ePsycholodzy: kompletna recenzja, przewodnik, cennik

epsycholodzy

Jeśli szukasz psychologa lub terapeuty online, przeczytaj naszą recenzję serwisu ePsycholodzy, który specjalizuje się w zdalnych konsultacjach psychologicznych.

W tym artykule dowiesz się, jak działa strona ePsycholodzy.pl: jak znaleźć specjalistę i się umówić, jak odbyć wizytę i ile to kosztuje. Wyjaśnimy również, z jakimi problemami możesz tam szukać pomocy. Poznasz także opinie użytkowników, którzy już z niego skorzystali, oraz naszą recenzję.

Jeśli już teraz chcesz odwiedzić stronę ePsycholodzy, kliknij poniżej:

Potrzebujesz wsparcia specjalisty? Poznaj najlepszy serwis konsultacji psychologicznych online!

ePsycholodzy.pl: co to?

ePsycholodzy.pl (tutaj oficjalna strona) to firma z siedzibą w Poznaniu, która świadczy usługi konsultacji psychologicznych online.

epsycholodzy co to

W rzeczywistości mamy do czynienia z czymś w rodzaju internetowej poradni psychologicznej. Z ePsycholodzy współpracuje zespół specjalistów w różnych dziedzinach. Są to absolwenci 5-letnich studiów psychologicznych oraz specjalistycznych szkoleń i kursów.

Rezerwacji wizyty dokonujemy przez stronę, a sama konsultacja odbywa się online, za pomocą wskazanej platformy do prowadzenia rozmów wideo. W niektórych przypadkach można je również odbyć w formie tradycyjnego połączenia telefonicznego.

ePsycholodzy: zakres usług

Przedstawmy teraz szczegółowy zakres usług świadczonych przez serwis ePsycholodzy. Przede wszystkim oferta kierowana jest do osób dorosłych, par oraz nastolatków.

W szczególności, specjaliści mogą pomóc ci w następujących problemach:

 • Depresja i zaburzenia nastroju;
 • Zaburzenia osobowości;
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne;
 • Zaburzenia lękowe;
 • Zaburzenia adaptacyjne;
 • Zaburzenia seksualne;
 • Uzależnienia;
 • Trauma i przemoc;
 • Stres;
 • Zaburzenia odżywiania;
 • Niska samoocena;
 • Problemy w relacjach międzyludzkich;
 • Terapia par;
 • Radzenie sobie z przewlekłą chorobą.

Ponadto na ePsycholodzy.pl uzyskasz pomoc związaną z życiem zawodowym, np. diagnozę kompetencji zawodowych, rozwiązanie problemu wypalenia zawodowego, obniżonej efektywności i motywacji czy zaburzeń koncentracji.

Jak korzystać z ePsycholodzy.pl krok po kroku

Przejdźmy teraz do części czysto praktycznej. Dowiesz się tutaj, jak krok po kroku korzystać z serwisu ePsycholodzy.pl. Omówimy proces rejestracji, wyszukiwania specjalisty, umawiania i odbywania konsultacji, a także wyjaśnimy, co zrobić, gdy musimy ją odwołać.

1. Rejestracja

Aby umówić się na konsultację i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji portalu, należy założyć konto użytkownika (w tym przypadku pacjenta). Jest ono całkowicie bezpłatne.

Konto zakładasz przy okazji zarezerwowania pierwszej konsultacji. Należy podać adres e-mail oraz nadać hasło, które powinno mieć 8 znaków, w tym duże i małe litery oraz przynajmniej jedną cyfrę. Pamiętaj, by nie udostępniać go nikomu.

Z tymi danymi będziesz mógł się logować w serwisie, klikając w prawym górnym rogu przycisk Logowanie.

2. Wyszukiwanie specjalisty

Kolejnym krokiem będzie wyszukanie specjalisty. Obecnie z serwisem współpracuje ponad 40 psychologów, psychoterapeutów, psychotraumatologów, specjalistów terapii uzależnień, psychoonkologów i seksuologów.

W górnym menu możemy kliknąć Specjaliści i wyświetli nam się ich pełna lista. Przy każdej osobie mamy również podaną cenę wizyty i najbliższy możliwy termin spotkania.

e-psycholodzy

Gdy klikniemy konkretną osobę, wyświetli nam się dokładny opis jej doświadczenia oraz krótkie wideo z autoprezentacją. To pomoże ustalić, czy kontakt z tą osobą nam odpowiada.

