Jak sprawdzić, czy on mnie zdradza: 8 niepokojących sygnałów

Czy on mnie zdradza

Prędzej czy później, bez względu na to, jak zdrowy, namiętny i zgodny może być twój związek, przyjdzie moment, w którym zaczniesz obawiać się, że twój partner może być ci niewierny. Wtedy będziesz nieustannie zadawała sobie pytanie: „Czy on mnie zdradza?”.

Jeśli czytasz ten artykuł, bardzo prawdopodobne, że ty również masz wątpliwości co do wierności swojego chłopaka lub męża. Zastanawiasz się, jak sprawdzić czy twój facet cię zdradza? Chcesz wiedzieć, jakie są główne sygnały, które mogą oznaczać zdradę?

W tym wpisie znajdziesz konkretne odpowiedzi i rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości. Dowiesz się także, przy jakich sygnałach powinnaś zachować szczególną czujność.

Zanim przejdziesz do lektury możesz dodatkowo wykonać bezpłatny test online, który pomoże ci odkryć, czy on cię zdradza.

Odkryj, czy on/a cię zdradza!

Jak sprawdzić, czy on mnie zdradza: psychologia

Na przestrzeni lat psychologia poczyniła wielkie postępy, jeśli chodzi o analizę relacji damsko-męskich. Powstało wiele publikacji wokół tego tematu, poruszających zagadnienia komunikacji w związku, kłótni, małżeństw, separacji i, co nie mniej ważne, zdrad.

Obecnie mamy wystarczającą wiedzę na temat możliwych przyczyn, które sprawiają, że mężczyźni zdradzają. Przyczyny te w większości przypadków różnią się od powodów niewierności, której dopuszczają się kobiety. Wśród nich możemy wymienić:

 • rutyna w związku;
 • brak nowych bodźców;
 • niedopasowanie seksualne;
 • osłabienie zainteresowania drugą osobą;
 • emocjonalne oddalenie się partnerów;
 • związek na odległość;
 • seksoholizm.

Jeśli chodzi o oddalenie się od siebie partnerów, rutynę czy osłabienie zainteresowanie to można je skwitować jednym określeniem: „kryzys w związku”.

Jak twierdzą eksperci, zarówno mężczyźni, jak i kobiety są podatni na zdradę w chwili, gdy związek staje się źródłem kłótni i prowadzi do smutku, nieporozumień i ogólnego złego samopoczucia.

Gdyby para zawsze żyła ze sobą szczęśliwie i żadne zewnętrzne czynniki nie zakłócałyby spokoju związku, nie byłoby powodu do zmartwień. Jednak dyskurs o zdradzie człowieka nieco się komplikuje.

Wśród wielu przyczyn, które skłaniają mężczyznę do niewierności, istnieje jedna o charakterze czysto seksualnym. Podczas gdy kobiety rzadko zdradzają, aby zdobyć nowe „doświadczenia łóżkowe”, mężczyźni są do tego znacznie bardziej skłonni. Dlatego w większości przypadków to właśnie kobiety boją się, że mężczyzna je zdradza.

Oprócz informacji na temat przyczyn prowadzących do niewierności psychologia jest również w stanie podać konkretne przykłady podejrzanych zachowań, nieświadomie praktykowanych przez osoby zdradzające.

Tak czy inaczej, zdrada ma zawsze swoje złożone przyczyny i trudne do zaakceptowania konsekwencje. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak poradzić sobie w sytuacji, kiedy odkryjesz zdradę, oraz co zrobić, by odbudować więź z partnerem, by między wami znów zapanowała czułość i namiętność, przeczytaj poradnik „Pogotowie Dla Związku„.

To prawdziwa skarbnica wiedzy, jeśli chodzi o techniki, strategie i ćwiczenia dla par zmagających się z kryzysem. Kliknij poniżej i dowiedz się więcej.

Jak zażegnać kryzys w związku oraz odbudować uczucie, zaufanie i namiętność między partnerami

Czy on mnie zdradza? 8 sygnałów

Jak wspomniałam, przyczyny, które skłaniają człowieka do zdrady, mogą być różne. W tym artykule nie będziemy ich jednak analizować. Postaram się natomiast podać wskazówki, które pomogą ci odpowiedzieć sobie na pytanie: „ Jak sprawdzić, czy mnie zdradza?”.

Poniżej znajdziesz 8 przykładów takich sygnałów, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

jak sprawdzić czy facet mnie zdradza

1. Zmiana nawyków

Zmiana nawyków i zachowań to jeden z głównych objawów świadczących o tym, że twój facet może interesować się inną kobietą.

Oczywiście postara się tego nie okazywać, ale ty powinnaś szybko to zauważyć. Taka zmiana jest zwykle pierwszym sygnałem, który powinien skłonić cię do przemyśleń.

Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak sprawdzić, czy facet zdradza, zwróć uwagę na te zachowania:

 • Wstaje wcześnie rano, aby iść do pracy;
 • Często mówi ci, że ma zobowiązania zawodowe, przez które musi przebywać poza domem;
 • Zawsze znajduje wymówki, aby nie spędzać z tobą czasu;
 • Zaczął dzwonić do ciebie rzadziej niż zwykle;
 • Organizuje spotkania z nowymi znajomymi.

Krótko mówiąc, jeśli zauważysz wyraźną zmianę w jego dotychczasowych nawykach, powinnaś być bardziej ostrożna. Nikt nie zmienia nagle swoich nawyków, chyba że ma ku temu ważny powód.

2. Częstsze i potajemne rozmowy telefoniczne

To kolejny sygnał ostrzegawczy, na który powinnaś zwrócić uwagę. Jeśli zaczniesz zauważać, że twój chłopak często rozmawia przez telefon, wychodząc przy tym z pokoju, stale przesiaduje na Messengerze albo co chwila tłumaczy ci „to Michał, oddzwonię do niego później”, to masz powód, aby zacząć się martwić.

Jak sprawdzić czy on mnie zdradza

Niepokojącym sygnałem będą też sytuacje, w których twój facet będzie zaprzeczał lub, co gorsza, złościł się, jeżeli zwrócisz mu uwagę, że dużo więcej czasu spędza na telefonie albo że coś przed tobą ukrywa.

Jeśli naprawdę rozmawia z przyjaciółmi lub kolegami z pracy, z pewnością uspokoi cię i odpowie np. „kochanie, nie martw się, omawiamy tylko ważne spotkanie, zaraz wszystko ci wytłumaczę”.

Natomiast jeśli zauważysz, że unika udzielenia ci konkretnej odpowiedzi lub nie wspomina o szczegółach, to możliwe, że prowadzi rozmowy, o których nie chce, abyś się dowiedziała.

Najlepszym i najpewniejszym sposobem na przekonanie się, co się kryje za tajemniczymi połączeniami i wiadomościami, jest zajrzenie do telefonu partnera. Trudno jednak będzie przeprowadzić śledztwo tak szybko, by nie wzbudzić podejrzeń.

Dlatego z pomocą przychodzi ci mSpy – aplikacja monitorująca wszystkie rodzaje aktywności na telefonie drugiej osoby. W dalszej części artykułu znajdziesz przewodnik, jak z niej korzystać.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

3. Napady złości i zrzucanie odpowiedzialności

Istnieją mężczyźni, którzy zdradzając, nie odczuwają najmniejszego poczucia winy. Jednak są też tacy, którzy czują się źle z powodu tego, co zrobili, i nie są w stanie poradzić sobie z dręczącymi wyrzutami sumienia.

Na przykład niektórzy złoszczą się o bzdury. Innymi słowy, jeśli zauważysz, że twój chłopak często denerwuje się w twoim towarzystwie lub pokazuje, jak bardzo go irytujesz, może chcieć zrzucić na ciebie winę i odpowiedzialność za zdradę.

To jak tworzenie alibi. Świadomość, że ma „wymówki”, które doprowadziły go do zdrady (tą wymówką będziesz ty i twoje rzekome powodowanie w nim złości), sprawi, że poczuje się znacznie lepiej, ponieważ to tak, jakby sam stał się ofiarą swojej niewierności.

Zdrada kochającej i wyrozumiałej osoby sprawiłaby, że poczułby się wyjątkowo źle. Dlatego złości się na ciebie, mimo że wcale na to nie zasłużyłaś. Robi to, abyś czuła się winna i aby tym samym usprawiedliwić swoją zdradę.

4. Wahania nastroju

Zdrada często powoduje u mężczyzny wahania nastroju. Zdarzają się one, gdy często spotyka się z drugą kobietą, która staje się dla niego kochanką.

W takim przypadku mężczyzna żyje w dwóch związkach jednocześnie, traci stabilność i równowagę. Jego pozytywne i negatywne uczucia stają się dwojakie. To normalne, że często prowadzą go do szczęścia, uniesienia, złości i smutku w jednoczesnym czasie.

Jeden związek jest źródłem niezliczonych emocji, a co dopiero, jeśli jest się jednocześnie w dwóch relacjach! Twój mężczyzna często będzie czuł się przytłoczony poczuciem winy, euforii, niepewności i zagubienia i będzie mu bardzo trudno powstrzymać przed tobą te emocje.

5. Brak okazywania ci uczuć

W momencie gdy zdradzasz osobę, z którą jesteś w związku, trudno jest okazywać jej miłość i czułość.

Dlatego jeśli kiedykolwiek zauważysz brak uwagi lub okazywania uczuć ze strony swojego mężczyzny, nie powinnaś udawać, że nic się nie stało. Nie ma znaczenia, czy brakuje werbalnego, fizycznego czy materialnego okazywania ci uczuć. Odsunięcie się od drugiej osoby lub obojętność wobec niej nigdy nie wskazują na nic dobrego.

Twój chłopak może przestać okazywać ci uczucia, np. z powodu dręczących go wyrzutów sumienia. W rezultacie woli zachowywać się powściągliwie i nie okazywać ci miłości, aby jeszcze bardziej nie pogorszyć sytuacji, w której się znalazł.

6. Zmiana potrzeb seksualnych

Podstawą zdrady jest fizyczny kontakt dwojga ludzi. W rezultacie nieuniknione jest, że stosunek seksualny z mężczyzną może zacząć różnić się, jeśli nabierze dodatkowego doświadczenia, zdobytego z kimś innym.

Zmiany mogą objawiać się na dwa sposoby: twój facet może mieć zwiększone pragnienie seksualne lub całkowity brak ochoty na seks z tobą. W pierwszym przypadku powodem jest wzrost poziomu testosteronu po kontakcie seksualnym z drugą kobietą. Dokładnie tak samo, jak w przypadku jedzenia: im więcej jesz, tym większy masz apetyt.

Czy on mnie zdradził

W drugim przypadku może nie chcieć kochać się z tobą z dwóch powodów: ponieważ jest już usatysfakcjonowany doświadczeniami, które zdobywa z inną kobietą, lub dlatego, że czuje się wyjątkowo winny z powodu sytuacji, w której się znalazł.

Musisz zatem zwrócić uwagę na zmiany związane z jego zachowaniem seksualnym. To jeden ze znaków, któremu należy szczególnie się przyjrzeć.

7. Przywiązywanie dużej wagi do swojej prywatności

Prywatność to prawo przysługujące każdemu z nas, nawet jeśli jesteśmy w związku. Jednak problem pojawia się, gdy następuje wyraźna zmiana w jego zachowaniu. Może nagle i niespodziewanie nie chcieć dzielić się z tobą żadnymi informacjami i trzymać cię z daleka od swoich prywatnych rzeczy.

Jeśli zauważysz, że twój chłopak zmienia kod w swoim telefonie, dba o to, aby zawsze wyłączyć komputer, zmienia hasła, które do tej pory znałaś, to najprawdopodobniej ma coś do ukrycia.

Oprócz tych podejrzanych zachowań, zwiększenie jego prywatności może objawiać się na przykład poprzez mniejszą komunikację między wami. Jeśli twój chłopak zawsze był otwarty, towarzyski i chętny do dzielenia się z tobą wszystkim, a nagle wydaje się zachowywać całkowicie odmiennie, to znak, że mógł znaleźć sobie kogoś innego.

8. Nerwowość podczas pytań o zdradę

Kiedy powiesz mu, że podejrzewasz go o niewierność, a on rzeczywiście nie ma nic do ukrycia, nie będzie miał powodu do złości. Wręcz przeciwnie, spróbuje cię uspokoić i zapewnić, że nie potrzebuje w swoim życiu żadnej innej kobiety.

Jeśli jednak zacznie być nerwowy, kiedy będziesz w rozmowach nawiązywała do jego ewentualnej zdrady, może oznaczać to, że faktycznie jest ci niewierny.

Należy jednak podkreślić ważną rzecz. Jeśli wpadniesz w obsesję na punkcie jego zdrady i ciągle będziesz go o to pytać, to normalne i uzasadnione, że w pewnym momencie może się zdenerwować, zwłaszcza jeśli naprawdę nie zrobił nic złego.

Ten sygnał należy więc wziąć pod uwagę tylko wtedy, gdy po raz pierwszy zapytasz go, czy cię oszukuje i on zareaguje złością. Przy twoich kolejnych podejściach, jego nerwowość może być uzasadniona. Będzie się denerwował, ponieważ mu nie ufasz i wcale nie będzie musiało to wskazywać na to, że cię zdradza.

Przeczytaj też: Test na zdradę

Jak sprawdzić, czy partner zdradza: mSpy

Zgodnie z obietnicą, przedstawię ci teraz, jak działa aplikacja szpiegująca mSpy, która może okazać się kluczowa w odkryciu, czy twój partner cię zdradza.

mspy facet zdrada

Jest to oprogramowanie, które należy zainstalować na sprzęcie, który chcesz szpiegować, by uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem twojego konta. Aplikacja po zainstalowaniu staje się niewidoczna – to w końcu warunek konieczny.

Pozwala ona śledzić niemal każdy ruch twojego partnera, związany z telefonem. Dzięki mSpy będziesz mogła przejrzeć wiadomości, połączenia, sieci społecznościowe i lokalizację w czasie rzeczywistym.

Możesz również skorzystać z Keyloggera, który rejestruje każdy znak wpisany na klawiaturze. Ułatwi to odzyskanie wszystkich niezbędnych do śledzenia haseł. Jednocześnie będziesz mieć dostęp do wszystkich pobranych plików i aplikacji znajdujących się na urządzeniu (nawet do Tindera i Badoo).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej aplikacji szpiegowskiej, kliknij tutaj i wybierz „Zobacz demo”.

mspy czy żona mnie zdradza

Aby zacząć z niej korzystać już teraz, wystarczy założyć konto na oficjalnej stronie mSpy. (kliknij tutaj). Następnie musisz zainstalować aplikację na telefonie szpiegowanej osoby.

Zajmuje to tylko minutę. Najlepiej jeśli zrobisz to, gdy partner będzie spał lub zostawi telefon bez nadzoru, na przykład podczas brania kąpieli. Możesz także pożyczyć na chwilę jego telefon i udać, że wykonujesz jakieś połączenie lub szukasz czegoś w Internecie (bo twój telefon się rozładował).

W najgorszym przypadku możesz kupić jej nowy smartfon i wcześniej zainstalować mSpy. Jeśli partner posiada iPhone’a i znasz jej dane logowania do iCloud, aplikację możesz zainstalować całkowicie zdalnie.

Wszystkie informacje możesz śledzić z wygodnego pulpitu nawigacyjnego na swoim komputerze. Aplikację odinstalujesz też zdalnie.

Jest ona płatna, ale wszystkie aplikacje tego typu, które są coś warte, nie są za darmo. A mSpy na ich tle wypada naprawdę najlepiej.

Jeśli więc wciąż zadajesz sobie pytanie: „Jak sprawdzić, czy chłopak mnie zdradza„, nie czekaj dłużej i pobierz mSpy!

Jak sprawdzić, czy on mnie zdradził: wnioski

Każdy mężczyzna, który oszukuje swoją partnerkę, w mniejszym lub większym stopniu będzie miał z tego powodu wyrzuty sumienia, które będzie mu trudno ukryć. W większości przypadków po zdradzie mężczyzna zacznie zachowywać się inaczej niż zwykle, chociaż zawsze będzie starał się to tuszować.

Jeśli dotknął cię problem zdrady w małżeństwie, zachęcam cię do przeczytania artykułów na naszym blogu. Dowiesz się z nich jak odbudować zaufanie w związku, co zrobić, gdy mąż ma kochankę i jak radzić sobie z rozpadem małżeństwa.

Na zakończenie tego wpisu chciałbym przypomnieć ci o poradniku dla par zmagających się z kryzysem w związku „Pogotowie Dla Związku”.

Jeśli szukasz rzetelnego opracowania, które odpowie na wszystkie twoje pytania i wątpliwości oraz pokaże ci, co konkretnego możesz zrobić, by naprawić swój związek i odzyskać bliskość z partnerem, ten e-book jest właśnie dla ciebie!

Jak zażegnać kryzys w związku oraz odbudować uczucie, zaufanie i namiętność między partnerami

4.7/5 - (10 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.