Gry erotyczne: 10 najlepszych planszówek dla dwojga

gry erotyczne

Szukasz sposobu na podkręcenie atmosfery w sypialni? Oprócz gadżetów erotycznych warto rozważyć gry erotyczne dla par, które gwarantują połączenie świetnej zabawy z wyższą temperaturą w łóżku.

Gry dla dwojga o charakterze erotycznym zbliżają nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie. Wiele z nich została tak skonstruowana, by sprowokować do rozmowy o seksie i swoich potrzebach, a także otworzyć się na partnera.

W tym artykule przedstawię 10 najbardziej polecanych gier erotycznych – planszowych, karcianych i zręcznościowych. Do niektórych z nich zostały dołączone seksowne gadżety, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią wasze intymne chwile.

Gry erotyczne: 10 najbardziej polecanych

1. Świecące kości gry wstępnej

Naszą listę zaczniemy tak, jak się powinno zacząć także intymne spotkanie – od gry wstępnej. Na tę okoliczność proponuję prostą grę w kości.

Zasady są banalne: wystarczy rzucić i zobaczyć, co wypadło. Jedna z kości pokazuje aktywność (np. pocałuj, poliż, ugryź), druga – część ciała.

Kości dodatkowo świecą w ciemności, więc możecie zagrać nawet przy zgaszonym świetle, co może dodać pikanterii. To mały gadżet, który z łatwością zabierzecie w podróż.

To oczywiście prosta gra, której możliwości dość szybko się kończą, ale cena kości jest symboliczna i na pewno od czasu do czasu przyjemnie będzie ich użyć. Zalecana podstawowa znajomość angielskiego (lub słownik).

2. Gra w pozycje

Kolejna propozycja na liście to „Gra w pozycje” – planszówka dla par chcących wypróbować w grze różne pozycje seksualne.

W zestawie znajdziemy planszę, pionki, 12 kart z poleceniami, 40 mini-kart z pozycjami oraz ruletkę. Zasady są nieskomplikowane, ponieważ bazują na słynnej grze w butelkę, która przyprawiała o rumieńce w okresie dojrzewania.

Gra jest naturalnie po polsku i na pewno urozmaici niejeden wieczór we dwoje. Możliwości jest wiele i kto wie, może odkryjecie z nią swoją nową ulubioną pozycję?

3. Mistrz

Czas na coś bardziej zaawansowanego. Kręci cię seks w stylu 50 twarzy Greya? W takim razie gra erotyczna „Mistrz” powinna zaspokoić twoje potrzeby.

Podstawą jest plansza do gry, pionki, kostka i karty Mistrza i Mistrzyni. Ale to nie wszystko… Do zestawu zostały dołączone futerkowe kajdanki, skórzany pejczyk, opaska na oczy, a nawet wibrator z końcówką stymulującą punkt G.

Jak łatwo się domyślić, gra otwiera na nowe doświadczenia i nieuchronnie prowadzi do rozkoszy. A droga do jej osiągnięcia może was mocno zaskoczyć…

4. Sex-O-Chess - Erotyczne szachy

Dla odmiany gra, która pobudzi nie tylko zmysły, ale też szare komórki. Oto „Sex-O-Chess„, czyli erotyczne szachy dla dwojga.

Jeśli należycie do fanów szachowych rozgrywek, macie szansę zmierzyć się w niezwykle seksownych okolicznościach. Stawką jest rozkosz, bowiem każdy ruch na szachownicy, który przybliża cię do zwycięstwa, skutkuje również spełnieniem erotycznego życzenia.

Nie przejmuj się, jeśli któreś z was nie umie grać w szachy – to świetna okazja, by nabyć tę umiejętność. Instrukcja jest w języku polskim.

5. Dynamite Sex

Dynamite Sex” to gra erotyczna z elementami romantyzmu, która wyróżnia się atrakcyjną szatą graficzną w stylu retro.

W skład zestawu wchodzą pionki, plansza, żetony i karty z zadaniami. Gra polega na zdobywaniu żetonów i wymienianiu ich na zadania, które trzeba zrealizować wspólnie z partnerem.

Zakres poleceń jest bardzo szeroki. Mogą dotyczyć zarówno seksu oralnego, masturbacji czy seksu poza domem, jak i romantycznej kolacji czy rozmowy na tematy intymne.

6. Master & Slave Edition Deluxe

Kolejna propozycja gry erotycznej jest przeznaczona dla osób lubiących eksperymentować z BDSM, które podnieca relacja intymna oparta na dominacji i uległości. To wariant Deluxe gry „Master & Slave„.

