Co zrobić, żeby były chłopak żałował, że mnie zostawił: 5 sprawdzonych porad

co zrobić żeby były chłopak żałował że mnie zostawił

Co zrobić, żeby były chłopak żałował, że mnie zostawił?

To pytanie, które niejedna dziewczyna zadaje sobie po rozpadzie swojego związku. Nie ma w tym nic dziwnego ani złego: pragnienie odwrócenia sytuacji i odzyskania władzy nad osobą, z którą się było, jest całkowicie instynktowne, naturalne i uzasadnione. Przede wszystkim wtedy, kiedy w dalszym ciągu coś się do tej osoby czuje. Skoro zatem zastanawiamy się nad tym, czy były chłopak żałuje swojej decyzji o zerwaniu, prześledźmy dokładnie mechanizmy rządzące tym zjawiskiem i przeanalizujmy sytuację.

Często osoba, która podejmuje decyzję o rozstaniu, żałuje tego, a przynajmniej targają nią poważne wątpliwości. Niekiedy ten żal i sprzeczne uczucia sprawiają, że partner wraca. To dlatego, że zerwanie z drugą osobą bywa reakcją spontaniczną, podyktowaną gniewem i rozżaleniem, ale nie oznacza wyrzeczenia się uczuć do tej osoby. Gdy mija czas na to, żeby ochłonąć, często wycofuje się z tak radykalnego posunięcia.

Bywa też, że decyzją o rozstaniu nasz partner chce nam coś przekazać: chce nami potrząsnąć, pokazać, że dalej tak być nie może, że coś w naszej relacji z nim musi się zmienić. Nie chce tak naprawdę odchodzić, ale skłonić nas do szybkiego i efektywnego działania.

Czasami jednak rozstanie może być bardziej przemyślaną decyzją, opartą na poważnych zarzutach wobec partnerki lub na wyraźnie osłabionym zainteresowaniu jej osobą i związkiem z nią.

W tym wpisie dowiesz się, jakie skuteczne strategie możesz zastosować, by sprawić, żeby chłopak żałował, że cię zostawił, bez względu na to, jaki charakter miało podjęte przez niego postanowienie.

Zanim jednak przejdziemy do konkretnych porad, chciałbym zachęcić cię do wypełnienia krótkiego testu online, który pozwoli ci poznać twoje szanse na odzyskanie faceta. W ciągu zaledwie dwóch minut, odpowiadając na proste pytania, dowiesz, jakie jest procentowe prawdopodobieństwo tego, że twój ukochany znów znajdzie się u twego boku.

Jakie są twoje realne szanse na odzyskanie?

Jak sprawić, żeby żałował, że nie mnie zostawił?

Jeśli chcesz, by twój były żałował, że cię zostawił, musisz przede wszystkim trzymać się z dala od klasycznych błędów, które popełnia większość kobiet bezpośrednio po rozstaniu. Następnie, jeśli twoim celem rzeczywiście jest odzyskanie byłego chłopaka czy też sprawienie, by wrócił do ciebie z podkulonym ogonem, musisz wcielić w życie serię strategii i technik psychologicznych szczegółowo opisanych w „Kluczu Do Odzyskania”, którego lekturę gorąco ci polecam.

Ogólnie rzecz biorąc, to twoja postawa, twoje zachowanie i twoja reakcja po rozpadzie związku są tym, co może sprawić, że twój chłopak zacznie żałować, że cię zostawił. Skup się więc nie tyle na tym, żeby zmienić jego decyzję, ale na sobie i tym, jakie robisz na nim wrażenie określonymi działaniami.

Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych, sprawdzonych porad, dzięki którym z dużym prawdopodobieństwem twój były będzie żałował, że cię zostawił.

Kompletny Przewodnik Odzyskania Byłego Chłopaka lub Męża i Przejęcia Kontroli nad Własnym Życiem

1. Nie uganiaj się za nim

Miłość nie jest na żądanie. Jeśli po rozstaniu zaczniesz uganiać się za swoim byłym partnerem, oczekiwać od niego wyjaśnień, okazywać swój smutek i potrzebę jego obecności u twego boku, rezultat, który otrzymasz, będzie dokładnie przeciwny do zamierzonego.

Jeśli będziesz go prześladować, to nie dość, że twój były nie pożałuje, że cię stracił, to jeszcze szybciej zacznie się od ciebie oddalać. Tak więc chcąc sprawić, by żałował, że cię zostawił, nie uganiaj się za nim!

2. Zniknij na jakiś czas

Zniknij z jego pola widzenia na pewien czas, stosując zasadę braku kontaktu. Kiedy przestaną do niego docierać jakiekolwiek informacje o tobie, obudzi się w nim ciekawość. Zacznie zadawać sobie pytania i zapragnie poznać na nie jak najszybciej odpowiedzi.

