesteś wiarygodna!

No więc jakie jest właściwe użycie mediów społecznościowych w celu odzyskania chłopaka?

Słowo klucz to umiarkowanie.

Przede wszystkim musisz za wszelką cenę trzymać się pierwotnego systemu, w jakim działałaś na portalach społecznościowych. Jeśli np. wrzucałaś na Instagrama 3 selfie w tygodniu, rób tak dalej.

Kiedy nie zmieniasz swoich zwyczajów, on dostaje komunikat, że jesteś silna i że twoje życie toczy się dalej bez niego. Nie masz potrzeby wysyłania mu wiadomości, nie jesteś słaba, nie reagujesz na niego i nie szukasz zainteresowania.

jak odzyskać chłopaka dzieki social media

Jednocześnie, stopniowo i z umiarem, musisz publikować posty, w których twój były chłopak będzie mógł zobaczyć swoich potencjalnych rywali czyli innych facetów, z którymi utrzymujesz jakiś rodzaj znajomości. Nie bądź jednak zbyt wymowna!

Na koniec wrzuć jakiś post, który pokaże fragment twojej przemiany i rozwoju, który realizujesz. Na przykład książkę, którą czytasz, jakiś mały rezultat, który udało ci się osiągnąć, twoje hobby, które pielęgnujesz albo nową pasję, którą właśnie odkryłaś.

Wiele innych zaawansowanych technik znajdziesz w 10 rozdziale mojego e-booka poświęconego odzyskaniu byłego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Znajdziesz w nim serię konkretnych przykładów oraz gotowych treści do opublikowania, które sprawią, że będzie za tobą szalał.

6. Wznów kontakty

Jeśli pilnie podążałaś zgodnie z powyższymi punktami, jest duża szansa na to, że to on jako pierwszy ponownie się z tobą skontaktuje, żeby dowiedzieć się, jak się masz, być może przez zwykłą uprzejmość, może przez ciekawość, a może nawet przez żal, że cię zostawił.

Jeśli tak się nie stało, to bez obaw! Na tym etapie ty też możesz wznowić z nim kontakt i masz teraz w rękach wszystkie karty, by móc go zaskoczyć i zachęcić do powrotu. Jak to jednak zrobić?

wiadomości do byłego

Przede wszystkim, jeśli macie grupę wspólnych znajomych, masz możliwość spotkania go w jakimś lokalu, w szkole, na uczelni, w pracy, na siłowni, spraw, żeby doszło między wami do przypadkowego spotkania, z którego wyniknie niezobowiązująca i przyjacielska pogawędka.

Jeśli nie masz okazji spotkać go przez przypadek, napisz mu po prostu wiadomość, żeby dowiedzieć się, co u niego słychać, i zacznij z nim rozmowę na przyjacielskiej stopie.

Jeśli chcesz zgłębić temat wysyłania wiadomości do byłego zachęcam cię do zapoznania się z moim e-bookiem „Najlepsze Wiadomości Do Ex„. Znajdziesz w nim porady, zaawansowane techniki oraz liczne praktyczne przykłady, które pozwolą ci odzyskać chłopaka za pomocą wiadomości. Znajdziesz go tutaj.

A oto wrażenia, jakie powinnaś w nim wzbudzić poprzez konwersację:

 • nie potrzebujesz go, w przeciwieństwie do momentu, kiedy cię zostawił;
 • twoje życie nabrało nowych barw, dzięki mniejszym i większym zmianom;
 • nie masz do niego żalu;
 • nie jest jasne, czy chcesz do niego wrócić, czy nie.

W rozdziałach 11, 12 i 13 „Klucza Do Odzyskania” tłumaczę dokładnie, jak wznowić kontakt z byłym i przeprowadzić pierwsze spotkanie sam na sam. Znajdziesz tam wiele praktycznych informacji, które pozwolą ci osiągnąć twój cel i odzyskać chłopaka 😉

7. Przywróć zaangażowanie

W tym momencie wróciłaś do gry i masz nowe możliwości, by go ponownie uwieść, dokładnie tak, jak to zrobiłaś za pierwszym razem, kiedy go poznałaś. Wykorzystaj zatem ten moment, jakby to był nowy początek i spróbuj przywrócić jego zaangażowanie.

Nie przestawaj zaskakiwać nowościami w twoim życiu, pokazuj się od przyjaznej i radosnej strony, trzymając go jednak w niepewności i nie ryzykując, że on zauważy, że chcesz do niego wrócić.

Jeśli w rozmowie wypłynie temat waszego związku, rozmawiaj o tym bez zażenowania, pogodnie i z dystansem. Opowiedz mu o przyczynach, dla których wasz związek się rozpadł i weź na siebie odpowiedzialność za błędy, które popełniłaś.

To będzie oznaką dużej dojrzałości, którą on niewątpliwie doceni.

Daj mu też do zrozumienia, że koniec waszej relacji był też dla ciebie ważnym krokiem, skłonił cię do przemyśleń nad sobą, do rozwoju i do odkrycia siebie na nowo.