W tej grze wyzwania są znacznie bardziej perwersyjne niż w większości innych planszówek, które omówiliśmy. Sugeruje to nawet bogaty zestaw gadżetów dołączonych do zestawu, gdzie opaska na oczy i kajdanki należą do tych najbardziej „waniliowych”.

Poza akcesoriami w pudełku znajdziesz 24 karty i instrukcję, również w języku polskim, dzięki czemu wykorzystasz grę jak najlepiej.

7. Kamasutra gorąca

Dotarliśmy w końcu do gry erotycznej, która przypadnie do gustu wielbicielom wschodnich technik uprawiania miłości. „Kamasutra” to elegancka gra karciana, która wychodzi daleko poza skomplikowane pozycje seksualne.

Na kartach dołączonych do zestawu znajdują się erotyczno-miłosne zadania, które sprawdzą się na grę wstępną i nie tylko. Doprowadzą one z pewnością do podniecenie, ale również do zbliżenia duchowo-emocjonalnego partnerów. Na pewno odkryjesz tu wiele zaskakujących pomysłów na zmysłowe pieszczoty.

Dodatkowo możesz zapisać się do Akademii Miłości i otrzymywać dodatkowe materiały na temat życia intymnego.

8. Arkana miłości

Jeśli interesuje cię stricte romantyczna gra dla dwojga, która podkręci atmosferę w sypialni, sięgnij po „Arkana miłości„. Skończyły ci się pomysły na łóżkowe atrakcje? Ta gra załatwi za ciebie ten problem.

Gra składa się z ponad 50 kart z różnymi poleceniami. Mogą one się wiązać z rozbieraniem siebie lub drugiej osoby oraz pieszczotami. Żeby jednak nie było nudno kilka rodzajów kart zawiera pozwala na zmianę przebiegu rozgrywki, np. rzucenie wyzwania drugiej osobie lub sięgnięcie po podstęp.

Rozgrywka w „Arkana miłości” trwa ponad pół godziny, a więc może być idealną grą wstępną. W istocie, rozgrywkę kończy zagranie karty, która sugeruje parze oddanie się miłosnym igraszkom.

9. Oh Yes!

Kolejna gra dla par, która ma za zadanie podkręcić atmosferę w łóżku, a przy tym zapewnić dobrą zabawę, jest „Oh Yes!„. Gra bazuje na prostym rozwiązaniu, czyli losowaniu kart i wykonywaniu poleceń znajdujących się na nich.

Talia składa się z 55 kart podzielonych na 4 kategorie: Jak?, Gdzie?, Czym? i Gadżet. Ponieważ za każdym razem możesz wylosować inną kombinację, w sumie mamy blisko 32 tysiące możliwości do wyboru.

Gra ma rzecz jasna charakter erotyczny i jej sens polega na tym, że oboje wypełniacie zadania po wylosowaniu kart. Rozgrywka, choć wydawałoby się banalna, długo nie będzie się nudzić!

10. Wieża zmysłowa

Wieża zmysłowa” to prosta i niedroga gra, która bazuje na słynnej zabawie o nazwie jenga, polegającej na budowaniu wieży z drewnianych klocków i usuwaniu po kolei elementów tak, by nie zburzyć całej konstrukcji.

Cel ten gry dla pary jest podobny, ale klocki nie są zwyczajne. Na każdym z nich ukryte jest zmysłowe polecenie. Niektóre bardziej koncentrują się na relacji i uwodzeniu, inne mogą przyprawić cię o rumieńce. Z pewnością towarzyszy jej dużo emocji, śmiechu, ale przede wszystkim erotycznego napięcia.

To doskonała opcja na urozmaicenie wieczoru we dwoje, szczególnie atrakcyjna dla par, które słabiej się znają, ale i dla tych z dłuższym stażem, które mają wrażenie, że w ich relację wdarła się rutyna.

Na tym kończymy naszą listę najlepszych gier erotycznych dla dwojga, które rozgrzeją atmosferę w sypialni i dostarczą wam wielu nowych doznań. Mam nadzieję, że dzięki nim poprawie ulegnie nie tylko wasze życie seksualne, ale i więź emocjonalna.

Jeśli szukasz więcej gier, w które możesz zagrać ze swoją drugą połówką, zachęcam cię do zajrzenia do rankingu gier dla par.

5/5 - (1 vote)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.