Czy mój były nadal mnie kocha: test, sygnały i praktyczne porady

Czy mój były nadal mnie kocha

W dzisiejszym artykule przeanalizujemy większość możliwych sygnałów wysyłanych przez byłego partnera, dzięki którym będziesz mogła odpowiedzieć sobie na pytanie: „Czy mój były nadal mnie kocha?”. Po zakończeniu związku bardzo często może zdarzyć się tak, że jeden z partnerów nadal będzie żywił uczucia do drugiej osoby, nawet jeśli będzie starał się tego za bardzo nie okazywać.

Jeśli nie chcesz przegapić życiowej szansy na powrót do byłego partnera, dowiedz się, jak ocenić i zrozumieć, czy twój były naprawdę nadal cię kocha. Na co więc czekasz? Przeczytaj ten przewodnik i wykonaj test, dzięki któremu przekonasz się, jakie są twoje szanse na odzyskanie ex.

Czy mój były nadal mnie kocha? Test

Każda z nas może mieć poczucie, że wciąż jest w centrum zainteresowań swojego byłego partnera. Nadzieja umiera jako ostatnia, ale często płata nam też figle. Choć jest to całkiem normalne, to jeśli chodzi o miłość i uczucia, bardzo trudno jest nam być obiektywnymi.

Jeśli jednak uważasz, że twój były partner jest nadal w tobie zakochany, bardzo ważne jest, abyś nie opierała się jedynie na swoich „fantazjach”, ale widziała otaczającą cię rzeczywistość taką, jaka jest. Jednocześnie wiem, że nie jest łatwo mieć zdroworozsądkowe podejście, jeśli mowa o nas samych, i to nie tylko w kwestiach miłosnych.

Tak, jak trudno jest oceniać własne dokonania, tak samo nie łatwo jest oceniać, np. swoją sprawność fizyczną; dlatego bardzo często opinia osoby z zewnątrz odgrywa zasadniczą rolę. W tym przypadku nie wydam na twój temat żadnej opinii, ale zaproponuję ci test, który przygotowałem specjalnie dla ciebie.

Test w formie quizu, w którym będziesz musiała udzielić odpowiedzi na kilka pytań, pozwoli ocenić ci sytuację, w której się znalazłaś, a przede wszystkim zrozumieć, jakie są twoje rzeczywiste szanse na odzyskanie byłego.

Wysoki wynik wskazuje na duże prawdopodobieństwo, że ty i twój były wrócicie do siebie. Natomiast niski wynik oznacza małe prawdopodobieństwo odzyskania twojego byłego partnera i stworzenia z nim ponownie związku. Kliknij poniżej i dowiedz się, jakie są twoje szanse na odzyskanie ex:

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak sprawdzić, czy mój były nadal mnie kocha

Oprócz testu, który zaproponowałem ci powyżej, istnieją wyraźne oznaki, które pomogą ci odpowiedzieć sobie na pytanie: „Czy mój były nadal mnie kocha?”. Najpierw musisz zwrócić uwagę na najbardziej oczywiste i typowe zachowania i zapytać samą siebie:

  • Czy on zwraca na mnie uwagę?
  • Znajduje ciągłe wymówki, by napisać lub zadzwonić do mnie?
  • Często prosi mnie o spotkanie?
  • Czy pojawia się na moich profilach społecznościowych i chętnie komentuje publikowane przeze mnie treści?
  • Często mówi mi, że za mną tęskni?

Jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to dobry znak. Są to bowiem główne sposoby, jakie może wykorzystywać, abyś dostrzegła jego zainteresowanie. Istnieją jednak inne zachowania, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Przede wszystkim przyjrzyj się dobrze waszej obecnej relacji. Jeśli twój ex nadal cię kocha, jest bardzo prawdopodobne, że stanie się wobec ciebie bardziej troskliwy i czarujący, nawet jeśli nie będziecie w ciągłym kontakcie lub nie będziecie się spotykać.