Postaraj się stworzyć mu pewny grunt, by on też wyraził swoje uczucia i przemyślenia w sposób swobodny, i od razu wybadasz, czy jest skłonny wrócić do ciebie, czy nie.

Jeśli dodatkowo zastosujesz zaawansowane strategie zawarte w e-booku, żeby jak najlepiej przeprowadzić spotkanie z byłym i podjąć właściwe kroki bezpośrednio po nim, jest wysoce prawdopodobne, że odzyskasz swojego chłopaka na dobre.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Jak odzyskać byłego, który jest z inną?

Jeśli znajdujesz się w tej szczególnej sytuacji, a więc chcesz wiedzieć, jak odzyskać chłopaka, który jest zajęty, od razu ci powiem, że twój przypadek jest wyjątkowo delikatny.

Jak odzyskać byłego który jest z inną

Nie dlatego, że twoje szanse na odzyskanie go są mniejsze, ale dlatego, że istnieje dużo większe ryzyko popełnienia głupich błędów z powodu silnej zazdrości i rozczarowania.

Jeśli emocje wezmą górę, możesz łatwo zaprzepaścić swoje szanse i jeszcze silniej pchnąć swojego byłego w ramiona innej kobiety. To, co podpowiada ci intuicja, nie będzie skuteczne – już to udowodniłem!

Ale nie wszystko stracone. Z pomocą może ci przyjść psychologia odwrócona. Strategia na niej oparta sprawi, że twój były zacznie mieć wątpliwości co do nowej relacji, jednocześnie coraz częściej oglądając się na ciebie. Więcej dowiesz się, czytając „Klucz Do Odzyskania„.

Jak odzyskać byłego na odległość?

Jak odzyskać ex chłopaka, który mieszka daleko? W tym wypadku jedynym narzędziem, jakie masz do dyspozycji, jest twój telefon.

Po okresie braku kontaktu napisz do niego i spróbuj nawiązać pozytywną rozmowę bez wywoływania na nim presji i stopniowo wzmacniaj waszą relację, prowadząc pogłębione rozmowy na temat waszego życia.

Jeśli będziesz w stanie uchwycić go na poziomie emocjonalnym, pokazać się od nowej strony i wzbudzić w nim szczyptę zazdrości, z pewnością skłonisz go do tego, żeby znów się zaangażował, nawet jeśli nie masz możliwości zobaczenie się z nim na żywo.

Ten przypadek został uwzględniony również w e-booku „Klucz Do Odzyskania„, gdzie znajdziesz konkretne wskazówki, co robić i co napisać byłemu, który mieszka daleko.

Jak odzyskać męża?

jak odzyskać faceta psychologia

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać męża, mogę ci od razu powiedzieć, że droga, jaką musisz przejść, jest podobna do tej, którą widzieliśmy dotychczas.

W przypadku byłego męża istnieją jednak dodatkowe aspekty. Przyjrzyjmy się im:

 1. Jeśli on zdecydował się na separację albo chce się rozwieść, prawdopodobnie jego decyzja jest dużo głębiej zakorzeniona i poważniejsza. Musisz bardziej się zaangażować, żeby poprawić sytuację i sprawić, by się do ciebie zbliżył.
 2. Nie zawsze będzie łatwo wykorzystać regułę „zero kontaktu”, ponieważ być może macie wspólne dzieci, własności i inne sprawy, które chcąc nie chcąc, będą zmuszały was do częstych rozmów i utrzymywania kontaktu.
 3. Te same powody, które nie pozwalają ci skorzystać z zasady braku kontaktu, dają ci duże możliwości regularnego spotykania się z nim, pokazania mu, jak się zmieniasz i rozwijasz, wzbudzenia w nim zazdrości i odzyskania jego zainteresowania.

Tak więc, podsumowując, zaakceptuj separację bez robienia scen, rozwijaj się, utrzymuj z nim przyjazny kontakt i spraw, by znowu się do ciebie zbliżył!

Jak wrócić do byłego, by więcej cię nie zostawił?

Teraz, kiedy już zobaczyliśmy, jak odzyskać byłego chłopaka, który się z tobą rozstał, przejdźmy do ostatniej części tego poradnika, w której chciałbym udzielić rad, co zrobić, żeby chłopak już nigdy cię nie zostawił (ani ten, którego chcesz teraz odzyskać, ani żaden inny przyszły partner).

1. Naucz się czuć dobrze z samą sobą

Tak, jak już mówiłem na początku artykułu, to normalne, że chcemy mieć kogoś u swego boku, kto będzie wzbogacał nasze życie i uczyni nas szczęśliwymi.

Jednak nie możemy mieć potrzeby drugiej osoby. Potrzeba, tzw. neediness po angielsku, nie niesie ze sobą żadnego pozytywnego komunikatu, a jedynie oddala od nas ludzi.

Naucz się znajdować swoje szczęście wewnątrz siebie. W ten sposób nikt nie będzie mógł ci go odebrać.

