Szukaj
Close this search box.

Czy on do mnie wróci: test, który powie ci prawdę

czy on do mnie wróci test

Zadajesz sobie pytanie: czy on do mnie wróci? Test na powrót do ex, który rozwieje twoje wątpliwości, znajdziesz w tym artykule!

Kiedy dochodzi do rozstania, oprócz wielu negatywnych emocji, pojawia się także mnóstwo znaków zapytania. Co poszło nie tak? Gdzie popełniłam błąd? Ale przede wszystkim: czy jest szansa, że on wróci?

Gdy jednak chodzi o prawdopodobieństwo powrotu, chcemy konkretnie poznać swoje realne szanse. Choć nie można dać nigdy żadnej 100% gwarancji, test, czy ex wróci, może w dużym stopniu uświadomić nam, na czym stoimy.

Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawię ci bezpłatny quiz, którego zapewne szukasz. Jest to test na powrót do ex, który wykaże, jakie dokładnie jest prawdopodobieństwo na odzyskanie go.

Tymczasem, zachęcam cię do zrobienia testu, który już po paru minutach może jasno pokazać ci, ile masz procent szans na powrót do swojego byłego chłopaka. Kliknij poniżej:

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Czy on do mnie wróci: test

Przejdźmy od razu do tego, co najbardziej cię w tym momencie interesuje: test na powrót do ex.

Właściwie od początku istnienia bloga Rozwój Do Potęgi, w którym dość znaczące miejsce zajmował temat odzyskania byłego, wiedzieliśmy, że musi się pojawić narzędzie, które szybko pokaże, co tak naprawdę zadziało się w relacji. Dlatego postanowiliśmy przygotować test online, który jak najdokładniej to pokaże.

Test, który zaprojektowaliśmy, jest całkowicie bezpłatny. Zrobienie go zajmuje parę minut, ale w trakcie pojawiają się kluczowe, doprecyzowane pytania. To właśnie analiza odpowiedzi na nie pozwala na obliczenie wyniku – wyrażonych w procentach szans na odzyskanie.

Po zrobieniu testu musisz tylko podać swoje imię i adres mailowy – nie musi to być rzecz jasna twój oficjalny mail. Od razu po tym zostanie wyświetlony wynik testu (niczego nie musisz dodatkowo potwierdzać ani aktywować).

Test, czy ex wróci: pytania

Na jakie pytania należy się przygotować? Test składa się z 17 pytań, a odpowiedzi na nie pozwolą ci rozwiać twoją najważniejszą wątpliwość: „Czy on do mnie wróci?”

Test zawiera następujące pytania:

 1. Kogo chcesz odzyskać?
 2. Ile masz lat?
 3. Czy to pierwszy raz, kiedy się rozstaliście?
 4. Byliście małżeństwem?
 5. Jak długo byliście razem?
 6. Mieszkaliście kiedyś razem?
 7. Kiedy się rozstaliście?
 8. Czy w waszym związku była zdrada?
 9. Kto kogo zostawił?
 10. Rozmawialiście ze sobą od czasu rozstania?
 11. Mieliście kontakt intymny od czasu rozstania?
 12. Ex spotyka się z kimś innym?
 13. W skali od 1 do 5 jaka była atmosfera przed i w trakcie rozstania?
 14. Jak bardzo wydawałeś/aś się smutny/a, słaby/a i zdesperowany/a po rozstaniu?
 15. Twoim zdaniem, jak poważny był wasz związek?
 16. Myślisz, że twój ex jest narcyzem?
 17. Zakładając, że mógłbyś/mogłabyś odzyskać swojego ex, byłbyś/byłabyś skłonny/a wprowadzić w swoim zachowaniu znaczące zmiany?