Nie lekceważ także sytuacji, w których wykorzystuje on okazje, aby przywołać wasze wspólne wspomnienia z przeszłości. Rozmawiając o dobrych chwilach lub przeżyciach, które wywołują w was uśmiech, nawiązujecie ponownie wyjątkową więź, która kiedyś was łączyła.

Czy mój były nadal mnie kocha

Nie zapominaj o słynnej, ale niedocenianej mowie ciała. Kiedy osoba jest zakochana, szczęśliwa lub ogólnie zadowolona, przekazuje te emocje także za pomocą uśmiechu czy wyrazu twarzy lub bardziej bezpośrednio, poprzez szukanie jakiegokolwiek kontaktu fizycznego z drugą osobą.

Krótko mówiąc, kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą lub w niej zakochany, nie ma możliwości, aby ona tego nie zauważyła. Wysyłane znaki, w mniej lub bardziej dobitny sposób, są jednak zawsze zauważalne. To trochę jak rysunki utworzone przez połączenie różnych kropek.

Jeśli chcesz mieć dodatkową gwarancję, zawsze możesz porozmawiać z waszymi wspólnymi przyjaciółmi. Uwaga: napisałem „wspólni przyjaciele”, a nie jego przyjaciele. Jeśli masz takie osoby w swoim otoczeniu, możesz spróbować zadać im „podstępne pytania”, aby otrzymać więcej informacji o uczuciach twojego ex względem ciebie.

Mój były nadal mnie kocha – co robić?

Myślę, że po przeczytaniu artykułu i rozwiązaniu testu wiesz już czy twój były ma wobec ciebie jakieś plany. Nadszedł więc czas, aby przejść dalej. Jeśli odpowiedź na pytanie „Czy mój były nadal mnie kocha” jest twierdząca, dowiedz się, jak obecnie postępować. Co cię teraz czeka?

Cóż, to bardzo „proste”: jeśli go kochasz, daj mu szansę, aby cię odzyskał. Zdobywanie na nowo drugiej osoby to jednak proces wymagający pełnej uwagi, także twojej. Jeśli twój były chce cię odzyskać i nadal cię kocha, nie bój się stawiać swoich, nowych warunków. Wasz związek nie musi tym razem opierać się na tych samych zasadach co poprzedni, zwłaszcza jeśli spowodowały one rozstanie.

Odzyskiwanie byłego faceta to bardzo obszerny i wieloaspektowy proces. Warto, abyś oprócz przeczytania tego artykułu, zapoznała się z podręcznikiem „Klucz Do Odzyskania Dla Niej”.

Już po samym tytule można odgadnąć, że jest to książka napisana z zamiarem pomocy kobietom w odzyskaniu byłego faceta. Oprócz tego, że lektura poradnika jest bardzo prosta i przyjemna, to jednocześnie dostarczy ci ona najlepszych technik uwodzenia i odzyskania twojego ex.

Jeśli nie wiesz, jak „ukierunkować” miłość, którą twój były nadal ci okazuje, poniżej znajdziesz odpowiedź, której szukasz:

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

Jeśli wiesz, że nie czujesz już nic do swojego byłego partnera i nie chcesz odbudowywać związku, porozmawiaj z nim o tym szczerze. Miłość jednej strony nie wystarczy, aby naprawić relację. Pamiętaj, aby myśleć o sobie i swoich potrzebach i nie ulegać w tak poważnych kwestiach swojemu ex!

Dziękuję za przeczytanie tego wpisu. Zachęcam cię do zapoznania się z artykułami dostępnymi na naszym blogu, które znajdziesz w kategorii „Odzyskanie ex”. Po ich przeczytaniu dowiesz się, m.in. czy odbudowywanie związku po rozstaniu ma sens.

4/5 - (8 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie. Obserwuj nas i skontaktuj się z nami na Instagramie.