Czy on do mnie wróci: test, który pozwoli ci się tego dowiedzieć

czy on do mnie wróci test

Zadajesz sobie pytanie: czy on do mnie wróci? Test na powrót do ex, który rozwieje twoje wątpliwości, znajdziesz w tym artykule!

Kiedy dochodzi do rozstania, oprócz wielu negatywnych emocji, pojawia się także mnóstwo znaków zapytania. Co poszło nie tak? Gdzie popełniłam błąd? Ale przede wszystkim: czy jest szansa, że on wróci?

Chcielibyśmy otrzymać na te pytania możliwie jak najbardziej precyzyjne odpowiedzi. Czasami wystarczy analiza sytuacji i naprowadzenie, jakie mechanizmy zadziałały w związku na jego niekorzyść. Gdy jednak chodzi o prawdopodobieństwo powrotu, chcemy konkretnie poznać swoje realne szanse.

Choć nie można dać nigdy żadnej 100% gwarancji, test, czy ex wróci, może w dużym stopniu uświadomić nam, na czym stoimy. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawię ci bezpłatny quiz, którego zapewne szukasz. Jest to test na powrót do ex, który wykaże, jakie dokładnie jest prawdopodobieństwo na odzyskanie go.

Jeśli temat odzyskania ex szczególnie zajmuje ci teraz myśli, zachęcam cię do lektury artykułu, który w najbardziej szczegółowy sposób mówi o tym, jak odzyskać chłopaka krok po kroku – znajdziesz go tutaj.

Tymczasem, zachęcam cię do zrobienia testu, który już po paru minutach może jasno pokazać ci, ile masz procent szans na powrót do swojego byłego chłopaka. Kliknij poniżej:

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Czy on do mnie wróci: test

Przejdźmy od razu do tego, co najbardziej cię w tym momencie interesuje: test na powrót do ex. Postaram się w tym wprowadzeniu wyjaśnić, czym on właściwie jest.

Właściwie od początku istnienia bloga Rozwój Do Potęgi, w którym dość znaczące miejsce zajmował temat odzyskania byłego, wiedzieliśmy, że musi się pojawić narzędzie, które szybko pokaże zdesperowanej osobie, co tak naprawdę zadziało się w jej relacji. Dlatego postanowiliśmy przygotować test online, który jak najdokładniej to pokaże.

Test, który zaprojektowaliśmy, jest całkowicie bezpłatny. Zrobienie go zajmuje parę minut, ale w trakcie pojawiają się kluczowe, doprecyzowane pytania. To właśnie analiza odpowiedzi na nie pozwala na obliczenie wyniku – wyrażonych w procentach szans na odzyskanie.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Pewnie zastanawiasz się, czy wyświetlenie końcowego wyniku nie jest uwarunkowane wniesieniem jakiejś symbolicznej opłaty, wysłaniem SMS-a itp. Po zrobieniu testu musisz tylko podać swoje imię i adres mailowy – nie musi to być rzecz jasna twój oficjalny mail. Od razu po tym zostanie wyświetlony wynik testu (niczego nie musisz dodatkowo potwierdzać ani aktywować).

Na jakie pytania należy się przygotować? Będą to pytania dotyczące charakteru i historii waszego związku i rozstania oraz wydarzeń, które mogły mieć wpływ na rozwój sytuacji. Będziesz musiała dodatkowo określić kondycję waszej relacji przed rozstaniem, swoją reakcję na odejście partnera i scharakteryzować wasze kontakty od tamtej pory.

Odpowiedzi na te pytania całkowicie wystarczą, by w z dużym prawdopodobieństwem wskazać na szanse na odzyskanie ex. Pozwolą ci też one samodzielnie ocenić twoją sytuację. Dzięki temu łatwiej ci będzie wywnioskować, czy on wróci sam z siebie, czy też będzie potrzebna jakaś bardziej zaawansowana strategia.

Przeczytaj też: Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu?

Czy jest szansa, że on wróci: podsumowanie

Bez względu na to, jakie wynik w teście uzyskasz, zawsze masz jakąś szansę na to, że twój były zmieni zdanie i do ciebie wróci. Ważne jest jednak, by tych szans dodatkowo nie minimalizować przez popełnianie niemądrych błędów.

czy jest szansa że on wróci

Takim błędem jest np. błaganie i nieustanne kontaktowanie się z ex. Zamiast tego należy się zdystansować i wprowadzić zasadę braku kontaktu. Pozwala ona wrócić do równowagi emocjonalnej, zmienić perspektywę i inaczej spojrzeć na zakończony związek, a także wzbudzić ciekawość w partnerze, który jeszcze niedawno miał nas dość.

Błędem jest też szukanie zemsty, pielęgnowanie w sobie cierpienia i żalu, izolowanie się oraz obsesyjne obserwowanie każdego kroku ex. Zamiast tego, powinnaś zająć się sobą, wzbogacać swoje życie towarzyskie, znaleźć nowe pasje, zadbać o siebie, by twój były miał jak najwięcej racjonalnych i emocjonalnych powodów do powrotu.

To oczywiście tylko podstawowe porady, ale istnieje wiele zaawansowanych technik i wskazówek dostosowanych do konkretnych sytuacji. Wszystkie je znajdziesz w „Kluczu Do Odzyskania” – poradniku odzyskania byłego, który krok po kroku przeprowadzi cię przez cały proces.

Rozpoznawanie błędów i szukanie rozwiązań, wzory listów i wiadomości do byłego na różnym etapie, wyszukane strategie o wysokiej skuteczności – to tylko niektóre rzeczy, jakie znajdziesz w naszym e-booku. Wypełnij formularz poniżej, zapisz się do mailowego wsparcia i odbierz swój darmowy rozdział!

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Uzyskaj dostęp do serii codziennych maili i otrzymaj fragment „Klucza do odzyskania”. Dowiesz się z niego:

3.7/5 - (7 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.