Prawdziwa miłość nie rozgrywa się między dwoma potrzebującymi osobami, które dobierają się po to, żeby się uzupełniać, ale między dwoma osobami szczęśliwymi i niezależnymi, które decydują się przejść razem przez życie w kierunku jeszcze większego szczęścia3.

2. Pobudzaj stale jego pragnienie

jak odzyskać chłopaka po rozstaniu

Już wyjaśniałem tę fundamentalną koncepcję, ale przywołam ją jeszcze raz:

Ludzie, kiedy spostrzegają, że druga osoba jest zbyt zaangażowana w relacji z nimi, zazwyczaj tracą zainteresowanie i oddalają się od tej osoby.

Jeśli w waszej relacji wydajesz się zanadto zaangażowana, dajesz swojemu partnerowi do zrozumienia, że ma pełną kontrolę sytuacji, posiada cię i nie ma ryzyka, że cię straci.

To, co natomiast musisz robić, to stałe pobudzanie jego pragnienia, przez pokazanie, że:

 • zależy ci na nim i na waszym związku, ale byłabyś w stanie się bez niego obejść
 • masz swoje życie, swoje pasje, swoje cele, a on nie jest w centrum wszystkiego
 • masz swoje przyjaciółki, a także przyjaciół (mężczyzn) i on musi to zaakceptować

Jeśli zachowasz to podejście, on będzie cię zawsze postrzegał jako coś cennego, czego nie chce stracić, jego pragnienie względem ciebie będzie się ciągle odnawiało i nigdy nie pomyśli, żeby cię zostawić.

3. Naucz się zostawiać mu jego przestrzeń

Na koniec, oprócz tego, że musisz stworzyć swoją przestrzeń, do której on nie będzie miał dostępu, konieczne jest, żebyś nauczyła się przydzielać taką samą przestrzeń także jemu, akceptując fakt, że nie jesteś zawsze w centrum jego uwagi.

Zazdrość to podstępna bestia, wiem, ale musisz nauczyć się nią kierować dla dobra swojego i swojej relacji, bo też zazdrość nie ma w sobie nic pozytywnego: nie jest związana z miłością, ale ze strachem przez utratą drugiej osoby i z poczuciem posiadania.

Ludzie to nie przedmioty, nie możemy ich posiadać, nawet wtedy, kiedy się zaręczamy czy pobieramy. Musimy dlatego nauczyć się żyć z brakiem kontroli nad życiem tych, których kochamy, i budować naszą relację na zaufaniu4.

Jak odzyskać chłopaka: podsumowanie

No dobrze, dotarliśmy do końca naszej drogi do odzyskania byłego chłopaka. Teraz wiesz, jak odzyskać faceta i dysponujesz wszystkimi niezbędnymi narzędziami, by zacząć działać.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, zachęcam cię do poznania twoich szans na odzyskanie dzięki prostemu testowi online, który uświadomi ci z jakiego punktu startujesz. Zorientujesz się, że dużo częściej warto podjąć prób, niż byś sądziła.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

P.S. Doskonale wiem, jak się teraz czujesz. Żeby nie zostawiać cię samej w tym trudnym momencie twojego życia, postanowiłem wspierać cię serią codziennych maili. Jeśli zdecydujesz się zapisać, każdego dnia będę wysyłał ci cenne rady i wartościowe sugestie dotyczące odzyskania byłego i unikania przy tym błędów.

Jako prezent w pierwszym mailu otrzymasz również fragment mojego e-bookaKlucz Do Odzyskania” zawierający cały pierwszy rozdział poradnika (20 stron). Zapisz się, korzystając z formularza poniżej.

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Źródła

 1. https://www.forbes.com/sites/traversmark/2024/01/26/a-psychologist-weighs-in-on-the-post-breakup-no-contact-rule/?sh=2902d529a025 ↩︎
 2. https://www.psypost.org/breakup-induced-confusion-about-ones-self-identity-helps-explain-the-desire-to-get-back-together-with-an-ex-partner/#google_vignette ↩︎
 3. https://medium.com/practical-growth/how-to-be-happy-with-yourself-while-youre-in-a-relationship-bd902d2ae188 ↩︎
 4. https://www.psychologytoday.com/intl/blog/mindful-dating/202012/when-your-partner-needs-space-and-you-crave-closeness ↩︎
4.4/5 - (835 votes)
Picture of Aleks Rajzer
Aleks Rajzer
Doświadczony dating coach, absolwent socjologii i studiów podyplomowych na kierunku Coaching z elementami psychologii. Od wielu lat studiuje relacje damsko-męskie, by odpowiedzieć na pytania dręczące tysiące osób ze złamanym sercem. Autor bestselleru "Klucz Do Odzyskania" i wielu innych poradników. Założyciel bloga Rozwój Do Potęgi, gdzie publikuje artykuły i udziela również porad indywidualnych. Prywatnie miłośnik tańca, podróży i wypoczynku na łonie natury. Możesz się z nim skontaktować na Instagramie.