Zrywając z nim kontakt, odzyskasz swój uwodzicielski potencjał. Pobudzisz w nim silnie emocje, nie robiąc zupełnie nic: wszystko zadziała automatycznie!

Zniknięcie nie oznacza jednak zablokowania go lub usunięcia ze znajomych we wszystkich mediach społecznościowych. Furtka musi pozostać otwarta, po prostu póki co masz jej nie używać. Blokując go, pokazałabyś tylko złość i żal… Wszystkie negatywne emocje, które nie pozwolą twojemu byłemu żałować, że cię zostawił.

A teraz pomyśl… Kierując się moją radą sprawisz, że z dużym prawdopodobieństwem to właśnie on wznowi z tobą kontakt i zechce spotkać cię na żywo. Kiedy nie wywiera się presji, ten, kto odchodzi, zaczyna żałować i wraca 😉

3. Skoncentruj się na sobie

Żeby twój były zaczął żałować, że cię zostawił, musi się przekonać, co stracił! Jeśli dotychczas twoje życie było płatnie i niezbyt interesujące, musisz totalnie zmienić swoje zwyczaje i skupić się na sięganiu po nowe przyjemne i odkrywcze doświadczenia.

Rób to, co lubisz, pielęgnuj swoje hobby, spotykaj się z przyjaciółkami, zapisz na kurs tańca, poznawaj nowe miejsca i nowych ludzi.

Wszystkie te aktywności pomogą ci doświadczyć nieznanych wcześniej emocji i wrażeń oraz stać się szczęśliwszą i bardziej atrakcyjną osobą, również w oczach twojego byłego partnera.

4. Używaj social media, żeby zaintrygować go

Używane bez przesady i stopniowo media społecznościowe mogą stać się nieocenionym sojusznikiem w sprawieniu, by twój były żałował, że cię zostawił.

Wystarczy zdjęcie lub relacja, które pokażą, jak dobrze się bawisz, że masz się świetnie i spędzasz czas w doborowym towarzystwie, a twój były zacznie poważnie wątpić w słuszność swojej decyzji o zerwaniu z tobą.

Nie bądź jednak zbyt wymowna i pod żadnym pozorem nie dawaj mu do zrozumienia, że twoja aktywność w mediach społecznościowych służy wywołaniu w nim określonych reakcji. To zaprzepaściłoby cały efekt. Bądź naturalna i nie przesadzaj. Wystarczy naprawdę niewiele 😉

5. Zastosuj techniki odzyskania

Istnieje wiele zaawansowanych technik, które pozwalają na odzyskanie byłego chłopaka lub byłego męża i dzięki którym możesz sprawić, że twój ex sam zapragnie do ciebie wrócić.

To techniki oparte na mechanizmach psychologicznych, które umiejętnie operują uczuciami ciekawości, zazdrości, tęsknoty i pożądania. Zostały precyzyjnie opisane i wyjaśnione w „Kluczu Do Odzyskania” – e-booku poświęconym całkowicie procesowi odzyskania partnera, prezentującym go krok po kroku.

Dzięki jego lekturze nie tylko unikniesz popełnienia poważnych błędów, dowiesz się, jak przezwyciężyć negatywne emocje i jak postępować w stosunku do byłego faceta, by móc go odzyskać. Zawarte w nim porady pozwolą ci odkryć samą siebie, stać się bardziej atrakcyjną, niezależną i szczęśliwą kobietą, która potrafi wyznaczać sobie cele i skutecznie do nich dążyć. Kobietą, której twój były nie będzie mógł się oprzeć. Twoja przemiana szybko sprawi, że zacznie żałować, że cię zostawił.

Korzystając z poniższego formularza, możesz zamówić bezpłatnie fragment „Klucza Do Odzyskania”.

klucz do odzyskania dla niej darmowy fragment

Odbierz GRATIS pierwszy rozdział „Klucza Do Odzyskania”. Czytając go, poznasz:

Na koniec podsumowanie zawartych we wpisie porad:

 1. Nie uganiaj się za nim

  Uganianie się za nim sprawi, że tylko bardziej się od ciebie oddali. Nie wywieraj presji, a sam do ciebie wróci.

 2. Zniknij na jakiś czas

  Zniknięcie na pewien czas pozwoli ci odwrócić sytuację i wyrównać szanse w walce o odzyskanie partnera. To niezastąpiony sposób na wzbudzenie ciekawości w byłym facecie.

 3. Skoncentruj się na sobie

  Skup się na sobie, by w krótkim czasie lepiej się poczuć oraz stać się bardziej wartościową, a przede wszystkim niezależną i spełnioną kobietą.

 4. Używaj social media, żeby zaintrygować go

  Wykorzystuj rozsądnie media społecznościowe, by zaintrygować go, ale nie wzbudzić podejrzeń.

 5. Zastosuj techniki odzyskania

  Poznaj techniki odzyskania i użyj ich w praktyce z pomocą „Klucza Do Odzyskania”.

Powodzenia!

3.6/5 - (78 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.