Jeśli nie wiesz, który specjalista będzie najodpowiedniejszy w przypadku twojego problemy, możesz wypełnić krótki kwestionariusz i otrzymać na maila sugestię trzech psychologów. Kwestionariusz składa się z ponad 10 pytań dotyczących twoich problemów emocjonalnych oraz preferencji terminu wizyty.

3. Umawianie wizyty

Aby umówić wizytę, wystarczy wybrać danego specjalistę i kliknąć Umów się na wizytę. Na początku musisz wybrać rodzaj wizyty: konsultacja indywidualna, dla par lub pakiet konsultacji (który wychodzi taniej, o tym za chwilę).

Następnie wyświetli ci się kalendarz dostępnych terminów. Wybierz dzień i godzinę wizyty. Po wybraniu ukaże ci się następująca strona:

epsycholodzy.pl

Wypełnij wszystkie pola i wybierz sposób komunikacji. W tym przypadku można wybrać Google Meet lub Telefon komórkowy. Pamiętaj o uzupełnieniu pola z dodatkowymi informacjami.

Następnie będziesz miał okazję zalogować się lub utworzyć konto, podać dane do płatności i ewentualnej faktury.

Płatności obsługuje serwis Przelewy24, dzięki czemu możesz zapłacić szybkim przelewem ze swojego banku, kartą, Blikiem, Google Pay czy Apple Pay.

4. Odbywanie konsultacji

Odbywanie wizyty jest naprawdę bardzo proste. Po opłaceniu konsultacji otrzymujesz maila, w którym masz wszystkie niezbędne informacje dotyczące połączenia.

Jedyne, o co musisz zadbać, to dostęp do odpowiedniego sprzętu, stabilne połączenie internetowe i punktualność. Pamiętaj, żeby dostosować warunki wokół – przebywaj w osobnym pokoju, w którym czujesz się komfortowo i wiesz, że nikt nie będzie słyszał twojej rozmowy.

Jeśli wybrałeś pakiet konsultacji, pamiętaj o wszystkich zarezerwowanych terminach. W razie jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z ePsycholodzy. Na stronie jest chatbot oraz wszelkie dane kontaktowe (mailowe i telefoniczne), dzięki którym szybko uzyskasz wsparcie techniczne i odpowiedzi na twoje pytania.

5. Odwoływanie wizyty

Zdarza się, że musimy odwołać zarezerwowaną i opłaconą wcześniej wizytę. Co wtedy robić? Czy można uzyskać pełny zwrot kosztów?

Istnieje taka możliwość, ale o zmianie należy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz zarówno zmienić termin, jak i odwołać konsultację bez ponoszenia konsekwencji finansowych.

Pierwszym sposobem jest zalogowanie się do panelu użytkownika i samodzielne odwołanie wizyty lub zmiana jej terminu. Należy to zrobić co najmniej 24 godziny przed planowanym terminem konsultacji.

Drugim sposobem jest kontakt telefoniczny z serwisem. Wówczas jednak nie tylko musi być zachowany termin 24 godzin, ale musisz zadzwonić do godziny 16. Obsługa telefoniczna działa bowiem w określonych godzinach.

Jeśli nie zachowasz odstępu 24 godzin, niestety konsultacja i pieniądze przepadną. Termin możesz przełożyć na maksymalnie 3 miesiące później.

Psycholog może mieć również potrzebę zmiany terminu, ale musi to zrobić co najmniej 24 godziny wcześniej, a ty musisz wyrazić na to zgodę. W przeciwnym razie otrzymasz zwrot kosztów usługi.

ePsycholodzy: cennik usług

Przejdźmy teraz do innego praktycznego aspektu korzystania z serwisu ePsycholodzy. Chodzi mianowicie o cennik usług.

Ceny są różne w zależności od specjalisty i rodzaju wizyty. Szczegóły prezentuje poniższa tabela:

Rodzaj konsultacjiCena
Konsultacja indywidualna160-190 zł
Konsultacja par260-280 zł
Pakiet 4 konsultacji indywidualnychZniżka 20 zł za całość
Pakiet 8 konsultacji indywidualnychZniżka 50 zł za całość

Jak widzisz, zaplanowanie z góry 4 lub 8 wizyt się opłaca. Zniżka dotyczy nie pojedynczej konsultacji, ale całego pakietu.

W związku z tym przy zakupie 4 konsultacji oszczędzasz w sumie 20 zł, czyli 5 zł na każdej z nich. Przy zakupie 8 konsultacji oszczędzasz w sumie 50 zł, czyli nieco ponad 6 zł na każdej z nich.

ePsycholodzy: opinie i nasza recenzja

Kończąc, podzielmy się opiniami pacjentów, którzy odbyli wizyty za pośrednictwem ePsycholodzy.pl oraz podzielmy się naszą recenzją serwisu.

Na stronie opublikowano wiele opinii pacjentów. Każda z nich dotyczy konkretnego specjalisty i konkretnego rodzaju wizyty, nie zaś całego serwisu. Oto niektóre z nich:

epsycholodzy opinie
epsycholodzy recenzja

Można przypuszczać, że opinie na temat specjalistów są szczere. Samo działanie serwisu nie powinno budzić wątpliwości – wszystko jest przejrzyste, a wizyty u psychologa online są w tej chwili na porządku dziennym.

Naszym zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które nie mają w pobliżu poradni psychologicznej lub wolą spotkania zdalne. Dzięki takiej formie można nie rezygnować z wizyty u psychologa, nawet kiedy jesteśmy poza miastem.

Dodatkowym plusem są bardzo szybkie terminy wizyt i przejrzysty kalendarz oraz ogromny wybór specjalistów z różnych dziedzin. To pozwala na uzyskanie pomocy właściwie od razu.

Cennik nie jest zawyżony, a dodatkowo możemy uzyskać zniżki przy regularnych spotkaniach. Możliwość samodzielnego odwołania wizyty lub zmiany jej terminu za pomocą konta użytkownika to również ogromna zaleta.

Z czystym sumieniem możemy więc polecić serwis ePsycholodzy jako najlepszą bazę specjalistów oferujących wizyty online.

Potrzebujesz wsparcia specjalisty? Poznaj najlepszy serwis konsultacji psychologicznych online!

Pytania i odpowiedzi

Czym jest strona ePsycholodzy.pl?

ePsycholodzy.pl to serwis oferujący konsultacje psychologiczne online. Jest to więc rodzaj internetowej poradni psychologicznej.

Jak zamówić wizytę na ePsycholodzy?

Aby zamówić wizytę, wystarczy wybrać specjalistę, określić rodzaj wizyty, wybrać termin, podać dane do płatności i opłacić wizytę przez system Przelewy24. Przy umawianiu pierwszej konsultacji tworzysz bezpłatne konto użytkownika, które pomaga zarządzać wizytami.

Ile kosztuje wizyta na ePsycholodzy?

Cena jest zależna od specjalisty i typu wizyty. Konsultacja indywidualna kosztuje od 160 do 190 zł, natomiast terapia par od 260 do 280 zł. Przy zakupie pakietu 4 lub 8 konsultacji indywidualnych otrzymuje się zniżkę.

Z jakimi problemami mogę się zgłosić?

Specjaliści udzielają pomocy w różnych przypadkach w tym depresji, wszelkiego rodzaju zaburzeń, problemów z samooceną, kryzysów małżeńskich, problemów w pracy, uzależnień, traumy i przemocy.

Jak odwołać wizytę na ePsycholodzy?

Aby odwołać wizytę (lub zmienić jej termin), należy zrobić to przez konto użytkownika lub telefonicznie (obsługa działa do godziny 16). Należy zachować odstęp co najmniej 24 godzin, by uzyskać zwrot kosztów wizyty.

Czy na ePsycholodzy jest terapia par?

Tak, na ePsycholodzy wielu specjalistów prowadzi również terapię par.

Jacy specjaliści przyjmują na ePsycholodzy.pl?

Do wyboru jest ponad 40 specjalistów. Są to psycholodzy, psychoterapeuci, seksuolodzy, specjaliści terapii uzależnień, psychotraumatolodzy, psychoonkolodzy i inni.

Czy na ePsycholodzy jest psycholog dziecięcy?

Nie, nie ma psychologa dziecięcego. Natomiast można umówić wizytę dla nastolatka.

Czy na ePsycholodzy jest lekarz psychiatra?

Nie, psychiatra nie przyjmuje w serwisie ePsycholodzy.pl.

5/5 - (2 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.