Odpowiedzi na te pytania całkowicie wystarczą, by w z dużym prawdopodobieństwem wskazać na szanse na odzyskanie ex. Pozwolą ci też one samodzielnie ocenić twoją sytuację. Dzięki temu łatwiej ci będzie wywnioskować, czy on wróci sam z siebie, czy też będzie potrzebna jakaś bardziej zaawansowana strategia.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Test na powrót do ex: interpretacja wyników

Przyjrzyjmy się teraz wynikom, które możesz uzyskać w zależności od procentowego prawdopodobieństwa odzyskania ex. Na pytanie, czy on wróci, test dostarczy ci jednej z następujących odpowiedzi:

1. Twoje szanse na powrót do ex są bardzo duże

Otrzymałaś wynik powyżej 90%, masz powody do radości! Szanse na powrót do byłego partnera są wysoce prawdopodobne.

Nie oznacza to, że odzyskanie byłego nie będzie cię kosztowało ani trochę wysiłku, ale dobre rokowania na pewno zmotywują cię do działania.

2. Twoje szanse na powrót do ex są znaczne

Jeśli twój wynik wynosi od 75-89%, masz znaczne szanse na odzyskanie ex. Mimo to nie udało ci się uzyskać maksymalnego wyniku, więc opracowanie porządnej strategii odzyskania będzie absolutnie konieczne.

Dzięki odpowiednim działaniom masz szansę szybko przekroczyć próg 90% szans na odzyskanie byłego!

3. Twoje szanse na powrót do ex są średnie

Średnie szanse na odzyskanie ex mogą niepokoić, ale spokojnie – wciąż możesz wyjść z tej walki zwycięsko. Przygotuj się jednak na większe poświęcenie, cierpliwość i dyscyplinę.

Musisz też pamiętać, by nie popełnić żadnego błędu, bo istnieje duże ryzyko, że zaprzepaścisz swoje szanse.

4. Twoje szanse na powrót do ex są znikome

Niestety, ten wynik testu pokazuje, że odzyskanie ex może być bardzo trudne lub nawet graniczyć z cudem. Wciąż jednak możesz podjąć próbę, by mieć pewność, że zrobiłaś absolutnie wszystko, co mogłaś.

Bez względu na to, czy uda ci się go odzyskać, wprowadź w swoim życiu zmiany, które poprawią twoje życie i twoje przyszłe relacje.

Czy on wróci: unikanie błędów

Bez względu na to, jakie wynik w teście uzyskasz, zawsze masz jakąś szansę na to, że twój były zmieni zdanie i do ciebie wróci. Ważne jest jednak, by tych szans dodatkowo nie minimalizować przez popełnianie niemądrych błędów.

czy jest szansa że on wróci

Takim błędem jest np. błaganie i nieustanne kontaktowanie się z ex. Zamiast tego należy się zdystansować i wprowadzić zasadę braku kontaktu. Pozwala ona wrócić do równowagi emocjonalnej, zmienić perspektywę i inaczej spojrzeć na zakończony związek, a także wzbudzić ciekawość w partnerze, który jeszcze niedawno miał nas dość.

Błędem jest też szukanie zemsty, pielęgnowanie w sobie cierpienia i żalu, izolowanie się oraz obsesyjne obserwowanie każdego kroku ex.

Zamiast tego, powinnaś zająć się sobą, wzbogacać swoje życie towarzyskie, znaleźć nowe pasje, zadbać o siebie, by twój były miał jak najwięcej racjonalnych i emocjonalnych powodów do powrotu.

Test, czy on do mnie wróci: podsumowanie

Istnieje wiele zaawansowanych technik i wskazówek dostosowanych do konkretnych sytuacji. Wszystkie je znajdziesz w „Kluczu Do Odzyskania” – poradniku odzyskania byłego, który krok po kroku przeprowadzi cię przez cały proces.

Rozpoznawanie błędów i szukanie rozwiązań, wzory listów i wiadomości do byłego na różnym etapie, wyszukane strategie o wysokiej skuteczności – to tylko niektóre rzeczy, jakie znajdziesz w naszym e-booku. Wypełnij formularz poniżej, zapisz się do mailowego wsparcia i odbierz swój darmowy rozdział!

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

3.5/5 - (8 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: