Szukaj
Close this search box.

Co podnieca narcyza? 10 rzeczy, za którymi szaleje

co podnieca narcyza

Chcesz dowiedzieć się, co podnieca narcyza w łóżku? Jesteś we właściwym miejscu!

W dzisiejszym poradniku zajmiemy się tym tematem dogłębnie, analizując upodobania seksualne narcyza. W ten sposób będziesz w stanie zrozumieć, co go podnieca, czego szuka w akcie seksualnym, ale także jakie ryzyko ponosisz, wchodząc z nim w intymną relację.

Nie zapominajmy, że narcyz jest osobą, która myśli tylko o sobie i wykorzystuje ludzi, aby uzyskać to, czego chce. I jak się za chwilę przekonasz, ten identyfikator odzwierciedla to nawet w najbardziej intymnych sytuacjach.

Zanim jednak zaczniesz czytać, zalecam wykonanie poniższego testu, aby dowiedzieć się, czy twój partner jest naprawdę narcyzem, czy nie:

Dowiedz się, czy on jest narcyzem

Co podnieca narcyza?

Zacznijmy od tego, że narcyz doświadcza seksu jako niczego więcej niż aktywności mającej na celu zaspokojenie jego ogromnego ego. Jego zachowanie pod kołdrą nie ma na celu doświadczenia silnej więzi z partnerką, a jedynie znaczną poprawę własnego samopoczucia.

Aby jednak lepiej zrozumieć, o czym mówimy, zobaczmy, jak narcyz zachowuje się w łóżku, a co ważniejsze, co podnieca narcyza:

 1. Władza i dominacja nad partnerką
 2. Przekraczanie granic i próbowanie nowych i intensywnych doświadczeń
 3. To, co jest zabronione, np. seks w miejscach publicznych
 4. Pochlebstwa i zaspokajanie ego poprzez seks
 5. Poniżanie partnerki lub poczucie wyższości nad nią podczas aktu seksualnego
 6. Nowość i różnorodność, jak próbowanie nowych pozycji lub odgrywanie ról
 7. Seks z kilkoma partnerkami w tym samym czasie
 8. Uwaga i skupienie na własnym ciele i przyjemności seksualnej
 9. Możliwość ekshibicjonizmu
 10. Możliwość manipulowania i kontrolowania partnerki poprzez seks

Przeczytaj też: Narcyz w łóżku

Podniecony narcyz: psychologia

Po zapoznaniu się z tym, co podnieca narcyza, spróbujmy wyjaśnić psychologię stojącą za jego preferencjami seksualnymi, aby lepiej zrozumieć naturę tego zaburzenia.

Narcyz to osoba, która czerpie przyjemność z dominacji i władzy nad swoją partnerką seksualną. To pragnienie jest napędzane potrzebą ego do potwierdzenia własnej wartości i zadowolenia z siebie.

Jak widzieliśmy wcześniej, tym, co podnieca narcyza, są nowe, zakazane sytuacje, w których przekracza on granice. Są to podstawowe elementy istotne dla niego i dla satysfakcjonującego doświadczenia seksualnego.

W każdym akcie seksualnym skupia się tylko na sobie. Na przykład tym, co popycha go do poszukiwania seksu z wieloma partnerkami, jest egocentryzm, ponieważ pozwala mu to potwierdzić swoją władzę nad wieloma kobietami w tym samym czasie.

co podnieca narcyza w łóżku

Jednak nowość i różnorodność są również istotnymi aspektami dla narcyza. Na przykład możliwość wypróbowania nowych pozycji lub odgrywania ról pomaga mu utrzymać zainteresowanie i podniecenie.

Ponadto możliwość ekshibicjonizmu jest kolejnym czynnikiem, który wywołuje u niego podniecenie. Uczucie zwracania na siebie uwagi i pokazywania swojego ciała jest doświadczeniem, które zapewnia mu ogromną satysfakcję.

Jednak jego satysfakcja seksualna nie ogranicza się do sfery fizycznej, ale obejmuje również sferę psychologiczną. Na przykład poniżanie partnerki podczas aktu seksualnego pozwala mu poczuć się jeszcze silniejszym i zapewnić sobie kontrolę nad związkiem.

Wreszcie, możliwość manipulowania i kontrolowania partnerką poprzez seks jest kolejną demonstracją władzy, jaką narcyz pragnie mieć w związku. Innymi słowy, wykorzystuje seks, aby uzyskać to, czego chce.

Jak podniecić narcyza w łóżku?

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę, próba zaspokojenia narcyza w sytuacji intymnej może być złożonym i potencjalnie ryzykownym doświadczeniem. Jeśli jednak naprawdę chcesz pozostać u boku tego mężczyzny, wskazówki, które zaraz ci dam, będą bardzo przydatne.

Oto jak doprowadzić narcyza do szaleństwa w łóżku:

 • Okazuj podziw dla jego ciała;
 • Pochlebiaj mu i komplementuj jego sprawność seksualną;
 • Eksperymentuj z nowymi pozycjami i odgrywaniem ról, aby wprowadzić nowość;
 • Otwórz się na ideę seksu w miejscach publicznych lub zakazanych sytuacjach;
 • Otwórz się na możliwość przekroczenia dla niego swoich granic;
 • Pozwól mu kontrolować cię podczas aktu seksualnego.

Jeśli jednak zgodzisz się na „zabawę” z narcyzem, będziesz musiała cały czas mieć się na baczności. Ponieważ jest on manipulatorem, ryzyko wejścia w rolę ofiary lub sparzenia się jest dość wysokie.

Dlatego radzę ci w pełni zrozumieć psychologię i seksualność narcyza, czytając ebook „Sposób Na Narcyza„, najbardziej zaawansowany poradnik w Polsce na temat męskiego narcyzmu.

Czytając go, uzyskasz wgląd w świat narcyza, abyś mogła go zrozumieć, poznać jego toksyczne mechanizmy i zrozumieć ryzyko, na jakie jesteś narażona, ale także nauczyć się lepiej zarządzać relacjami z nim.

Strategia, która pozwala bronić się przed narcyzem, zdobyć go, odzyskać lub uwolnić się od niego

4.4/5 - (5 votes)
Picture of Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych autorów specjalizujących się w relacjach partnerskich, a wszystkie treści są tworzone zgodnie ze ściśle określoną polityką redakcyjną.

Czytaj również: